V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
4. nov 2010

@petraas tak akoze co je vela to je dost 😠 ja by sommsa veru tiez stazovala!!!! drzim palce nech sa v tomto super pravno state dockas spravodlivosti 😉 @gabika79 za malicko.😉 @kathynka jaaaj,takze yoanito bude len vo frncuzsku ockovany?ja som myslela,ze ma europsky preukaz a ockovanie ma aj u nas aj vo fr mozne.ale asi je to blbost ked sa nad tym zamyslim,lebo pivinne ockovanie u nas nemusi byt rovnake ako vo fr. 🙂

ewwe
5. nov 2010

@bobocka mango a avokado si myslim ze vyskusat mozes v pohode, a tak dlho varis jedlo? ja varim napr. kur. prsia iba pokym nezmaknu, pridam zeleninu mrazenu a ryzu al. zemiaky, ale netrva to viac ako pol hodky, ale ja varim male mnozstva na 1-2 dni, mozno varis viac? polievky teraz jedavame casto, aj ked uvarim maso, tak vyvar pridavam, aby to bolo redsie, lebo nina zasa strajkuje s jedlom, hlavne kusky vypluva, normalne ju napina, ale predtym ziaden problem nebol 😔
na zachytenie mocu su v lekarni take nalepovacie saciky, dieta sa vycika do sacku, svagrina to tak stale robila
@gabinka79 no o hrozne mi hovor, nina ked sme u nasich ako vidi listie z hrozna tak opakuje len hono, hono, ale uz nieje tak ked pyta nemam jej co dat, 😨
a diky za pochvalu malej, ten kabatik je z kik za 5€, dobra kupa si myslim 🙂

ewwe
5. nov 2010

@petras tak toto sa v tescu stava fakt casto aj mne, kolko krat bola ina cena na blocku, alebo tovar nebol, ale ked clovek pride po nejaku vec, nemaju ju, ale popritom nahadze do kosika ine veci
minule boli vypredaje oblecka pre deti, tak som nakupila nohavice pre malu, a doma pozeram ze jedny boli nablokovane o 3€ viac, tak sme sa vratili, neslo o tie eura, ale ked tak osalia 10 ludi, tak uz je to 30€, nie? potroche sa nazberaju, tak sme ich prisli vratit, ze nech doplatia rozdiel, a oni ze nie, ze taka ma byt cena, ze to ludia prelepuju cenovky, ze oni za to nemozu, a mm hovori ze nech prinesu ine nohavice z toho druhu, ze na vsetkych je ta cena, pani odisla a vratila sa ze uz take nohavky nemaju, tak ale ze dobre a vratila nam 3 e. a ja som potom asi este o tyzden bola v tescu, a nohavky tam stale mali viac kusov a cena na nich akciova bola uz prelepena a zvysena o tie 3 e 😠 😠 😠 tak riaden chaozz a bordel v tom maju, ale ide im o to hlavne predat, nie aby si vazili zakaznika, je to cisty biznis!!!! v zahranici uplne iny pristup, kam sa my hrabeme

weiya
5. nov 2010

cawte baby 🙂 bola som s malu u dr, v noci jej zas vyskocila teplota, zas horucka bez inych viditelnych priznakov,dr jej pozerala aj hrdielko aj zubky ci nahodou nejdu...hrdlo ciste,zubky nevidno,ze by boli nove na ceste... tak v pondelok mame doniest moc,ked sa nepodari odobrat v pondelok mam doniest v utorok 😀 ze najlepsie by bolo rovno do skumavky odobrat,no pomoooc 😀 ale ze mozem skusit kupit tie sacky... ked sa v moci nic nenajde,tak ze dr jej krvicku na rozbor bude muset zobrat... to bude placu,aj dnes bolo.. este som sa jej pytala,uz som to tu tusim raz spominal,ze mala ked chodi tak dava tu hlavku k plecu pravemu,ze co to preco moze robit,a dr mykla plecom ze nevie,no super mudra dr,tusim ked bude mat mama moja volno,bude muset ist s nami dr poriadky nariobit 😀 lebo mna vzdy rychlo odj..... @petraas no tak akurat ze u im akcia koncila,cenovku zmenit nestihli,hlavne ze v kase uz to mali zmenene... no jasne.... v tescu sa nam este take volaco zatial nestalo,alebo sme si nevsimli,ale v kauflande to je pravidlo,ze mi nieco nablokuju inac ako na cenovke... @ewwwe v kiku? no fakt super kupa 🙂 ja som u nas taky nevidela,hned by som kupila 😀

kathynka
5. nov 2010

@bobocka akoze v konecnom dosledku su tie zakladne 2 ockovania - prevenar a MMR rovnake aj vo francuzsku...popravde sa moc v tom nevyznam, neviem, ci je tam este nieco, ale tieto dve maju urcite aj oni...a ked uz zacali tam s tym, tak to uz chce clarisse aj tam dokoncit, ale inak poradne su vedene u nas...

@weiya tak u yoana bolo dnesne rano cikanie do skumavky velmi uspesne 🙂 clarisse ho zobudila 6.30, umyla, 5 minut na to sa hned vycikal a hned to aj mohla odniest...no proste parada 🙂 dufam, ze aj s talkou to zvladnes, aj ked u dievcatiek je to trosku zlozitejsie...a jej budu brat tu krvicku tiez z prsta ako yoanovi, nie? snad to zvladne, dievcatko male 🙂 a nenechaj sa len tak odpinkat doktorkou, radsej teda zober maminu so sebou 🙂

a nam sa dnes konecne podarilo urobit par jesennych fotiek u susedky terezky na zahrade 🙂 no su to proste zalubenci mali, sak ona ho furt bozkavala, aj ho na zem zvalila 😀

weiya
5. nov 2010

@kathynka jeeej jaky je zlaty yoanito 🙂 hlavne na tej poslednej sa mi velice lubi 🙂 tak clarise to super zvladla,suer,dufam aj ja ze u nas to bude take super 🙂 pre istotu som bola aj tie sacky kupit,tak aj tie vyskusam,tie mi poradila sestricka u dr ,aj ked dr hovorila ze lepsie by bolo rovno do skumavky na cikat... neviem od kial jej budu krvicku brat,to ze vtedy ked sa z toho mocu nic nezisti..

kathynka
5. nov 2010

@weiya no na tej poslednej pozoroval lietadlo 😀 no neviem, podla mna to mohli spravit rovno vsetko naraz a neprehanat vas hore-dole...najprv moc, najlepsie je si priat, aby bol negativny, lenze to tam musite ist znova este na krv...takto ste to mohli mat uz za sebou a len cakat na vysledky...

weiya
5. nov 2010

@kathynka no aj ja si myslim,dnes mohla krv zobrat,ved z krvi sa da skoro vsetko zistit...no co uz...som zvedava ci volaco zistia,ved toto uz je tusim aj 4 krat za posledneho polroka co mala ma len horucky...bez inych priznakov...

kathynka
5. nov 2010

@weiya no nam povedala vcera doktorka, ze dietatko do 1 roka moze byt beztrestne chore 6x...yoan bol napriklad chory presne 6x..takze nam povedala, ze ak v najblizsej dobe ochorie znova, tak sa budeme musiet pozriet na jeho imunitu...tak mozno aj talke bude treba nejako tu imunitu posilnit...no sak uvidis najprv, ake budu vsetky vysledky...

bobocka
5. nov 2010

@ewwe no ja varim dlhsie.nech je az zelenina pekne makka,ale hlavne ja mam nejak fixnute,ze maso treba dlhsie varit,nech vsetok ten bordel v nom vyvarim.bojim sa salmonely jak cert svatenej vody.ja viem,ze vobec tak dlho nemusim,no nevadi.mango som dnes kupila,tak som zvedava co z toho bude,ale este pockam dva dni,nech este trosku zmakne. 😉
@kathynka tak yoanito je superzlaty 🙂 velmi pekne foto mate 🙂 @weiya no tak zachytit moc u dievcatka bude asi dost tazke,lebo ani tie sacky dobre nelepia a pretecie to.inak sila,ze si musela kupovat tie sacky.mne ich dala doktorka tak zo 3 a vravela,ze do 3 ni nech donesiem moc,ze ak sa jeden den nepodari,tak zas druhe rano a tak,ale ze do 3 dni to musi mat co i len par kvapiek.ale dala mi ich zadara.a inak co sa tyka krvi,tak to je v pohode,miskovi tak minule bralia pobrali toho fakt dost,z prsteka mu brali a ked skoncili,tak nie a nie zastavit tu krv,tk sa pustila ☹ .ale bubak vydrzal,trosku plakal,ale nic strasne 😉
baby ja mam teraz riadnu dilemu,zle mi je az z toho ked si na to spomeniem.no mozno ste zachytili,ze tu u nas v bb bola pred 3tyzdnami nehoda sanitky a zomrel tam lekar a dvaja boli v umelom spanku. http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/banska-bystri... ja som sa asi pred tyzdnom a pol nahodou stretla s kamaratkou,ktoru som nevidela fakt dlho,roky,ale bola to moja byvala spoluziacka a mali sme sa radi.fakt zlata kocka.no a bola s inou maminkou a kocikovali a bola taka smutna kadejaka a povedala mi,ze to jej brat soferoval tu sanitku a ze je udrziavany v umelom spanku a ze lekari nevedia,ze co bude a tak...no bola strasne hotova z toho a ta kocka co kocikovala,bola jej brata priatelka so synom.akoze zle mi bolo uz vtedy ,ale som jej vravela,ze je mlady,zdravy,ze on sa s tym iste popasuje a bude ok.ona bola taka,ze dufa,ale ze to bude beh na dlhe trate...no a vcera som sa dozvedela,ze zomrel. ☹ mal 30 rokov.fakt strasna tragedia 😢 ja nie som s tou kamaratkou v kontakte ,fakt sme sa len nahodou stretli,no tym,ze mi o tom vravela a tak mam pocit,ze by som jej chcela vyjadrit uprimnu sustrast a objat ju,ale nemam na nu kontakt a neviem,ci to nie je divne,ze sme sa fakt roky nevideli a teraz by som si jej cislo zistovala.neviem ci je to vhodne,aj tak musi byt chuda uuuplne hotova ☹.este som rozmyslala,ze na pohreb ist,ale nikde som nezistila,ze ci uz bol,ci len bude.dnes som isla okolo 2 pohrebnictiev,no parte tam nebolo.ak by som sla na pohreb,tak by to bolo podla mna najlepsie ju tam objat,no fakt netusim ci bol ci bude.no cele je to zle ☹ fakt ,ked to clovek videl v tv (ta krizovatka je na sidlisku kde ja byvam),tak tym,ze sa to stalo u nas,tak sa ma to nejak dotklo osobne,,no ked som sa dozvedela,ze tam bol aj kamaratkyn brat,tak to hned iny rozmer chytilo ☹ inak chuda ta jeho priatelka.sama so 4mesacnym dietatom a takto strasne prist o partnera...ked si predstavim,ze by sa to malo stat nam,tak....neskutocna tragedia to je ☹

bobocka
5. nov 2010

dokelu,teraz som si nasla,ze pohreb bol dnes ☹.preto to parte uz asi nikde nebolo ☹ http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/nehoda-v-b-by...

lujsa
5. nov 2010

Ahoj kocky,nesiel nam internet,teraz nahodou ide,tak docitavam 🙂

@ewwe krasna je Nina a v tom kabatiku-modelka mala 🙂 Este aj snurky v topankach ma zladene 🙂

@bobocka to je strasna tragedia ☹ ☹ Tej mojej znamej v septembri takto zomrel priatel,8 mesacneho chlapceka spolu mali,on bol policajt.Hrozne nieco,rano ide do prace a uz sa nevrati...Ale nastastie mal zivotnu poistku,ktora pokryje aj hypoteku,tak klobuk dole,ze myslel na vsetko.Tiez mal 30 rokov ☹ ☹ Ak by si na tu kamosku zohnala cislo,podla mna by jej dobre padlo,ak by si jej napr sms poslala.mne pred 3 rokmi zomrela mamka,velmi silny vztah sme spolu mali,zle som to znasala a dobre mi padlo,ked si aj davna kamoska spomenula a poslala sms.

Podla mna mozes skusat akekolvek ovocie okrem grepu,ten tusim az od 3 rokov.Mango este cerstve nepapal G.,ale vo vyzivach ano,aj kadejake ine ovocie.Ja rozmyslam,ze na obmenu budem v zime kupovat mrazene a par kuskov hodim ho mixera,ked mu budem mixovat jablko,hrusku,banan a o chvilu uz budu dobre citrusy.A vyzivy bude papat,tie ma rad.Ked som G. kojila,tak vypil denne cca 6 dcl vody,teraz,ked davam uz 2.tyzden UM,tak vypije cca 4 dcl,kedy ako,ale zas pije extremne vela mlieka,to zo mna tolko iste nemal.

@weiya drzim palce s tym odchytom mocu,u dievcatiek to mate zlozitejsie.U chlapcov to je malina,my sme v ramci preventivky davali do roka 2x kontrolovat,tiez mi sacok dr dala,ale vravela,ze tie kupovane drzia lepsie,tak som radsej sacok kupila a odchyt bol uplne v pohode.Neviem,ci ta upozornila,ale mala by si natalku pred tym poriadne umyt,aby v moci nemala zbytocne nejake bakterie,ktore sa v plienke mnozia 😉

@kathynka krasny je Yoan a aku ma peknu frajerku 😀 😵

weiya
6. nov 2010

@lujsa diki lujsa 🙂 ano hovorila,ze dobre najprv poumyvat,a teda ze najlepsie by bolo rovno do skumavky keby sa vicikala,no to teda neviemneviem ako by sme to zvladli 🙂 jaj nech uz je to za nami 😀

ewwe
6. nov 2010

@weiya tak nina bola chora iba raz asi pred dvoma mesiacmi, tak imunitu ma dobru, tie horucky bez pricin, kt. trvaju par dni a potom akoby utalo, take priznaku som mala ja na toxoplazmozu, ale u takeho maleho dietata to asi nebude ono 😅

lujsa
6. nov 2010

Fuha,6x za rok mat chore dieta je dost...Nas bol prechladnuty len raz a uz som z toho robila horor,pritom kaslal len ked isiel plakat (3 dni to trvalo a denne zakaslal 2-3 krat) a sople takmer nemal.Az po 2 dnoch mi doslo,ze je vlastne ok,nemal ani teplotu.Keby bol chory 6x,to je kazdy druhy mesiac,tak by som uz chaosila 😅 Ale vraj sa tymi jemnymi virozami buduje imunita,tak ked nastupi do skolky,uvidime,aku ju ma.Zatial sa to asi neda posudit,kedze je s detmi len vonku,na plavani a v detskych kutikoch.

bobocka
6. nov 2010

@lujsa ti poviem,fakt strasny pribeh . a aj ta tvoja kamaratka.tu si uz spominala.chudera.akoze fajn,ze mal muz poistku,ale jej je to asi uplne fuk.ziadna suma sa jej nevyrovna strate milovaneho muza ☹.ja neviem co by som robila.to sa neda ☹ strasne ☹
inak my sme boli tak stredne chori tento prvy rok si myslim.prvy polrok nic (neratam tie ine choroby ako reflux atd) a potom mozno 3x.viac nie.a asi len raz tak poriadne.ostatne bolo take mini spolikovanie (aj ked v tom momente mi to pride byt riadne a strasne,ale s odstupom casu to inak beriem) vlastne len minule co bol misko taky soplavy a musel brat atb a mal taku zlu reakciu.inak sme si s kalciovym sirupom rychlo poradili 🙂.
inak my sme sa vcera s kamaratkou prehadzali po plavani ,deturence nam v kocikoch spali a po meste behala jedna fest hnusna zenska a rozdavala maminkam letacik o tom,ze kazda co ockuje svoje dieta ho ZABIJA!!!dobre vidite.mna skoro slak trafil. 😠 takze poprosim drahe moje,podla niektorych ludi sme my vlastne vrahyne nasich deti 😠 😠 😠 strasne ma rozculila tupana.ja viem,ze vela ludi je proti ockovaniu a v podstate tomu rozumiem,no da sa to aj uplne inou formou podat a nie takto 😠 takto kazdu jednu matku co dava svoje dieta ockovat len nase.ie a vysledok to pre nu nema ziaden.
no a potom som sa este raz vytocila.tak na namesti pobehovali mladi muzi a robili nejaky prieskum ci co a oslovili ma a ja samozrejme na behu(nemam taketo rada) a jeden za mnou uteka s priblblym usmevom a ze "pani pani,neutekajte mi,len sa vas chcem opytat ci pouzivate taku malu vibrujucu vecicku co radost prinasa"no staci vam??? ano,mobil myslel,no ked raz vidim,ze zena tlaci kocik,tak za nou nepojdem s takouto dementnou otazkou,ktora jasne,ze kazdu matku v podstate urazi.mozno nejaka stavnata patnastka by sa na tom pobavila,no ja som fakt trosku inde aby na mna nejaky sopliak s priblblymi dvojzmyslami siel. 😠

kathynka
7. nov 2010

@lujsa @bobocka vdaka za pochvalu fotiek 🙂 ta frajerka terezka je sice starsia, v januari bude mat uz 2 roky, ale nevadi...starsia skusena "zena" nemusi byt na zahodenie 😀 chuda, keby ste ju videli jak v piatok strasne plakala, ked sme od nich odchadzali...jej tatko ju musel drzat strasne silno na rukach jak sa metala, ze nechce, aby yoan odisiel...a uz mu ani nehovori yoyo, ale pekne yoan, alebo yoani alebo loulou (milacik) 😀

lujsa
7. nov 2010

@bobocka,vcera si teda mala poriadne zazitky...Mala vibrujuca vecicka-iste by ma nenapadol mobil 😀 A ta zena s letakmi proti ockovaniu,to bola extremistka,naozaj sa to da inak vyjadrit.
Tie pribehy su veru strasne,co sa stali nasim kamoskam,ale je to poriadny rozdiel,ci ten muz svoje dieta a zenu zabezpecil,alebo nie.Ja viem,ze bolest to nestlmi,muza nevrati,ale predstav si,ze ak by tu poistku nemal,uz by musela byt s malym z toho hypotekoveho bytu vystahovana (zistovala si to v banke).A kam?A z coho zit?Z rodicaku?To by musela dat maleho do jasli a ist naspat do prace a ak by ochorel,neviem si predstavit,ako by to riesila,aby aj maleho uzivila,aj najom niekde zaplatila,aj s malym bola.

lujsa
7. nov 2010

@kathynka v takomto veku je starsia frajerka len a len prinos 😀 😀 Yoana priuci novym veciam,uz aj trosku rozpravat vie,no idealna frajerka 🙂

lujsa
7. nov 2010

Baby,bola som narychlo v Kauflande vcera a mali tam pre deti oteplovacky zateplene flisom za 10 Eur,aj vetrovku k tomu za 10 Eur.Dost teple to bolo,ale G.uz nemal naladu,tak som to nepozerala poriadne,rozmyslam,ze to pojdem pozriet a kupim ako nahradne zimne veci.Len neviem,ci boli nepremokave,nepozerali ste to niekto?Mali ich bledomodre,bezove a ruzove.

kathynka
7. nov 2010

@lujsa tak to mas svatu pravdu 🙂 uvidime ako to bude s tym rozpravanim, bo doktorka sa ma pytala, ci vie yoan povedat uz 2 slova, ale tak, aby vedel aj co to znamena...no a mne napadlo len mnam-mnam...on pouziva ma-ma, pa-pa, da-da, ba-ba...ale len tak...este na chleba mozno povie "pa" (to je po fr.) a na babybel "ba" a ukaze na chladnicku, ale to je uz take relativne...no kazdopadne sme sa na dvoch slovach dohodli 🙂

@bobocka mna tak v lete zastavila taka zenska...bola som s yoanom na prechadzke, vonku 30st, tak som mala len tristvrtaky a tielko...a ona dosla ku mne, oblecena v takych ciernych satach a vravi mi, ze som hriesnica, lebo mam odhalene plecia...tak som jej povedala, ze jej na to kaslem, ked mi je horko...a to bola mlada holka, ziadna stara zena...a henti s telefonmi zastavili tento tyzden aj mna...okolo tesca sa s nimi tento tyzden vrece roztrhlo...sice slusnym tonom aj slovnikom, ale nahanal ma cez pol namestia, kedze som trvala na tom, ze ich sluzby vyuzit naozaj nechcem...

weiya
7. nov 2010

@lujsa my sme ich kupili,je na nich napisane ze su to nepremokave a termo veci,ja som natalke zobrala aj bundu aj nohavice,v stredu som bola,velkost som zobrala 74/80. u nas mali este aj take svetlo hnede 🙂

weiya
7. nov 2010

jaj @ lujsa teraz som si vsimla ze s pisala ze mali aj bezove 🙂 ja som zobrala ruzove ale najviac sa mi pacili tie bezove 😀

weiya
7. nov 2010

@bobocka ver to by mna nenapadlo co tym mysli,jaj neznasam ich takych otravnych ... a podomovych predavacov zo srca neznasam,ked zaklopu k nam na dvere,alebo jehovistov co chodia po bytoch,nic proti inej viere samozrejme nemam,ale neznasam ked ma ide presviedcat na nieco,comu neverim... 🙄

lujsa
7. nov 2010

@weiya to cislovanie je take,ako zvycajne,alebo trosku mensie?Lebo pozerala som tie 86/92,ale pripadali mi trosku mensie,ako ine znacky s tym cislom,tak aby mu male neboli.Ale potom som si uvedomila,ze su naozaj teple,pod oteplovacky uplne stacia pancusky aj v tuhsej zime,ten flis velmi zohreje.Pojdem ich pozriet.

Nasmu drobcovi ide prva stolicka.V noci sa chudatko s velkym placom budil kazdych 15minut,chcel prso,ale kedze uz skoro 2tt nekojim,nedala som mu,lebo by plakal este viac,ze nic nejde.Uplne strasne plakal,bolestou ☹ Hysaky to boli poriadne..Aj na obed sa po 15 minutach prebral zo spanku,ale s takym strasnym placom,ze sme ho hodinu nevedeli utisit,dala som mu Brufen,nepomohlo,tak som mu musela dat UM,pri tom sa trosku ukludnil a potom zaspal,ked ten Brufen poriadne zabral.Takto som prinutena dat mu aj v noci zakazdym mlieko,nic ine ho neutisi,vodu v noci nechce,on sa ukludnuje tym mliekom,ako ked sa ukludnoval na prse,ale v noci vypil vyse liter mlieka...Achjaj...

lujsa
7. nov 2010

@kathynka ta zahalena zena bola podla mna trosku psycho,vychovana v izolacii....To je smutne,inak by takyto pohlad nemala.Ale v ciernych satach v letnych horucavach-nuz,jej nazory ju aj trestaju..

Mne je tych podomovych predavacov luto,je to hrozna robota..Ked nam zazvonia,tak sa im aj bojim otvorit,to mam z tych krimi serialov,co pozeram,ti vrahovia su casto krat tito podomovi predavaci 😅 😀 RAz som bola v restike na obednajsom menu,ked som este pracovala a pri vedlajsom stole chlapik skolil buducich podomovych predavacov.Ti mladi to brali s rezervou,bolo vidiet,ze to maju docasne,kym nenajdu nieco lepsie,ale bol tam taky patdesiatnik,co prisiel o pracu a ten mal doslova az slzy v ociach,ako sa mu to priecilo...Tak mi ho bolo luto,ale snad nasiel potom nieco lepsie.

bobocka
7. nov 2010

@kathynka tak ta nemala vsetkych doma 😀 ze zahalit sa v lete.truba nemozna 😀 take si ja nevsimam 😝 @lujsa chudiatko malicke takto od bolesti plakat. ☹ aspon,ze si nasla nieco,co ho fakt utisi. 😉 hadam sa ta potvora rychlo prereze a maly G zas bude stastne babo 😉
inak misko dnes uz 3x kakal a ak to bude tak ako vcera,tak ho este 2x kakanie caka.nema riedku stolicu,ale je toho vela.normalne kaka tak 2-3x denne.preto si myslim,ze asi zubok vybehne.nie je nejaky mrzuty,ale...no uvidime.najnovsie vychytal take,ze ked mu nieco zakazem ci zoberiem,tak pusti strasny plac.nie trucovity,ale taky srdcervuci ☹ akoze je mu strasne ublizene ,ze daco nemoze ☹ zacne plakat ale tak,ze sa len skrci a potichu place,lebo sa nakokeby nadychuje a potom ked ten prvotny superdlhy tichy nadych v placi skonci,tak nahlas riadne vybuchne a place a place.no strasne to je.clovek by ho hned tisil a mojkal,ale je mi jasne,ze nemozem,lebo to by nemalo nijaky vyznam(ten moj zakaz),tak len tak trosku ho mojkam.dufamz,e ho to coskoro prejde,lebo toto znasat je fakt tazke ☹

bobocka
7. nov 2010

@lujsa inak byt podomovy obchodnik je fakt strasna robota.na to treba mat zaludok,lebo v dnesnej dobe ti ludia najcastejsie pocuju zabuchnute dvere pred ich nosmi.strasne nevdacna robota a ked su chudaci plateni podla predaja,tak je to uz uplne strasne.mne je ich luto.a inak mas pravdu,tiez sa bojim takym otvarat,teda ja ani neotvorim.tiez to mam zo csi, ci criminal minds,ci bones 😀 kuknem cez kukatko a ak tam je niekto koho nepoznam,tak nie som doma 😀 😀 😀

lujsa
7. nov 2010

@bobocka ja myslim,ze to tak skoro asi neskonci,lebo nas G.to robi tiez...Nerozplace sa zakazdym,ked ma zakaz,ale tak raz za cas s tym,ze vie,ze to nesmie.Asi zacina to obdobie vzdoru,co ma trvat do 2.rokov 😀 Ten zubok mu uz cely presvita,uz sa zacina rezat,ale asi to ide tazko.Tych prvych 8 zubkov bola lahoda,ale toto ked bude pri kazdej stolicke,tak to mi je vazne luto...Chudatka deti.
Vidim,ze nielen ja som ovplyvnena serialmi 😀 😀

weiya
7. nov 2010

@lujsa vies co neviem,mne sa zdalo tie 86!92 velke a dobre som spravila lebo malej je trosinku velka aj ta 74/80 😀 aspon celu zimu to vdrzi 🙂 😀 😀 baby ja sa bojim 😀 som sama doma a zacali mi tu natalkine hracky vyhravat,som uz ale hodinu nevysla zo spalne 😀 neviem,bolo okno na vetracku otvorene ci nejak silnejsie zafukalo,a tak to zahrallo?

podomovym ja otvorim,aj ked kolkorazy sa bojim,a ked zistim o co im ide bez milosti buchnem dverami i pred nosom 😠 jaj nemam rada ked otravuju... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre