• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
@daad -ja byvam v tych zltych bytovkach co su hned nad kruhovym objazdom,.je to kusok od vas len an druhej strane ako je Max
6. júl 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem, tie nové. Vieš kde sa tu dá ísť s deťmi? Ja som tu nenašla v blízkosti nič vhodné na prechádzanie a už vôbec nie detské ihrisko.
7. júl 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, nie je tu niektora z okolia TN smer Trenc. Stankovce? Na mensie spolocne vylety s detickami ci len tak na prechadzku?
21. júl 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluto33 OK, Tak na kedy sa dohodneme? Horká a dažde už dúfam pominuli a bude počasie na kočíkovanie.
22. júl 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daad môžeme sa dohodnuť na buducí týždeň trebars v utorok.
23. júl 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluto33 OK, len prosím až nejako po 15 hod. Malý dlho cez obed spinká
23. júl 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daad v poriadku tak napíš o kolkej a kde
23. júl 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluto33 Ahoj. Prosím, môžeme to odložiť? Dnes sami nedá, musím niekde odísť. Kedy máš prosím čas? Okrem štvrtku a pondelku, lebo vtedy chodím s malým plávať.
26. júl 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daad mne je to v podstate jedno ked budeš mať čas tak sa ozvy
26. júl 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby taka otazocka kde v tn sa daju kupit podprsenky na kojenie? lebo viem jedine oobchode pre deti v laugariciu a to je vsetko. vdaaaka
2. aug 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....je tu niekto z trenc.teplic? :wink:
2. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potokin co ja viem, vela trencianskych mamiciek nakupuje hlavne kosele na kojenie (ale ja mam odtial aj zupan, papuce aj podprdu na kojenie) v takej tej budke/obchodiku oproti nemocnici. teda nie je to presne oproti nemocnici, ale hned za kruhovym objazdom, blizko toho kvetinarstva su take obchodiky. je to cca treti-sprava. majitelka-predavacka velmi prijemna blondinka, myslim ze sa vola Janka :wink: hlavne kosiel tam maju skvely vyber..
2. aug 2011 o 18:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potokin Za CSOB ckou v slovenke.....Origos slovenske vyrobky a velmi kvalitne za skvelu cenu....
2. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika84
@aaadinka dakujem baby
3. aug 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daad -prepac ze som neodpisala skor,mozem sa teda hanbit,nie v tych terasovytych nebyvam,byvamna druhej strane cesty ako je hlavna vratnica meriny
9. aug 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Trenčanky a malé Trenčaniatka :slight_smile: chcem sa vás opýtať takú vec- neviete či funguje a ako funguje plávanie s malými deťmi- resp. pár týždňovými baby v TN? :slight_smile: milujem plávanie, a teraz počas tehu som sa musela vode vyhýbať, lebo som prekonala zápal atď., ale potom by som s maličkou rada začala niekam chodiť....tak čo o tom viete?
11. aug 2011 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misickab3 Ahoj, viem len o plavani v Biskupiciach v Hups baby clube (tusim je to az od 5. mesiacov veku dietata) ale aj mna by zaujimalo ci sa da este niekam ist (aj v blizkom okoli TN)...
12. aug 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikatn jééééééééj, ďakujem pekne, popozerala som si to na ich stránke a vyzerá to dobre... :slight_smile: tak už nech sa len maličká narodí a potom o tom budem môcť rozmýšľať naplno... :wink:
12. aug 2011 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminy neviete mi poradit kde v TN a okoli sa da kupit zabrana na detsku postel? Mame doma maleho cestovatela a postielka mu uz bola uzka... Uz ma nebavi postel obkladat matracmi a stolickami :angry:
14. aug 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikatn pri tescu v Laugu
14. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucikatn vsade, kde predavaju detsky nabytok (postielky, postele, apod.), no pokial mas "zapusteny" matrac do postele, tak tieto detske zabrany su nepouzitele...hned sa v predajni dohodni, ze ak sa to nebude dat pouzit, tak im to vratis...my sme to vyriesili tenkou doskou, kt sme zasunuli medzi matrac a hranu postele :wink:
16. aug 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluto33 @anitab bola som vcera v Laugu pozriet a aj som kupila :grinning: su to palky jak svina ale co uz clovek narobi... :unamused: Povodne sme chceli riesit dosku resp. drevene zabrany ale rozmysleli sme si to a nakoniec sme kupili sietku a je to dobre. Mali sme problem s vlozenym matracom ale tato sadla dobre len s vyklapanim je trosku problem ale to mi zasa neprekaza. Dakujem za rady
17. aug 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikatn som rada že som trocha pomohla
17. aug 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@potokin ahoj mam na predaj novu bielu hladku podprsenku na dojcenie zn.lindex CZ, pripadne ak by mal niekto zaujem je to vel. 80DD
25. aug 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pre všetky zoznámenia chtivé mamičky odporúčam návštevu materského centra srdiečko, tam si určite nájdete nejakú spriaznenú dušu na pokec, kávičkovanie aj venčenie detí :wink: kuk na www.mcsrdiecko.sk a nájdete nás aj na FB :dizzy_face:
25. aug 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte aj som z Tn mozem sa k Vám pridať? :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, kam chodíte do TN na kurzy detského plávania?
3. sep 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alusiatko V pohode, nič sa nedeje. Aj tak ja nemôžem teraz. Určite do Vianoc sme mimo TN: Takže by som sa až potom ozvala, ak môžem.
5. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trencanky neviete mi poradit dobru kozmeticku? Po porode sa mi zhorsilo akne a tak by som potrebovala navstivit niekoho skuseneho kto by plet poriadne vycistil... Ku koznej lekarke nechcem ist lebo ta len dookola skusa pripravky co zaberie :angry: dakujem za kazdu radu
21. sep 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikatn na sihoti za unicentrom....pri ihrisku padivec....
26. okt 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok