Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
25. jún 2009

mam,i no tak ked pride ku vam bude prsat tu 😀 mne dnes krasne vyschlo aspon pradlo, opravovali nam bojler a odpojili na 3 dni pracku, takze som dnes mala celu zahradu povesanu, susedia si musia mysliet, ze nas tu aj 10 byva 😀 takze ja dnes klasika den pri sporaku a s pradlom, uz ho mam aj poskladane len do skrin rozdelit, kuknem ordinaciu a spat, zajtra je navarene tak nas caka plavaaaaren, az nezaspime bo to mame vymedzenu hodinku 🙂

minkak
26. jún 2009

ahojte 🙂
sms od Ivell 😉

Tolko mesiacov som pocuval vsetkych ako o mne rozpravaju,
teraz budete pocut Vy mna.Volam sa Tobiasko K...,som tu od 20:22,
moje miery su 4350g a 52 cm.

a 2 fotecky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aj sme spolu volali,vsetko dobre prebehlo,maju sa fajn 😵 😵 😵

Tak este raz G R A T U L K O!!!!!! 😵

siska_br
26. jún 2009

ahojte trencanky 🙂 🙂

ja sa len osivam, osivam, sem-tam k vam chodim nakuknut, ale pridruzit som sa k vam este neodvazila, ste tu super partia. bola som si u vas pytat rady kvoli plavaniu, osvedcilo sa - pomaly uz budeme koncit kurz 😅

som pristahovana breznanka, v trencine byvame asi rok a pol a je nam so samkom niekedy dost smutno ked mame tatinka v praci...moooozeme sa pridat aj s mojim malym 7-mesacnym loptosom? 🙂

mami.sk
26. jún 2009

ahojte 😉
ivella - gratulujeeeeeeeeeeem 😉 no veru riadny chlapisko 😀 rychle zotavenie a vela, vela mliecka 😉

siska - vitaj 😉 moja Terezka je o mesiac mladsia ako Samko a tiez som do TN pristahovana 😉

minkak
26. jún 2009

Siska len sa kludne pridaj 😵 vitaj medzi nami 😵
vidis v stredu sme mali stretko ,mohla si sa pridat,skoda,no tak nabuduce 😉

lucaska
26. jún 2009

siska vitaj, jasnacka ze sa mozes pridat...uz sa tesiiime na dalsie stretko aj s vami.... 😉

s.i.m.k.a1
26. jún 2009

cawte baby 🙂 v poslednej dobe som nemala vobec cas a ani teraz nemam cas citat... ako sa mate?? my chorobujeme ale uz sa aj pomaly zotavujeme :D kde ste mali stretko?? minka uz mas brusko?? 🙂 jaaj uz sa tesim, kedy bude pekne, toto pocasie je hrozneee :(

siska_br
27. jún 2009

dakujem vam za mile privitanie 😉

dnes sa ideme natlacit k starkej na tyzden do brezna, jupiiiii dovolenka 🙂 🙂 🙂 , ale potom rada pridem

mami a odkial?

mami.sk
27. jún 2009

siska - ja som z Humenneho 😉 daleeeeko 😀

mami.sk
27. jún 2009

my dnes oslavujeme muzovu 30 tku, dostal listok na F1 do Madarska tak sa tesi ako maly chlapec 😀
dnes len tak light oslava , velka party bude az u nasich 😉

upiekla som 1x velku tortu tak drzte palce aby bola dobra 😀 😀 😀

lucaska
27. jún 2009

mami,tak uz si odovzdala darcek, to muselo byt radosti............. 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a torta bola akaaa:?????????

minkak
27. jún 2009

ahojte 🙂
simka skore uzdravenie!!!!!!! 😉 stretko bolo vo verde-klasika 😉 brusko rastie-rastie 😵

siska tak si to tam pekne uzite 🙂 pekne si oddychni 😉 pozerala som si Tvoje fotecky-Samko je krasnucky 😵

mami tak mangelikovi vseeeeetko najlepsie 🙂 drzime palceky urcite bude super 😉

my sme dnes kupili Veronike furik,2 tyzdne nas uz nahanala,ze chce furik,nejako sme nemohli nikde najst ,ale podarilo sa-no to bolo radosti,tam s nim lieta.... 😅 no sranda 😅

mami.sk
28. jún 2009

ahojte,
manzelik dakuje velmi pekne za gratulacie 😀 tesil sa ako maly chlapec na F1, kazdemu sa chvali aky dostal super darcek 😀

torta sa vydarila, mnam - mnam / recept na korpus mi dala miroslava72 z MMB, ale je fakt super/, urobila som korpusy a cokoladovu plnku tak sme si pochutili 😉

akurat ma stve ze hrozne prsi, Terezkin krstny je na navsteve tak by s nou isiel vonku ale je hrozne tak sa neda 😝 a ja som sa tesila ze dnes budem mat od kocikovania volno 😀 😀 😀

dannynka
autor
28. jún 2009

ahojte 🙂

neviete nahodou o niekom kdo predava vibrujuce lehatko?

mami-dodatocne vsetko naj manzelovi 😉

lucaska
28. jún 2009

ahojte,
mami noo tak s tym kocikovanim ti to nevyslo, ale uz by mohlo prestat lebo mi to uz leze na nervy, nech aspom poobede vybehneme trosku von....... 😠 😠

danny,veru neviem , ako sa ma malinky???

dannynka
autor
28. jún 2009

lucaska dakujeme za opytanie,DOminik sa ma vselijako,nechce sam spinkat teda zaspi v postielke ale len na 15-20 min a hotovo,ale na rukach by prespal aj cely den 😝

kala12
28. jún 2009

Caute babenky,
ja konika nejako flakam, nemam casu a ked aj mam,tak som rada, ze si porobim cosi doma, oddychnem, povenujem muzovi, takze nejako na net neni casu.

Ako sa mate?co nove? teda okrem babatiek, baby gratulkujem, pekni valibuci.

My mame doma teraz take divoke obdobie, Terezke sa zacalo obdobie vzdoru, neposlucha, odvrava, nechce papat, ak samozrejme neratam kinder cokoladu a cukriky a zmrzku. 😀 A zacala nam na Milanka ziarlit, on uz sa zacina pekne hrat s hrkalkami, tak som mu vyclenila tie, co mala Terka, ked bola mala. To mate vidiet tie vreskoty,, to je moooje,, a vsetko mu berie. Niekedy je to u nas doma cista psychiatria, ale zatial to fajn zvladam. 😉
No a Milanko je zlaty, pekne papka, rastie ako z vody, na 3.mes poradni mal 6650 a 67.5 cm. Chvalabohu uz mame za sebou aj ockovanie- bez priznakov a nemusime nosit postolky-huraa.

Baby manduciarky, idem objednavat manducu, z ucty k mojej chrbtici, lebo nas princ nerad lezi, len by vsetko okukaval a mne sa ho nechce nosit na rukach, uz je mi dost tazky. A urcite ju vyuzijeme aj neskor, kedze ju tu tak chvalite. 😉 Len jednu otazku na vas, myslite, ze mi este bude treba tu novorodenecku vlozku?

Danny tak to nezavidim, ved sa takto mozes zblaznit. Pre mna su chvile,ked deti poobede pekne spia balzam pre dusu.

Vsetkym bŕuskatym blahozelam ku zdravym babatkam v brusku a tie,co tam este nic nemaju, tak sup-sup. do toho. 😀 😀

K dovolenke- my tiez Sturovo, klasika, ako kazdy rok, ale az 15. augusta, takze sa ani s Ivaz ani Lucaskou nestretneme.

newyorkgirl
28. jún 2009

ahojteee 🙂

danny a co tak skusit nejaku klokanku resp. babyvak? my sme mali sice vibr.lehatko ale nikdy sme ho nezapinali nasa tam byvala bez toho v pohodicke, ale myslim, ze by ste sa asi nedoplatili za baterky az by ste to chceli dlhsie nechavat zapnute 😀 resp. by ste furt nabiiijali

my sme dneska upiekli bananovy chlebik, lebo sme mali 5 hnednucich bananov uz, tak som ich vyuzila aspon, pradlo sme oprali, obed navarili, tak nas caka upratovanie, pocko je tu tiez nic moc, ale iba pod mrakom zatial 😒

dannynka
autor
28. jún 2009

new-mame babyvak,ale ja potrebujem najst malemu nejaku zabavu mimo mna 😅

mami.sk
28. jún 2009

dannynka - manzel dakuje 😉
inac tie kupony do DM zatial neprisli, nakoniec sa to ani nestihne 😠 babenka vravela ze ich poslala v stredu, ale sa mi to nejako nezda 😒
no ak by prisli zajtra alebo v utorok tak ti hned zavolam a nejako dorucim 😉
my mame to lehatko vibrujuce od FISHER PRICE, no nasa mala tam bola max. 10 min a potom ju to uz nebavilo 😒 no aspon na WC som mohla zajst 😀 😀 😀 mame ho ale pozicane od kamosky a uz jej ho idem vratit, nechavala som ho na prve prikrmy ale mala sa mi odtial naklanala na vsetky strany tak sme ju dali do stolicky na jedenie a pohoda 😉
koliky mala hrozne do 3,5 mesiaca tak ta uplne chapem, no u nas zaberala jedine fitlopta a kocik 😝
chvalabohu je to za nami 😉
drzim palce nech to rychlo prejde 😉

kala - s tymi postolkami je to fajn, nasa mala ich neznasala 😝 kukla som ze uz budete mat 4 mesiace 😉 my sme mali taku vahu a vysku ako vy v 3 mesiacoh teraz v polroku 😀 😀 😀

lucaska - veru mi to s kocikovanim nevyslo, az ked sme svagra isli vyprevadit na stanicu tak vyslo slniecko a tak sme vzali malu a odkocikovala som si zase ja 😀 😀 😀
no uz sa tesim ked pojdeme k nasim a svokrovcom v auguste, babicky radi kocikuju 😀

mucilienka
29. jún 2009

ahojte kocky,

kala, manduca ma novoredenecku vlozku hned v tom - netreba ju dokupovat, ona je tam zrolovana v takej dutinke... maly uz je chlapina, urcite netreba 😉

newyorkgirl
30. jún 2009

pekny dnik zelame, ako v TN? moc toho nenapisete... my mame dnes slnieckovo,uz by sme aj prijali troska ochladenie, ale asi uz bude prsat, tak ideme dnes este na piknik do parku, nech sa Nika vyblazni a poobede jej asi napustime este bazenik, vcera sa jej v nom velmi pacilo 🙂

minkak
30. jún 2009

Ahojte 🙂

kala no mate veselo,tak gratulko ked uz ste bez postoliek 😵 😵 😵 teeeda krasne miery,ze 3mesiace waaaauu 😕 to tak vsetlo letiiiiiiiiiii.........

new tu je zatial tiez pekne slnieckovo,uvdime ako ns este poobedie prekvapi,ale zatial to vyzera na pekny dnicek,tak asi vsetky uzivame slniecka,veru malo sa pise....ani vecer uz ziadne sovicky nechodia....
Tak si aj Vy uzite pekny dnicek 😎

ppppp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamsiu
30. jún 2009

Ahojte babenky trenčanky 😉 ,
funguje ešte u vás kúpalisko alebo ho už zatvorili?????? ☹

minkak
30. jún 2009

adamsiu ahoj,funguje,funguje a tusim este 2 sezony bude 😉

adkag
30. jún 2009

ahojte, ja tiez konika v poslednej dobe zanedbavam,deti daju zabrat a este aj popri nich cosi pracujem,zarabam par eur navyse.
kala, milanko je riadny valibuk,take miery mal jakubko ked bol babo, natali mala v 3 mesiacioch len 4700 g a 57 cm,ale je to riadny tucko. ale uz zlaticko,prestala okolo 3 mesiacov tolko plakavat tak uz je to s nou super. akurat tiez uz odmieta lezat,jedine v lehatku chvilku vydrzi,tiez mame to od fisher price. skusala som ju dat aj do manduci ale kedze ona rada kuka okolo a tam moc toho nevidi tak sa riadne jedovala.takze to nebude jak jakubko,ten mi tam vzdy zaspi,erste teraz ho tak uspavam,natali sa zacne jedovat po pol minute. ale aspon vydrzala v kociku,ked som jej tu podlozku zdvihla do polosedu.
to obdobie vzdoru velmi dobre poznam, jakubko to ma uz dlhsie, vraj to je sposobene prave tym,ze sa nam narodila natali. on sa nechce obliekat,davat si plienku a musi mat co si zaumieni,inak vrieska,hadze vsetko okolo seba,mal obdobie ked nas aj capal. takze super,niekedy na nervy. ale nejak velmi neziarli,respektive neprejavuje to klasickym sposobom,neberie natalke hracky,praveze mi pomaha ju zabavit,ukazuje jej hracky,dava do ruky, to som prekvapena,lebo on berie hracky vsetkym detom, s ktorymi sa hra.

erka12
30. jún 2009

new,krasne fotky 😉
adkag,to je fajn,ze natalka je dobrucka a jakubko pomaha 😉

newyorkgirl
30. jún 2009

erka ty si rychla 😀 akurat som sla napisat ze sme vlozili nejake nove foto sme si spravili krasny den v parku dneska, taky rodinny relax v tieni, lebo mame vyse 30 stupnov co je tuna skor vynimka 🙂

erka12
30. jún 2009

new,sikulka som 😀 ale nie,akurat som zapla konika a hned som vas zbadala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre