Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
20. máj 2009

ahojte 🙂

Kacenka no super,super 😉 tak tatino nestihol 😒 chudacisko,ale aspon si to mala rychlo za sebou 😉

Na stretku bolo fakt na jednotku 🙂
vidim ze uz ste videli fotecky,tak len pre istotu ,pridavam este link https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mucilienka
21. máj 2009

babulky, tak u mna sa asi fakt rozbehla prava tehotenska nespavost... aj by som spala, len neviem ako
😝

na stretku bolo ozaj velmi dobre, ja som tiez velmi rada, ze sme sa konecne spoznali aj s ostatnymi osobne...

lucaska, neboli, lebo mala zaspala hned na ceste z mesta - a tak sme isli domov, lebo obaja sme chceli tu sedacku vidiet a aj na malej vyskusat a takto to neslo...

mucilienka
21. máj 2009

ked som uz takto hore, kocky, nemate niektora na predaj prenosnu tasku do kocika?

miroslava72
21. máj 2009

Ahojte dievcence.

Vidim,ze ste opat nemohli spat. Muci,tak to si este dobre pamatam,len mna to chytalo az mesiac pred porodom a nevedela som sa nijako ulozit.

Minka krasne fotky zo stretka.

Som velmi rada,ze som mohla spoznat dalsie maminky a ich drobcov,citila som sa fajn,bolo super.

A ozaj zabudla som povedat,ze Melisske konecne vykukol prvy zubok,este len cinka s nim o lyzicku ci pohar,taky je malicky. 😀

miauka
21. máj 2009

Ahojte maminy. Mate super fotky zo stretka, mate zlate deticky. Je mi luto, ze ja sa s vami este nepoznam osobne, aj som chcela s Eliskou prist, ale ma nadchu, tak by sme neradi niekoho nakazili 😒 Tak snad nabuduce nam to vyjde. Ani som netusila ze v tej kaviarni je taky skvely detsky kutik, kedze tam nechodim. To je veru super miesto na stretavky. 🙂

mucilienka
21. máj 2009

dobre ranko,

miroslava72, tak mame pozitivny vplyv aj na malu 😀 ked mate hned po stretku aj prvy zubok vonku... A nezabudni, vies ako sa to hovori - kto najde prvy zubok, dostane na nove saty 😀

minkak
21. máj 2009

dobre ranko 🙂
muci no Ty si pekne ponocovala 😖
ja nejake tie tasky mam,ale zatial Ti neponukam,musim si to este sprehladnit,snad sa niekto najde 😉
no miroslava gratulko k zubku 😵 tak na to prve cinknutie lyzickou si pamatam aj ja 😅 veru mirka chce to saty,dobre muci hovori!!!!!! 😉

miauka,no snad bude coskor dalsie-bolo vyborne,tak nabuduce sa pridas,len sa rychlo vyliecte-drzkame palceky 😉
a ako prebieha Tvoje tehu?dlho si tu nebola a chybaju nam Tvoje tipy do tabulky 😉 😀

mucilienka
21. máj 2009

miruska, keby si mala taku tu prenosnu tasku, mne by stacila len pozicat tak na mesiac-dva...

amatula
21. máj 2009

ahojte

no pekné stretko ste mali 🙂 😉 ale vas tam bolo......
a tam je tak super kutik pre deticky 😕 ja ani neviem presne kde to je...

vonku tak krasne a mi sme chorucky 😔 😝

minkak
21. máj 2009

mucilienka a na ake 2 mesiace?na kedy to?poziciam nemam problem len na kedy?

amatula no teda a ja ,ze kde ste boli,preco ste neprisli....tak nabuduce 😉 a nech ste skoro fit 😉

miroslava72
21. máj 2009

😀 Dakujem,dievcence,no o tych satach som vobec nevedela pri prvom zubku...az vcera mi to Majka-mami povedala,tak musim cosi poriesit,ked aj vy ostatne tak vravite.... 😀 😀 😀

A inac ani ja som vobec netusila,ze vo Verde je taky krasny a velky detsky kutik...super to vymysleli...aspon niekde myslia aj na deticky 🙂

A vidim dalsiu tehulku 😀 .....Muci dorob stlpcek aj pre Miauku....ja tipujem opat dievcatko

Amatula a vam skore uzdravenie prajem 🙂

mami.sk
21. máj 2009

ahojte babulky 😉

som rada ze som spoznala dalsie Trencanky 😉 super stretko 😉
uz viem kam mozeme ist s muzom na kavicku 😉

mami.sk
21. máj 2009

Mirka - takze zajtra ideme nove saty kupovat 😀 😀 😀

ja som si po vcerajsku / isla som cez cele mesto do nemocnice, potom na Juh a cez Brezinu domov, od 9.45 do 14.45 sme boli vonku a potom od 15.30 do 18.30 na stretku + cesta tam a spat/ dala dnes len taku light prechadzku len tu poblizku ale aj tak sme boli 3 hodiny vonku 😝 😝 😝
no mam svalovicu akoby som bezala maraton 😀

minkak
21. máj 2009

no vidis Mirka 😉 treba ist na nakup 😉

teeeda mami,Ty si davas 😲 no wauuu

babulky pridavam este fotky od Zuzky-drobca 😉 tu si mozte pozriet.....http://www.facebook.com/album.php?aid=102571&id...
😉

mami.sk
21. máj 2009

jej , dalsie krasne fotecky 😉

veru Minkak a to som uz dnes bola doobedu s malou skoro 3 hodiny a uz som nevladala ale este som aj poobede musela ist lebo vobec nechcela spinkat 😀 tak som nachodena 😝

juj, ale uz idem spat 😉
dobru nocku 😉

s.i.m.k.a1
21. máj 2009

ahojte baby, tak pozeram, krasne foto 🙂 heh ake uz mas brusko minkak 🙂
my sme nedosli, bo s malou to je tazko cestovat... a stale by sme len papali, aj ked je to uz troska lepsie s tym papanim 🙂 takze sme boli len na prechadzke. ale ked bude ete niekedy na Juhu tak sa pridame 🙂

mucilienka
22. máj 2009

hellou kocky,

co dneska oddychujete vsetky? mne je dnes nejako na umretie teplo, co ci... 😝

dienka
22. máj 2009

Kacenka ja som sa omeskala, gratulujem k malemu- velkemu Samkovi, nech pekne spinka, papa a robi mame len samu radost 🙂 😎

minkak
22. máj 2009

ahojte 😉

dienka ako sa mate?co nove?ty si nam este netipovala do tabulky 😀

muci,tak len pit a pit a pit 😉 a chod spinkat,ja uz sa tiez chystam za malou 😉

mami no teda ,tak buva len takto v kociku?ja som malu davala aj vela na balkon,som trosku pohupala a ked zaspala,tak som ju tam nechala a spaaaaaala 😉

simka no veru mam 😅

lucaska
22. máj 2009

ahojte 😉
tak aj mne je dnes uplne hrozne.........asi tlak............otras pocko ani ani..... 😠 😠

mami, tak ty sa pekne nachodis........... 😝

co mate v plane na vikend??????

mami.sk
22. máj 2009

ahojte,
tak ja som uz konecne doma od 10 rano 😀 s malou pol hodinovou prestavkou na papanie a prebalenie doma 😉
no vam poviem, odkedy sa mala narodila ja som uz nachodila tych kilometrov 😀 😀 😀 veru doma aj ked zaspi tak max. na polhoidnku, 40 min. a to ani nestihnem nic urobit 😒 ale nemozem sa stazovat, aspon v noci krasne spinka 😉
vcera zaspala pred pol osmou a zobudila sa o pol siedmej rano 😉

ale dnes je to obzvlast hrozne to pocasie, doobedu strasne dusno a teraz sa ochladilo 😝 normalne som malej musela dat sveter ked sme isli domov 😒
a ja by som straaasne spala 😉 a ten moj drobec nie a nie zaspat 😝

mami.sk
22. máj 2009

na vikend ideme na Staru Turu 😉
kamoska ma o rok starsieho syna ako Terezka tak ich ideme kuknut 😉
chlapi budu prerabat kuchynu a my baby budeme len kecat a starat sa o deti 😀 😀 😀

mucilienka
22. máj 2009

lucaska, aj mne je dnes tak ze 😝 😝 😝 bola tu svokra, ta tiez iba dychcala... neviem si to predstavit cez najvacsie leto v tej horucave ☹ to bude volaco... esteze sme z rodiny...

😀

lucaska
22. máj 2009

muci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......hm dufam ze v lete pohoda, ja som taketo stavy nemala ani pri tehu ako v poslednej dobe 😝 😝 😝 😝

kto ide zajtra na klaunov??????????????

minkak
22. máj 2009

no lucaska samozrejme ,ze my 😀 tak ako sme sa dohodli a idu aj drobcovci 😀
ciapky nachystane? 😀
muci idete?
akurat som Vam pisala 😉

lucaska
22. máj 2009

minkak, ciapky nemame , lebo mi nejake take smieskovske nemame, nieco poriesime tam... 😝

dannynka
autor
22. máj 2009

ahojte 🙂
aj my sa chystame zajtra na klaunov,dnes som single mama tak si uzivam 😅 😅 😅 .a zajtra sa s Gabikou a nasimy stretneme v meste na klaunoch 😉

mucilienka
22. máj 2009

ahoj kocky,

minka, prave som ti odpisala - my nejdeme - mame shoping day s malou a so svagrinkou a nemame doma tatina, tak ideme po svojich zenskych zalezitostiach 😀

martinano
22. máj 2009

ahojte
nemala som kedy citat, len som tu postrehla nejake stretko 😵

minkak
23. máj 2009

Ahojte tak aky ste mali dnik?
My sme boli v meste bolo super,prikladam fotecky http://www.facebook.com/album.php?aid=2021221&i...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre