Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
5. aug 2008

muci 😀 😀 😀 a tebe kde zmzlo snazilkovanie z pasu???a co ta kala????
inak kde su fotky z kuchyne?

lucaska ,danny krasne fotecky 🙂

kacenka tak aj ty si sa trapila,no mna to takto nestastne chytilo rano.... ☹

mucilienka
5. aug 2008

minka, mam dve fotky z kuchyne, vybila sa mi baterka, pockaj supnem na chvilu...
dnes som bola kuki tie rohove lavice - taka co by sa mi pacila 42 tisic aj so stolom a stolickami.. od firmy Iktus, ale to je tusim vela... 😅

mucilienka
5. aug 2008

nasla som tri schopne
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

rychlo kuki, kym mi to nevymazu 😉

minkak
5. aug 2008

no muci kraaaaaaasne,ty sikulka 🙂 😵
co by ti to vymazali vies kolko tu takych je 😉
no 42 je dost,ale zase zalezi ake to je a co na to TM 😉 😀

minkak
5. aug 2008

som sa tuto zabudla...zacitala....sa smejem
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mucilienka
5. aug 2008

no, manzela pripravujem na palku,
ale rozmyslala som aj dat si urobit na mieru - to by som mala uz naozaj take podla mojich predstav...

minkak
5. aug 2008

no to ano,to uz by bolo asi naj 🙂 😵
alebo si aspon zisti cenu aky by bol rozdiel 😉

mucilienka
5. aug 2008

minka, urcite menej ako tato - lebo ta co by sa mne naozaj pacila stala 50 tisic aj so stolom a tromi stolickami - lebo tu lavicu aj stol by som chcela roztahovacie - tj. vacsie...

minkak
5. aug 2008

jaaaaj no tak potom nieje o com.....

mucilienka
5. aug 2008

minka toto

http://www.iktus.cz/schoesswender/akcni-nabidka...

len vacsie o dve sedadla z kazdej strany a stol do ovalu, pripadne vacsi gulaty, ale roztahovaci a tri stolicky

minkak
5. aug 2008

no kraaaaaasne to je 😵

zuzanamv
6. aug 2008

Dobré ránko baby,
neviete mi poradiť, predávajú niekde v TN autosedačky CAM/Neonato?

audreyd
6. aug 2008

zuzi, my sme adamovi kúpili neonato v laugu...

zuzanamv
6. aug 2008

Diik,
našla som na nete, že by mali mať.

kacenka83
6. aug 2008

ahojte 🙂
v prvom rade Ninke vsetko najlepsie k jej prvemu rociku
muci aj ja som zvedava na kuchynu, hod prosim fotky este raz do albumu

lennie7
6. aug 2008

aj my prajeme Ninke vsetko najlepsie k 1.rocku 😉

minkak
6. aug 2008

ahojte 😵
aj my sa pripajame vsetko len to najlepsie Ninke 😵
jurdinka ako oslavujete?

dnes je tu slaba kava 😀 vsetky spite?my sme zase spali doobeda 😉 neviem co to......proste haji,haji 😔

dannynka
autor
6. aug 2008

aj od nas všetko najlepšie Ninke k prvemu ročiku..nech robi maminke vela radosti 😵 🙂

jurdinka
6. aug 2008

ahojte,

dakujemeeeeeeeee , Ninka sladko spinka, rano sme si boli zaplavat, trosku ju to zmohlo a poobede nieco spolu podnikneme 😉 oslavu mame az v nedelu ked pride tatino zo sluzobky

zuzanamv
6. aug 2008

Tiež sa pripájame ku gratulácii Ninke!

Tak my máme von prvý zub! Je to fuška, už tretí deň poriadne cez deň nespí, má zavreté oči a plače, stále sa budí. ☹ Dúfam, že tie ďalšie už nebudú také zlé.
A aby toho nebolo málo... Dnes pekne zaspal poobede aspoň Maťko, a po hodine ho zobudilo vŕtanie. ☹

kacenka83
6. aug 2008

zuzana my mame vrtanie pomaly na dennom poriadku, ale uz som dala pokec so susedom, lebo zacinal vzdy ked isiel kubko cez obed spat...
dnes je asi nieco vo vzduchu, s kubkom sme rano potiahli az do 7:40, inak vstavame tak o siestej - pol siedmej

zuzanamv
6. aug 2008

No ja chápem, že navŕtať sa musí, ale najviac ma vytočí, keď sa vŕta celý deň, po jednej diere. Zobudili ho, znovu zaspal a o pol hodinu ďalšia diera. 😖

minkak
6. aug 2008

zuzka asi sa k vam niekto stahuje.....videla so ako nosili veci......a mozes sa pripravit my ideme zateplovat.......
to este len bude.......
kacenka dobre si spravila 😉

zuzanamv
6. aug 2008

Minka, tak to si ma nepotešila s tým zatepľovaním ☹ Aj keď jasné, že super, že to budete mať.
To sme si zažili v BA a tu som bola rada, že náš dom už je. No, čo už. Deti budú aspoň trénované.

minkak
6. aug 2008

ajojte 😵
zuzka no veru,ked sa dokoncil vas akurat som prisla z porodnice,tiez som sa obavala ale bolo to akurat 😉
vy nas tam mozno az tak velmi nebudete pocut,ste dalej,ale my sme hned vedla...to nam totu bolo hned pri spalni a pri detskych izbach

zuzanamv
6. aug 2008

No, ono sa to tu všetko dosť ozýva v tom dvore.
Ale prežijeme, len nech sa to už všetko zateplí a aspoň budú tie paneláky trošku lepšie vyzerať.
😉

minkak
6. aug 2008

zuzka veru,veru aj mne sa to paci 😉 ked ideme autom tak z dialky uz to hned aj krajsie ukaze 😉

lucaska
6. aug 2008

ahojte, zuzka esteze nasmu lucaskovi vrtanie nevadi, on je vycviceny my ked sme sa stahovali tak som bola tyzden u nasich a zrovna zateplovali tak si zvykol........... 🙂 🙂 🙂

minkak ako sa ma drobec na dovolenke???????,

minkak
6. aug 2008

ahoj lucaska neviem este pred tym sme si pisali aj cestou,ale tam sa jej uz asi neda spojit....
ale snad dobre 🙂 ved snad napise potom 🙂
a vy co nove?aky ste mali den?
my sme boli poobede na sihoti za kamoskou a vcera sme boli aj vo verde...kedy dame stretko?

lucaska
6. aug 2008

stretko mne je jedno 13.augusta??????????????????? 😉

my v pohodicke dnes som mala nejake vybavovacky, tak lucasko bol nachvilu vonku aj s babkami a navecer sme ostali uz za barakom.................a vcera sme boli kuk v tepliciach.......................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre