• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
žeby som si išla spraviť? my sme ešte len pred chvíľu vstávali :sweat_smile: ale ukecala si ma :grinning:
20. aug 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, uz by mi ani nechutilo tak samej :wink:
audreyd, zohnala si tie plavky?
20. aug 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnéééééééé! v tých malých zelených tu pri nás :grinning: za 290sk!!! majú 50% zľavy, no nekúp to!!! a dokonca sú feši, sa mi fakt páčia :slight_smile: tak som spokojná :slight_smile:
20. aug 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stiham este kavicku??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

audrey 290,?????? :confused: :confused: :confused: :confused: , tak to clovek kupi aj keby nechcel............ :grinning: :grinning:

drobec, kde ste bli nakoniec na ihrisku my sme sa ani nedostali, lebo sme sa zdrzali v juzke a potom my na hodku zobrala lucasa svokra........... :unamused:
20. aug 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne kubko az teraz zaspal, typicke, ked sa niekam chystame a caka sa len na to kedy sa vyspi :unamused:
idem si aj ja urobit kavu, lebo je akysi cudny tlak
20. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som oči vyvalila! mali tam cenu že 590sk a ja že to už je s tou zľavou!!! normálne ma mykalo, že si ešte jedny vyberiem :grinning:
20. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, podpísali ste tú petíciu? :confounded:
20. aug 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka ako na nakupoch?????
20. aug 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no audreyd, tak to je super, :wink:
lucaska, nakoniec sme boli tam hore a bolo dobre, aj som si oddychla, romanko nikam nezdrhal, len keby to bolo blizsie, sice raz to vyzeralo na zdrhnutie, isli okolo skolkari a on hned k nim a chytil sa s nimi za rucku a uz si cupitkal, aj mi zakyval a isiel :grinning: :grinning: :grinning:
no vam poviem, mne bol romco v noci asi namesacny, on stal na posteli, ale spal, tak som ho vzala a polozila naspat a spal, ale vkuse nieco hatlatatlal tou svojou recou :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audrey teraz som to podpisala.................. :wink:
20. aug 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska v pondelok sme nestihali, lebo este len o stvrt na 5 nam dali vysledky a pozvanky na promocie a to sme sa hned isli najest, lebo som rano do seba dostala len jeden rozok tak uz som bola riadne hladna, o oponentovi ani nehovorim... tak som sa na nakupy vykaslala a zajtra ideme do toho olomouca tak uvidim ci nieco nakupim
20. aug 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audrey aj ja som podpisala, aj polka rodiny :wink:
20. aug 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanamv , ku kadernicke chodim do mesta ako je postova banka oproti............... :wink:
20. aug 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec , gymnasta v pekingu je uplne super................. :sweat_smile: :wink:
20. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd, ja som to tiez rozposlala kamoskam, dufam,ze to pomoze :wink:
nejako sa nam kazi pocasie, co budete robit po obede? :astonished:
20. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, najprv sme nevedeli co to robi, robil to pred zrkadlom, my ze nejaka prisera, ale u nas telka moc neide a az potom vecer ked isli sportove spravy tak nam ukazal, tento kusok bol dobry, kym neskusal spojit skok do vysky a dialky a skocil z postele zo spalne cez prah do obyvacky, tak to uz bol hotovy Pekint :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , sa tu smejem.............
20. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, no my sme ti na smiech??? to si mala vidiet nazivo, to on ma take 10 minutove vystupenie, ale vyzera to skor ako daka mumia :confounded:
20. aug 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec na tej fotke to vyzera upne super............. :grinning:
20. aug 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to fakt, mam ich viacej, ale su take rozmazane, budem musiet este zachytit lepsie, aspon ked ti bude smutno, tak kuknes a posmejes sa :grinning: co chces urobit s vlasmi?
20. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su ostatne, uz sme tu s drobcom ako dve zavislacky....................len my dve :sweat_smile: :sweat_smile:
20. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, tak to ano, aspom romcova fotka ma rozveseli-...............

s vlasmi , nejake horibilne zmeny ani nie, potrebujem novy melir a hlavne zostrihat, lebo uz mam aj ofinu dlhu...ved uvidime co dasa povie........... :wink:

a ty????
20. aug 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som rada, ze nielen ja si tak pripadam, mozme si zalozit vlastnu sukromnu stranku :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi uplne nakratko, alebo len nejako nafarbit, lebo uz mam dost odrasteny melir a novy asi nechcem, ja ani neviem, ale kratke by som snad zase prijala :wink:
20. aug 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby som skusila u teba, bola by som ako lucasko :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec ale aspom maju co citat.................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s masinkou ta mozem ostrihat..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj ja chceeem ostrihať! :frowning2: len problém je v tom, že nech ma ostrihá ktokoľvek, to moje háro vyzerá furt rovnako :confounded:
20. aug 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes si aj vybrat nastavec 9 alebo 12 mm alebo dohola............ :sweat_smile: :sweat_smile:
20. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, popiseme im vela, aby nestihali, ked uz nas tu tak ignoruju :grinning: :grinning:
ale to je asi ten cas dovoleniek, uvidis ako sa to v septembri rozbehne, ani nebudeme stihat :unamused:
20. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok