Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

audreyd
5. nov 2008

danny, mne volali ohľadom tej nálepky... určite sa ozvú 😉

dannynka
autor
5. nov 2008

audreyd-oki dakujem za info 🙂 😉

adkag
5. nov 2008

danny, dakujeme.
audrey a to o akej nalepke pises?

audreyd
5. nov 2008

čsob mala takú akciu prednedávnom, mohlii sme si vytvoriť vlastnú nálepku na auto, že v aute sa vezú deti 🙂 mohla si si vybrať farbu, tvar, motív aj vlastný text 🙂

dannynka
autor
5. nov 2008

audreyd ozaj a ako ste na tom s topanockamy?pre Adamka?

audreyd
5. nov 2008

kúpili sme hore v družbe 🙂 27 😨 riadna labka 😲 vysoké kožušinkové zvnútra, som spokojná 🙂

adkag
5. nov 2008

audrey aj ja som tam kubkovi kupila,tiez take vysoke kozusinkove cizmicky,ale c. 22 🙂

audreyd
5. nov 2008

inak máme problém zohnať obyč papučky do škôlky 😖 potrebujeme 26 a všade majú 25 a 27 ☹

dannynka
autor
5. nov 2008

audreyd,adkag tak super hovoris ze uz moze aj zima prist 😉

dannynka
autor
5. nov 2008

audreyd a boli ste uz kuk vsade?

adkag
5. nov 2008

audrey,zeby to bolo take frekventovane cislo a hned vypredane?
danny, uz moze,mame uz aj oteplovacky a asi 3 zimne bundy. akurat zhanam este sal tmavomodry 😀

lucaska
5. nov 2008

ahojte, kacenka lucaska sa mi zda ze tigriky celkom bavia, uvidime ako to pojde dalej........ sme stretli tatina s jakubkom na kamienkoch a lucasko vyjedol jakubkovi chrumky.................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

audrey my sme akurat isli z csob ked sme sa stretali......................... 😉 😉

mucilienka
6. nov 2008

caute kocky,

audreyd, lucaska - odo mna chce ta pani z CSOB nejake papiere od auta, vy ste tiez nieco davali? aby som neuzatvorila navyse nejaku poistku, alebo co 😲 😅

newyorkgirl
6. nov 2008

dobre ranko 🙂
teeeda aj my chceme nalepku na auto 😕 no asi to uz nestihame co? 😒 dneska sme sa zobudili do dalsieho zamraceneho dnika, my uz tu ani nevieme ako vyzera slnko 😀 no neva, kupili sme vcera suroviny a formu na tortu tak sa ide pieeeeect 😵

audreyd
6. nov 2008

muci, čo? 😲 odo mňa pýtala len občiansky, či som to ja 🙂

mucilienka
6. nov 2008

audreyd, no, pytala nejake dve karticky, co su k autu - nepovedala ake.. lebo ze cielom tohto ich projektu je nejake poistenie deti pri autonehode, ak poistime auto, ci ako - do vysky 600 tisic.. co to je? 😲

adkag
6. nov 2008

muci si este tu? nejdes na skype?

lucaska
6. nov 2008

ahojte, muci odomna pytali len obciansky,jeden podpis a nalepka bola moja................ 😉 😉

adkag
6. nov 2008

a to este plati ta akcia?

minkak
6. nov 2008

ajojte 🙂
muci odo mna tiez pytali len obcianku,ale pytala sa ma aku mame poistku-ja som jej povedala,ze to ma na starosti MM,ze mame na to jednu pani a ta sa nam stara o vsetky poistky....
a ona ,ze dobre
podpisala som papiere,ze suhlasim so spracovanim mojich udajov a hotovo 😉
a kde si to mas ty vyzdvihnut?
lebo co tu pisali baby tak asi vsetky zatial si to vybrali na juhu-ty si si to asi dohodla v meste,ze?
mozno je tam nejaka aktivna pani 😅

mucilienka
6. nov 2008

minka, ano, ja to mam v meste - asi ma chcela teta na volaco lamat, alebo co...

newyorkgirl
6. nov 2008

taaak kocky moje sidlo spalo od 14.30 do 17 😲 takze som vytvorila aspon torticku, foto je v albumiku 😀 najskor to bolo ako taky nepodarok, tak nakoniec nie je az taka zla 😅

mucilienka
6. nov 2008

new, veeelmi pekna.. a aky je korpus, co kremik, a co to je navrchu? naozaj vyzera velmi dobre... kedy oslavujete? ja zahajujem pecbu az zajtra, oslavujeme az v nedelu, tak nech je to ako tak cerstve...

minkak
6. nov 2008

new torticka je kraaasna si sikulka 🙂
tak to si teda pekne pospinkala 😉
muci no asi ano 😉

mucilienka
6. nov 2008

No co je s vami kocky, boli sme az na druhej strane, tak nas posuvam na prvu 🙂

newyorkgirl
6. nov 2008

dakujem kocky 😉 v nasich podmienkach bez mixera a iba s hladkou mukou, ani praskovy cukor tu nemaju 😀

muci, korpus som kupovala v prasku, kedze vsetky torty su vacsinou z polohrubej muky alebo sneh sa slaha a nemam ani mixer 😒 ale navrch som robila tu marshmallow hmotu ako dienka, ktoru tymto pozdravujem 😉 akurat sme mali stastie ze ruzove marshmallows boli take blede ze je to nakoniec dost bleda hmota a islo mi to aj s krupicovym cukrom 😀

mucilienka
6. nov 2008

new, vyzera to super.. urcite bude vyborna... 😉

dannynka
autor
6. nov 2008

new-krasna torta urcite bude aj vynikajuco chutit 🙂 😉

newyorkgirl
6. nov 2008

jooj dakujem za take pochvaly 😀

newyorkgirl
6. nov 2008

som este zvedava co povie nas tatinko, ked pride z prace dnes vecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre