• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte kocky :dizzy_face:
dnes je riadne dusno....
my sme boli vcera poobede na chalupe a ked sa veronika zobudi pojdeme zase :sunglasses: ak nebude prskat

lucaska ,muci uz ma hotove aj fotky davala :wink: maju to cacane :slight_smile:
snad sa dnes ukaze :wink:
15. aug 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak ja som to tu v poslednej dobe akosi nestihala tak som sem tam stracala prehlad................ :grinning:
15. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkag, maju aj s dlhym rukavom, aj nejake svetriky a flisky, aj jeden overal som videla... ale taky echtovny jesenny a zimny tovar este nie...
a topanky v la familii su za 190 vsetky!!! Vraj uz nebudu predavat detske, tak rozpredavaju poslednu zasielku...
:wink:
15. aug 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
venonna zaujala ma ta tvoja bunda na nosenie, ako v tom nosis Helenku?? kde tam ma nozicky? inak super zlepsovak, len neviem ci tam stoji, sedi.............prosim popis blizsie :slight_smile:
15. aug 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, venonna, tak ta bunda to je iny zlepsovak....................... :wink:

aj tu niekto je alebo si pisem sama so sebou?????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, baby dik za pochvalu :dizzy_face:
No Helenku nosim v nosici alebo v satke a bunda je len navrchu, sluzi len na zahriatie :sweat_smile: nozicky ma zhruba pri mojic bokoch, takze to v bunde nijako neprekaza. Samozrejme predpokladom je ergonomicke nositko, kde ma dieta nozicky nasiroko+podsadeny zadocek (v klokanke si to neviem predstavit).
15. aug 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierkina bundička je super! videla som na vlastné oči :wink: šikovnejšia mamina ušije aj takéto niečo :slight_smile: http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=80

baby, ako ste prežili tú smršť??? hrozná búrka :astonished:
16. aug 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no rada sa necham inspirovat :wink:
venonna neviem ci som to teda pochopila na tej bunde mas asi vystrihnuty chrbat a miesto toho nasitu kapsu pre Helenku. ja mam tiez nosic a uz som rozmyslala o nejakom zahrievaku pre malu takze sa mi to zda super :slight_smile: ak mozes posli mi navod na IP dakujem :slight_smile:
16. aug 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......ta smrst bola hrozna, ja som sa tak bala :cry: o polnoci nam vyrazilo poistky na celej ulici, vsade tma ako v rohu tak som este hlada sviecku, lebo som nevidela na malu a nevedela nakojit :unamused: dufam ze to uz nepride a pocasie sa zlepsi.........
16. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ta burka bola strasna, ja som sa zobudila na strasny vietor a blesky, vyletela som z postele a sedela som v obyvke a cakala co sa bude diat..................... :unamused: dufam ze uz bude lepsie pocko.............

a co vsetci vikendujete???????
16. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska aj ja som sedela v obyvacke a hypnotizovala stromy nech ten napor vetra vydrzia :slight_smile: ale co som pocula, kopec stromov povyvracalo, aj na domy popadalo :frowning2: my sme este neboli skontrolovat stav na zahradke, ale dufam, ze tie nase to prezili...
16. aug 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak konecne sa hlasim, v utorok som dala reklamovat svoju PCMCIA kartu na net do notebooku, dali mi novu, s tym ze aktivacia bude do 24 hodin, avsak aj po dvoch staznostiach mi aktivacia prebehla po 48 hodinach a potom som zase prisla na to,ze zase aj ta druha je pokazena. Isla som ju reklamovat a oni mi nemohli vydat dalsiu pretoze mali pokazeny system tak mi ju vydali na naliehanie az vcera vecer s tym,ze ju zase aktivacia prebehne do 24 hodin, ale uz som im povedala, nech to tak je,ze ja nebudem bez internetu tyzden a este som nemala istotu,ze aj tato karta nebude zla. Nastastie aktivacia prebehla v poriadku a ja mam zase internet, tak uz sa tu budem objavovat castejsie. :wink: Zatial tolko :wink:
16. aug 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, ja by som dostala nejaký tik, keby zostanem bez netu taký dlhý čas :grinning:
baby, čo robíte v takomto hroznom čase? :confounded: moje bábenká spinkajú (všetky tri), ja mám kávu dávno v sebe a neviem, čo so sebou :sweat_smile:
16. aug 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd mi nieco hovor, nervy v kybli z toho netu, ja som normalne zavisla a dokonca s MM spojenie ine nie je,takze som sa stazovala a stazovala az to nakoniec vyslo :wink: Esteze som mala v mobile net, ale to moc nie je ono :wink:
16. aug 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru, treba otravovať :grinning: inak nič nevybavíme :wink: tak je to asi všade :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby, viete mi poradiť, kde zoženiem nejaké feši plavky? volániky ani čipky moc nemusím, ani tie hypermoderné šnúrky mi nič nehovoria :sweat_smile: také normálne, športové na mňa :wink:
16. aug 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no audreyd, tak ja ti v tom veru nepomozem, ja mam tiez s plavkami problem :wink: Celkom dobry a velky vyber roznych mali v Maxe na poschodi, ako sa ide k obuvi Garfield, a teraz by tam mohli mat aj nizsie ceny :wink:
16. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no drobec, včera som si tam skúšala, celkom dobré jedny - dvoje, no tomu môjmu sa nepáčili :confused: vraj mi čierna nepristane (boli červeno čierne), bohužiaľ, má pravdu, ja som taká bledula :unamused: pátram ďalej, dík :slight_smile:
16. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , audrey plavky tak to ma asi kazdy problem, v maxe maju slusny vyber, na namesti ako je vodnik ale tam som nebola len viem ze to tam je a na rohu za branou ako bol kedysi broodway . idete na dovolenku ked zhanas plavky????
16. aug 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audrey skus taky maly obchod na namesti, vedla byvaleho kenvela, alebo kdesi som videla Colo plavky, ale si nepamatam kde :sweat_smile:
poradte mi kde sa dobre nakupuje detske oblecko v cechach... v pondelok som v kunoviciach (uhersky brod, hradiste a pod.) a vo stvrtok ideme do olomouca...
16. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka v olomouci viem ze je nakupne centrum Olympia ako aj v brne-mal by tam byt next, hm, detske kenvelo, nike, adidas ,...........pozri si to na nette
16. aug 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka, ja dost nakupujem v Zline, tam je dobry vyber, ale inde neviem a drzkame palceky na statniciach :wink:
16. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec a kde v zline nakupujes, my sme tam chodili ked sme este nemali lucasa a vtedy som detske obchody moc nepozerala???????
16. aug 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka ale next som tam nenasla ale v brne je neviem preco v olomouci neni alebo som to prehliadla......
16. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska dakujem, nevadi, ze tam nie je next, ten mi kupi kamoska v uk, ale je tam HM-ko a CA (neviem najst to a-cko zatocene :grinning: )
drobec dakujem :wink:
16. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska teraz sa to tam dost zmenilo v centre je zlate jabko a nejaky Spar, alebo tam nas to brasko tahal aj v centre dost bolo,co nas ŕomiho krstna vodila, ale ten Spar je dobry aj to zlate jabko :wink:
16. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka tak dobre nakup........................ :wink:

drobec a asi v zline nie je hm, ca, next??????
16. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, nie nie je, to je len vo vacsich mestach, teda zatial som si nevsimla :wink:
16. aug 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte!
jurdinka, pisni mi na IP nejaku Tvoju mailovu adresu, preposlem Ti podrobny navod aj s fotkami (nie mojimi, ale od povodnej autorky) :sweat_smile:
audreyd, mam usitu aj tu kapsu, v albume ju mam zatial len na kociku, ale ked sa ochladi, nafotim aj na Helenke :wink: ale povodny strih, na ktory si dala link som zvacsila a dole pri nozkach rozsirila, kedze Helca ma uz rok.
17. aug 2008 o 02:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lennie-Nicolke vsetko naj naj naj naj k 2-rockom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok