• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
Ahojte - nanuska - super, teším sa, že je všetko OK.
Tak už sa aj ja zapájam medzi Trnavčanky - tehulky, len si ešte nezmením profil, aby som to nezakríkla. :wink:
24. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fattamorgana...zo srdca blahozelam :slight_smile:
24. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fattamorgana-gratulujem :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
noo o chvílu tu budem snažilka sama :confused: :sweat_smile: :pensive: ale zo srdca Vám to tehulky prajem,snád sa čoskoro pripojím :wink:
24. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalia - uvidíš, o chvíľku budeš aj ty tehu a budeme sa sťažovať, ako je ktorej zle :wink:
24. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fattamorgana-dakujem,snád čoskoro :pensive: :wink:
24. apr 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalia21 urcite sa k nam pripojis :wink: My ta nakazime tehu bacilami :grinning:
fattamorgana super!Gratulujem :wink: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute baby, som na chvilu doma a potom sup spat do nemocky za malinkou :wink: vsetkym vas pozdravujem, malinka zatial vdaka panu Bohu dobre, ide si svojim tempom tak dufame ze vsetko bude ok :wink: musim verit :wink:
25. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee ahoj Irsinka zlatá :slight_smile: :slight_smile: moooc držkam palčeky a aj všetky babenky tu na fore :wink: juuuj tak ty už maminka :wink: :wink: neboj,treba veriť a určite bude všetko ok :wink:
25. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsi....bude vsetko dobre..obdivujem ta..a drzim palceky... :slight_smile:
25. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuska dakujem-no tak teda kde su tie tehu bacily?? sem s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Irsinkaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: si zlata, ze si sa tu ukazala, mooooc drzim palceky, nech je Elinka zdravuckaaaa :slight_smile:
25. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fattamorgana ty tiez? gratulujeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: tu ste sa navzajom tusim vsetky nakazili :wink: a tie co sa netihli to urcite coskoro dobehnu :wink:

kristinka ahoj :slight_smile: drzte sa

papap trnavacky :slight_smile:
25. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, teším sa tiež, že sa Irsi ozvala... a že sú s malou v poriadku. Uvidíš, malinká všetko dobehne. Moja kamarátka min.rok porodila v 32.tt a dnes má malá Lujza 9 mesiacov a je dokonca väčšia a tučnučkejšia než jej rovesníci... :grinning: :grinning: :grinning:

Baby, aj ja sa chcem nakaziť... Fatty gratulejšn... :dizzy_face:
26. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky
dlho som tu nebola a kolko hned vela dobrych sprav :grinning:

irsinka tak to je super ze to mas za sebou gratulujem

Aj vam nove tehulky gratulujem:grinning:

Konecne som dostala po mesiaci mrsku a caka ma asistovana reprodukcia :slight_smile: Dufam ,ze sa to podary na prvy krat :wink:
26. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsinka ty uz si rodila???to je tym ze som tu dlhsie nebola :wink: Kazdopadne tebe a Elinke prajem vela zdravicka,vela krasnych chvil a neboj sa vy to zvladnete ty si bojovnica :wink: A hlavne sa drzte :wink:Gratuluje moc neboj vsetko dobehne :wink:

ahojte ako sa mame???my dobre :wink:
26. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalia21, sjuzi, tak nie ste cakatelky same, my sa tiez snazime a zatial nic. :frowning2:
Po novembrovom potrate by som uz aj privitala pozitivny teh. test...
26. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bambulka :slight_smile: no to mi je lúto toho potratu :frowning2: aaale neboj,o chvílu budeš tehulka :wink: :wink: :wink: teda my všetky :grinning: :wink:
26. apr 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulka moc držím palečky, abysa vám zadarilo čo najskôr a aby bolo všetko ok. :wink:
26. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IRSINKA blahoželáááám :slight_smile:
26. apr 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

bambulka neboj zadari sa :wink: ja som toho dokazom. a aspon uz vies ze mozes otehotniet :wink: ajked ja som to teda tak pozitivne nevidela vtedy.....som myslela ze po tom druhom uz nikdy neotehotniem alebo ze nikdy nedonosim....je to blbe, ale my zeny to zvladneme :dizzy_face:
26. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, ste zlate....niekedy mam ale pocit ze vsetky baby dookola su tehotne len mne brusko nie a nie narast.... :frowning2:
Mate niektora skusenosti s potratom? Ako skoro sa Vam podarilo znova otehotniet?
Jedno dieta uz mam, ale veeeelmi by sme chceli prenho surodenca....
26. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulka, Lalia, Sjuzi posielam vám tehu vírusíky, aby ste mali čo najskôr dve //. :slight_smile:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
26. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka mas ip :dizzy_face:
26. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka-zlatá si :slight_smile:
budúci mesiac ti dám vedieť či vírusiky zabrali :grinning: :wink:
26. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko... :wink: Marcelka díky.
Bambulka, mám tie isté pocity a okolo mňa sa stále rodia nové a nové bábätká... :grinning: Ale neboj sa, snáď sa dočkáme...
Aj keď tento týždeň očakávam o5 pani Mrchavú... keďže som bola chorá a nevidím veľkú pravdepodobnosť, žeby tento mesiac niečo vyšlo... :sweat_smile:
27. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak po tolkych tehu virusoch by v tom bol cert aby sa to tento mesiac nepodarilo...:slight_smile:
27. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky budem na vás myslieť a držať vám palčeky moje zlaté.
27. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka, ja som otehotnela 5-ty mesiac po potrate a dopadlo to dobre :slight_smile:
dievčata...snažilky...želam velke brušká :slight_smile:
28. apr 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dulkagabulka, a po ktorom dietati si potratila? Aj si vedela preco?
28. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potratila som prve...dovod neviem
V podstate je to tak,ze každý plod do 12 tt je iba návšteva. Návšteva,ktora sa popozera a moze kedykolvek odist. Preto je dobre nerobit si tehu testy skoro, lebo to ma potom neblahy dopad na psychiku. Keby zena nemala pozitivny test a dostala by menstruaciu, bola by to iba omeškana menstruacia..ako u milionov žien pred nou a po nej...Mne sa to stalo v 11 tt. Bolo to pre mna bolestive telesne i duševne. Ale narodili sa mi potom 3 krasne zdrave deti, preto na to uz nespominam ako na traumu. Skratka som to prijala.
28. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok