• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte
tak moj typ
minkak chlapec ,dievca
muci dievca
drobec chlapec
vennona chlapec
mato spal poobede 4 a pol hod.ked sa zobudil 39,2, je to jasne ocaky a tolko zubov co mu vyslo na raz ho zmordovalo,ale uz tu beha, vymysla,som zvedava aka bude noc
7. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojko,,,xi,xi,uz som,tu..... :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako,,mam tam tipovat..neviem ako,,,sa to,,,xi,xi
7. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak caka dvojicky,

ja cakam jedno, rovnako aj venonna a drobec.z - tak tipujeme pohlavie, lebo ani jedna zatial nevieme :grinning:
7. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: muci,,,,,xalan nex,,ma parik,,jak,,nasi,,,,
drobec,,,,,dievcatko,,,,,,,
venona...xlapec,,,
a ved uvidime kto ma,,,pravdu,,,to vie len pan boh,,,ale to nevadi,,hlavne ze budu,,,zdravi,,,,si,myslim,,a drzim,,,vam vsetkym,,pace,,nex vam to dobre dopadne,,,,, :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
7. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamiikatn aj a?????? :frowning2: :sweat_smile: :grinning:
7. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze kocenky, posledna aktualizacia dnes:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2734218&vReferer=

dalsie tipy spracuvam az zajtra, vsetkym zelam dobru nocku a nerusene snicky :dizzy_face:
7. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci no sikulka si :slight_smile: vyzera to zaujimavo :sweat_smile: :slight_smile:
7. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja ked som pred rokom tipovala kamoskam,tak styrom to vyslo :D ale najlepsie sa tipuje podla tvaru bruska :slight_smile: tak ja tipujem- minkak-chlapec,dievca , muci - dievca , vennona - dievca , drobec - dievca ...aj my sa chystame na milu,tak sa uvidime :slight_smile:
8. máj 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este moj tip pre drobca-dievca
8. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak sa aj ja pridám k tipujúcim :slight_smile: Ja som tipovala vždy pomocou prstena a retiazky a zatial vyšlo každému, čo som veštila - teda skoro, mam aj pár omylov - ale takto na dialku sú moje tipy takéto:
mintak - super správička :slight_smile: chlapec-dievča
muci- chlapec
Verona - dievčatko
drobec - chlapec
Dufam, že aj nám vyjde míla - radi by sme prišli :slight_smile: a snad sa uvidíme... Teším sa :wink:
8. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

meggi, prepac, na teba som zabudla, ale uz som doplnila, aktualne to vyzera takto

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2736074&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
8. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

na milu sa chystame aj my, tak sa tam hadam stretneme. :wink:
8. máj 2009 o 23:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocenky, tak to bude pomaly mega stretko :grinning:
9. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no veru muci vyzera to tak :wink: :dizzy_face:
ja sa tesiiiiim :dizzy_face: len dufam,ze nejako stihame aj poobedny spanok :wink:
9. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

minkak no veru dufam ze aj my,akurat som Gabiku ulozila a aj Dominika sa snazim uspat :sweat_smile: :sweat_smile:
9. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a kedy sa vyraza od MC na tu milu?? o tretej ci o stvrtej?? :confused: :sweat_smile:
9. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lennie o 15-ej :wink:
kuk sem :wink: http://www.mcsrdiecko.sk/
9. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lucasko uz spinka tak dufam ze dorazime vcas....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hadam sa tam najdeme ked nas tolko ide :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pekne si to uzite
u nas uz lepsie mato bez teplot uz viac ako 24hod. tak dufam,ze to vydrzi.na pobedie mame grilovacku na dvore,tak hadam to absolvujeme aj my na chvilu.
9. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ako ste "milovali" vsetci? nemam dlzen bo mame anglicku klavesnicu :grinning: my nemame nic nove ubytko hladame stale nejake, kde by sme sa prestahovali, tak dufam ze cez leto sa cosi vyskytne :slight_smile:
9. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj new-bolo super aj pocasie vyslo a veru sa nas tam riadne postretalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze babulky :wink:
9. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj my sme to dnes uspesne absolvovali, bolo fajn............ :wink: :wink: :wink: :wink: a aj dost ludi bolo a kopec znamych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru bolo super :slight_smile: :dizzy_face:
veru Lucaska bolo dost,tak zase viac ludi ako pred rokom :wink: :wink: :wink: a len o kusok menej ako v BA :wink: :wink: :wink:
takze supeeeeeeer :wink: :dizzy_face:
snad presnejsie info nam este raz poda --audrey :wink:
my sme to zakoncili na plavke-v maritime-dali sme si pizzu a ja salatik :dizzy_face: a vyuzili sme aj kuponik :dizzy_face:
ale teda maaaaame dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
9. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj my sme uspesne absolvovali milu,posledne stanky rychlejsie,lebo filipko spekuloval a misko frflal,ze na namesti hra hlasno hudba,tak sme sli na zmrku a domov :wink:
10. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetkym vam zelam vsetko naj k dnesnemu sviatku :wink:
10. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, erka tak s tou hlasnou hudbou sme mali aj my problem, vosli sme na namestie a revy , ze sa boji a to som ho potom mala dostat na podium,na vystupenie...........ale chvalabohu ho to preslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj my prajeme vsetkym maminkam vsetko len to naj...... :wink: :wink:
10. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok