Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
8. aug 2008

meggi krasne fotecky 😵 tak kristinka pekne rastie 😵

inak babulky stretko je v stredu 13.8. o 16-ej cafe verde 😵

minkak
8. aug 2008

drobec krasne fotky 😵 tak vam teda bolo faaaajne 😎 😎 😵

lucaska
8. aug 2008

meggi tie tvoje babulky hotove princeznicky........................................

drobec, ale vam bolo super, kraaaaaasne fotto.........

dannynka
autor
8. aug 2008

ahojte 🙂
drobec krasne fotto vidno ze Vam bolo super.. 😵 😵 😵

meggi-zlatucke fotto si vlozila 😉

minkak
8. aug 2008

fiiiiiiiiiiiiiiiiiiha drobec ty si aj letela na padaku???sa nezapries 😀 no supeeeer fakt kraaaaaasne fotecky 😵

drobec.z
8. aug 2008

mirka ja som všetko vyskúšala, kde je adrenalín 😉 veď ma poznáš, musela som vybiť negatívnu energiu 😀 😀 😀

lucaska
8. aug 2008

drobec ved treba..................si taka akcna zena,....................... 😉 ja ked som len citala ze sa tam dalo skakat padakom, tak som si hned hovorila ze si urcite bola.................. 🙂 , to by si si nenechala ujst....

drobec.z
8. aug 2008

lucaska, ja som aj musela, lebo ked odisiel Misko tak sa vo mne zacala hromadiť negativna energia, tak som sa jej zbavila a hneď mi je lepšie, ta dovolenka mi padla vhod 😉 a vy ste sa ako mali na Podbanskom?

lucaska
8. aug 2008

my super , vyslo nam pocasicko a lucasko ten by tam hned aj ostal....................... 😀 😀

mucilienka
8. aug 2008

ahoj drobcek,
vitajte doma.. fotky vyzeraju vynikajuco, tesim sa, ze ste si to uzili, najma ty s malym - zasluzis si.. aj ked som uz rada, ze si tu - chybala si nam 😉

audreyd
8. aug 2008

drobček, hneď by som sa k vám šplechla 😀 dovolenka vyzerala super 😉

čo všetky kukáte olympiádu? 😎

adkag
8. aug 2008

ahojte,

drobec tak super ze ste si uzili dovolenku, tiez by som sa pridala trosku sa vykupat v mori 🙂 .

erka, filipko je riadny sikulko ked uz zacina lozit 🙂 .

drobec.z
8. aug 2008

a este som zabudla napisat, ze na manducu nedam dopustit, bez nej by to nebolo ono, Romankovi sa v nej velmi paci, vkuse by v nej bol, tak rad sa nosi, aj v nej spinka, tak som rada,ze som ju napokon kupila 😉

adkag
8. aug 2008

drobec my tak isto s manducou,kubko v nej vzdy zaspi,este ani raz sa nestalo zeby nezaspal. a spokojny je v nej, dnes sme isli rano do kauflandu, zobrala som ho do kocika,tam vydrzal sediet cestou po prvej ulici, kym pil caj a na druhej ulici som ho musela dat do manduci a to bolo uz o inom. ale dobre ze sme mali kocik,aspon nakup som v nom odviezla 🙂 .

adkag
8. aug 2008

a fotecky z dovolenky su super,vidno ze ste si to tam uzivali,som rada.ale na padak by ma veru nikto nedostal 😅

drobec.z
8. aug 2008

adkag, ja som zvyknuta na padaku, my to robime aj pracovne aj ako hobby a s tym kocikom to riesim presne ako ty, v manduce sa nesie romanko a nakup sa vezie v kociariku 😀 😀 😀

audreyd
8. aug 2008

no ja som dnes išla do mesta a v manduce som mala adama 😝 tieklo zo mňa jak zo somára 😖 mladý pán sa niesol do mesta aj z mesta, skoro som dušu vypľula! ešte že som sa mohla oprieť o kočík s adeli 😎

kala12
8. aug 2008

Ahojky baby, 🙂

dlho som tu nebola, boli sme na prazdninach u mamy, tak nejako nebolo casu. Ale uz sme konecne doma. A mala som koooopu problemov. ☹ ☹ ☹ Vecer sa hadam ukazem a popisem viac. 😉

adkag
8. aug 2008

audrey,tak to si mala zaberak veru.kolko vazi adamko? a coze sa mu nechcelo ist pesi? ja sa spolieham na to,ze ked kubko zacne chodit,tak bude vacsinou bezkat a ked bude unaveny pojde si oddychnut do manduci 🙂 .

audreyd
8. aug 2008

adi, adam váži hádam aj 17kg a on nikdy rád nechodil peši 😖 je to taký lenivec pohodlný 😝 chodiť ani za svet, ale inak by lietal ako splašený 🙄

kala12
8. aug 2008

Konecne spime 🙂 🙂

tak my sme si posledne dva tyzdne uzili, najprv bola Terezka v nemocnici,ale to asi viete. Hned na druhy den,ako sme prisli domov z nemocnice som zacala krvacat, tak som hned volala doktorovi, kazal mi prist za nim do Ilavy do nemocnice, no a hned si ma tam nechal. Som revala ako male decko, chudatko Terezka musela ist ku svokrovcom,l ebo muz chodil do prace. To bolo vo strvtok. Nato vsetko Terezka dostala v piatok horucky 39,7, tak muz splaseny zo svokrou leteli na pohotovost, ale chvalabohu to boli len zubky, isli jej naraz 4 stolicky. Po piatich dnoch ma pustili domov, chvalabohu zatial je vsetko v poriadku, som v 9 tt, mala som len v maternici hematom, ale uz zmizol. Musela som byt v klude,tak sme sa ,,nastahovali,, k mame 😀 😀 . Tam naaam bolo fajn, starali sa o nas,vyvarali dobrotky. No a este som nespomenula tie to,ako sa Terezka dostavala do normalu po dnoch stravenych u babky a deda. Hroooza, taka bola zla, upistana, rozmaznana. 😠 😠 😠 Mala som co robit.

minkak
8. aug 2008

kala tak predsa,no gratulkoooooooo 😵 😵 😵
tak to si si teda ozaj "uzila"dobre,ze si uz doma a ze je vsetko v poriadku 🙂
to si viem zivo predstavit aka bola Terezka.....tak sa teda pekne o seba staraj 😵 a drzkaj sa 😵

adkag
8. aug 2008

audrey, aha tak na vymyslanie by ho bolo ale na pesie prechadzky nie? to su asi vsetci chlapi taki 😀 .

kala, gratulujem k babenku a super,ze je vsetko v poriadku, no tie posledne dva tyzdne ste mali hrozne ☹ . snad uz bude vsetko v pohode.aj musis lezat alebo uz mozes hocico robit? nemyslim nejake tazke prace ale tak normal.ako to terezka zvladla u svokrovcov?

lucaska
8. aug 2008

KALA gratuuuuuuuuuuuuuulujem............................. 😉

kala12
8. aug 2008

Adkag uz neleziiim, aj na plavku sme uz tento tyzden chodili. 😉 😉 Ved by som sa zblaznila,keby som mala lezat. Inak veru vselico som tam v tej nemocnici zazila, boli baby, co od 17 tt lezali, ani na WC nemhli ist, chuderky.

Inak ste sa pytali na Ilavu, ja som tam teraz lezalaa vazne uvazujem,ze ak vsetko dobre dopadne,tak tam pojdem rodit. Su tam take mlade doktorky, vsetky do 30- tky, maju tam aj dve nadstandardne izby s vlastnou sprchou a WC. A strasne zlate sestricky.

kacenka83
8. aug 2008

kala gratulujem 🙂
a drobec vitaj naspat na slovensku, si nam tu chybala

adkag
8. aug 2008

kala, fakt uvazujes nad ilavou? mna kamoska presviedcala aby som tam rodila, ona je tam doktorka na internom,ze nie je ani problem s epiduralom ako tu v TN. a super ze tam maju nadstandardne izby.nevies nahodou,kolko sa za ne plati?
ja som tiez s kubkom od 4.mesiaca lezala,ale doma a nemusela som az tak uplne poctivo ze ani na wc som nemohla ist,nastastie, ale doma som bola a setrila som sa.

audreyd
8. aug 2008

teda, kala 😝 hádam si si už vybrala všetko zlé na dlhé obdobie 😉 tak sa pekne šetri a hýčkaj seba a bábenko 🙂 mne na začiatku tehu tiež doky zistil 6cm cystu, vôbec mi nebolo do spevu 😖 ale adeli bola našťastie životaschopnejšia ako tá cysta a prerástla ju raz dva 😀 držte sa, tešíme sa s vami 🙂 😵

dannynka
autor
8. aug 2008

kala gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kala12
8. aug 2008

Adka plati sa 300 skna den,co je smiesna suma. Ja aj kvoli tomu, ze moj gynekolog tam robi porodnika. Pri Terezke som bola v TN, lebo prave vtedy bol po operacii a uz som mala v TN vybaveneho dotora.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre