• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte ženy, ja tu len na skok. erka, včera som bola u vás na bývalom dvore so susedkou edou :wink: . sa na teba pýtala a chcela by tvoju mail adresu, lebo ti chce nejakú fotečku poslať... :slight_smile:
12. sep 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj erka,mame sa celko fajn len uz teraz sa citim akasi viac unavenejsia a tek chodim cez obed spavat s Gabikou :sweat_smile:

erka a Vy ako kedy sa vraciate spet do Tn?
12. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska na porazenie s majstrami,uz zhaname iba instalatera :wink:
12. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka tak uz coskoro sa budete stahovat.................... :wink:
12. sep 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuya super,idem ti poslat do ip :slight_smile:
danny ja by som uz aj tam bola,ale.... dufam,ze coskoro,aj ked chlapci si tu uz super zvykli,ja cely den beham za filipom,lebo stvornozkuje len taky fukot a vsade,ved to poznate :wink:
12. sep 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte trenčanky :slight_smile: :slight_smile: !mozem sa k vam pridat, aj ked mimi este neni na svete?
12. sep 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
augustovka vitaj :slight_smile:
12. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky augustovka, jasnacka ze sa mozes pridat..................odkial si???
12. sep 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny len si pekne pospi s gabikou :wink:
byvame v Trenčianskej Turnej ale vyse 20 rokov som byvala na Juhu
ako znasas tehotenstvo???? :wink:
12. sep 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
augustovka vitaj :slight_smile:

erka veru niekedy mi tak treba ze si lahnem a tahame polu a celkom mi to bodne :wink:
12. sep 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
augustovka, vitaj medzi nami :slight_smile:
audrey, a bude nejaka zlava? akoze spesl cena na prezentacii za tie plienuse? :confused: :sweat_smile:
baby, kava dopita, modry kon precitany, kym mala spi, idem upratat vcerajsi sajgon v kuchyni - MM varil bryndzove halusky!!! :grinning: Jasne, ze riad je na mne :angry: ale zasa som rada, ze sa obcas chyta varechy aj on :dizzy_face:
cafte...
12. sep 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venonna a sampano kedy otvaras................??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ,ale ste sa rozbehli :dizzy_face:
augustovka vitaj medzi nami :dizzy_face:
baby o tomto ste poculi:http://www.topky.sk/cl/10/317978/Ihrisko-zdemoloval-motorovou-pilou-prerezal-aj-lavicky
mam dost :angry: to je ina sila :frowning2:
12. sep 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka...................tak to je ina sila............. :angry: :angry: :angry:
Ako sa mate??
12. sep 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska mame sa fajn,pred chvilockou sme sa zobudili a chystame sa von,snad sa aj mamka pohojda :grinning:
a vy?
12. sep 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, to sampano az zajtra vecer, nech ma ma kto odniest do postele :grinning:
12. sep 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, idem vas poprosit ci mi neviete poradit ci je aj v sobotu otvoreny detsky sekac na mierovom, a ak tak od kolke? a v tyzdni je od kolkej rano otvoreny?? dakujem
12. sep 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurdinka mne sa zda,ze aj v sobotu som tam bola :wink: ale otvaracie neviem :frowning2:
12. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, minkak mi sa mame fajn.................... konecne nam vysiel zubok tak bude dufam klud.........

venonna tak bude romantikus................... :grinning: :grinning: :grinning:

jurdinka tak to ti neporadim.......
12. sep 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kocky dakujem za to blahozelanie k meninam........ja mam muza zas na sluzobke a nejako nestiham moc sem chodit.......... :frowning2:
12. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme pripajam sa ku gratulacii muci a maruske :wink:
12. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes som dobre kúpila adamovi jesenné topánočky! hore na družbe v zdravotnícych potrebách majú dobrý výber pre chalanov aj pre dievčatká :slight_smile: značka protetika a všetko okolo 500sk :slight_smile:
12. sep 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurdinka, sila si tu bundu? Podarila sa?
12. sep 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: tak sme docestovali, celkom v pohodicke, len dost zmena co sa tyka pocasia kedze tu je 14 stupnov a prsi sem tam a fuka vietor, tak zhaname uz lahku ciapocku, Nikolka si uz v lietadle nasla fesaka anglickeho a s nim sa hrali, inspirovala sa tam vodovymi omalovankami co po vyschnuti sa daju znova vyfarbit, tak sme jej ich uz zhanali dneska :grinning: lebo dazdive dni nas dost drzia v domceku, ale sak neva, stale je tu co robit :slight_smile:

aj my gratulujeme Majkam k meninkam :dizzy_face:
12. sep 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
venonna, este som nestihla :frowning2: , bundu som kpila ale nebol cas na sitie. manzel je uz 3 tyzden na sluzobke a Ninka ma riadne zamestnava. ale to asi poznas........ale urcite sa do toho pustim ked pride
13. sep 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj augustovka!!!tak si konecne zavitala!!!
ako sa mas?a co babenko?tak dievcatko,no super!!!
14. sep 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahjte kto je tu na kavicku? :slight_smile:
15. sep 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:
new tak ste stastlivo docestovali,nic si z toho nerob,ze je tam zima aj tu je riadna :unamused:
my sme boli na vikend u svokrovcov a trosku posmrkavam tak snad nebudem chora :unamused: to je teda pocko :frowning2:
lucaska tak super,ze uz mate zubok vonku a kolko uz mate?
15. sep 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok