• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
no dufam ze to vide, to by bolo super...ozaj co je s yuyou, uz sa dlho neozvala..uz prisli z dovolenky?
13. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lennie yuyu som uz videla na skype online,asi nema cas :sweat_smile:
13. júl 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak zas si ma nepotesila s tym pockom :unamused:
13. júl 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, počula som, že sa tu chystá nejaké stretko :slight_smile: . no, len neviem neviem, ako s počasím... cez týždeň to nevyzerá vraj nádejne...
autor
baby yuya mi slubila ze sa ukaze... :wink:
autor
yuya ja o vlku a vlk za dverami :grinning: :grinning:
13. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja na vás často myslím, ale teraz to mám husté. od návratu z dovolenky tu stále niekeho máme na návšteve, popritom stíhať domácnosť a ešte účto, čo robím... a dieťa mi spí cez deň čoraz menej a menej, ále veď to poznáte...
13. júl 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yuya a ako bolo na dovci?sa pochval a hod aj nejake fotto :wink:
13. júl 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem ja do sprchy a ked tak sa tu este ukazem... :wink:
13. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :wink:
13. júl 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj muci, MaRUSKA uz spi?
13. júl 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj drobec, konecne! ani sa nedala dlho prehovarat.. tie fotky z navstevy u vierky su kraaaaasne, najma tie s tym bicyklom :dizzy_face:
13. júl 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to su, nejako sa im ten bike pacil, ktovie preco, asi takyto casto nevidia :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec a ako sa mate bez tatika? je ti smutno? kedy vlastne pride?
13. júl 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci este ho mam doma, ide az v utorok o desiatej do Martina a v stredu odlieta, ale uz ma chyta panika :frowning2: :cry: :cry:
13. júl 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, to ti verim.. a kedy pride? nemoze prist aspon na par dni medzitym domov? inak ti poviem... ze asi nic ani nepoviem, nemam slov... hlavne ked beru takto otca rodiny... :pensive: :cry:
13. júl 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co vraj budu mat dovolenku, teda ti, ktori si neminuli, ale este uvidia ci vobec pridu,ci budu mat cas a volno, ja stale dufam,ze pride, tak uvidim, lebo uz len to ma drzi nad vodou :wink:
13. júl 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, mne je normalne do placu aj za teba.................. :cry: :cry: :cry: :cry:
13. júl 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lennie este som ti nepodakovala, co si mi tu vodnu pistolku hodila do kocika.... si ako mafian, vobec som Ta nevidela kedy to robis :grinning: . Ja som sla za vami, a ma tam zastavili kamaratky co som nevidela aj 5 rokov... a ked som videla ich deti skoro mi sanka padla :astonished: No a potom ma uz mama odtiahla do obchodu :sweat_smile:
13. júl 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec a kedy by sa mal oficialne vratit?
13. júl 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec a kam to ide? Ja som to akosi minula :confounded:
13. júl 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska ani nevrav, ja neviem co budem robit v utorok ked ho poveziem, asi ho priviazem niekde o strom do lesa a pridem po neho az v stredu, ked uz vsetci odidu :wink:
13. júl 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec tak ti drzim palceky aby si to zvlaaadla................ :wink:
13. júl 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa do KOsova :wink:
muci koncom januara, potom na tyzden do karanteny a potom ako naschval na 3 mesiace do Liptaku :frowning2:
13. júl 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky,drobec coze ty tu tak neskoro?stale na vas myslim ako stravite asi posledne dni pred odchodom drzkajte,sa :wink:
drobec, tak ty joooo.... :astonished: :astonished: :frowning2: :cry: to je na slucku... :zipper_mouth:
lucaska, vdaka :wink:
mirka, misko este nahrava na dvd veci z kamery, braskove promo, jeho rozlucku a romca, tak ja tu takto vykeciavam :wink: ale ty sa niekde poflakujes :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec, sestrin manzel je v kuvajte na 15 mesiacov... pride domov iba raz medzi tym na 2 tyzdne :confounded: . Ide takto prvy krat? Drz sa, zvladnete to, neboj...
13. júl 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci, to aby sme asi nechytili ponorkovu chorobu,tak nam robia take veci a dufam,ze ja tam nepojdem o rok, lebo mi to hrozi, takze ma zachrani asi len tehu :wink:
13. júl 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa no vidis ja som rychla ako sip :grinning: a coze este nespis?Inak ak by si mala niekedy tento tyzden cas, tak sa ozvi a skocili by sme do toho kutika koli tomu programu :wink: budem ti moooc vdacna :slight_smile:
13. júl 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok