• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte,
tak konecne sme doma :wink:
neplanovane sme boli na orave,zomrel moj dedko a potom sme tam este tyzden zostali,aj tak sme tam tento tyzden chceli ist :wink:
co nove?
19. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new aj ja chceeeeeeem next, please. Len dufam, ze teraz nieco bude. :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala tak svihaj pozerat novu kolekciu, zatial je vsetko :grinning:
19. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
erka uprimnu sustrast :pensive: :pensive: :pensive: to mi je luto :pensive:
19. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej erka, az teraz som si vsimla, pridavam sa k minke, takze taky smutny dovod na vylet :unamused: my ideme tiez domov v septembri a vcera som si prehodila letenku nech sme tam aspon 2 tyzdne, lebo svokra ma rakovinu tak ju chcem ist na vychod pozriet, nech vidi malu a tak, v poslednej dobe mam hrozny pocit ked zistujem ako nam v rodine uz okolo 40tky pribuzni chytaju vselijake hrozostrasne choroby, brrr, co nas caka potom :frowning2:
19. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa spííí?
19. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee :wink:
20. júl 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeew jasne,ze nie :grinning:
20. júl 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka aj mne je luto, uprimnu sustrast
20. júl 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi co je nove?
20. júl 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta pohoda inak hrozne, je toho plny net, vobec neviem ci tam niekto z nasich kamaratov nebol, ked si predstavim kto vsetko tam chodi aj s malymi detmi no je mi z toho zle :cry:
20. júl 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky preklep sorry :sweat_smile:
20. júl 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka asi ani nic,teda okrem toho, ze cely TN teraz toci len o pohode :frowning2:

Ja sa tu este serkam s mrkvou, blizi sa pomaly vek, ked Minovi zacnem davat prikrmy,tak som si spracovavala a balickovala do mrazaku cerstvu mrkvicku zo zahrady, aby sme boli priprveni.

A ty ako? Este sa ti nechce spat?
20. júl 2009 o 00:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj chce,ale cakam tatika pride za chvilku z prace ja som zas zehlila
20. júl 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prid aj mne pozehlit, ked si rozbehnuta,ja akosi na nic nemam cas v poslednej dobe. :grinning:

idem hadm aj ja do postielky, dobru nocku.
20. júl 2009 o 00:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda kala aj ty tu?
tak sa uz pripravujes?
my sme boli dnes v Brode,akurat som este pridavala fotecky na FB,bolo super,pekne sme sa vykupkali :slight_smile:

matka no veru....stale vsade len o tom....mne je az tazko,uz to ani necitam.... :pensive:
20. júl 2009 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala kludne ja rada zahlim, pustim si film a pohodicka vecer pri tv,ale ja mam dobre dieta,ktore doobeda vyspava tak ked ponocujem je to ok lebo sa vyspime :wink:
chod oddychovat dobru noc
minkak idem kuk
20. júl 2009 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak krasne, ste mali nadherny dnik :dizzy_face:
20. júl 2009 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem najst nabijacku na baterku od fotaku, do kelu taka som nastvana, fotak mi ani nepipne,takze ani foto sa neda stiahnut :angry:
20. júl 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka dakujeeeem :slight_smile:
no to je blbeeeee,ani stiahnut ani fotit....ochhh,tak len hladaj :wink: aj tam kdeby Ta to nenapadlo,nemohol Ti ju Matko schovat?resp.zapatrosit?
ja ked nieco pytam sa malej a ta pohotovo povie,alebo ma tam dovedie :grinning: a zahada je vyriesena,teda niekedy noooooo :sweat_smile: zase nie vzdy v tom ma prsteky :grinning:
20. júl 2009 o 01:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:
lucaska,krasne fotky,lucasko je fesak :wink:
teda vy ponocujete :wink: a ktora z vas tak rada zehli, dodam aj ja nieco na zehlenie :grinning:
20. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nejak ste vcera ponocovali :slight_smile: .
kala citam,ze spracuvas zeleninku do mrazaka,ako si spracovala mrkvu? ja sa na to tiez chystam a hlavne som robila cukinu a tu neviem ako mam zmrazit. cast som sparila a zmixovala a dala tak zmrazit ale chcela som nechat aj cerstvu,ze ked uz natali nebude chciet mixovane a tu neviem ako dat,ci len nakrajat alebo aj obliat horucou vodou,pripadne povarit. neviete niekto poradit?
20. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, erka dakujeme.................a dodatocne prajeme uprimnu sustrast......

minkak, sa tu smejem na tom, ked si predstavim ako nieco hladas a potom neviniatko veronika ti ukaze kde to je....xixi
mna minule lucas vyucoval, lebo ma takeho plysaka a nevedela som co to je , som si myslela ze mys a kuka na mna a hovori to neni mys , tu ma chobot, nos neni, tak slon je to a ja som len kuk jak pako.... su tie deturence podarene.............

o zehleni mi ani nehovorte, rano som zehlila ale uz som mala dost :angry: :angry: :angry:
20. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka ja som mrkvu nakrajala na kolieska, trosku som ju na pare urobila, nech zmakne a zamrazila. Nemixovala som, to budem az potom, ked uz budeme prikrmovat, tak tu mrkvu dovarim a v tej vode to rozmixujem, nech je to redsie. A takto nakrajnu ju mozem neskor aj do polievocky dat,ked uz nebudeme mixovat. :wink:
20. júl 2009 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
kala dobry napad zo zeleninkou asi to ťtak poriesim aj ja :wink: dik za tip :wink:

inak akurat mam volno chvilku,Gabika zaspaala hned ako sme prisli z vonku a pred chvilkou zalomil aj Domi,tak som si v klude uvarila :dizzy_face:
20. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Lucaska no veru :wink: A to ona s takym prehladom,mi povie ved tu!!!
Ako minule som len tak do vetra,ze kde mam gumicku....vobec som necakala,ze o nej nieco vie....a ona ,ze tu som Ti ju schovala!!!Jasne,ze medzi hrackami :sweat_smile:
Ja som zostala uplne prekvapena :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
no tak dilemu s myskou a slonom tu mame aj my :grinning: to poznam :grinning:
ale pekne Ti to Lucasko vysvetlil :grinning:
rozmyslam tu rozmyslam,ako to ta nasa veronika ten chobot onoho casu volala....neviem si zmysliet,ale viem ,ze sme sa na tom bavili ako to skomolila :grinning:
20. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka aj od nas uprimnu sustrast :pensive:
20. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze ho mam aspom viem co je mys a co je slon.................................. :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to sme ale zle dopadli, ked nas nase deti musia ucit...... :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok