Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
8. feb 2010

siska držíme palce...tfuj tfuj 🙂))

miciatko
9. feb 2010

Ahoj Trenčanky

Chcem vás poprosiť o radu , poradte mi kde v TN je neaký bazar na kočíky . Kedysi hádam aj 10 rokov dozadu bol na juhu tuším komisionalny predaj a tam niekde pod južankou to bolo , ale teraz veru nemám ani potuchy kde take niečo v TN je
Ďakujem

newyorkgirl
9. feb 2010

siska aj ja drzim palceky veru 😉

miciatko na sihoti hned za podjazdom napravo bolo Babyboom ci ako sa to volalo, skus pozriet, mozno to tam este je, neviem, chodim do TN raz za pol roka ale bolo to tam...

mirkaff
10. feb 2010

ahojte maminky.prepacte ze som Vam sem vbehla,hladam informaciu ako ordinuje detska gynekologicka mudr.Kubalova,kedze mi dnes v amb.este nikto nezdvihol telefon,chcem sa spytat ci ordinuje aj poobede.a ak ju niektora poznate dajte vediet.blizsie info aj cez IP.dakujem Vam pekne.

petrusk
10. feb 2010

mirka tam je velmi tazko sa dovolat, ja to niekedy skusam aj tyzden. v stredu mava poradne pre tehotne. ak mas nejaku akutny stav tak tam chod a sestricke povedz, na to volat nemusis. ja som si za tie roky uz zvykla, ze to tam tak chodi, ale kvoli doktorke menit nebudem, je naozaj vyborna aj ako odbornicka aj svojim pristupom, este som sa s niekym takym nestretla.

petrusk
10. feb 2010

a sa mi zda, ze utorky mava dlhsie, inak tam o pol tretej este su, ak nie je nieco vynimocne.

mami.sk
10. feb 2010

ahojte 😉

ja nejako vobec nestiham...

odkedy sa zacal novy mesiac tak som v jednom kole 😕 a zacali sme tiez hladat novy bytik, uz potrebujeme nieco vacsie...

siska - a v akej lokalite ste vybrali???

my chodime s Terezkou k Dr. Chudemu a som velmi spokojna 😉 nastastie sme absolvovali len poradne lebo nic ine sme nepotrebovali 😉
akurat ma asi tiez vela pacientov lebo pokial viem tak uz neberie dalsie deticky, len v tom pripade ze uz je unho starsi surodenec 😉

mojkamirka
10. feb 2010

ahojte po čase

miciatko, ja bývam na sihoti, potvrdzujem pri podjazde je ešte stále predaj kočíkov v babyboome

ja chodím s malým na súvoz k dr. Berthotyovej, zatiaľ som spokojná

siska_br
11. feb 2010

mami - Sihot II 😵 😵 😵 a nakoniec sme sa dali na 4-izbak...cosi sa vam risuje?

ama - ako skolicka? myslela som vcera na teba, aspon nesnezilo...

new - vam dnes stastny let, dobre docestujte!

amatula
11. feb 2010

ahojte

zasa nam snezi..fu
new stastny let.. dufam ze bude vsetko OK....myslime na teba
siska gratulujem..sa tesim..prajem vam to!

dakujem vam ale nedopadlo to dobre..test na 55 b ..to je malina,ale tie kuzele prepadene..dopredu v poho ale cuvanie som pohnojla..tak 19- piatok opakujem..uz len jazdu....fuj mám z toho depku normalne 😒 ☹ 🙄 😢

siska_br
11. feb 2010

jezis, mati, kuzele...neviem preco od absolventa autoskoly je na skuske ocakavny slalom vzad...u mna je to vyssi level, do dnes nemovladam. 19-teho je az o tyzden, potrenujes, nacuvas a pojde to. dufam, ze si nemala jazdu s pani veducou? ale fajn, polovicka za tebou, aspon s teoriou sa uz nemusis stresovat, manzelik nech douci co treba v praxi, ak sa da...aj ked v tomto pocasi bleeeee

siska_br
11. feb 2010

no a dakujem a dufam, ze na prvu navstevu sa nedovezies, lebo ved ako oslavime vodicak? 😉

amatula
11. feb 2010

dik sisak..no to cuvanie je o nervy..a doucit sa nemam kde.lebo sak vsade su biel hovna 😒 ..no co uz nechame to na nahodu 😨

amatula
11. feb 2010

siska..prepac 😒 😉

snehuliacika
11. feb 2010

ahojte baby, prepáčte že vám tu tak vpadám, ale chcem sa spýtať, či neviete o nejakom dobrom kurze angličtiny v trenčíne, či nemáte skúsenosti s niektormi inštitúciami a ak áno ako ste boli spokojné, alebo či nepoznáte niekoho kto vie anglinu a robí doučovania aj individuálne. ďakujem za pomoc a rady, by ste mi moc pomohli, pretože by som si potrebovala oprášiť a zdokonaliť sa v tomto jazyku dakujeeem za každučičkú infošku
prajem pekný dník

petrusk
12. feb 2010

snehuliacika opytam sa mojej sestrenice a dam ti vediet..

lilli4
12. feb 2010

ahojte trenčanky 🙂 poradili by ste mi nejaký obchod pre deti... kde by som našla kvalitné periny do postielky, obliečky, deky a plienky. poznám len v laugaríciu predeti.sk a tam som nenašla všetko čo som chcela, díky

adkag
13. feb 2010

Lilli, este je v druhom Laugariciu v meste jeden obchod,ale neviem ci lepsi co sa tyka obliecok a tak.ja som taketo veci kupovala cez net,aj ked nemozem povedat zeby som bola 100%-ne spokojna, ale vyber bol ovela vacsi. deku som kupila taku krasnu hunatu s mackom pooh pod priorom v harlekyne a plienky v predeti,ale maju ich aj v tescu, za csob v jednom obchode,ten neviem ako sa vola. tam maju tiez vselico pre babatka aj deticky.

mami.sk
14. feb 2010

lilli - ten obchod sa vola RICO- BABY a je to v tom starom Laugu, pri Priore - ako pise adkag 😉

ja som tam kupovala obliecky, plachty do postielky a som velmi spokojna 😉 vsetko je 100% bavlna a je tam dost velky vyber 😉

carrie4
15. feb 2010

dakujem pekne, známa mi odporučila ešte jeden obchodík pri vodníkovi pod pizzerkou, tak sa teda vyberiem na shopping, naštastie všetky obchodíky sú blízko seba 🙂 . aj ja som už uvažovala nad nákupom cez net, ale mám trochu rešpekt, v akej kvalite to budú vecičky

snehuliacika
15. feb 2010

carrie, moja kamoška objednáva cez net pre malú a čo som videla tie veci boli slušné, pekné ;) ale tak predsa keĎ človek vidí, ohmatá, vyskúša je to asi lepšie ak ocez obrazovku ;) veľa zdaru pri nakupovaní ;) ;)

newyorkgirl
16. feb 2010

babulky trencanky co tak stretko zajtra, streda poobede verde ci juzanka???? 😕

mami.sk
17. feb 2010

ahoj new 😉

baby sa asi dohodli na piatok ale dopoludnia na stretko, ze?

to ja nemozem 😔

ale uzite si to tam a hlavne urobte kopec fotiek aby som videla ako deticky rastu 😉

mojkamirka
17. feb 2010

mami, a kde ma byt stretko v juzanke ci vp verde?

dannynka
autor
17. feb 2010

ahojte
Mojka v juzanke 😉

mami.sk
21. feb 2010

ahojte 😉

kde ste vsetky???

newyorkgirl
21. feb 2010

ahojky, tak Ivka je vraj v porodnici v stredu sa jej narodil Tomasko, tak mooooc gratulujeme a nech su coskoro domka 😵

mami.sk
21. feb 2010

jeeej, srdecne gratulujeme 😉 Ivke rychlu regeneraciu a vela radosti z Tomaska 🙂

new - este ste na SK alebo uz v Anglicku?

newyorkgirl
21. feb 2010

mami v utorok letime na obed boze nech uz to mam za sebou tie cestovacky veru bo chcem to nove byvanie riesit tam uz o 2mes. rodime vlastne, strasne to beziiii

lucaska
22. feb 2010

jeej gratulujeme vela,vela sil maminke a aj tomaskovi nech su co najskor domka......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre