• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte,
tak pocasie hroza, 6 stupnov je teda riadna zima a este aj prsi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec kraaasnucke fotecky :dizzy_face:
babulky tak aky ste mali predlzeny vikendik?co ste robkali?
15. sep 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec krasne foto :slight_smile:

erka aj tu je napodobne od rana prsi a je tu strasna ziiiiiiiiimaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :unamused: :unamused: :unamused:
15. sep 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzka sledujem,ze si pridala dalsie fotecky,fakt nadherne,tak vam teda bolo super :dizzy_face:
danny no veru ,to je az neskutocne ako sa ochladilo....brrr,ja som stale uzimrena :confounded:
15. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirka bolo super, rajecke teplice a okolity kraj na jednicku, taka romantikus :wink: tura sice dala zabrat, ale dako sme to na tie vrchy dotiahli a ten pohlad stal za to, :wink: :wink: a romanko to tiez zvladol, aj sa niesol aj bezkal, bude z neho sportovec po maminke a tatinkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, drobec kraaaaasne foto................... :wink:

minkak zubkov mame 11, tak este mame rusne dni len pre sebou............. :wink:
15. sep 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzka,dalsie fotecky :dizzy_face: nadherneeeee :dizzy_face: kde ste neboli??? :confused: tusim ste boli vsade :sweat_smile: nadhera fakt,ale ta aj obdivujem kde si vsade az isla aj s romkom :confused: tak ste si to riadne uzili :wink:
lucaska neboj nic,ujde vam to ako voda :wink:
15. sep 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak no tak to dufam......................a vy ako?? veronika ako narastla , ved som ju nevidela sto rokov.... :wink:
15. sep 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru lucaska,uz je to baba :wink: :dizzy_face: ale aj lucasko uz riadny chlap-uz nieje take babatko :wink:
kupili sme si dnes novy PCstolik,tak to tu riesime,prehadzujeme -stary uz je za dverami-chudacik :unamused:
ale tak sa vytiesame teraz z tohoto :wink: inak sa mame fajn ,dnes sme spali do 11-ej :sweat_smile: veronika sa zobudila spravila ee a ukecali sme ju a spali dalej :sweat_smile: ,taaaaak sme boli vyspinkani :dizzy_face:
15. sep 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, drobec, vy ste boli v čičmanoch? tam je krásne, máme tam chalúpku :dizzy_face: tak si užívate tatinka, kým je tu, však?!
16. sep 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, krasne fotky :dizzy_face:
16. sep 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj erka dosla si na kavicku :grinning:
16. sep 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny, kavickujem :wink:
a co ty?
16. sep 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kavickarky :wink:
Drobec tak vy ste taki horolezci :slight_smile: Super vylety a fotky samozrejme tiez. My sme skor hradovi, teda hrady, zamky, muzea... Aj s Ivaz, ze? :sunglasses:
16. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dannynka uz mas aj fotku z ultrazvuku, super, pekne pokracujete :slight_smile:
16. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa citis?
ahoj dienka :wink: ako ste to poriesili s laurikou :wink:
autor
no vy teda pisete :grinning: nestiham ani odpisovat :sweat_smile:

erka-som dosla na chvilku kuk,muz ma tyzden dovolenku tak je teraz s nami doma,akurat aj s GAbikou pozeraju toma a džeriho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dienka-no veru mam,uz mi aj termin posunuli takze to bude asi majovciatko :dizzy_face: .Zatial sa citim celkom fajn,len uz byvam viac unavenejsia a moc mi nechuti jest vlastne ked daco zjem tak hned mi je zle od brucha :sweat_smile:
16. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dienka ake cislo su tie oteplovaky,co mas na mmb? a este si ten golfac nepredala,rozmyslame,nad niecim takym pre miska,ked potrebujeme ist s oboma niekde a hlavne rychlo :frowning2:
16. sep 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny takze maj- lasky cas :slight_smile:
Erka golface este mame, mozes niekedy prist kuknut a na cislo sa ti pozriem vecer, lebo teraz uz ponahla, idem zobudit danika a s laurikou do vytvarky.
Druzina sa poriesila tak, ze som bola za riadietelom a teda moze znovu chodit, takze fajn, som rada.
16. sep 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dienka tak tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

erka a vy sa ako mate :slight_smile:
16. sep 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny mame sa fajn,len to pocasie mi lezie na nervy,vydrzat s nimi dnu je o .... :wink:
16. sep 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka veru to pocko je na dve veci,a navyse som ja zacala soplit a GAbika uz zacina tusim tiez...takze asi poodbede budeme pekne doma v teplucku :wink: bo sme boli doobedu a skoro sme odmrzli teda vlastne ja.. :frowning2:

idem dat GAbike papat ked tak sa tu este potom ukazem :slight_smile:
16. sep 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde kto :wink:
16. sep 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trencanky mozem sa vas opytat ci si niektora nechala pichnut epiduralku?a neviete kedy sa ma zacat cvicit v nemocnici?dakujem katka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj augustovka, ja epiduralku nie,ani by som si ju veru nedala,moja teta robila porodnu asistenku,tak mi porozpravala o pacientkach a stacilo mi :frowning2:
16. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zas citala na konikovy len samu chvalu!neviem sa rozhodnut,bojim sa aby som babatku neublizila ale zas neviem ci je dobre trapit sa niekolko hodin v bolestiach
16. sep 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
augustovka, ja som mala epi dvakrát, ale nie v TN :grinning: a supeeer!!! ja si len pochvaľujem!
cvičiť môžeš aj na dlhých honoch, vedie to tá istá pôrodná asistentka zuzka duncová :slight_smile: v kc dh to býva v stredu o 17,00h, v nemocke neviem kedy...
16. sep 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prosim ta kolko sa za to plati?takze ty epi odporucas?a mozem sa opytat kde si rodila?a bolel ten vpich?a kolko krat ti ju museli pichat?
16. sep 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila v topoľčanoch (odtiaľ pochádzam), stála 3.000 (tuším), vpich nebolel, najprv mo to umŕtvili mezokainom (jemný vpich) a pichali mi ju len na jedenkrát :slight_smile: ja epi odporúčam :slight_smile:
16. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok