Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
4. máj 2009

lius to je super,ze si doma, spi kolko sa ti ziada, vychutnavaj si tieto krasne chvile 😵
a tu nevolnost vydrz nejako, o par tyzdnov to urcite pominie a budes sa citit skvele 😎

excipial som neskusala lebo uz mam doma milion kremov,uz nechcem vyhadzovat dalsie peniaze, asi by sa na to mal fakt pozriet odbornik.. 😒

monika1
4. máj 2009

dakujem za pochvalu fotiek 🙂
lius to bol taky dvojdom,v prvej casti byvali domaci a v druhej my,mali sme samostatny vchod,dole obyvacku s krbom a hore boli 3 izby,kazda mala sprchu a vecko a telku takze uplne super vybavenie,plus kuchyna na chodbe a vonku zahrada s krbom kde domaci nechodili v nasej pritomnosti takze uplne super odporucam 🙂

inak aj adamko zvykne mat take suche miesta ale na nozkach na stehne a ja mu to natieram kremom Exoderma a velmi to pomaha na to,excipial nezaberal...u dokiny sme s tym neboli lebo oni hned nasadia masti s kortikoidmi a to mu nedam kym neni nutne...

lia
4. máj 2009

moni tak supis,uz ste tam niekedy boli??
pierri:krasne chvile?? 😅 hlavne od stvrtka 🙄 .uz nech je vecer a lezim na utz

pierra
4. máj 2009

ja viem lius, lahko sa mi to hovori ale aj psychika robi vela.. 🤐
dnes mas kontrolny ultrazvuk?

pierra
4. máj 2009

moni uz som si pozrela fotky, super su.. pacia sa mi taketo priatelske vylety, aj adamko mal partaka.. 😵
a ako bolo v sl.raji? da sa podniknut nejaka mala tura aj s takymito malymi detmi?

monika1
4. máj 2009

tam presne sme neboli ale ja to okolie dobre poznam,teta ma chatku na Cingove kde sme casto s nasimi chodili takze som robila sprievodcu 😀

inak mamku pustili domov,teda podpisala reverz 😅

lius a drzim palce nech je vsetko ok,vela oddychuj,lez s nohami hore a hlavne sa nestresuj a neboj 😉

pierra
4. máj 2009

moni co sposobuju tie masti s kortikoidmi? 😨

csikike
4. máj 2009

tak uz sme doma a konecne aj tomik zaspal, boli sme u novej koznej, ta bola ale strasne neprijemna, tomik je az moc zivy a rozculovala sa, ze mi neche na kolenach sediet... 😅 a vraj ma atopicky ekzem 😔 , takze ma zatrhnute vsetko ovocie, zeleninu, kakao a vsetko kde sa kakao nachadza, taktiez aj jogurty a vsetko ovocne... som zvedava co mu budem davat jest 😲

monika1
4. máj 2009

dik pierri,hej mal tam partaka a cuduj sa svete sa k nemu mal super,chodil za nim a hral sa s nim takze som z neho bola unesena 😵 az na to ze ten maly bol dost chory (sople,kasel) takze cakam ci sa nieco prejavi aj u Adamka 😒

no a tury s nasim kocikom sa nedaju robit,tvoj by presiel v pohode,su tam take lesne cesty,sem tam cez chodnik kamene a male skaly ale da sa...my sme kocik mali v podstate len na veci ale aj tak sa mi zle "soferovalo"...ale samozrejme ziadne tury do lesa alebo prielom hornadu skor taka pohodicka lesnou cestou...alebo kupit sedacku na chrbat a mas vyriesene...

a tie masti su dost agresivne a niekedy prehnane skoro davaju lebo kozne veci su najhorsie diagnostikovatelne tak skusaju co zaberie a nehladaju pricinu ako u csiki moze to byt len jedna vec z toho a nie vsetko vylucit,mala by sa najst pricina ale to je na dlhu diagnostiku tak radsej zakazu vsetko a ono sa to upravi,malo by sa ale potom by som skusala postupne pridavat tieto "zakazane" jedla a uvidi sa ci sa vyhadze...

lia
4. máj 2009

moni,nestresujem 🙂 ,stale lehnim alebo sedim s nohami vylozenymi 😉
a nespytala si sa csiki ako sa mate stravovat??
ta bola tiez neprijemna?? 😠 boze aj s tymi lekarmi 😠 😠 😠

pierra
4. máj 2009

no tak presne som si to predstavovala,ze ako moze dr. "od oka" zistit co mu je..
je ale pravda,ze som mu poslednu dobu zacala viac davat sladkosti - cokoladky.. tak to vylucim, z ovocia papa iba jablka a banany,to si myslim,ze by malo byt o.k.

csiki to fakt, co mas davat tomikovi jest? chlieb s maslom? z coho bude mat vitaminky,ked nebude jest ani ovocie ani zeleninu?
😒

csikike
4. máj 2009

liu, ta predtym bola zlata, ale akosi neriesila to aby to malemu zmizlo, ze len mame natierat a cakat kym to prejde. lenze sa mu to vzdy zhorsilo, ale zase pristup k malemu bol uuuuuuuuuuuuuuplne skvely
a asi to tak spravim, najprv vynecham vsetko a potom postupne zacnem davat vsetko ako ked zacinal papat a uvidime 😅

monika1
5. máj 2009

Ahojte 🙂
my sme dnes boli na zapise v skolke,super bolo som sa bala ze sa Adamko zlakne ale bol perfektny,hned sa hral s detmi a kreslil si,ani domov nechcel ist ze on ostane 🙂 takze ma prekvapuje uplne 😵 v poslednej dobe je strasne zlaty,aj cez vikend sa prekonaval aj voci tomu malemu Samkovi,tak sa z neho strasne tesim a dufam ze som to nezakrikla 😅 🙂

lius ako si dopadla u doktora? csiki ty mas kedy poradnu? tusim si pisala ale si nepamatam 😅

lia
5. máj 2009

aojte,

nevystetroval ma,iba mi dal kazanie 🙄 😅 😀

monika1
5. máj 2009

ake? 😅 😀

csikike
5. máj 2009

liuska, uz ti svieti 9tt 😉
moni, ja mam 13.5. ty ides tento tyzden, vsak?

monika1
5. máj 2009

ano csiki vo stvrtok 🙂 csiki a nam 19tt 😵

csikike
5. máj 2009

takze presne na tvoje mneniny sa dozvies mozno aj pohlavie, no krasny darcek si si vybrala 😵

monika1
5. máj 2009

no csiki vsak to dufam ze ju ukecam na sono kedze mam meniny 😀 ale velmi chcem vidiet drobca,vsak od 12tt som ho nevidela tak som zvedava a pohlavie by mohlo uz byt vidno 🙂 a dnes som stretla kamosku v skolke ma videla 1x s bruskom a mi hovori ze to zarucene bude baba tak som zvedava,ja som pripravena na chlapceka tak uvidime kto ma pravdu 🙂

a ozaj Hugino je v jaslickach vsak? pene napis ako sa vam dari 🙂

csikike
5. máj 2009

moni, ja ti tiez tipujem chlapca podla toho usg co si mala na NT 😉 ale nech je to zdrave, co to bude je jedno...

csikike
6. máj 2009

moni, tak co, ako bolo?

monika1
6. máj 2009

csiki az zajtra 😉

pierra
6. máj 2009

ahojtee..
aj ja som zvedava moni, co skryvas v brusku ale neviem to tipnut 😵

csiki a kedy budeme vediet tvoje tajomstvo? 🙂

ja som doma s jurkom aj neterou, vsetci isli na pohreb.. vonku raz prsi,raz svieti slnko, chceli sme ist na ihrisko ale zacalo kropit,tak som im pustila elma.. no dufam,ze sa este vycasi lebo do vecera tu s nimi osivejem 😅

csikike
6. máj 2009

jaaaaaj, ja som myslela, ze uz je stvrtok 😅
pierri ja budem vediet tyzden po monike

csikike
7. máj 2009

ale to tu skapina 😔 , vidno, ze je vonku krasne
Moni, vsetko naj k meninam 😉 krasne a zdrave deticky (ako aj doteraz) a spokojneho manzela 😵

pierra
7. máj 2009

ahojtee..
ja nemam cas baby ☹
poskytujem vsetky hotelove sluzby este do nedele 😒

monike k meninam zelame vsetko najlepsie, vela zdravia, stastia, lasky a velikaaaansku radost z detureniec 😉
no a cakame na spravicky z ultrazvuku 😵

lara1znk
autor
7. máj 2009

ahojte kocky,

ani vas nejdem citat, mam kopec roboty a potom si idem trosku oddychnut

moni, vsetko naj! videla som fotky na FB, pekne ste to tam mali

my sa stale trapime so skolkou tak mam dost stresov z toho, zatial si teda tak pauzu od konika, kym toto doriesime, nemam moc naladu na vykecavanie

monika1
7. máj 2009

Ahojte 🙂
dakujem baby velmi pekne za gratulaciu 🙂 😉

tak mam po poradni,babo je ok len dokine sa nepaci moj krcok,vraj je presiakly ale neskracuje sa ani neotvara ale mam sa viac setrit,lezat a zakazane dvihat tazke veci,najma maleho 😒 tak trosku ma vystrasila ☹

lari tak to drzim palce nech si Christianko skoro zvykne,daj mu cas,aj ked sa mi to lahko hovori 😅 😔

lara1znk
autor
7. máj 2009

pene a vy ako so skolkou? ako casto bude hugo chodit? ako vam to islo prvykrat? myslela som na vas 😉

moni, no asi tak, to sa veeelmi lahko hovori

monika1
7. máj 2009

tak tak lari neviem co bude o rok ked nastupi adamko do skolky ale pre mna to bude veeelmi tazke aj ked mozno to zmeni druhe babo ze nebude az tak na mna naviazany ako teraz,uvidime...

inak dnes sme sa boli aj strihat tak je opat na kratko vystrihany a ani nemukol zlatusik a pekne sedel 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre