Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

martinano
12. júl 2009

ahoj mirka 🙂

minkak
12. júl 2009

ajojky sovulka 😀 😉 😵

martinano
12. júl 2009

ajoj no ja vzdy 😉

siska_br
13. júl 2009

ahojky mamky 😉

dakujeme este raz za privitanie... je to take zvlastne, ked vas este nepozname, tazko sa naskakuje do rozbehnuteho vlaku... napriek tomu gratulujeme malickym jubilantom 🙂 , aj trojrocnym vyrocnim manzelstvam

minkak
13. júl 2009

Siska ajojky 🙂
ved v stredu nas mozes spoznat,pridete na stretko?mozte?

siska_br
13. júl 2009

minkak, radi. v stredu mame mat nahradnu hodinu plavania, este nevieme o kolkej, ale ak sa nebude prekryvat, prideme radi 🙂

prave pozeram, ze vam v tvojom brusku rastu dva pokladiky, tesi sa veronika na nadejne sestricky/bracekov? a ty ako zvladas rastuce brusko popri malom dievcatku? juj, to brusko mi niekedy tak chyyyba...

minkak
13. júl 2009

No tak super,tak uvidis,ved my sa tam isto zamotame,ked by ste prisli aj neskor 😉 ak by ste este mali naladu 😉

Dakujem no Veronika sa tesi,brusko natiera,hladka,mojka ich,pusinkuje....hracky a podusky im priklada 😀 pyta sa ci tam maju postielky... 😀 je to sranda 😵
Ja zvladam celkom dobre,len citim ze uz som coraz menej obratna 😅 je to ine ked uz jedno dieta je,ale da sa ....moc sa vsetci tesime 😵
to Ti verim,ze Ti to aj chyba,ja som sa minule pytala MM ,ze tak to uz nikdy nebude??? 😕 to je poslednykrat? 😀 tak si to musim uzit 😅 😵

newyorkgirl
13. júl 2009

ahojte, dakujeme za blahozelania dodatocne 🙂 konecne je tu nejaka debata 😀 idem ja do mesta na pracovne nakupy a na postu, tak poobede ci vecer nakuknem 😎

siska_br
13. júl 2009

🙂 🙂 🙂 to musi byt super, ja sa uz hrozne tesim, ked uz samko bude tarat, ta detska logika, to je proste nieco uzasne...kazde obdobie ma nieco do seba, je ine a kuzelne...

a kde a kedy sa stretavate mamulky?

martinano
13. júl 2009

minkak veronika aka zlata, z nej bude uzasna sestricka 😵
siska chod na stretko ak sa bude dat baby su uzasne 😵 😉

minkak
13. júl 2009

new,tak konecne debata a Ty ides do mesta 😀

siska v stredu 15-ho o 16-ej ,na ostrove u Matejku 😉 😉 😉 😉 😉
ak bude pekne 😉
ak nie tak Verde to isti,tam chodime vacsinou,tu mame stretko teraz 1x 😉 uz dlho ocakavane ,vonku na slniecku 😎 😎 😎 tak snad nam to tentokrat dazd nepokazi 😅
presne tak kazde obdobie je carovne 😵
no je to sranda 😅
matka dakujem,no dufam,ze bude ta najlepsia na svete 😵
ale aj tak si to vobec,ale vobec neviem vsetko predstavit,ale urcite to bude zabava,uz sa tesiiiiiim 😵

martinano
13. júl 2009

jasne,ze to bude zabava a uvidis ako to zleti a deti budu velke, je neskutocne ako to uteka.
veronika je zlatucka 😵

siska_br
13. júl 2009

to vyzera u nas na dobry cas, plavanie tak neskoro nemavame, radi prideme, dakujeme 🙂

zeby veronka oslavila tretie narodeninky s novymi surodencami 😉 to je perfektne, ako vam to vyslo... zeby dlhe zimne veceri 😉 😉 😉

martinao - a vy nepridete?

martinano
13. júl 2009

siska neprideme lebo sme v zahranici,ale ked prideme najblizsie prideme na tri tyzdne az mesiac tak to urcite nejake stratko stihneme 😉

siska_br
13. júl 2009

naozaj, zabudla som ☹ si ta pamatam s temy o tn porodnici, kazda rada z prvej ruky bola vzacna 😉 a napokon som bola celkom milo prekvapena

minkak
13. júl 2009

matka no veru-veru leti to,neskutocne.....
ved uz mi tu svieti 26 tt😕 😕 😕
a veronika bude mat 3 rocky...a ja ....tiez obcas zabudnem ,ze uz nemam 17 😀

siska no tak super,tak sa na Vas tesime 🙂
no bola by to sranda ,keby t tak vyslo na 20-ho 😉 ono to bol zamer ja som tiez oktobrova,chcela som vahy 😅
uz pri veronike som si myslela,ze mozno aj na moje narodky.....ja mam 5-ho,termin som mala 11-ho
tak uvidime teraz...mozno niekde v strede,ze by15-ho 😵

martinano
13. júl 2009

minkak no uvidime,este som zvedava co to budete mat, fakt to nnevies?

martinano
13. júl 2009

siska urcite sa stretneme na stretku,ked prideme 😉

mucilienka
13. júl 2009

ahojte kocky,

minka, 15.10. mame vyrocie sobasa - 4 roky, to by som tak lahko nezabudla... 😀

mucilienka
13. júl 2009

ja sem kocky tak rada pisem, ked mi tu naskakuju tie tyzdne tehu... 😀

siska_br
13. júl 2009

no minky, pri dvojickach by to na piateho mohlo aj klapnut, alebo? nezvyknu sa dve babatka pytat z bruska skor?

mucilienka - maruska je strasne krasne meno. z dievcenskych jedno z mojich favoritov 🙂

mucilienka
13. júl 2009

siska, dakujem pekne, aj mne sa paci 😵 len teraz stale vahame, co ked sa nam narodi nahodou druha dievka - uz take meno nemame 😀 a nemoze sa volat Maruska 2 😅

amatula
13. júl 2009

ahojte 🙂
ako prazdninujete???celkom pekne leto...
my uz po dovce,,ale bolo super..hned by som si zopakovala 😎 uz mám aj veci vyprané uz len zbalit nanovo 😀

minkak
13. júl 2009

matka no faaaaakt nevieme,keby sme vedeli ako by sa nam to zjednodusilo....takto vymyslat 6 mien ...uff 😅
muci no teeeeda vidiiiis 😵 veru krasne nam to tu naskakuje 😅 muci a ake mena mate teda vyhliadnute?
siska veru tak,mozno aj toho 5-ho,ved preto stale pisem,ze musime vydrzat aspon do oktobra 😉 😅
podla prveho sona mam termn posunuty na 1.11 😉 takze uvidime 🙂
amatula a kde ste boli?na stretko uz dorazite?

amatula
13. júl 2009

minkak Croatia 🙂
na stretko by som prisla...sa chystam zajtra alebo stredu do mesta..uvidim..kde je to na ostrove?

minkak
14. júl 2009

Amatula no super,tak sa tesim na fotecky 🙂 ano na ostrove u Matejku vedla basty 😉 o16-ej 😉

Zatial to vyzera tak,ze moze:
Lucaska,Siska,Amatula,Kacenka,Jurdinka,

Adkag,Sivka,Mimi,Ivella,Pink,Mami.sk
a Ja

Kala,Audrey--mozno

Yuya,muci,drobec-nie

miroslava,erka,danny,ivaz,lennie,venonna,zuzanamv--- neviem
a co je s dienkou??? 😕

mucilienka
14. júl 2009

mirka, zatial ziadne... teda mala ma pre chlapca Šimon, to sa nam celkom paci, to ona vyberala, ale pre dievcatko nemame vobec...

ivaz
14. júl 2009

Tak to vypadá na mega stretko. 🙂 🙂 🙂 Aj my sa hádam dorútime. 😉

siska_br
14. júl 2009

fiiiiha, takze budeme vyzerat vela vela mamiciek a trafime....asi uz podla hluku 😀 😀 este stale nam nedala instruktorka vediet cas nahradnej hodiny, ale snad to do 16 utrasieme... tesime sa, ze vas spozname 🙂

minkak
14. júl 2009

Muci no teda tak pre chlapceka peknucke meno 🙂
Ivaz tak super-tesime sa 😉
siska to ako ja 😀
cas nahradnej hodiny??? 😕 😕 😕
stretneme sa o 16-ej 😉 kto pride neskor bude meskat nic sa nedeje,urcite tam pobudneme...... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre