Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

fattamorgana
27. mar 2010

Irsina, poviem ti, ze radsej byt ako tulen a cakat krasne babo ako snazit sa a nic. Tym som , samozrejme, nechcela povedat, ze si ako tulen. Vobec nie. Mat take brusko, vsade ho ukazujem 😉

nanuska12
27. mar 2010

fattamorgana veru ani pred sefom by som ho netajila hned by som na nho vybehla 😀 s tym ze som tehotna ale samozrejme chapen aj tie ktore to taja pred sefom 🙂

nanuska12
27. mar 2010

fattamorgana prene tak 🙂

irsina83
autor
27. mar 2010

fatty ja som si len robila zo seba srandu, nevedela som, ze to bude mat taky ohlas 😅 ja som na svoje brusko hrda, nemala som lahke sa k nemu dopracovat a vlasne cele tehu mam stale s dacim skomplikovane,,,, to ze som tehotna povazujem za zazrak...ostatne mam to napisane aj v albume...len sa snazim nadlahcovat veci a nemysliet na to zle... 😉

nanus ja som dala vypoved zo stresujucej prace a otehotnela som ako nezamestnana... 🙂 len sa nam tiez nedarilo a potom prisli diagnozy a ani som neverila ze sa nam zadari...a zadarilo sa ked sme najmenej dufali a aj ked stale nejake giagnozy sprevadzaju moje tehu tak verim tomu, ze vsetko dopadne ok 😉 snazim sa pre to robit maximum 😉

irsina83
autor
27. mar 2010

este by som povedala tak ze som mala stastie na dobreho lekara a zacali sme to riesit pomerne skoro, uz od zaciatku snazenia som tusila, ze daco nieje ok 😔

nanuska12
27. mar 2010

irsina83 tak nech vam to dobre dopadne 🙂 inac pekne brusko 🙂 pozerala sm si fotoalbumy

andrejkaa23
27. mar 2010

ahojte dlho som tu neboôla co je v tejto temicke nove? 🙂 no 1. vec ktoru som si vsimla ze mame nove fotky

nanuska12
27. mar 2010

andrejkaa23 no hej ale aj ty mas novu fotku s Philipkom ty si ako pubertacka tak mlado vyzeras 😀

irsina83
autor
27. mar 2010

vsetci menia fotky 😀

stale spinim, ta ranka na krcku sa mi velmi dlho hoji (uz tyzden a nic) a este aj ten fajny tlak 151 na 88 ☹

irsina83
autor
28. mar 2010

dobre ranko,

to som nechcela strasit len sa mi to zda dlho to hojenie ☹

vcera ma muzicek bol vyvencit 😀 a zastavili sme sa v japonskej restike, baby musim napisat , ze mnaaammm, same dobroty a ine svieze chute, uplna zmena 😀

sasettka
28. mar 2010

irsi 😀 ze vyvencit 🙂)))) a to kde presne je ta restika? jaaaaj....a nech sa ti to uz zahojiiii, aby ta to tolko netrapilo 😖

a ja nic nove, zajtra mame kontrolu rozpracovanosti, tak ficim ako diva 😅 a nejak pomaly sa mi mrcha rozbieha, nechapem.... sak nestresujem moc 😀

toto ste vcera zaregistrovali v spravach?
http://krimi.cas.sk/clanok/158146/dvadsatrocna-...
🙄 😢 ☹

nanuska12
28. mar 2010

irsina83 tak nech za ti to zahoji a nerob mi chute 😀 ja mam akurat plodne dniky tak sa znazime o sto-sest 😀
DObre ranko
sasettka to som nezaregistrovala

fattamorgana
28. mar 2010

sasettka - Pri tej reportáži som myslela na nás všetky, čo sa snažíme a nedarí sa... Je to hrôza, čo niektorí ľudia dokážu!

dulkagabulka
28. mar 2010

fattamorgana, sasettka...ano...velka nespravodlivost...mne pri takej sprave však vždy napadne, že mi je takej ženy luto...ved aky velky strach musi taka žena mat, aky zly vztah so svojou mamou, ako nevie komunikovat, že sa to boji povedat nielen mame,ale vobec NIEKOMU,kto by jej dokazal nejakym sposobom pomoct, trebars aj dat dieta na adopciu a pod...a nakoniec to skonči takto...

sasettka
28. mar 2010

fattamorgana, presne, aj ja som mala tieto myslienky....ze niekto nechce, ma a nevazi si to....a niekto chce....a.... 😔
ale nechajme radsik tieto pochmurne myslienky.... 🙂

sasettka
28. mar 2010

to je ta romska komunita, uplne odlisni ludia, ine myslenie, kultura, vsicko.... s tym my nic nenarobime...

nanuska12
28. mar 2010

baby veru co by sme my za to dali 😒 ale co k tomu povedat no coment

irsina83
autor
28. mar 2010

zajtra drzte palce idem na kontrolu, dufam, ze bude vsetko lepsie 😉 zajtra budem mat vysledky z hematologie na mutiacie a trombofiliu,,,tak uvidime...

sasetka ta restika je na frantiskanskej... co sa tyka reportaze tak no comment, videla som to a nechapala...ja som rada, ze mala sa mi v brusku drzi a dufam,ze aj nadalej bude pri tom vsetkom co moje tehu doprevadza a hentaka svi.a cerna...jaj skoda reci a ludia co maju zazemie a vsetko pre to dieta tak sa im nedari ☹

nanus a vy mate aj nejaku dg. preco sa vam nedari???

irsina83
autor
28. mar 2010

sasetka jasne ze ma 😀 vyvencil 😀 lebo ja cez tyzden teraz uz vlastne sama radsej nikam nechodim pre istotu, som doma stale a predsa len s tatinkom je mi lepsie,aj on sa o mna boji...tak neriskujem...a cez vykend si uzivam 😀

nanuska12
28. mar 2010

irsina83 drzim palce aj ja idem zajtra pre vysledky a este na nejke vysetrenie tak zajtra mi to gynekolog povie inac chodim Ilavskemu a ty komu?

irsina83
autor
28. mar 2010

nanus ja chodim do piestan vargovi, fakt dobry odbornik, hlavne ak ma zena nejaku dg. a nedari sa jej 😉 velmi som spokojna, je ludsky a vsetko vzdy dopodrobna vysvetli 🙂 a na rovinu...

sjuzi
29. mar 2010

Irsi, držíme palce aj všetko čo sa len dá... 😉 😵

sjuzi
29. mar 2010

Irsi tak čo? 😕 Verím, že len pozitívne správy... 😉

nanuska12
29. mar 2010

irsi tak co ako si dopadla?no aj ja som s Ilavsky dobre dopadla

No dnes som si bola pre tie vysledky pre istotu aj s Petom(priatel) no a povedal ze nemam nejaku vadu a ze ani Petulko tak ze sa mame snazit o 106 😀 Preistotu si ma este raz pozrel 😎 Pohodaj fakt....Tak na oslavu nasho zdravicka 😵 sme si isli sadnut na kavicku a samozrejme som si zase nakupila triciek ale samozrejme s mierov iba 2 ks. 🙂 Ani neviete ako mi odlahlo ale povedal ze som taky pripad ze sa moze zo dna na den nieco zmenit tak ze si ma bude kontrolovat 🙂 Ale aj tak nic zavazne tam nevidel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
29. mar 2010

Nani, tak to je super! 😉 😵 Asi ste taký podobný prípad ako my s mm. Nedarí sa nám jednoducho trafiť do toho správneho dňa v mesiaci... heheeee 😀

nanuska12
29. mar 2010

presne no tak ale ved budeme skusat dalej 😉

sjuzi
29. mar 2010

Ja cez víkend ne(očakákam) mrchu.... ale nejak sa nad tým povznášam... je VN, musím pratať, chystať... tak mám iné problémy... 😀

irsina83
autor
29. mar 2010

nieje to dobre, ked budem vediet viac tak dam vediet...nechce sa mi teraz o tom hovorit...prepacte ☹

nanuska12
29. mar 2010

nevadi tak vsetko dobre

sjuzi
29. mar 2010

Bože Irsi... tak na vás myslím... ☹ Verím, že doktori urobia, čo sa dá.... Držím palčeky čo najviac to ide... Dnes sa dajú už urobiť zázraky v medicíne, musíš veriť... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre