• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
Ahojte Trencanky, mozem sa k vam votriet? Potrebovala by som poradit ohladom pediatrov v TN - rozhodujem sa medzi dr. Menhertovou a dr. Harinkovou. Mate nejake skusenosti? Vopred dakujem za odpovede :wink: .
26. okt 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. ahoj,ak ti môžem poradiť tak Harinkovú určite nie.ja som rada,že sme od nej odišli,vždy ju len zaujímalo čo sme mali oblečené a kde sme to kúpili.predpisovala stále tie isté lieky,malej za päť rokov nezobrala krv a keď som to žiadala tak že to je zbytočné.ešteže sme sa presťahovali a prešli sme k inej.k Menhertovej chodí kamarátka a je veľmi spokojná :wink:
27. okt 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka007 dakujem za odpoved - idem skusit tu Menhertovu, ci berie novych pacosov. :wink:
28. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. ahoj.dúfam že budeš spokojná a želám nech vám to všetko dobre dopadne. :slight_smile:
28. okt 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka007 ahoj, dakujem. :wink: Prave som dotelefonovala so sestrickou od dr. Menhertovej - novych pacientov beru, akurat to parkovanie...jedine masarycky...pekny den. :slight_smile:
28. okt 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús sa spýtať sestričky či sa môže parkovať tam kde parkujú zamestnanci,chodila som tam do kaderníctva a viem že tam kočky parkujú...
28. okt 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka007 Ok, dufam, ze nezabudnem :wink: .
28. okt 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. ahojky...ja som malú dala tiež k Meňhertovej a aj keď som mala len jednu prenetívku doma a jednu u nej, tak môžem povedať, že som rada, že som sa rozhodla pre ňu...a veľmi milú sestričku má...a bola som milo prekvapená tým, že sa ku nim dá objednať aj na jej stránke, ke´d sa prihlásim cez prihlasovacie udaje dcérky...takže keď bude malá chorá, tak nebudem s ňou musieť zbytočne dlho čakať.... :slight_smile:
29. okt 2011 o 16:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misickab3 vdaka, potesila si ma, ze mas dobru skusenost. :slight_smile: Uz len aby sa drobec vypytal na svet - ale este mame cas. :dizzy_face:
30. okt 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prisťahovali sme sa na Soblahovskú 35 je tu niekto odtiaľto?rada by som pokecala samej sa zle kočíkuje
12. nov 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misickab3 Ahoj,aj ja budem dávať malú k nej,mamina ju chváli že je vynikajúca doktorka. :dizzy_face:
12. nov 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mnamko ahoj, ja byvam na inoveckej 1, tiez zatial kocikujem sama
14. nov 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja zvazujem zmenu pediatra,volba padla na dr.Menhertovu,po telefonickom dohovore sa mozeme prist prihlasit,dufam teda,ze budeme spokojni :slight_smile: ......budem rada,ak sa mi ozve niekto,kto k nej chodi
14. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby mate niektora kontakt na MUDR Jankovskeho v tn? dakujem po pripade viete mi poradit, kde by mi urobili sono?
18. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dgabi http://www.zzz.sk/?profil=3462
A ešte ti sono môžu urobiť v Cegyse...
18. nov 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviete mi poradit nejaku dobru detsku obuv v Trencine, ked je dobry vyber?a nemusia by drahe... :wink: Kde nakupujete vy topanocky pre drobocov?
18. nov 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ahoj, my chodime do deichmanna, aj vyber byva vcelku dobry, aj ceny sa daju.. neviem ako maju druhe maminy skusenosti, ale my si tam dokazeme vybrat.
18. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 jednoznacne Protetiku v zdravotnych potrebach v Druzbe - kvalitne za vyborne ceny
18. nov 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anitab a to je na prizemi, alebo hore? maju tam aj cisla okolo20,21? a aj zimne botky?
18. nov 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikita308 dakujem :wink:
18. nov 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dgabi neni zač... :slight_smile:
18. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 hore, velkosti mavaju od tusim 18 do mozno aj 33 detske...neviem, ci maju este zimne, naposledy som tam bola v lete kupovat sandalky, zimne mame...skus tam zbehnut, poobede maju otvorene len do 16.15 a sobota je zavreta :wink:
18. nov 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anitab Inac som bola dnes v tej Druzbe, a kupila som zimne krasne botky c. 22...jedine chlapcenske ktore mali v c.22, ale fakt sa mi aj pacili a aj zazrakom sme ich aj obuli....Dik za tip.... :wink: inac aj na Mierku v tej klasickej obuvi maju celkom dobry vyber detskych topanociek.....V Daichmane som bola tiez a mali tam jedny jedine chlapcenske snehule, a za 9,90.....asi papierove.....Ale z vacsich cisel sa tam dalo vybrat..... :wink:
22. nov 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Mamičky z Tn kde kupujete najlacnejšiu Bebu?
30. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: idem si k vam po radu, byvam v Dubnici n. Vahom, Trencin az tak dobre nepoznam. Neviete prosim vas, kde by sa dal v TN zohnat fusak Emitex combi 3v1? V Laugariciu ho nemaju, v Juzanke v tom detskom obchode ho teraz tiez nemaju, uz nan cakame tyzden :unamused: napadlo ma, ze je este jeden obchod v nakupnom centre pri Dome armady, neviete ako sa vola ten obchod? alebo ak mi viete poradit nejaky dalsi detsky obchod, kde by ho mali mat? dakujem :slight_smile:
2. dec 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca ahoj, je to stare laugaricio hneď vedla priora tam je obchod pre deti, a ak ani tam tak je obchodík pre deti pri stepse je to smerom k mierovemu námestiu. Viem že tam majú veci od emitexu. :slight_smile:
2. dec 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick ahoj v lekárni v tescu alebo v laugu na zákaznicku kartičku 10% zlava a teraz som videla aj v hypernove v akcii ale to bola 4. :slight_smile:
2. dec 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva27 ďakujem. Ja potrebujem 1.tú obyčajnú.Museli sme prejsť na ňu.Kúpila som ju v Bille v južanke za 11 aj niečo eur.Tak chcem zistiť či sa nedá niekde lacnejšia alebo sú tie ceny rovnaké.Skúsim to tesco a v laugu tiež v lekárni asi že?
3. dec 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick ano v lekárni ale stačí ísť len do jednej lebo to sú tie isté lekárne, alebo potom ešte zbierať body v DM drogerie a na kupóniky nakúpit raz za mesiac na 15% zlavu. Ja to robím tak, buď hladám akcie a keď niesu tak kupujem v DM, osvedčili sa mi tam aj čajíky od hippu, sú tam najlacnejšie, len nepamätám si kolko tam stojí beba1. A ešte ma napadlo že beba sa da aj na recept od doktorky ak máš ty alebo tvoj muž akúkoľvek alergiu.
3. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva27 ďakujem za tip aj s tými čajíkmi.Alergiu našťastie nemáme tak nemáme nárok na HA Bebu na recept.Nevadí.Ja do DM moc nechodím ale tušim to tam pôjdem omrknúť bo sestra chválila aj plienky a tušim aj kaše.No a tie body sa zbierajú za nákup však? A potom podľa bodov máš nárok na tie kuponiky?
3. dec 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok