Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
12. máj 2009

ahojte,

pierri aj ja by som bola najradsej keby uz christianko nemal plienky a snazime sa ale veru stresovat sa nemienim a hlavne jeho nie, ved mame toho teraz dost. neviem ci nam sa nieco v lete podari, najlepsie by bolo uz do jula to mat z krku ale ved mozno ma prekvapi, vraj ked su deti na to pripravene tak sa to da v priebehu tyzdna tak uvidime.
kazdopadne vie co je nocnik, dalej praktizujeme takze uz len sa sam pytat a bude to.

ja som bola tiez na velky potravinovy nakup, my to mame po vikende cele s prepacenim vyzrane 😀 , vsetko ziva prazdnotou, kym bol maly v skolke tak som to zmakla aj pranie atd. tak celkom dobre.

moni, no mne to aj vyhovuje ze sa u nas nevysetruje zo spodu, mne sa to zda divne vysetrovat tehulku zo spodu a aj vela slovenskych lekarov sa k tomu uz vyjadruje dost negativne. No na druhej strane pocas celeho tehu si vystacit s 2 usg to je dost malo, no ale nic ine nam neostava len sa modlit aby vsetko bolo ok.
Vies aky je tu nazor na potraty a pod. Co sa stane, to sa ma stat, tu ziadne take ako rizikove tehotenstvo nie je, ziadna marodka, lebo vlastne do 12tt ta nikto ani nepozrie, je to dost desne pre tie zeny co maju potrat za sebou a maju nejake problemy. 😒
Ale po porode by sa kazdopadne zena mala vysetrit, ale ani to tu nehrozi. Divne.

to je hrozne s tou tehulou, esteze to dobre dopadlo
inak mojej kamoske zistili v tehotenstve vrodenu srdcovu chybu tak mala cisarsky tiez a potom par mesiacov po porode, operaciu srdca, dovtedy sa jej to vobec neprejavilo. Neskutocne 😕

Viete ze uz mame doma slovenske a ceske programy? Doniesli sme box s kartou teraz ked sme boli. Tak pozeram Let`s dance a Telerano a niekolko takych mojich oblubenych programov. 😎
A Guy sa poctivo vzdelava.

Moni, tak vy uz ste Adamkovi kupili velku detsku? Doteraz ste to ako mali?
Nafot nieco ked to bude zlozene.

Nam treba dokupit nejaku skrinku alebo komodu na veci pre babatko, a pre Christianka postel, asi ho sk usime naucit na postel a babo bude mat jeho postielku.
Taku poriadnu zostavu im ku pime ked budu trosku vacsi, to uz aj prestahovani budeme a budu mat kazdy vlastny izbu tak si aj sami vyberu co sa im paci.

monika1
12. máj 2009

tak ja som spat z kardia,nic som sa nedozvedela len to ze si mam kupit v lekarni sumive magnezko 😀 takze terapia na nic,echo vraj netreba takze som sa zbytocne presla a vybavim si echo inde...

a pridem domov a Adamko spi v novej detskej v novej posteli tak sa vytesujem 😵 😵 zlaticko moje 😵

lari doteraz spal s nami v spalni a detska bola taka herna-skladisko 😅 potom pofotim len som zvedava co na zmeny povie muzik ked dojde domov lebo som to s nasimi premiestnila vseliako 😀

a ozaj u nas je strasny vietor,a este aj studeny,som myslela ze vymrznem vonku,brrr 😖 a vcera bolo taaak horuco

lari a super s tymi programami,hned mas kusok domova doma 🙂

lara1znk
autor
12. máj 2009

moni a ako spinka na posteli? v pohode? nepada?
ci ma vankusiky po zemi a nejaku taku oporu na boku?
daj nejake tipy ako na to, my skusime coskoro s postelou tiez

monika1
12. máj 2009

lari v pohode spinka,ten matrac je tak nizsie ako je kraj postele o take 2cm takze by nemal spadnut,snad si to uz uvedomuje 😅 ale dole pri posteli ma hned to penove puzzle

lara1znk
autor
12. máj 2009

no neviem ci si to moze v spanku uvedomovat 😅
ja som vraj padala z postele dost dlho 😅

aj ja sa chystam nieco na zem podlozit aby to pristatie nemal prilis tvrde

monika1
13. máj 2009

Ahojte 🙂
tak hlasim uspech v detskej izbicke 😵 Adamko tam poobede spal 3 hodiny !!! som ho musela doslova vydurit z postele 😀 a vecer trosku vymyslal lebo sa nevedel rozhodnut kde chce spat,natahoval cas no tak nakoniec vyhrala nova postel a v pohode sam zaspal a spinkal,zobudili sme sa o 3.30 na nejaky krik ale ako sme prisli k nemu tak spal tak sme spali dalej do 6.15 🙂 a este sme ho dali k nam do postele a so mnou spinkal do 7 🙂 takze parada 🙂

csiki ty mas dnes poradnu? potom napis prezrad som zvedavaaaaaaa co mas v brusku 😵 ja snad tie 2 tyzdne nevydrzim cakat 😅 ☹

pierra
13. máj 2009

ahojte 🙂
moni, super vam to vyslo, by som neverila co dokaze s dietatom urobit nova detska izbicka 😵
a vam nebolo smutno,ze adamko uz pri vas nespinka?

aj ja som zvedava na csikine tajomstvo,nedokazem si tipnut,ci to bude baba alebo chlap 😎

monika1
13. máj 2009

pierri bolo mi smutno,taky zvlastny pocit ze nie je pri nas ale tak co uz musime si zvykat ze rastie ako z vody a potrebuje uz svoj kludny priestor 🙂

a vy coze nie ste vonku? Adamko je vonku so svokrou ale aj ked svieti slnko tak je asi riadna kosa...

csikike
13. máj 2009

ahojte, tak ja uz som spat, bolo super, bol aj drahy a aj tomik

monika1
13. máj 2009

jeej csiki tak ako co prezrad nenapinaj naaaaaaaas 🙂 ake je mimi uz velke? a co nanho Tomik?

csikike
13. máj 2009

tomik to moc nevnimal pacili sa mu obrazky, aj ked obcas pozrel na usg, male ma 355g

monika1
13. máj 2009

csiki ty jedna ako nas natahujes 😀

monika1
13. máj 2009

jeeeeej gratulujem k dievcatkuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

csikike
13. máj 2009

moni, mam to uz v pase, bude to baba 😵

pierra
13. máj 2009

jeeeeej perfektnee csiki 😵 a meno naaadherneee 😵
joj tak dufam,ze druhe kolo tu budu same babulky, sice larika mozno az v tretom kole.. 😎

moni boli sme vonku, o 11-tej sme uz boli nazad po hodinke a pol 🙂

csikike
13. máj 2009

kocky, diky
sa tu vytesujeme 😵

pierra
13. máj 2009

ty si mala pocit praveze na chlapceka nie?

monika1
13. máj 2009

csiki tak tomu verim 😵 😵 a Hanku by chcel aj moj muz 😀 ale to zrejme nebude...csiki a pohyby uz citis?

pierri jaj tak ste uz boli doma 🙂 ja by som sa taaak rada presla ako donedavna ale bojim bojim 😔 teda aspon ked pride muzik poobede tak stale niekde vybehneme von na chvilku nech sa prevetram 🙂

csikike
13. máj 2009

moni, ano, uz asi 2 tyzdne, ale nie stale, len tak obcas, ale niekedy sa je podari riadnu mi ustedrit

csikike
13. máj 2009

a ano pierri, ja som mala skor pocit na chlapca 😅

pierra
13. máj 2009

moni tak to nejako vydrz, budes sa potom prechadzat s kociarikom 😉

csiki tak ty teraz musis nakupit novu ruzovu vybavicku 😵 ale urcite to je super,mat dievcatko aj chlapceka.. ja si myslim,ze ked sa este zadari, budem mat druheho tiez chlapca a kebyze sa zadari aj tretikrat, tak aj to bude chlapec.. neviem preco, velmi silny pocit to je.. kiez by som sa mylila 😅

lia
14. máj 2009

jeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjcsikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵
babizna ,superrrrr 😵 😵 😵
moni,vy kedy sa dozviete??ako sa citis moni??uz je lepsie??

monika1
14. máj 2009

ahojte 🙂
ja som bola dnes na preventivke zubnej tak sa tesim ze nemam ziadny kazik 🙂

lius ja to budem vediet presne o 2 tyzdne,ach jaj este sa nacakam 😒 a citim sa dobre len sa musim setrit lebo pri mensej namahe ma hned zacne pobolievat brusko tak to neprehanam...

monika1
14. máj 2009

a ty lius ako sa mas? si doma na PNke?

pierra
14. máj 2009

ahojte..
idem sa pochvalit s dobrymi spravami, prave ideme od ortopeda, jurkovi sa vyrazne polepsili nozky 😵 😵 😵
este mame nosit ortezky, kontrola az v septembri,takze cele horuce leto bude spat v pancuskach a ortezach ale aj tak je to povzbudive,ze to trapenie stalo za to 😵 😵

csikike
14. máj 2009

pierri, tesim sa s vami, super spravy, parada 😉
teraz si to vytrpite a potom uz bude vsetko ako ma byt 😉

monika1
14. máj 2009

pierri to je fakt vyborna sprava,stalo to za to 🙂 😉

pierra
14. máj 2009

dakujem zienky 😵

lia
14. máj 2009

jeeejjj pierri,ani nevies ako si ma potesila,konecne zacali Jurkove nozicky posluchat 😵 😵 😵 😵 😵 supeeerrrrr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja v pohode,take normal tehu nevolnosti stale,spinenie atd.
ale citim sa ok,neboli ma brusko ,tak hadam vsetko ok. 🙂
za dva tt??super,tesim 🙂 tak to si ja este pockam 😀
ja by som prespala cely den,asi si aj idem lahnut,lebo ma pobolieva hlava,nad ranom som bola skoro hore.

monika1
14. máj 2009

no ja spim kazdy den za obedom aspon hodku,inak by som nevladala fungovat do vecera 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre