Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
21. aug 2008

teda poobede som myslela pocas spanku 😉

drobec.z
21. aug 2008

a este raz som ti uz pisala, ze ten tvoj skoro svagor mi je strasne povedomi, asi sa mi na niekoho podoba, teda asi z Bardejova, lebo tu nepoznam nikoho, ale strasne, len si neviem spomenut 😉 😉

lucaska
21. aug 2008

drobec my sme boli chvilu na kamienkoch , v juzke, pri nasich na piesku a uz bol aj vecer............. 😉

minkak ahojky..............

lucaska
21. aug 2008

no neviem ze by aj v bardejove posobil............. :- 😀 😀 😀

ale nie , je to priatel mojej svagriny............urcite si ho nemylis, ked aj na stvorkolke si ho videla.... 😉

minkak si myslela ze je to moj manzelik................. 😀 😝

minkak
21. aug 2008

no lebo tvojho nepoznam,no
a tento bol s tebou na fotke alebo s malym......

drobec.z
21. aug 2008

mirka vitaj 😉 takze takto vyletikujete kade tade 😉

lucaska no on nemusel posobit, staci ze posobil jeho otec a teraz mu tam beha dvojnik 😀 😀 😀

lucaska
21. aug 2008

s malym.................... 😉 minkak ved to ja len tak ked ho drobec spomenula...... 😀

este mas prazdninarky??????????

lucaska
21. aug 2008

drobec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
21. aug 2008

lucaska ved jasne ja len tak 😀
jasne este su tu a nechcu ist spat.....

drobec.z
21. aug 2008

no musim sa vam zase pochvalit, uz mame 3 hodinky, nas rekorddddddd 😀 😉 🙂
lucaska, oni nie su este manzelia, som myslela, ze ano, ja mam stastie na tvoju rodinku, dnes som aj tvoju sestricku v juzke a s priatelom-ina vyska, ma az krk zabolel, ked som tak kukala, ale ved aj ona je 😉

lucaska
21. aug 2008

drobec tak to sme sa asi obchadzali, boli nas poobede kuk na kamienkoch a potom isli do juzky...........no veru to je ina vyska.............. 😀

no tak pekne ze by sa vam aj ten spanok upravoval........len nech mu to co najdlhsie vydrzi....

minkak a kolko maju rokov????

lucaska
21. aug 2008

neni su manzelia, ale isla by som na svadbu .......................... 😉 tu na slovensku myslim

lucaska
21. aug 2008

drobec nedoniesla si nejale cd s chorvatska, nech nejake tance nacvicim................. 😀 😀 😀 😀

drobec.z
21. aug 2008

mirka, tak ich vyzen, to ja som s Eli nastastie so spankom nemala problem, ale to bola jedina vec, kde bola rozumna 😀 😀 😀 😀

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, praveze, nie, tam ani disky neboli ani nic, to bolo skor take pre rodiny s malymi detmi 😉 a dost sa prisposobovali hostom, jeden vecer nase piesne, druhy ceske, ale ich narodne mozno ludove, ale moderne, klasika nase radio si zapni a mozes valit 😀 😀 😀
aj ja by som sla na svadbu, aj sme pozvani na dve, ale co ked misko je prec, a aj tak kym romanko nespi v noci,tak ho nemame ani kde nechat, ja som vedela,ze vsetci sa budu brat, ked budem MM prec 😠

lucaska
21. aug 2008

tak nase radio tu valime aj s lucasom...................... 😉 asi este pred tym vyrazim na discu,nech sa rozhybem........ 😉

pozicam ti mojho manzela alebo svagra a mozete ist................ 😀 😝

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, mozes aj oboch, ja ich hned vytancujem, mne malokto vladze, aj misko mal vzdy zoznam, aby mal kto so mnou tancovat, ked som zmorila jedneho, tak poslal dalsieho a tak to slo aj na svadbe a nakoniec vsetci ako zdochliny, len ja duracelka stale tancovala 😀 😀 😀

lucaska
21. aug 2008

drobec tak pod somnou do chorvatska, ja nemam ziadneho partaka na celu noc, ja zacnem tancovat vecer a skoncim az rano.............a teraz ked som sto rokov nikde nebola to bude ina divocina,,,,,, 😀

drobec.z
21. aug 2008

no super, tak idem a beriem aj maleho, aspon sa s lucaskom zahraje a my budem tancit, len co s mangelickom urobis, ten nebude mat sparing partnera 😀 😀 😀 😀

minkak
21. aug 2008

lucaska maju 8 a 11 no ale uz v nov.budu mat9 a 12 takze "a tristvrte"...na to su haklive 😀 😀 😀

drobec prvu noc isli elkom normalne a postupne sa to zacalo natahovat a MM mi povedal aby som ich nechala lebo budem zla teta !ved su na prazkach..."
a spavaju aspon poobede s malou....
no maminy nam daju ,alebo mne....

lucaska
21. aug 2008

on moc netancuje, ked pojdes na vecko tak si chvilku somnou zatancuje manzelik a mozeme valit dalej..... 🙂

lucaska
21. aug 2008

minkak no ale manzelik ma pravdu musis byt dobra teta.................... 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

ste tu este niektora?nejako nemozem zaspat tak tu strasim 😅

drobec.z
21. aug 2008

babenky, idem ja buvat, maly uz taha 3a pol hodky, tak si to idem vychutnavat, ten jeho supis spanok 😉 😔

dannynka
autor
21. aug 2008

drobec bruu nocku... 😉

minkak
21. aug 2008

ved som dufam!!!!
len z niecoho prose neustupim odtial potial 😉
drobec dobru nocicku,papa 😵

dannynka
autor
21. aug 2008

minka-som sa nasmiala ze "zla teta" 😀

lucaska
21. aug 2008

idem aj ja dobruuu noooc.................

lucaska
21. aug 2008

drobec som si kukla este romanka ako gymnastu nech sa mi lepsie spi.................. 😉 papa

mucilienka
21. aug 2008

caute kocky,
tak my sme dobaleni, uz len zajtra nastartovat tatose a hajdeeeee za oddychom....
uz som vas asi nestihla, tak vam prajem este pekne leto, kym sa uvidime - a to sa uvidime az v septembri... tak nech sme vsetci zdravi dovtedy, a nech sa tu stretneme este v hojnejsom pocte ako teraz... 😵 😉

papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre