• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte ja sem idem KUK a ako fajne nasa tema hned navrchu :grinning:
22. júl 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a este som kocky chcela - v Tescu maju super vypredaj detskych veciciek - ja som tam kupila napr. bodiky pre mimco za 8 korun/kus :grinning: to je vysmech fakt... skoda ze neviem, co cakame, tie veci pre baby tam boli uuuuzasne... adkag, mami - vy mate male dievky, nabehnite....
kupila som ta este taku univerzalnu supravicku - bodiky, dupacky, ciapka, popucky, podpradnik a rukavicky za 6 eur, smrncovny svetrik s kapuckou za 3 eura, pyzamka 3 kusy za 2 eura a pod.. fakt sa to oplati... :wink:
22. júl 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: new, ty tusim tiez nespis
22. júl 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pracujem...
22. júl 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak nic idem do hajan... :pensive:
22. júl 2009 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky.
mohli by ste mi prosim poradit nejaku dobru cukrarku z Trencina? syncek bude mat prve narodeniny o dva mesiace a zatial som nemala na torty pri roznych prilezitostiach stastie. dakujem velmi pekne za kontakty.
22. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami - mhm, to fakt potesi, tie pohorsene pohlady okoloiducich, tie vrazedne pohlady uuuuplne kricia ze: a to co si to ty za matku, ze si nevies dieta utisit!!!!!, ze?????? kajucne sa musim priznat, kym som nemala dieta, zdielala som podobny nazor :frowning2: :frowning2: :frowning2: deticky nam davaju ine lekcie :slight_smile: :slight_smile:

my sme nasho fufunika vcera dopravili domov asi o stvrt na desat vecer, chudatko male, uz ani nevidelo na oci, jasne ze doma chytil druhy dych a este dlllllho predlho behal po posteli kym zachrnel...

muci - dakujeme za tip, urcite nakukneme :wink:
22. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojko...babulky.... :slight_smile:
xcela by som sa opytat ake su teraz ceny keby som xcela prerabat jadro..teda umakartove vymienat za vymurovanie neviem ako sa teraz pohybuju cenove relacie a neviem kde by som sa to mala opytat myslim,,aj ceny materialu vane wcka...atd..... :wink: :wink: :wink: :wink:
nevedel by mi tutok niekto napisat a poradit..hm,,,,,, :unamused: :unamused: :unamused:
22. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka, segra prerabali - ti dali za to 130 tisic...
22. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sem niekto pise ci len do porodnickej temy :grinning: lidi aj nam uz poslite slnkoooooo :unamused:
22. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muci dik za tip na tesco,dnes sme tam Domimu kupili dvoje tielkove bodycka 1ks po 1€ a aj krasne trisko s golierikom a vackom asi za 1,60€ :slight_smile: :wink:
22. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
muci receptik vyzera teda fakt dobre :wink: sikulka :slight_smile:
aj si citala tu temu?ja som ju len parkrat zahliadlla,ale necitala som....no najde sa tu vselico....

Siska a kde ste boli?

new tu smeeeee :grinning:

danny ,sme isli autom hned za Vami :wink: ked ste isli z tesca :wink:
22. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej tak nespime... no super...
22. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sm tu :wink:
22. júl 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zmrzol 2x pocitac, konkretne mozilla a konkretne moj email grrr :angry: asi moc pracujem noooo :grinning: chce pauzu :slight_smile:
22. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa dala MI s tvrdym I akoze 20minut je 20 minut :grinning:
22. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis new nepracuj tolko pozri kolko je hodin :wink:
22. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak mati ja viem, ale cez den nie je kedy ked to som mamina, kucharka a podobne :grinning: ale mala by som si dnes buchnut asi sampano alebo aj 2 za 2mes. som predala 200 poloziek, ale to BALENIEEEEE :confused:
22. júl 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti verim ja to poznam neboj :wink:
22. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je to miernejsie asi kvoli dovcam, ale zas nabehol next na net a uz je trma vrma zas inde :grinning:
22. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre :wink:
23. júl 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy mate co nove? :slight_smile:
23. júl 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nic, pomaly aj mne uz zacne fmol, ale este to stale odkladam, new kde mas next nahodeny?tu alebo inde?ked tak hod do ip
23. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, zatial robim iba babske kolekcie na chalanov som sa este nedostala kolko je toho velaaaaa :grinning:
23. júl 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. júl 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popozeram to uz som si nieco na nete vyhliadla :wink:
ja teda fahcim na h&m lebo ho mam pod domom teraz vypredaje po 1eure,ale zatial boli na babatka :angry:
dufam,ze aj na nas nieco bude
23. júl 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
next ma teraz letny vypredaj ale nic moc tiez bud na babena alebo na velke deti okolo 10 rokov toho maju kvanta.. ale nam to nevadilo uz sme sa zasobili na jesen troska :grinning:
23. júl 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj my tu mame H&Mko musim ho ist pozriet veru ale co ja viem akosi sa mi z poslednej kolekcie nepacili veci veru
23. júl 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to po sebe citam jedno veru druhe veru asi cas ist spat VERU :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chalanov boli pekne neviem ako na dievcata a som zvedava co bude na jesen, este nemaju jesenny tovar,ale uz som videla,ze dostali v obchode kolekciu ciziem,tak sa to uz blizi :sweat_smile:
23. júl 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok