• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
lucaska aj to treba,teraz som asi zaneprazdnila martinano....tak nepise bo ma robotu kvoli mne :sweat_smile: :grinning:
15. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu
15. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zohriala som si polievku idem po nu :wink:
je cas ako stvoreny na veceru :grinning:
15. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biznis vybaveny..?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinano dobru chut ja akurat vyjedat syrove krekry :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lucaska :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci uz neni cas na nieco ine ako na polievku????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale dobruuu chut, nech sa trosku posilnis pred spankom.........
15. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska-no mozno aj ale manzel uz je davno v hajanoch ak narazas na to :sweat_smile: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,a mimochodom s nami teraz spava "živa" antikoncepcia Dominik :grinning: :dizzy_face: :wink:
15. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidím, že tu je debata v plnom prúde a že akosi sa Vám nechce spať :slight_smile: Zase mi akosi ušlo stretko, tak škoda, ale snad nabudúce ho už neprešvihnem... Už som Vás dlho nevidela... My sme boli dnes zavrení doma a poobede sme bazénikovali - tak mali baby pohodičku...
Inak za týžden oslavuje 1. narodeniny - 21.7. - tak musím objednať nejakú tortičku - náhodou nemáte nejaké dobré tipy?
15. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocule,

stretko vyzeralo super, same krasne nove tvaricky, dufam, ze nabuduce prideme aj my.. no mne uz toto teplo nerobi moc dobre - tesim sa na sneh aspon po kolena...
ja idem dat pohar mlieka, moje male fici teraz na mliecku :wink:
15. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziva antikoncepcia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky meggi, tak vy uz pekne rastiete,boze ze rocik, tak bude party............... :slight_smile:
autor
jeej meggi-ty aj zijes?

tusim vy budete oslavovat dvojmo,Kristinkine narodeninky a aj tvoje narodeninky vsak?
danny aaaaha ,takze papas :wink:
a ved pred hodkou som pisala na FB ze prsi a Ty ze ides kuk z okna....to si isla az teraz????tak predsa nestihas :sweat_smile:
15. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci,este pockaj s tym snehom............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: este sa musim kraasne poopalovat nech som na romcinu svadbu kraaaasna....... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
minka pred hodinou to za mna kukol manzel este bol hore,mam na to svoje lidi :grinning:
no - ja mam v stredu meniny a Kristínka v utorok narodky - tak dobre si pamätáš :wink:
Veru, už som dlho nekukla... Sme boli minulý týžden choručký s Karolinkou - mala vysoké teploty, tak sme mali zaberák, ale už je to OK... Tak som rada... A vy ako žijete?
15. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mintak, ako sa cítiš? Už viete čo budete mať?
15. júl 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi ahooooooooooooooj,no teeeeeeeeeeda ,ako to len leti.........
danny ja myslim ze meninky nie narodky,ze meggi :wink:
15. júl 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny tak ako kukol ked ti to neoznamil,nejako zlhal :grinning:

no meggi tak ja si to dobre pamatam,ze? :wink:
15. júl 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meggi-veru viem ze si dostala Kristinku k meninkam :dizzy_face: ako ten cas leti ved este len tot sa narodila a uz ma rocik.Co sa tyka torty neporadim,u nas ma na starosti torty moja maminka :wink: Inak aj ja som levica oslavujem koncom mesiaca..... :wink:
Dufam ze uz je Karolinke lepsie,a ze ju choroby budu obchadzat co najdalej... :wink: a to iste prajeme aj Kristinke :wink: My sa mame vselijako,ved sa dakedy musime dohodnut a stretnut....oki?naposledy sme sa obisli ale snad sa nam uz podarí :wink:

ozaj otazka mimo temu,ma uz tvoja sestra tretie mimi?
15. júl 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak jasne bol to preklep :sweat_smile:
15. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muci dufam,ze uz aj s Tebou konecne!!!!!!!!!!!!
ja som tak pri malej bola na mlieku kvoli zahe :wink:

meggi dakujem mam sa fajn,dobre sa citim :slight_smile: len nevieme stale a uz ani neverim,ze aj budeme vediet :wink:
maju tam stale diskosku :sweat_smile:
autor
no uz bol asi unaveny a preto aj zajahol hi hi :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ho dneska Gabika dost vystavila :grinning:
minkak ved disco , disco musiii byt...........................
15. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny no neviem,neviem :sweat_smile:
len sa nevyhovaraj-xi-xi
15. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukaska, veru ubehlo to rýchlo - už beháme o 106 - dnes sme mali dokonca úraz - Karolinka jej nechtiac rozrazila obočie tou hadicou na vysavač - ale nič vážne, len škrabanček - ale pekne jej z toho tiekla krvička...
A je to veru riadna beťárka - začína si všetko presadzovať... A ak nie je po jej - tak si začne trepať hlavu o zem...Toto som pri Karolinke teda nezažila...
15. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka- :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. júl 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska tak-tak-po maminke-ziadna pohoda to nebude :grinning:
Veronika tiez len diskoskovala,tak sme tiez stale nevideli,tak ja si stale myslim,ze baby su to a diskoskuju,ale no ved uvidime,mozno je tam aj jeden tanecnik :sweat_smile:
meggi, tak ti prajem pevnee nervy aj lucas skusal na mna hadzacky o zem a podobne ale preslo ho to aj ked sem tam my spravi vystup................a potom si poplacem aj ja za neho.....
minkak a mozno dvaja tanecnici :grinning:
15. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tancujuci tigrik risko, zeby???????????
15. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok