• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
nanu? ved pred par dnami si tu pisala, ze mas ms :confused: :sweat_smile: no, nasla som to, 21.3....ty si nejaka friskaaaaaaa :slight_smile:))))
1. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasi, ty si jaký detektív... :grinning:
1. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee, ja mam len super pamat :grinning:
1. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som tehotnaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja win ja mam taky cyklus :wink: aj mne to bolo cudne ale ked my to gyndos povedal no dobre :wink:
2. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi na sasettka moze ist robit kriminalnicku :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :wink: :slight_smile:
2. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babýýýý, ja vam tak záávidííím :grinning: :grinning: :grinning: ....fakt už od mojho prve tehu zavidim každej tehotnej ktoru vdiim...ale tak v dobrom...každej to prajem...len si v duchu vždy pomyslím...aj jaáááá chceeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

betynka..ano..my ženy vela vydržíme :slight_smile:

ešte niečo čo sa tyka tatina pri porode. Myslite na to, že by to mala byt DOBROVOLNA a z OBOCH STRAN KEDYKOLVEK VYPOVEDATELNA ZMLUVA. doraz je na slove kedykolvek :slight_smile: Lebo aj pri vsetkej laske čo medzi vami je, je niekedy tatino pričinou toho,že porod postupuje velmi pomaly a mamina, aj ked to citi, nema to svedomie,aby ho poslala preč...Preto sa uz dopredu dohodnite, aby sa ani jeden ani druhy z vas neurazil, keby to jeden z vas kedykolvek chcel zmenit-to rozhodnutie. :dizzy_face:
2. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dulkagabulka ale este namemam vyhrate :sweat_smile:
2. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som zase ako skomolila to slovo? :grinning: malo to byt ze este nemam vyhrate :wink: :sunglasses: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
2. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuska - a to hovoríš len tak? alebo to bol 1. apríl? Ak nie, tak gratulujem a potichúčky závidím :wink:
2. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nerobim si zarty:slight_smile:aj mne priatel najprv vcera neveril ale potom uveril :slight_smile: no ale doslo mu to po 3 minútach :wink:
ale nemám vyhraté :sweat_smile:
a dufam ze aj vam sa zadari :wink:
2. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanu....ty si proste zazracna zena!! :confused: :sweat_smile:
21 mas este menzik :slight_smile:)) 25-29 sa snazite o 106 :grinning: a o 3 dni na to vies, ze si tehu....akoze...waaaaw....som v soku :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth: :slight_smile:

tak teda...gratulujem :slight_smile:))

mas aj fotku testu?
2. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence

Nanuska gratulujem :grinning:
No som zvedava ako ja dopadnem v piatok u dokiho.Test si nebudem robit nemam akosi odvahu si ho spravit :wink:

Pekny dnik Vam prajem
2. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaa, lilu, ty nas straaaaaaaasne napinas!! :sweat_smile: to este cely tyden mame cakat? :slight_smile:)))
2. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem sasetka ja aj seba napinam ,ale doteraz mi to nerobilo problem spravit ,ale teraz nemam odvahu.Ja sa ties neviem dockat piatka :slight_smile:

ale ak by sa to podarilo bola by som asi najstastnejsia na tomto svete :grinning:
2. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti verim lilu...a velmi ti to prajem! :dizzy_face:
2. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasetka ty si mala aj neake priznaky ze si tehu lebo ja nemam nic take zvlastne :unamused:
2. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna len to podbrusko bud boli, alebo sem tam pichne....a inak nic....prsia teraz uz skoro vobec nebolia...
aaaa, vcera sa mi pustila krv z nosa :grinning:
a uz teda nemerias, ci?
2. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie prestala som lebo ma to deprimovalo :frowning2: lebo som mala dva dni 37 ,03 potom 36,80 a 36,70 a raz stupala a klesala tak som to nechala tak .Mne zas zacal nostek smoklit a kamoska mi hovorila ,ze aj jej ked bola tehula ale asi uz verim na vsetko to uz je moje zufalstvo musim vydrzat a pietok budem mudrejsia :grinning:
nikomu neprajem aby maval taketo pocity lebo to cakanie je neuveritelne snazilkovanie.
2. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj mne to vselijako skackalo, tak som radsej po ovu prestala merat a zrazu, ked ms neprichadzala, tak som skusila odmerat a bolo 37,13...som sa az zlakla :slight_smile:)) ale zacala som verit....tak som na dalsi den testla... ja by som nedokazala byt v neistote :sweat_smile: aj mne vela tehosiek vravelo, ze na zaciatku dost smoklili :wink:
2. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nanuskaaa a sasetka gratulujem, tato tema zacina byt riadne plodna :grinning: tesim sa a drzim palce aby ste mali bezproblemove tehu :wink: :grinning: tesim sa strasne s vami :grinning:

lilus ty nas napinas ako gumu na gatiach :grinning: ja som zvedavaaaa strasssnneeee :grinning: kazdopadne ti velmi drzim palce :wink:
2. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby som tu nova a chcela by som s niecim poradit ohlad. BT
2. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babika ahoj, no som same usko :grinning:

irsinka, ty sa mas ako? :slight_smile:
2. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasetka zacala som si od minuleho mesiaca merat bazalku od 10 dc som ju mala prve tri dni 36.7 a kazdy den sa mi zvysovala az na 37,1 tato teplota mi uz pretrva va uz 11 dni som 24 dc mava tak 25-27 cyklus
2. apr 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do grafu na nete si to nezaznacujes?
ked sa ti tak pekne zvysila, tak ovulku si isto-iste mala :slight_smile: uz si pisala aj babam do grafov BT?
2. apr 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sasetka nic moc ale snazim sa uz nic nerobit z toho co mi lekari rozpravaju....aj tak co sa ma stat sa stane a nic neovplyvnim. moju malu aj tak milujem najviac na svete :wink: a verim ze vsetko bude ok... :slight_smile:
2. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej ahojte, tak ako sviatkujete?
Nanu to je supeeeeeeeeer!!! Držím palce, nech sa pekne fazuľka uchytí a nech sa pekne potvrdí!!! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
3. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale inak Nanu tvojmu cyklu nerozumiem, šak ste sa len tento týždeň snažili, či nie? :confused: No neva, hlavné je, že to vyšlo... :dizzy_face:
3. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, ved vidis, ze aj ja mam take zmiesane pocity z nanu :sweat_smile:

irsinka, pekne si to napisala, len sa pekne drzte :dizzy_face:

a krasne sviatky vsetkym :slight_smile:
ja sviatkujem tak polopracovne, dnes som taky fajny kolacik spravila, poupratovala....moze sa ist do kostola :slight_smile:))
3. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nič, tá potvora dorazila jak hodinky... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neva, aspoň môžem piť... :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok