Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivaz
17. júl 2008

kacenka cukinový chlebík? 😨 sem s ním. cez víkend doplníme zásoby, tak nech máme čo vyvárať.

adkag
17. júl 2008

Ahojte,
Kacenka tak papuce a papier vedie aj u nas.
aj my uz mame manducu doma, aj sme na doma odskusali a kubkovi sa pacilov nej ale chcela som aj vonku odskusat len neviem ked teraz prsi,ci sa tam dostaneme.
kacenka ako si robila cukinovy chleba? my sme vcera robili placky s cukinou a boli skveleee, mnam

verka
17. júl 2008

dajte sem tie recepty!!!!!!!!!!!!!!!

drobec.z
17. júl 2008

ivaz, to ja tiez, mangelicek je gyrosacik,ale na cukinu som este neskusala, tak super napad 😀

ivaz
17. júl 2008

drobec je to mňam, ja ho dávam asi všade 😀
verka IP

lucaska
17. júl 2008

ivaz mozes to aj mne poslat???????????dakujem

drobec.z
17. júl 2008

ivaZ AJ MNE 😉

kacenka83
17. júl 2008

ivaz aj ja si prosiiim 🙂

kacenka83
17. júl 2008

a tu je recept na ten chlebik
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3672

ja som si ho prisposobila na moju pekaren a zvycajnu davku muky a pre lepsiu vonu a chut som do neho dala este na oleji orestovanu cibulku a bol fakt skvely

kacenka83
17. júl 2008

adi cuketove placky mam aj ja rada, su take jemnejsie ako cisto zemiakove

ivaz
17. júl 2008

nechcem sa chváliť cudzím perím, muci to tu pred asi týždňom uviedla, ale keď nedáte.
tak toto budeme dnes papkať:
receptík od muci, citujem

60dkg cukety nastruhat
4 vajcia
1/2 salky oleja
1 a 1/2 salky polohrubej muky
2 surove cibule - nakrajat
4 struciky cesnaku pretlacit
30dkg makkej salamy - ja som dala nejaku hydinovu, nastruhat ako cuketu
20dkg eidamu - nastruhat rovnako

- vsetko zmiesat, pridat petrzlenovu vnat, mlete korenie, vegetu, rascu, majoran a 1 prasok do peciva... supnut na vymasteny a struhankou vysypany plech a upiect. Obed za cca 40 min.

kacenka83
17. júl 2008

ivaz a pre kolko ludi to je asi obed, budem to jest este dalsie tri dni? 😉

ivaz
17. júl 2008

páni kacenka vy si vypekáte. 😨

ivaz
17. júl 2008

kacenka, vyšlo mi to na jeden plech a keď na to teraz kukám, som presvedčená, že môj manželík zje na večeru pol plechu.

kacenka83
17. júl 2008

ivaz vypekame, ale vacsinou aj tak robim iba obycajny pivny chlebik so slnecnicou, kminom a lanom a obcas zaexperimentujem a upeciem nieco extra
a tento tvoj dnesny obed vyskusam aj ja veru, vyzera dobre

jurdinka
17. júl 2008

kacenka-hodim do albumu moj vytvor 🙂

verka
17. júl 2008

aj ja,mnam,ale az na vecer,bo musim kupit sunku aj syrik
inac ja som mala aj recept na kolac cukinovy ale nasladko

ivaz
17. júl 2008

verka tak pohľadaj a podel sa, teraz keď je to cukinové obdobie tak by bodlo aj niečo sladké. tento týždeň sme už mali cukinku dusenú s paprikou a rajčinou a taktiež zapekanú a dnes pagáčik od muci. 😀

kacenka83
17. júl 2008

jurdinka to je krasne, tusim si dam k tebe objednavku 🙂

kacenka83
17. júl 2008

asi to tu roztiahnem, ale ja mam na tortu:
Čokoládovo cuketový koláč - torta

180 g varovej čokolády
200 g hladkej múky
1 čajová lyžička prášku do pečiva
½ čajovej lyžičky sódy bikarbóny
trochu soli
125 g práškového cukru
2 vajcia
175 ml oleja
225 g ošúpaných cukiet
60 g vlašských (lieskových) orechov

Vymastite a omúčte tortovú formu. Preosejte všetky sypké (suché) ingrediencie do misky. Vajcia rozšľahajte a pridajte olej. Spolu premiešajte. Ošúpané cukety postrúhajte a zbavte prebytočnej šťavy. Roztopte čokoládu. Zamiešajte vajcia a olej do sypkých ingrediencií. Potom pridajte roztopenú čokolád a cukety. Nakoniec pridajte pomleté orechy. Pečte pri teplote 180 °C asi 25 – 30 minút.

Plnka: 100 g varovej čokolády
50 g masla
150 ml šľahačky

Roztopte čokoládu, maslo a nechajte vychladnúť. Vyšľahajte šľahačku. Potom primiešajte vychladnutú čokoládu do šľahačky. Ochutenú šľahačku dajte do stredu a na vrch koláča. Vrch posypte postrúhanou čokoládou.

adkag
17. júl 2008

jej babenky super,dik za receptiky,vyskusam, lebo mame cukinu od svokry a nikdy neviem co z nej spravit, vcera sme tie placky robili a este robievame vyprazanu cukinu,ale tu ja moc nemusim.

kacenka83
17. júl 2008

a ked nebudete vediet co varit, kliknite si sem: http://www.varenie.nadhlad.sk/ tam v sekcii mam doma zaskrtnite co mate doma a ono vam to vyhodi recept 🙂

minkak
17. júl 2008

ajojte kocky 🙂
ale ste dali receptikov 😉
kacenka ten posledny link je dobry 😉

dannynka
autor
17. júl 2008

ahojte babulky,len som Vas pozdravit..dnes sme boli cely den u nasich..zmokli sme a som akasi nachcipnuta tak asi pojdem s Gabikou vecer haji,dam si paralena s teplym cajom a bude... ☹

drobec.z
17. júl 2008

kacenka, to s tym mam doma je fakt super, asi to budem pouzivat, mne sa nikdy nechce hladat v knihach a nakoniec aj tak varim, len mam doma. 😉

lucaska
17. júl 2008

ahojte, tak pisala som lubosovi , hracka sa nemusia kupovat hned zajtra ,, tak obzrem aj v tom tescu.... a teraz sa kupuju len hracky z penazi co su, este maju dojst z mesta tak potom ze sa dokupia.........

minkak
17. júl 2008

drobec kraaaaasne si sa pohrala s foteckami---sikulka jedna 🙂 🙂 🙂 chvaaaalim ta fakt krasne
a ja cem 😢

lucaska tak super 🙂

danny skore uzdravenie 🙂

drobec.z
17. júl 2008

mirka, nebojaj, aj tebe urobim, budes mat krasnu princeznicku 🙂

minkak
17. júl 2008

zuzka dakujem 🙂

ozaj vies co som sa ta chela opytat,uz ste davali tie fotky-CD do verde?

drobec.z
17. júl 2008

este nie, ale ja ich budem musiet dat tam, lebo misko odisiel, das mi aj tvoje? zajtra by som ti dala kluc a stiahla by si mi ich tam aj pre mna do PC 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre