• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
nanu :pensive: citala som v "nasej" teme, dufam, ze vsetko dobre dopadne :wink:
19. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasettka aj ja dufam :wink: :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuska držím moc palčeky aby všetko dobre dopadlo a v decembri bola s teba maminka :wink: :wink: -to iste prajem všetkym decembrovčiatkam :wink:
19. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lalia21 :wink:
19. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, aj ja uz patrim k Vam, byvam v dedinke nedaleko TT a od minuleho tyzdna som cerstva snazilka :o), tesim sa velmi
vidim ze vela Vam sa uz mimco zadarilo a uspesne sa snazite, tak snad mi potom date nejake dobre tipy ked sa zadari aj nam
20. apr 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pegas, pamatam si ta z temy trnavacky na mojejsvadbe :slight_smile: tak ti...resp. vam...drzim palce, nech sa zadari co najskor :wink:
20. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sasettka, no to bolo uz davno a uz sme v teme modry konik. Vam sa zadarilo hned po svadbe?
20. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie.... nam az tak po cca pol roku snazenia :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pol roka nie je vela, ale zase ani malo. Ja by som rada svoje prve babatko do 30tky, co bude buduci rok v aprili, tak uvidime ci to stihneme
20. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čo nové milé moje? Ja som taká mierne chorá aj s malým, máme rýmu ako hrom... ale už sa to zlepšuje trocha... :sweat_smile: Dúfam, že ste zdravé snažilky a tehuľky ešte zdravšie... :slight_smile:
20. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pegas, vitaj! Držím palce, nech to vyjde... ja som zase chcela stihnúť 2 do 30tky, ale už nestíham... 30 som mala vo februári... :unamused:
20. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka, no super! Gratulejšn... :dizzy_face:
20. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

irsinka sa ma v ramci moznsoti dobre :wink: a malicka tiez :dizzy_face: novinky o malej vam ale nepoviem, lebo sama mamicka nic nevie a nebudem ju stresovat zbytocnymi otazkami, oki? ale pozdravuje vas :slight_smile:

nanu co sa deje?

jeeej marcelka ty si tehu? gratulujem :dizzy_face:

sjuzi, saset, fatamorgana a posl ahojteeeee :slight_smile:
20. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanusik to mi je luto :frowning2: ale clekom tomu nerozumiem co sa teda deje..... :frowning2: asi ni ty ze? ked budes vediet nieco viac a budes mat naladu to sem pisat, tak dsaj vediet ako si na tom, oki? drzim palce nech sa to vsetko dobre vyriesi :dizzy_face:
20. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink: Zajtra idem pre vysledky :wink:
22. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuska drzim palce citala som to co ti povedal lekar , ale tiez tomu nerozumiem :frowning2: a ake vysledky z coho mas mat? A ako moze lekar povedat ze asi nebudes mat deti to by si musela mat nieco z vajecnikmy alebo nieco take nie? podla mna to je blbost :wink:
22. apr 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela som sa Vás spýtať ktorý pediater je v TT dobrý. Lebo čakáme prvé bábo a do TT sme sa presťahovali a nemáme vôbec prehľad, ktorého vybrať. Vďaka :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aalexis IP
23. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bettynka ďakujeeem. Skôr som sa sem nedostala, v UK blbol net, ale už som konečne doma na Slovensku, tak to bude lepšie :slight_smile:
23. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. Tiež som
Trnavčanka a chcela by som sa spýtať či ste náhodou niektorá neabsolvovali IVF?
23. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám totiž jeden cyklus za sebou ale bohužial neúspešný. A nakolko sme samoplatci stojí to dosť veľa peňazí, takže sa chcem spýtať že ak by tu niektorá z vás bola po IVF či jej náhodou nezostali nejaké lieky. Sú fakt strašne drahé a chceli by sme ísť do dalšieho cyklu a bola by som strašne rada keby sa mi touto cestou podarilo niečo zohnať.
23. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexis..ja som s detmi u MUDr. Šimekovej a som spokojna :slight_smile:
23. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci a co bude lpsie? net ci starostlivost? :confused: uz si bola u dr?

lenny asi ziadna z nas tu nebola na IVF, ale ak potrebujes lieky, myslim ze su tu na to nejake temy kde si ich baby predavaju a vymienaju, skus tam :wink:

gabi ahooooooj :slight_smile: dostala si sms odpoved?
23. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby bola som pre vysledky :wink: No dopadli SKVELE tak sa vytesujeme ale este viac budeme vediat az v 8tt ale kazdopadne musim mat kludovy rezim a moc sa nestresovat,nerozculovat straaasne mooooc sa tesime :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuska a to ti sam doktor vravel, alebo sestricka?
23. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasettka no dokino mi to hovoril :wink:
23. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to faaaaaaaakt?? zvlastne, aj ja som sa dnes pokusala dostat ku gynekologicke, ale vsetci boli na nejakej konferencii.... takze Ilavsky nesiel? hm hm hmmmm, asi dakto musel aj robit :grinning:
23. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettynka, jej..dakujem za odpoved..ano dostala som..dakujem ti :slight_smile:

sasett :grinning:
23. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasettka no veru :wink:
23. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok