Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
20. júl 2009

kocky, prosim Vas, neviete mi poradit - hladam na nete zabranu na postel pre malu, nemate skusenost s nejakou? Alebo nemate na predaj?

Dakujem za kazde info

lucaska
20. júl 2009

maji, rada by som ti poradila, ale my sme to zvladli bez zabrany........................ 😝

mucilienka
20. júl 2009

lucaska, no ja som myslela tiez, ze to pojde, ale mala spava krizom na posteli - na poduske, a uz raz padla na hlavu a dnes v noci ma hladala po spalni, co zoskocila na rovne nohy 😅

minkak
20. júl 2009

noooooo kala to teda 😀 😀 😀
tak sa zase pekne nasmejeme 😀
ale je to sranda takto ako to napisala Lucaska,aspon vieme co je slon a co mys 😀 😀 😀 to je fakt dobrééééé Lucaska ideeeeees!!!!!! 😀

ajoj muci,este stale ju nemas????
Ved som Ti davala linky?nebolo dobre????

Nas skusenost?Sme od zaciatku bez a vobec nam to nechyba ,ani jeden pad!!!!!!!!klop-klop!!!!!!!!!!!!! 😵

mami.sk
20. júl 2009

ahojte 😉

erka - uprimnu sustrast 😔

kala - no to sa uz veru riadne chystate 😉 ja som to predtym nijako neriesila a ked sme zacali s prikrmami tak Terezka vobec nechcela cerstvu mrkvu, musela som jej kupit mrazenu, tu pekne jedla. ale vsade musime mat zemiak, inac velmi nechce 😉
a teraz sme zacali davat ovocie a nic moc ☹

mucilienka
20. júl 2009

minka, vtedy nemali, a teraz mi ta pani neodpisuje...

minkak
20. júl 2009

muci tak to aj nasa obcas za nami docupka,aspom pekne prejde.....
my mame od zaciatku pod postelou madrac ak by nieco,takze ky by aj spadla tak nan+ vedla seba ma nejakeho velkeho plysaka 😉 cez ktoreho by sa len tak neprekotulala.....
obcas je na zemi akurat ten plysak 😀
takze ak by predsa len spadla ,tak nanho 😉 a na ten madrac 😉 😉 😉

minkak
20. júl 2009

jaaaaaaj 😉 ale ved hore v laugu,co som Ti davala tie linky,este ked boli v Juzke 😉 tam nemaju????

mucilienka
20. júl 2009

jaaaaj, v predeti? tam nemali.. ja som to potom u jednej pani chcela objednat, ale nemali, potom som zabudla a teraz je asi na dofci, alebo kde, ked nepise...
nasa mala spi krizom, takze je to o to tazsie... 😒

lucaska
20. júl 2009

minkak,pises o nasom spani???? aj my presne ako vy od zaciatku na posteli bez zabrany a pre istotu davam madrac na zem a ma okolo seba plysakov............

mucilienka
20. júl 2009

lucaska, tie prve dva od dvojickovej maminy som prave chcela, ale neozyva sa pani...

minkak
20. júl 2009

lucaska 😀
a my vsade len o spani 😀 😀 😀 zeeeeeee 😀 😀 😀

muci tak potom len pravidelne chodit pretacat 😅 alebo otocit rovno postel,mozno sa jej nepaci ako ste jej ju ulozili 😀

minkak
20. júl 2009

muci ,ale ved v predeti v pohodke objednaju ked nieco.....

lucaska
20. júl 2009

ved uz sa tu smejem,ze co piseme aj v jednej aj v druhej teme...................... :- 😀 😀 😀 😀 😀

mucilienka
20. júl 2009

minka, ona sa potrebuje zapierat nozickami 🙂

lucaska
20. júl 2009

tak si to objednaj zo stranky pre nase deti............................ 😉

minkak
20. júl 2009

lucaska 😀 😀 😀
muci tak alebo potom dat ju naspodok postele,alebo na vrch a naopak,nech sa do cela postele zapiera 😀
ale nie srandujem,treba sa vyhnut nejakemeu zlemu padu to je jasne 😉
lebo takto mas len neustaly srach aby nespadla,vsak sa ani nevyspis....rozumiem Ti 😉
treba to vymysliet 😉 😵

siska_br
20. júl 2009

ahojky 🙂 🙂 🙂

fiiiiha, tu uz je vyssi level, sa riesia zabrany do postele...my sme este krpati, mame este len postielku, kt. nam sluzi ako podstavec pod prebalovaci pult, na kolko ju nas mlady pan dost sabotuje 😨 😨 😨 ale zato nam celkom dobre zavadzia v nasom malom byte 😀 samko spava s nami a nakolko zacal po nociach celkom statocne putovat tak je to take zaujimave

adkag
20. júl 2009

kala, ja tiez tak chcem zmrazovat mrkvu ale aj pomixovanu,lebo popri kubkovi nebudem mat vela csu zvlast natalke varit,tak si chcem takto pochystat a ked uz bude papat,v ten den vylozim s chladnicky roznu zeleninu a masko premiesam a bude hotovo. chcem si aj chystat na par dni dopredu vzdy vecer namrazit viac porcii zmixovanych a len vytiahnut z mrazaka ked bude treba, aby som uz nemusela nic robit len prihriat. neviem si predstavit ze popri normalnom obede a mojich dvoch drobcoch by som este chystala zvlast pre natali, to uz neviem ozaj ako by som stihala,teraz skoro nic nestiham,ledva navarim.

siska aj jakubko spava s nami a strasne cestuje,on je schopny precestovat celu manzelsku postel a este aj cez celo sa dostat dole. takze my by sme zabranu urcite riesili keby ho davame sameho do postele.

muci,mne ta pani odpisala,ja som zrovna dneska objednala od nej taku skakaciu trampolinu pre kubka k meninam, vcera mi neopdisovala ale dneska odpisala.urcite jej prisiel tvoj mail?

mucilienka
20. júl 2009

adkag, neviem, ci jej to prislo, ale neodpisuje...

siska_br
20. júl 2009

adkag - tak to mate takeho putovnicka ako my 🙂 🙂 no asi by sme tiez zatarasy zhanali, ale zatial je fakt malicky a do velkej postele este musi chvilku dorast. aj samko, aj nas byt 😀

to je tak fajn, ked si takto nachystate zeleninku, masko pre drobcov... mne moj synak doma uvarenu zeleninku uplne odmieta...neviem uz asi z principipu. zacinali sme samozrejme po lyzickach a po jednotlivych kuskoch zeleniny. vyskusala som uz snad vsetky druhy zeleniny, mozne aj nemozne kombinacie, s masom aj bez masa, domace aj kupovane, riedke-huste, teplejsie-studensie, skusala som do zeleninky zamiesat moje mliecko - bez uspechu, postruhat jablcko, zamiesat vyzivku...no vzdy ma prekukne to moje dieta. jednoducho mu to neslape. ovocia spapa bez problemov 160 ml, kasicky asi 130 ml plus nejake ovocie postruhane do toho, ale pri tej zeleninke mi uz fakt dochadza fantazia...dostanem do neho par lyziciek a zhasla fajka....

mucilienka
20. júl 2009

tak som kocky nakoniec objednala tuto, lebo ma protismykove remienky, snad bude dobra

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5733120

adkag
20. júl 2009

muci ty nevies ako je to so zmrazovanim cukiny? vy nemrazite? a nemate nahodou nejake mnamky recepty z cukiny? my jej mame dost vela,nezamrazim vsetku,robila som cukinove placky,ale je s tym dost roboty,tak len volaco narychlo by som spravila.

siska mne kubko tiez prikrmy nechcel,ale on ani ovocne, mal obdobie ze jedol len hotove kupovane vyzivky, aj ked som sa mu akokolvek snazila prichystat domace.no co uz. u nas sa jedenie velmi zlepsilo ked zacal jedavat to co my,ale uz teraz je to zase na bode mrazu 😝

minkak
20. júl 2009

Siska aj nam mala cestovala v postielke hore dole,vzdy sme ju inak nasli a ked spala s nami v posteli tak to iste bud nas vytlacala 😀 alebo spala hore na poduskach.....no cestovatelka 😀
tiez sme sa bali co bude....ale akonahle sme jej dali jej uz velku postel,uz to bolo OK 😉 obcas ju sice najdeme aj v inej polohe ,ale postel je dost velka 😉 😵

muci tak peknu si vybrala 😉 tak nech uz ju mate doma 😉 😵

mami.sk
20. júl 2009

adkag - ja som minuly tyzden robila cukinovy privarok:

- vydlabala som z cukiny stred, postruhala na struhadle, oprazila na cibulke, pridala som sol a trochu vegety, podusila som do sklovita a ked bola cukina makka tak som dala smotanu a podla potreby som zahustila, zahustovala som solamylom, ako priloha je dobra knedla alebo varene zemiaky a navrh som manzelovi oprazila spekacik resp. sekanu a ja som si urobila volske oko 😉 je to chutne a hlavne veeelmi rychle 😀

inac mam velmi rada aj takuto lahku cukinu:

- po vydlabani cukinu pokrajat na kocky, oprazit na cibulke, pridat na kusky nakrajanu zeleninu podla chuti / paradajky, uhorku, papriku a pod./ a podusit do makka, osolit a pridat oregano, navrh je vyborna kysla smotana alebo biely jogurt 😉 jedavame to s chlebom... tiez veeelmi rychle pre zaneprazdnene maminy 😀

dobru chut 😉

danu
20. júl 2009

duska1122 • 14. júl 2009 o 14:59
ahojte. ja sice niesom este mama zatial. ale dufam ze si tu najdem nejaku kamaratku medzi vami v trencine nebyvam dlho a vsetky kamaratky ostali doma.a som tu uplne sama , priatel je v praci a ja sa doma strasne nudim

mucilienka
21. júl 2009

adi, ja to nemrazim, ma to v sebe velmi vela vody a ked to rozmrzne, je to take o nicom iba ako spongia, skorej by bolo asi lepsie uvarenu, alebo rozmixovanu hodit na mrazak... ja pozeram recepty na mimibazari, naposledy som robila toto a bolo to fakt dobre - a hlavne sup-sup rychle...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8109

len som este naviac pridala struhany tvrdy syr.. so zeleninovym salatikom to bolo perfektne.. mne teraz take velmi chuti - lahke, nie sladke a hlavne ma z toho nepali zaha 😝

siska_br
21. júl 2009

joooj, cukina je u nas tiez velmi ziadana 🙂 🙂 , najma takto v lete, robim ju skoro rovnako ako mami v tom druhom recepte so zeleninkou akurat ze ja to zvyknem s kyslou smotanou aj povarit, a davam do toho aj trochu syra a curry a pecene zemiaky k tomu mnaaaam. ale aj ten prvy sa mi paci, vyskusam asi co nevidiet 🙂

a v piatok som robila toto

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15860

a bolo to perfektne. akurat som si to trochu upravila podla seba - to znamena, ze zemiaky som trochu predvarila, nedavala surove a zeleninu som spolu zmiesala, pokvapkala olivovym olejom, citronom a oreganom, vrstvila som - zemiak - zeleninka - slaninka - zalievka a znovu zemiak... a zaliala som zalevkou: 1 slahacka, 1 vajce, 1 bambinko, cesnak, veeeela struhaneho syra, trochu mliecka. strasne dobre to bolo, urcite este zopakujeme...no a salatik zeleninovy k tomu 😵 😵 😵

lucaska
21. júl 2009

danu ahojky, vitaj medzi nami a kam do Tn ste sa pristahovali????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre