• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
audrey, vytiahnem masinku a mozes dojst aj hned, budes mat taky zostrih ako nikto........... :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dík :confounded: zase až tak radikálne sa mi nežiada :grinning:
20. aug 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej ved aj my ked chodime po plavke, dovolenke tak to tu moc nestiham......ale ked je lucasik teraz trosku chorucky tak nechcem s nim moc chodit kade tade........... :wink:
20. aug 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec a co mate dnes v plane?????????
20. aug 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska ved praveze neviem, asi skocim do mesta, treba mi ist, ale sa mi nesce :unamused:
audreyd a co mas kucery, ze vyzeras stale rovnako?????????
20. aug 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja si dám konečne kávičku.
pri mojom hľadaní darčekov som objavila túto stránku http://nomiland.eu/kat/34/didakticke-pomocky-a-hry.html, myslím, že niektoré hračky sú super. kuknite.
kacenka, blahoželáme. :slight_smile:
20. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, no mám... :confounded: vlastne my sme sa ešte nevideli, však?! :wink:
20. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no audreyd nie, ale vacsina bab s kucerkami vyzera pri kazdom ucese rovnako, tak ma to hned napadlo :wink:
ivaz vitaj :wink:
este som sa zabudla pochvalit, romanko sa rano vypytal na nocnicek a vykakal sa :grinning:
20. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz, to vyzera zaujimavo, musim kuk, mozno sa mi nieco zapaci pod stromcek alebo na narodky :wink:
20. aug 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
20. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny, ako zijete, :slight_smile:
ivaz, to si sem ani nemala dat, tolkoooooooooooo veciiii ani nebudem vediet vybrat :astonished:
20. aug 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audrey tak to mame podobny problem, mne sa tiez trochu vlnia vlasy a jedine co mi ostava je si ich zehlit skoro stale .................

tak romanko je sikulko.............. :wink:
drobec, ja mám na niektoré zálusk, ale povedala by som, že sa dajú kúpiť aj lacnejšie, ale s mojimi chlapmi sa po obchodoch chodiť nedá :confounded: a tak nakupujem cez net.
autor
ivaz dobra stranka :wink:
20. aug 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec celkom fajn.... :slight_smile: Gabika cely den vymysla a ja pri nej nestiham skoro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to asi niesom sama ze?
20. aug 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prepacte, ja som este uplne pribrzdena... ja som vam uplne zabudla podakovat za drzanie palcov a za blahozelania :frowning2: takze velke DAKUJEM
20. aug 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som zachytila, že cez víkend by mal byť deň polície. neviete kde a čo v tn organizujú?
danny už máme predsa loptošov, neboj bude horšie.
20. aug 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz ved to, kym nabeham, tak schodim topanky a pridem na to,ze z domu je to pohodlnejsie, a co sa ti paci, Romanka dost chyta to prevliekanie, tak som rozmyslala nieco take, a mozno nieco aj na 2 roky :unamused:
20. aug 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru bude horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lucim, drobcek mi vstal, idem sa hrat :wink:
20. aug 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec si ma obehla................ :grinning: aj ja sa lucim lucas je hore....
20. aug 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lúčim, :frowning2: dlho som sa nezdržala, dnes filipko toho veľa nenaspal.
20. aug 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, tak ja som mala super vecer, isla som zmyvat podlahy a sla som odlozit romankov nocnik a ako som ho zdvihla tak som vyliala vsetko na seba, ja ani neviem kedy sa tam ten moj drobcek vycikal :grinning: :grinning: :grinning: on si behal po byte holy a musel si tam takto sadnut a vycikat sa, esteze je ten moc taky zdravy :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, drobec esteze ze tam nenakakal , by si si mohla ist hned sportku podat..........aky ste mali dnik???
20. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom v pohodke, len by uz mohol zacat skolsky rok, lebo po ihrisku sa potuluje vela skolopovinnych deti, ktore z nudy nevedia co robit a robia somariny a potom sa mi nemozeme hrat :wink: zajtra sa chystame do kubrej, tak zmenime posobisko a vy? :wink:
20. aug 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dalo sa , lucasko az na ten kasel bol v pohodicke................boli sme na cintorine a potom na ihrisku..... :wink:
lebo mi bolo akosi tazko najskor som zjedla styri cesnakove uzle a potom som si dala k obedu rajcinovy salat s cibulov , som to trochu prehnala................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucaska, a nie si v tom? ked take chute a prejedanie :grinning: :grinning: :grinning: mne sa najprv poobede nic nescelo, ale nakoniec som aj poupratovala doma aj bola von, no dopadlo to vcelku v pohodicke na to ako to zacinalo :wink:
20. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vy dve stalice :wink:
20. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka ahoj.......................ako???,

drobec no nikdy nehovor nikdy ale asi nie............... :wink:
20. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj erka, my to tu drzime nad vodou :slight_smile:
20. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok