Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
9. júl 2008

erka ahojky ja tu az teraz 😀

lucaska
9. júl 2008

ahojte, drobec a to si bola v zline na nakupy??? aj my chodievame...........vyber sa neda v cechach porovnat s tym nasim na slovensku, prevacky super a aj ceny........ 😉

maminkatn
9. júl 2008

cafko kocice aj ja tu zaseky na xvilku... 🙂 🙂 tak ako...celkom blaznive pocasie dnes a take tusim ako vcera len dufam ze sa na bud.tyzden vycasi bo xceme ist aj s malinkou na plavku a takto to asi nebude a dovolenka bude v praxu,,,,
😒 😒 😒

jurdinka
9. júl 2008

Ahojte,
aj ja dufam ze sa pocasie zlepsi, bo takto nemozem ani moc daleko chodit s malou na prechadzku, clovek nevie kedy zacne prsat.......

Kacenka-tak ako sa ma Jakubko???? dufam ze lepsie, pozdravujeme ho a prajeme skore uzdravenie. Asi nepojdete v piatok cvicit, co??

kacenka83
9. júl 2008

jurdinka kubko sa ma uz dobre, uz len sem tam zakasle, teraz som ale chora ja, mam v hrdle nejaky virus tak urcite nepojdem v piatok na lopty, aby to neschytali deticky...
je to skoda, lebo cvicime posledny krat a ani minule sme neboli, no snad sa zase uvidime v septembri 😉

maminkatn
9. júl 2008

celkom je zima iba 19 stupnov skace to ako blazniveeeeee a ze dovolenka pomaly tyzden v tahu a pekne bolo dost malo ani som nikam nemohla ist ☹ ☹ ☹

maminkatn
9. júl 2008

a nasa babulka vobec nexce papat dost sa o nu straxujem ved aj dnes sme boli spolu a iba aktivie papala a cajik je jej dost ale aj tak ma to hneva ze nexce papat idu jej dolne ocaky potvory ☹ ☹ tak ju otravuju je xudatko z toho mrzuta 😢 😢 😢

erka12
9. júl 2008

ahojte,
veru maminkatn pocasie je ☹
ma teraz skoro trafilo,filipko mi konecne zaspal a nejaky motorkar,sa pod oknami prehana ako .... ☹ pravdaze vzdy ked okolo prefrci,tak sa maly zobudi ☹

erka12
9. júl 2008

joj gabike idu tiez zubky, nam uz vykuka druhy 😅

jurdinka
9. júl 2008

aj nam idu zubky, a mala veru tiez nic nechce papat a ja vyvaram a konci to v kosi ☹ dnes spapala ledva jednu vyzivku a aj to som s nou bojovala a skoncilo to placom ☹

erka-mne dnes malu zobudil svokor, dorutil sa ako voda , prave mala zaspala a potom som ju nemohla uspat. Takze dnes som malu uspavala od 1,30 a zaspala az o 16, 00. uz som bola zufala...........

maminkatn
9. júl 2008

mno xudatko ma uz zubkov plnu pusinu ale tieto potvory nie a nie sa prerezat ☹ ☹ a to s placom to papanie az mi jej bolo luto neznasam ked place preto radsej idem prec ked ju krmi nexcem do nicoho zasahovat ved ma svoj rezim tak preto ale je mi jej luto ako kazda babka ma strax o svoje vnucatko a to este jedineee 🙂 🙂 🙂

erka12
9. júl 2008

jurdinka to si pekne dlho vydrzala uspavat,to by uz na mna bolo moc 😉 verim,ze si bola zufala...

dannynka
autor
9. júl 2008

ahojte...tak hlasim ze Gabika uz je v hajanoch 😉

maminkatn
9. júl 2008

no akurat som sa dozvedela ze spapala aspon cestovinkyy s omackou na veceru tak som uz troxu spokojna a to s tym uspavanim...ja som si tiez za mlada uzila svoje tak vas xapem ak mate taky problem na to treba len pevne nervy a vydrzat ...sme to zvladli my tak to zvladnete aj vy 😉 len treba vydrzat ono sa to podda ked vyrastu 🙂

erka12
9. júl 2008

maminkatn ta posledna veta 😀 😀 😀

maminkatn
9. júl 2008

,,,som myslela to tak ze uz nas nebudu potebovat na to aby zaspali sami 😀 😀

erka12
9. júl 2008

ja som pochopila, len sa smejem 😀

lucaska
9. júl 2008

ahojte, ako sa mate??? tak k pocku sa radsej ani nevyjadrujem, lebo ma poraza.............. 😉 ale v piatok, sobotu by malo byt kraaaasne tak hadam pojdeme konecne zas na plavku.......

aj nam idu zubky, lucas papa malinko..............a uz tyzden nech vecer pit mlieko........

maminkatn
9. júl 2008

ja som svojho najst.syna do pol roka hojdala na rukax kym nezaspal inak ani za svet 😢 😢 alebo reval ako tur ☹ ☹ ☹ a potom som sa nastvala a nexala ho vyrevat najprv 10 min potom 5 min a nakoniec zaspal aj bez hojdania na rukax a pri druhom a tretom saom uz bola mudrejsia xi xi 😎 😎

maminkatn
9. júl 2008

kde ste vsetkxxxxx cvo ste zmizeliiiii 😲 😲

maminkatn
9. júl 2008

thak teda vidim ze uz vsetky asi zabuvali abo nocnosovuju na inaksej stranke asik.... 😉 thak ahojte

minkak
9. júl 2008

ajoooojte babulky 🙂

ale ste popisali....trosku som vas pocitala co mate nove...

lucaska uprimnu sustrast,drzkajte sa ☹

vitam nove kocky 😉

a chvalim vsetky nove fotecky 🙂

my sme prisli vcera vecer,bolo nam super,tyzden sme boli na chate na Ruzine pri KE ,boli sme aj vlacikom v KE a isli sme aj cez 3 velke tunele 😀 jeden bol riadne velky- 🙂 ši-ši-ši 😀 aj sme sa kupali aj clnkovali-pocasie bolo super,len tu je nejaka zima brrrr ,zazitkov a fotiek aj natoceneho mame neurekom,neskor dam nejake fotecky

potom sme boli vo V.Tatrach u mojho dedka predstavit pravnucku 😉 a pobehali sme rodinku,boli sme aj Lomnici na to gofovom ihrisku kuk 😉

vecer sme vybaaaaaaaaaalovali adnes som praaaaala

zajtra ideme zase prec,tak sa tu majte krasne 🙂

minkak
9. júl 2008

ozaj a este ma napadlo to stretko toho 23-ho plati?o 16-ej?

lucaska
9. júl 2008

minkak ahooooj, tak ste si uzili dovolenku.................... a kde idete zajtra????

mucilienka
9. júl 2008

caute babule, tak uz som dofrcala aj ja...

minkak
9. júl 2008

lucaska,muci ajoooojte 🙂 ,tak este nakoniec pridavam tie fotecky
to je strasne vybrat par fotiek vsetky su super,tak som spravila aky taky vycuc 😀

ozaj lucaska a dakujem este raz za sms 😉 som hovorila ze cobejka to isti 😉

ste este tu?este nejake prihodim a vratim sa 😉

lucaska
9. júl 2008

ja som odzaciatku drzala cobejke, ale asi vies............
fotky su kraaasne...............

lucaska
9. júl 2008

minkak aby som zas nezabudla peta je doma...............v pondelok dosli..............malinka je bozska....

dannynka
autor
9. júl 2008

ahojte babule aj ja som este tu..
😀

dannynka
autor
9. júl 2008

mirka kraaasne fotky si vlozila... 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre