• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
minkak, mne stacili 3 mesiace na SK, same lietacky a vybavovacky kvoli bytu, takze ja oddychujem tuna :grinning: a stale to lietanie hore dole, nic moc no :unamused:
26. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new,no ned ano som si aj myslela,ze ked ste boli teraz tu....
a tatino co, ide nieco vybavovat?
26. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no super teplucko je aj na opalovanie,len ja na slnku nevydrzim viac ako polhodky :confounded:

miauka aj ja som mala ten pocit pri oboch a vyslo tak ako som citila :wink:
26. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatino ide vybavovat hlavne STK na aute, nie je nadseny z vyse 20hodinovej cesty chuda moje :unamused:
26. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
idem si precitat,co ste popisali :wink: ja sa stale trapim zhananim opatrovatelky :wink: ale teraz si urobim kavicku a relaxujem :slight_smile:
26. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nikde nikoho?????????? asi si uzivate slniecka...................pekny slnieckovy dnik
26. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

my sme sa pred hodinkou vratili z nakupov, vbehli sme do Tesca a hned aj do Lauga :wink: /Minkak - vy ako, kupili ste nieco?/

manzel zhanal letne nohavice , aj kupil ale najlepsie obisla aj tak Terezka :wink: ked to sa neda odolat ked maju tolko krasnych veciciek :grinning:
tak nakoniec sme jej kupili kratasky s trickom, 3 bodynka a ponozticky :wink:
tak sa teraz vytesujem :grinning:

my sme dnes boli s Mirkou na prechadzke a ja som cervena ako rak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som bola natreta 15 faktorom :confused:
to slnko je fakt nebezpecne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci - ja tipujem Miauke chlapceka a Drobcovi dievcatko :wink:
26. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
new,no tak to je jasne,ale vsak zvladne a ide sam?
mami jasne pokupili sme :wink: mame :wink:
tak Vy ste teda ,ale nakupili,no ale vsak tam maju vecicky :dizzy_face:
26. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akurat sem nakukam ze kto ponocuje :grinning:

minkak, berie nejakych ludi, ale neviem ci sa im odvazi dat nase auto do ruk ked tak aby ho vystriedali :grinning:
26. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami........tie deti to by clovek kazdy den nakupoval a stale by bolo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
new,nooo chlapy su haklivy na svoje auta......ale ved hadam ked bude unaveny tak mozno :wink:
26. máj 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, papierovo je to moje autooooo :grinning:
26. máj 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda new :sweat_smile: a to ho pustis z ruk,ked je Tvoje :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nesmejte, co uz mam na vyber? jedine ze by som tych 20 hodin sla ja, bleeee :sweat_smile:
26. máj 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasne new :wink: nech to len mangelik zariadi :wink: a stastlivo docestuje :wink:
27. máj 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja nestiham, len sa hlasim,ze sme na slovensku
new my mame za sebou 24hodin autom aj s malym, vacsinu cesty presoferuje manzel, da sa to zvladnut :wink: a chodime,takto dost casto
dufam,ze budem mat viac casu a precitam ostane nie len poslednu stranu
27. máj 2009 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeda mati, tak to obdiv, ja sama nie som moc na dlhe trasy a nasa mala ta uz duplom nie, mam co robit ju zabavit 2,5 hodiny v lietadle, aj ked chodime na vychod k svokrovcom, zvykli sme na noc ist, nech spi a nepisti, ze stojime kazdu pol hodinku kdesi :unamused:
27. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektore mate spokojne deticky,ked cestujete :wink: cestovat s nasim filipkom je zazitok :frowning2: ale s miskom sa uz cestuje super :wink: uz sa tesime,ked aj filipko bude starsi a dufam,ze sa to zmeni :wink:
27. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new manzelovi prajeme stastnu cestu :wink:
27. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je dnes zmena počasia. :frowning2: Včera sme sa vyhrievali na slniečku a dnes sa schovávame pred dáždikom. A čo MDD? Ako sa chystáte oslavovať? Hoďte nejaké typy. Ja som našla toto: http://www.trencin.sk/tmp/asset_cache/link/0000121946/TSK%20plagat%20MDD%20na%20vysku.pdf
27. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky, dakujem, dufam aj ja, ze to zvladne, budem mat ine nervy, lebo vacsinou soferujem ja a on si s Nikolkou pekne spinka :grinning: takze zajtra budem nervooooozna jak toto :unamused:

inak o pocasi mi nehovorte, my mame nadhernych 7 stupnov a mrazivy vietor s dazdom :confounded:
27. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky MDD chystame aj v Soblahove - o 10.00hod zacina cesta rozpravkovym lesom v Dolinke, vraj je pripraveny super program, opekacka a vseeeelico... my sme minule boli, to bolo super... neviem teda, co prichystali na tento rok, ale vsak hadam bude fajn :wink:
27. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska, v Slavnici na letisku sme boli minulý rok na MDD, bolo super.:wink: Mucilienka, to vaše Mini ZOO pri horárni sme už tento rok prepásli?
27. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
no to dnesne pocasie je otras :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme boli s malou vonku len 1,5 hodiny a mali sme dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj sme trochu zmokli ale nic strasne :wink:

akurat sa divam na JOJke na noviny a taka reportaz , ze mamicka zabrzdila kocik s 10-dnovym babatkom a ze ten sa pohol a vletel hasicskemu autu do cesty. no horor, nastastie babo je v poriadku :confused:

martinano - vitaj doma :wink: ako dlho sa zdrzite?
27. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz, este nebolo...
27. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

fuuu new,ze 7 stupnov :astonished: :confounded:

mami aj mne tak raz mala utiekla som necakala....a ja som ju ani nezabrzdila :angry: ma vobec nenapdlo,len sa otocim a nasa mala sa uz rutila :astonished: a suuuuup do auta narazila ,nastastie do zaparkovaneho :wink: ta ani nevedela,ze sa nieco deje a ja infarktovy stav :angry:
no stane sa :confounded: dorazit ma je malo :frowning2: :angry:

no martinano to chce velke stretko kedy mozte?co babule tak bud.tyzden dame repete? :wink:
ci stretko na MDD?

lucaska no kraaaaasne fotecky :wink:
27. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok