• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
drobec-krasne foto ako si to spravila? aj ja by som sa rada pohrala................ :wink:
17. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurdinka aj tie tvoje obrazky na skle su krasne-ste vy babky sikulky :slight_smile:
17. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, kraaasne fotky, aj mna to nauc...
17. júl 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa uz spi? :confused: :sweat_smile:
17. júl 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE, KDE STE VSETCI.......................... :confused: :confused: :confused: :confused:
bola som v tom tescu, maju tam slusny vyber a aj niektore veci ktore sme vybrali vcera tam maju lacnejsie.......pisala som lubosovi, ze by bolo najrozumnejsie podla mna , behnut do tesca a co sa nekupi tam , tak behneme do dracika , ved je hned vedla.............
18. júl 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska dobry napad :slight_smile: dnes sme boli doobeda pozriet ako maluju, krasnu farbu sme vybrali :wink: :slight_smile:
18. júl 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, v pondelok uz aj ja chcem ist konecne kuk............... :wink:
18. júl 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len citam a nechapem kto je Lubos a ake hracky zhanate :sweat_smile: . Ale teda nech najdete co najlepsie :grinning:

Lennie teeeeeda, aka si sikovna, krasne si si porobila tie fotecky :slight_smile:
18. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa , lubos je clovek ktory prisiel z napadom zalozit materske centrum tu na juhu...............tak mu pomahame, a teraz mame ulohu vybrat hracky do materskeho centra.........
18. júl 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lennie a aku farbu ste vybrali?
18. júl 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa dakujem :slight_smile: strasne sa tesim z toho programu, stale prichadzam na nove veci :grinning:
kacenka marhulkovu :slight_smile:
adusa nabuduce ked pridete na SK tak sa mozete prist pohrat do noveho MC na juhu :wink:
18. júl 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
woooow tak to je genialne, to bude vyuzite stopercentne na Juhu. Jaj keby sa dalo nejako jednoducho poslat veci z USA. Tam v sekaci sa daju zohnat super hracky a za velmi lacno.
18. júl 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma lubos aj nejakych pomocnikov, alebo to maluje sam?
18. júl 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde to bude?
18. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka prisla mu pomoct len zuzka ale ta nie je tu z kona...iba oni dvaja to maluju, v pondelok sa pokracuje, pridte pomoct kdo chcete :wink:
adusa no tie hracky..to by bolo fajn :slight_smile:
18. júl 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vychodnej skole
18. júl 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocenky,
co tu nikto neoddychuje? alebo oddychujete inak..? :wink:
18. júl 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,muci ja som uz tu :slight_smile: ako????davala som fotecky :slight_smile:
18. júl 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my sme zdrave dorazili domov, tatino nas hodil autom... kraaasne fotky... musim aj ja pridat.... :wink:
18. júl 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci ano tak super :slight_smile: aj nas ocko doviezol :grinning: kusok ,ale predsa :wink:
dakujem,no pridaj,pridaj cakam :slight_smile:
18. júl 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooo, kde ste?
18. júl 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj muci, uz spite? :wink:
18. júl 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, nooo, to veru nie.. vstali sme o 18:45h :sweat_smile:
18. júl 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj a kedy ste sli spinkat, a teraz kedy pojdete? :wink:
18. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, no prisli sme o tretej, tak okolo pol stvrtej, mala este len zacala pozerat oblubene slunce seno.. tak neviem... este je to min. na hodku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile: muci supeeeeeeeer fotecky a perfektne komentare--sa smejeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte trencanky,
malo sa tu ukazujem. Akosi som v poslednom case nejaka unavena. Cele dni nie sme doma, zdrhame pred robotnikmi a hlukom :grinning: :grinning: . No a vcera sme mali grcaci den, najprv ja, potom Terezka celu noc vracala, vsetky paplony mi ovracala, 3x som prezliekala a najlepsie na tom je, ze nam zase nefunguje ta posr...a pracka. :angry: Tak vsetko sme dnes balili a u svokry prali. No otras den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne, ze mala uz je v pohode, asilen nejaka viroza u nas sarapatila.

A vy ako? Vidim, ze Juzancek uz bude cochvilu funkcny.
19. júl 2008 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste dnes vsetky?
kala to ste mali pernu noc, snad uz bude vsetko ok, ale ked nefunguje pracka tak to teda nastve :unamused:
19. júl 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:

kala tak mate doma veselo :frowning2: my sme si to uzili v utorok aj s teplotkami-tak sa drzkajte a skore uzdravenie :wink:

a co sa deje ?dnes nebola ani poobednajsia kavicka? :confused:

my sme si dnes uzivali slniecka na chalupe :sunglasses: :dizzy_face:
19. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..aj ja tu.,..
ale som riadne nahnevana..dnes ma vytocil jeden autobusar :angry: :angry: :angry:
19. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok