• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
dobre ranko, ahojtee :slight_smile:
vcera mi nejako nesiel MK, aj vam?

my sme mali tiez taky pohodovy vikend, sobota skor oddychova lebo tato bol unaveny po tej bratislave a v nedelu sme boli s nasimi v lese.. super bolo, taaaky relaax.. doniesla som si aj talizman, kliesta :unamused: nastastie uz je von a nastastie jurko nema ziadneho..

moni teutonia je jeden paradny kocik, dovolujem si tvrdit,ze mozno aj lepsi ako JANE.. ja mam sice asi 5 rocny model ale este stale funguje a mozno by ho vyuzilo este jedno dieta.. my sme mali iba tu fusakotasku lebo tak sme to zdedili ale kedze jurko bol jesenne dieta,tak to vobec nevadilo,aspon bol v zime dobre zakukleny, bolo to lahko prenosne a na jar uz isiel do sportaka.. akurat,ze potom treba aj vajicko autosedacku kupit lebo v tejto vanicke sa nemoze dieta prevazat v aute.. alebo mozno uz vymysleli aj oni nejaku certifikovanu fusakotasku :slight_smile:
len jedna vec mi vadi,ze do nasho auta nevojde bez rozobratia, ale vy mate kombi,takze by to malo byt v pohode..
16. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ani mne nesiel vcera kon pierri
cari,kedy mas termin??
a plavat nechcem,bojim sa infekcie,nevadi,budeme masirovat :slight_smile:
16. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri ja som citala ze to je najkvalitnejsi nemecky kocik a tiez si myslim ze asi aj lepsi ako Jane,isto je mensi co mi vyhovuje,no velmi sa mi zapacil :slight_smile: takze Jurko bol len vo fusakotaske? pride mi to praktickejsie,ved len cez zimu a sup do sportaka moze ist a nemusim skladovat vanicku a ta fusakotaska sa tusim da prerobit na nanoznik co je super len keby ta cena bola nizsia no uvidime,sledujem aj nemecky ebay tak tam ich je kopec...
16. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamaratka ma Jane, dizajn super ale prisiel mi az taky prehnane odlahceny,cize tu po tych chodnickoch s malym riadne natriasalo, kolieska absolutne neboli odpruzene..
ano jurko bol iba vo fusakotaske, v tom som ho nosila hore - dole po schodoch,kedze my tu nemame vytah, takze pre nas aj praktickejsie.. nas sa nedal prerobit na nanoznik alebo som si to nevsimla :sweat_smile: a super bolo aj to,ze sa da takmer cely vyprat v pracke,takze stale moze vyzerat ako novy..
a kde si ho videla nazivo?
moni tak vyber nejaky za super cenu, potom si ho od teba kupim :sweat_smile:

lius ahoj, ty uz mas vybraty kociarik? : :slight_smile:
16. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri v Kike ho maju aj trojkolku aj 4kolku ale ja som na 3 kolesa :sweat_smile: ja som povodne chcela pozriet quinny speedy ale dobre ze som ho videla a vyskusala si lebo sa mi na nom vela veci nepaci...ale ked som zbadala teutoniu... :dizzy_face:
16. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam asi vybraty bugaboo cameleon,kedze sa narodime v decembri,potrebujeme vanu :slight_smile:
ale aj mne sa pacia trojkolky,ale preto chcem bugaboo,lebo je dobry aj sportiak,zmesti sa donho aj velke dieta,zevraj az do 4rokov :sweat_smile:
uz ked investicia,tak raz ,nech nemusim spekulovat dalej.
16. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bugaboo poznam, svagrina mi hovorila,ze skoro vsetky nemky a rakusanky ho maju, velky to hit, heidi klum ho preslavila :slight_smile:

ja uz pijem kavicku, kto sa prida?? hmm.. netehulka som tu asi sama :astonished:
16. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius dufam ze sa nenahnevas :sweat_smile: kocik je to sice pekny,mozno aj vana super ale ako sportak total neprakticky...teda aspon pre mna by bol,vsak to dieta sa v nom vobec nemoze vystriet,ja ked vidim deticky ako spinkaju v tychto sportakoch tak mam sto chuti ich vybrat von,stale pokrcene nozky,vsak to nemoze byt dobre ani pre chrbticu a pohodlie si myslim :rolling_eyes: v mojom kociku sa dieta musi uplne rovno vystriet a pohodlne vyspat :slight_smile: ale to je len moj nazor,ked sa ti paci tak ho kup :wink:
16. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte
sa to tu zase točí o kočíkoch ? :confused: :grinning:
My mame PP a nedám na neho dopustit :dizzy_face: .... možno by som uvazovala nad niecim iným ale to by sme museli bývat v domceku kde je predsa viacej miesta na kociarik.
Baby ja som total unavena z toho tepla ufff a to malo prsať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neviem,nemam vyskusany ziadny,ale vsetky kamosky ho chvalia,ze je super,ze ani jednu chybu nema a prave to sa mi na nom paci,ze sa tam zmesti aj ked bude vacsie a nebude sa tlacit.
ale kazdy mame asi iny nazor,mne sa zdaju vsetky take nemotorne zase :unamused: a tazke.
mne na nom vadi iba jedno,ze je nizunky a neviem co na to moj manzel :sweat_smile: :grinning:
csiki,co je s tebou??
16. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak sme dnes boli na kontrole a babulky, ja teda tuto statistiku velmi nevytrhnem. :wink: dalsi chalan :grinning: hadam nam niekedy za par rokov vyjde niekde na slovensku stretko a ja zbalim nase futbalove branky a lopty. :grinning:

teutonie, hartany a gesseleiny tu v nemecku jazdia casto. ale my sme na vidieku, v meste je to asi ine. PP pliko 3 ci ako sa to vola zasa pre vacsie deti.
ja som spokojna s mojim hartanom, je to taky offroad, lepsi by som na tie polia nevybrala. ale kufor je plny, ked ideme autom.
bugaboo, to su take riadne futuristicke? idem kuknut fotos.

moni a kde pozeras, len ebay? niekedy sa oplati pozerat aj priamo stranky ako preisroboter.de, guenstiger.de, preisvergleich.de, alebo len najlepsie zadat do nemeckeho google.de nazov kocika a "preis" a on ti vyhodi tie stranky. ebay nie je vzdy najlacnejsi, je kopec online obchodov, co davaju dobre ceny, podla mna. alebo aj ine plattformy, ako yatego shopping, alebo amazon, treba kukat. :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cari, gratulujem k chlapovi :wink:
som zvedava ci mi zajtra potvrdia tu babu... :sweat_smile: :grinning:
nehlasila som sa, lebo sme boli na stretku na vikend a ked sme prisli domov, tak som bola rada, ze som, taka som nachladla... inac sme fajn, len klasika, tomik stale ocka vyhadzane, grcia ako svadobny pes... takze vsetko po starom :wink:
16. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cari gratulujem k chlapcekovi :grinning: uz mate meno vybrate??
csiki,daj vediet ci sa hanula nezmenila na hanuliaka :grinning:
grcia ako svadobny pes :sweat_smile: :grinning:
chudacik majinky tomasko :confounded: musi byt vysileny uz z toho vracania chudacik :frowning2:
17. jún 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liu, ani nie, on to berie tak, ze sa mu ulavi, takze nema s tym problem :confused:
17. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liu, takze je to hanka predsa, nie hanuliak :grinning: a ma 777g :dizzy_face:
17. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ja som akurat dosla z glukozoveho testu,blee fuj taka som rada ze to uz mam za sebou :rolling_eyes: este si pockat na vysledok...

cari tak predsa chalan? tak gratulujem :dizzy_face: a tebe csiki k potvrdenej hanke :slight_smile: uz ma peknu vahu :slight_smile:

cari a dik za typy na stranky,len keby som vedela nemecky :sweat_smile: ale pokusim sa pohladat,dakujeeeem :wink:
17. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky,

csiki gratulacia k hanke. aky je to svadobny pes? co sa prejedol na svadbe? :wink:
my teda sa musime odhodlat este na treti pokus :grinning: teda ja som, ale este musim presvedcit manzela :grinning:

moni, to ti nepovedali hned? mne ako odmerali, aj povedali. drzim pacle, nech to dobre dopadne.

vsak napis do ip presne, co hladas a aku cenu mate na sk a aku cenu si predstavujes a ja sa sem tam mozem mrknut. len netusim, ako je to s dovozom, poslanim, dorucenim.... my sa do vianoc (co ti je aj tak neskoro) na sk nedostaneme, a aj to len do ba.
17. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tiez som bola dnes na gloko a hned mi povedala vysledok a vaha je teda vazne dobra, najblizsie idem 22.7 a to sa vraj dohodneme uz na predbeznom termine :dizzy_face: , ale to leti
17. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola priamo v ria labaku,rano nalacno mi brali z prsta a vysledok bol hned na glukometri ale potom mi brali zo zily a ze vysledok poslu mojej dokine a ja idem na poradnu o tyzden takze si musim pockat :unamused:
17. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco ti brali aj zo zily?
17. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vraj je to presnejsie a islo to do riadneho stroja nie len do maleho glukometra...
17. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked si mal Ok ten z gloko tak naco to robili? ci si mala hranicne hodnoty?
17. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne len tu krv z prsta dala do glukometra aby hned zistila ci ma moze zatazit glukozou a to som mala nizky cukor 3,9 ale potom mi brala len zo zily do skumavky malej
17. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievcata,

nestiham vas citat, ale snad neskor sa mi podari.

vikend sme prezili bez ujmy, stale 2v1 :grinning:
ale bolo to o nervy, Guy tomu len dopomohol, si predstavte ze v piatok bol vonku na kamaratovej rozlucke so slobobou a domov sa dotrepal o 5ej rano tak som penila a potom o 10ej uz prisli svokrovci tak sme sa nemali ani kedy vyhadat a vyriesit si to.
ale som rada ze uz je to za mnou a v sobotu mi pridu nasi, na nich sa uz velmi velmi tesime aj s Christiankom

inak sa ciitm ako slonica, tazka a nemotorna, uz mam skoro vsetko nachystane, len poslende detailiky chybaju

dufam ze vsetko v poriadku u tehuliek a ze maminky su tiez v pohode a ze deticky posluchaju :slight_smile:
17. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rychlo som vas prefrncala,
cari tak to je sranda, jedine csiki to tu zachranuje :sweat_smile:
17. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
lari,ty uz to mas za par :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
kedy ides k dr??
csikiiiii,gratulujemmm,jeeejjj super,tak si to tu prelomila :grinning: uz mas aj nejake saticky nakupene ci este len teraz zacinate??
csikiii,ako robis ty tekvicovu omacku??
18. jún 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,tento som myslela:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2817113&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
tam nie su pokrcene nozicky,iba je vytvarovany na chrbatik a prdelku :grinning:
no ale este nie som rozhodnuta na 100%,ked mne na kazdom nieco vadi :unamused:
18. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,

ja uz som hore a buntosim a chlapi este vyspavaju

lius, tento je velmi popularny u nas tiez, vela ho tu vidim, aj ked musim povedat ze mne sa az nepaci
a tiez som bola taka vyberava pri vybere kocika ale ten quinny co mame nakoniec by som nemenila
18. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POTŘEBNÉ PŘÍSADY

stredne veľká tekvica,2-3 stredné zemiaky,2 vajíčka,smotana,múka na zahustenie,1/2 zeleninového bujónu,soľ,korenie,olej

POSTUP PŘÍPRAVY

-z tekvice vydlabeme dužinu,nastrúhame na väčšie slížiky
-na olej dáme tekvičku smažiť,zakryjeme a podusíme
-pridáme nakrájané zemiaky a dusíme ďalej
-podlejeme vodou,osolíme,okoreníme,pridáme 1/2 zeleninového bujónu
-múku v smotane rozmiešame
-vajíčka rozbiť do misky a nožíkom rozkrájať žĺtka
-keď sú zemiaky uvarené,lyžičkou naberáme kúsky surového vajíčka a dáme zavariť do omáčky
-na koniec vlejeme smotanu,necháme prevrieť a rýchlo spapkáme::mňam,mňam

Tí,ktorím chýba mäsko,môžu šupnúť do omáčky aj párok alebo aj na cibuľke a mletej červenej paprike orestované bravčové mäsíčko....
ja zvyknem este trocha kopru do toho
18. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ja som dnes otrasne spala,maly ma vkuse kopal,neviem co bol taky nekludny a pokracuje v tom aj teraz a to som vecer jedla aj melon takze som 3x bola na vecku no taka som dolamana akosi :rolling_eyes: zachvilu ideme s Adamkom k dokine ockovat ho proti zltacke tak dufam ze nebude robit velky krik :sweat_smile: povedal ze bude plakat tak snad to bude len chvilka :sweat_smile:

lius ale aj tak sa tam dieta nevystrie vobec :unamused: ale vsak ked sa ti paci tak na moj nazor nepozeraj,len som chcela poradit :wink:

lari ty o tyzden rodiiiiiiiiis!!!! paaani :dizzy_face: a ty mas aky quinny?
18. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok