Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
21. júl 2009

ahojte,

muci my mme tu ikeacku zabranu, je fajn, ani draha nebola.
K obchodu pre deti- ja mam uz nan alergiu, lebo okrem toho,ze maju ceny strasne, este vo februari sme si tam objednali nahradne kolieska na kocik, uz nas ani nebavi stale sa chodit vypytovat, ci prisli. Takisto muz objednaval u nich nocnik, pre kolegovho syna, ked sa narodil, keby sa bol spoliehali, tak este do skoly chodi hadam s plienkami.
😀
Cukina- nes mam na obed, vysmazanu, pre mna lepsie ako akykolvek rezen, mnam 😉

Siska ten recept vyzera dobre,aj na obrazku urcite vyskusame. 🙂

mami.sk
21. júl 2009

lucaska - danu je admin a nova Trencanka je asi duska 😉 asi otvorila novu temu tak ju nasmerovali k nam 😉

duska - vitaj 😉 tu je uz kopec bab tak urcite nebudes sama 😉 a casto su aj stretka tak budes mat moznost spoznavat 😉

muci - zase si dala super recept 😉

adkag
21. júl 2009

dakujem moc za receptiky,vsetky ukladam a porobim,kedze toho mame ozaj vela.ja som ju zatial pozmrazovala mixovanu pre malu,inak nezmrazujem, len teraz kvoli malej,kedze v septembri ked zacneme s prikrmami uz nebude a ked jej mame tolko je skoda ju potom kupovat.este ma napadlo ze moj dedko robieval tekvicovu omacku,aj ta bola vyborna,ja teda moc mliecne omacky nemusim, ale struckovu a tekvicovu zboznujem.

siska_br
21. júl 2009

kala - ja mam s predeti.sk naopak velmi dobre skusenosti, dost sme riesili vacsiu autosedacku pre maleho a vedeli nam tam najlepsie a najkvalifikovanejsie poradit, odskusali sme tam asi 873 autosedaciek, dokonca nam objednali dve podla nasho zelania, aby sme ich mohli oskusat, volali mi na mobil, ked prisli, ze ich uz mozme prist pozriet...no co sa tohto tyka - sama chvala 😉

mami.sk - vcera som vas doobedu uuuuurcite stretla na vychadzke, kocickovali ste sa s dvoma mamkami...doobedu na hradzi...mali sme dost vyrazny nadbeh cestou na plavko, citala som na lavicke knizku, malicky spinkal...terezka ti asi nemohla zaspinkat, kricalaaaaa

duska1122
21. júl 2009

ahojte ja som sa tiez nedavno pristahovala do tn, je tu celkom pekne je tu strasne vela obchodov to som nevidela ale inak neviem kde su tu dobre miesta poradite mi

lucaska
21. júl 2009

mami, az teraz som si to poriadne precitala..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adkag
21. júl 2009

medzitym jak som dopisala prispevok tu toho pribudlo kopu:o)

kala,to vazne pre deti maju taky pristup? ja tam teda maloco kupujem kvoli hrozitanskym cenam,hlavne oblecenie je predrazene, ale aj ostatne.ani tam moc nechodim.ale netusila som ze nie su schopni objednat take bezne veci ako nocnik anahradne kolieska na kocik.

cukinu si normalne vysmazala na kolieska v trojobale? to sme robievali,ale ja radsej cukinu dam zapiect,do placiek,fasirok,mne ta vyprazana pride ze je to sama struhanka,kedze ta cukina sa dost scvrkne.

minkak
21. júl 2009

ahojte babule,ale ste sa rozbehli 🙂

duska vitaj medzi nami 😉

lucaska aj ja som Ta uz chcela upozornit 😀

teeeeda tu sa len vyvara a vyvara,robite u chute 😅 ale ja by som teraz len zmrzku,melon...a take... 😅

siska 873 😕 sa tu smejem 😀 😀 😀

kala no pekne teda 😒

adkag
21. júl 2009

Miri, mne tiez isla zmrzka na chut a melon ked som bola tehu s jakubkom,to som furt zmrzku vyjedala,normalne jedlo ani vidiet. ale odvtedy mi moc na chut nejde. a teraz ani nemozem,lebo sme vsetci prechladnuti, Natali kazdu chvilku odsavam,tak mame veselo v tychto teplach 😝

lucaska
21. júl 2009

minkak, ved som akasi oplasena, som len zapla book pokukala odpisala a bezala este daco robit a teraz sa tu smejeeeem...............

aj ja milujem cukinu, to je mnamka............

kala12
21. júl 2009

siska ved hej, autosedacka je uz pre nich iny biznis, ako kolieska za cca 400 sk. Nam stale vraveli, ze uz kolieska pridu v dalsom kamione s tovarom. Len ten kamion asi este okrem toho absolvoval cestu okolo sveta a to minimalne 3x.

adkag ja to krajam pozdlzne, lebo ked som to na kolieska, tak ten stred sa mi vzdy tak rozmagal na kasu. Tak teraz ju krajam pozdlzne, ale nesmie byt uz velka, lebo potom je tam uz velky ten stred,co je taky makky,chapes nie? Lebo pisem ako madar, niekedy mam pocit, ze pri detoch odementievam, ze baby? Hllavne tie, co nevedia, co je slon a co mys? 😀 😀 😀

Esteb k cukini- aj na grile je super, len tak na kolieska,pokvapkat oliv. olejom, trosku cesnaku, a k tomu len hrianky.

minkak
21. júl 2009

adka no ja ani nemam pocit,ze je to tym tehu,ale skor teplom,ja zmrzko mozeeeeem stale 😀
ja nemam nejake speci chute ani pri malej som nemala,to ja nepoznam 😒

occh,tak to ma mrzi,tak prajem skore uzdravenie!!!!!! 😉

lucaska 😅

minkak
21. júl 2009

kalaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 na daslie stretko beriem so sebou aj mys aj slona 😀 😀 😀 aby si videla 😅

adkag
21. júl 2009

kala tak na tu grilovanu si mi narobila chute 🙂 . chapem,ako to myslis, prave pre to mne nevyhovuje ta vyprazana,ale keby som ju spravila takto pozdlzne mohla by byt fajn.

o tom odementievani pri detoch viem svoje,kolkorat si neviem ani na zakladne slovicka slovnej zasoby spomenut 😀 .

a k tym autosedackam,tie sme v pre deti pozerali,ale okrem toho ze maju hrozne ceny oproti napriklad internetovym obchodom, tak vzdy mi ponukali najdrahsie, concord a podobne, ked som si pytala lacnejsie tak vzdy len nad 5000. ja som nakoniec zohnala babypoint za 3100 sk cez net a kamoska chicco tiez o nejaych 50 eur lacnejsie ako mali v pre deti.

minka,ja som tiez vobec ziadne specialne chute nemala ale pri jakubkovi som tu zmrzku furt pratala,ale tak to tiez bolo hlavne tym teplom.

lucaska
21. júl 2009

aj ja som to tu isla napisat, ze toho plysaka berem, nech si nemyslite ze som nejaka mimo ze neviem co je slon a co je mys............. 😠

kala12
21. júl 2009

este k tomu predeti - taky paradox,muz nakoniec objednal ten nocnik cez net na stranke predeti.sk ,pretoze bolki jedini, ktori ho mali v ponuke a mali sme ho doma za 3 dni.Tak preto nechapem, ze v obchode nam ho neboli schopni objednat. Lebo na sklade urcite bol. Teraz neviem, asi by mali vymenit personal , alebo co... 😝

adkag
21. júl 2009

kala a to aky nocnik ,ked len oni ho mali v ponuke?

siska_br
21. júl 2009

grilovana cukina je mnaaaam....a k tomu paradajka, olivy a citronova stavicka a je to perfektne na cestoviny 😵 😵

tu sedacku sme brali concord, mali a este aj maju ju v akcii za 157 eurasikov, nasla som ju na jedinej nemeckej stranke lacnejsiu o 30 euro - plus doprava 20 😀 , takze sme ju zobrali v predeti, tych 10 euro rozdiel som obanovala aj kvoli pripadnej reklamacii a aj kvoli tomu, ze nam tam v tomto fakt super poradili...inac ju predavaju cez net vsade od 200 vyssie.

baby, ale teda mys a slon je celkom dobry rozdiel 😀 😀 😉

ja som ako tehoska bola diva za bielym hroznom...potom som sa oh obzr...jedla, chvilu mi neslapalo, ale potom sa to zase upravilo 🙂

lucaska
21. júl 2009

minkak sme tu mali co napisat , si tu robia z nas srandicky............... 😝

adkag
21. júl 2009

siska,tak to ste za super cenu kupili concord,ked sme my pozerali pre kubka tak tam mali concordky za cca 9000 a vyssie,co sa mi teda zda prehnane

lucaska,ja tiez kolkokrat neviem urcit ake su niektori plysaci zvieratka,tak len tipujem 🙂

kala12
21. júl 2009

adka takyto http://www.predeti.sk/?c=detail&id=131 len to nebol zajko, ale kacicka a mala piskajuci zobacik.

lucaska
21. júl 2009

toho zajka mame aj my,........................je suuuper

minkak
21. júl 2009

lucaska no veru 😀
ked ten nos tak pletie,ze? 😀 😀 😀

audreyd
21. júl 2009

ahojte baby 🙂 nepredávate niekto tupperware? potrebovala by som jednu misku... ak áno, poprosím do IP, nech to tu zbytočne nezahlcujeme "biznisom" 😅

audreyd
21. júl 2009

a ešte... dnes alebo zajtra objednávam papučky, ak máte záujem, pridajte sa...
kuk sem: http://www.rohacan.com/index3.php?page=1

audreyd
21. júl 2009

jo a mám aj cenník tých papučiek 😉
jedny vyjdú do 5 € 😵 😵 😵

erka12
21. júl 2009

audreyd,pekne papucky, ja by som aj objednala,ale vsetko musia chalani vyskusat,lebo im je to vacsinou uzke 😉

mami.sk
21. júl 2009

siska - veru boli sme to my 😉 co si na nas nezakricala??? 😕 to som bola s miroslavou 72 a mojou susedkou 😉

a takto moje dieta place skoro vzdy pri zaspavani 😒 ja mam vzdy taky hlupy pocit ze sa vsetci okoloiduci kajaju ze co s nou robim 😔
no asi musi z toho len vyrast 😉
dnes bola taaak unavena ze vecer zaspala len co som ju dala do postielky tak som sa potesila 😉 no ved aj spala za cely den iba pol hodiny v kociku tak sa necudujem 😉

mucilienka
21. júl 2009

kocky, tak som na mmb pridala dalsi moj recept z cukety, tak toto fakt ja mozem, je to super, vyskusajte - lahky obed za 15 min. - nahadzovala som to dlhsie:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16333

mucilienka
21. júl 2009

babule, ja iba kukam, co vsetko sa tu docitam

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre