Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
3. aug 2009

no keby si ma videla v plavkach tak zmenis nazor ale take fotky tam teda nedam 😀

pierri nastastie sa ten maly nevykakal tak neviem co by potom nasledovalo,snad by to odpratala ale keby nie tak neboj hned by som sa teda ozvala...

tu gulu by som si aj ja vyskusala,bol o to velky zaujem a stalo to 2€ tych 5 minut ale neprijemne ze vsetci na teba pozeraju a smeju sa samozrejme 😀

lia
3. aug 2009

to je fakt otras,nemohli ist niekde do krikov??ved aj wc tam musi byt urcite,nie??
nooo,to si este nevidela mna moni 😀

monika1
3. aug 2009

jasne wc bolo ale preco by platili 20 centov ze???

nooo mna dnes potesila vaha,som sa bala kolko som pribrala za 2 tyzdne lebo posledne to bolo kazdy tyzden kilo a teraz nastastie to bolo len pol kila za 2 tyzdne a to na chate som sa teda neobmedzovala,nanuky a opekacky tak sa tesim 😀

pierra
3. aug 2009

moni ved ty si prirodzene stihla, mozno tvoja vaha pred porodom bude taka ako moja sucasna.. si fakt stihlucka, asi aj po mamke 🙂

csiki super atrakcie mate na okoli, velky meder poznam, ked som mala asi 8 rokov, boli sme tam so starymi rodicmi na dovolenke, velmi sa nam pacilo.. skoda,ze sme sa uz vtedy nepoznali, urcite by bolo stretko 😅

monika1
3. aug 2009

tak som spat z poradne a krcok este presiaklejsi a nakazany kludovy rezim 😒 ale inak je v pohode,neskracuje sa ani neotvara tak snad to nebude take zle...

no a s tou vahou som sa sekla,pribrala som 1,5kg za tie 2 tyzdne ach jaj... ☹ mam depku 🙄 pripadam si ako tucna slonica a to este mam 2 mesiace pred sebou ☹ ale co uz idem jest 😀

pierri a docitala som knizku ☹ dufam ze nikdy v zivote nezazijem to co ona 😔

pierra
3. aug 2009

moni tak sa setri poriadne ale ta persiaklost uz nie je prirodzena v tvojom stadiu?
kazdopadne opatrnosti nikdy nie je dost, kamaratka je v 6.mes. a musela podstupit serklaz, tiez caka druhe babatko, asi to telo vnima druhe tehotestvo ako vacsiu zataz,ked uz raz vynosilo jedno babatko 😒

ty si nevedela ako sa ta kniha skonci? ja som andreu videla uz predtym v markize,kde ma zaujala prave svojim pribehom a bolo mi z toho strasne smutno.. preco taky spravny muz ako bol ten jej sa musel zabit 😢

monika1
3. aug 2009

hej uz krcok moze byt presiakly takze to nejako tragicky neberiem...

a vedela som ako skonci kniha,je to strasne smutne a este ten opis toho...

lara1znk
autor
4. aug 2009

ahojte kocky,

moni musim kuknut tie fotky z dovolenky. to pocasie vam tak zavidim, my dnes tu mame zase tak nijako, prsi neprsi, uz mi z toho riadne sibe, fakt uz mam toho dost. musime sa prestahovat odtialto lebo sa tu zblaznime.

ja som sa kupala pocas tehotenstva stale, v krytych b azenoch a ziadny problem, ale u nas su tie bazeny fakt ciste, dohliada sa na to a deti maju plienky, ziadne cikanie a kakanie hore dole. To je ozaj hrozne ako niektori rodicia maju k tomu pristup. 😒

normalne ste ma naladili na tu knihu, aj ja si ju asi zaobstaram ked budem doma
ja som tu autorku tiez videla niekde v Telerane alebo tak

lius, pridaj nejake fotky, uz musis mat riadne velke brusko

csiki aj ty
a s tou vybavou no to mas teda dost, ale zase nejake tie vecicky kym su malicki to sa daju vyuzit pre dievcatko aj chlapceka, nie? az potom sa uz kupuju take cisto babske a chlapcenske veci
ja som kupila vela veciciek neutralnych pri Christiankovi kebyze druhe mame dievcatko a vidis, mohla som ho odiet do modrej keby som vedela 😀

nas daddy ma narodky dnes tak ma volno ale nic take asi nepodnikneme, kvoli pocasiu

lara1znk
autor
4. aug 2009

baby, kde ste cely den?
ja ked tu nieco napisem tak ako naschval total mrtvo je tu

lius, este k tomu vankusu, ja neviem mne sa to zda blbost ten vankus. ja mam taky okruhly vankus ale kamosky mali aj ten dlhy do vecka ale moc sa to nevyuzije,
ale zase je to dobra vecicka ked sa drobec uci sediet tak to mas ako podporu ked este padaju vela, to sme vyuzili poriadne

monika1
4. aug 2009

Ahojte 🙂
lari tak vasmu daddymu vsetko najlepsie 😉

u nas je dnes chladnejsie,akurat dost fuka a vyzera to na burku tak prijemne osviezenie aj ked v byte mame este stale 26 stupnov...ale nezavidim toto vase pocasie,asi by som mala uz riadnu depku 😅 ale doobedu ako sme boli vonku tak sa uz lepsie dychalo a pre mna to bola super prechadzka 🙂

no ja naopak ja som ten vankus vyuzila na 100% pri kojeni to bola fantasticka pomoc,kludne som si sedela,maly na tom lezal a ja som mala volne ruky,mohla som pit,citat,cokolvek...

no baby pridajte aj vy nejake tehulkovske fotocky 😉

lara1znk
autor
4. aug 2009

dik moni, no take narodky, otrasne pocasie, daddy si vezme volno a cucime doma, no na nervy uplne
tak sa len napchvame cely den 😝
a deti spali tolko ze neviem co budeme v noci robit,a si pokracovat v oslave 😅

tie fotky mate su per, take krasne letne, vidno ze ste mali skvelu dovolenku
a ty si taka kocka tehulka, moni, ved mas len brusko, ziadne navyse kilecka, stastna to zena 🙂

no vidis, to je take ze niekto si to chvali, niekto nie, ja mam aj tak jednu ruku volnu pri kojeni, nejaky rozdiel som tam nevidela a kym som si to nastavila a potom na to ulozila maleho, uz bol aj napapany 😅

monika1
4. aug 2009

jaj lari dakujem ale fakt neviem kde mam tych teraz uz 9kg 😔 no uvidime kolko to bude dokonca...

tak peknu nocnu oslavu 😅 no ale hadam nie a pospia si chlapci aj v noci 😉

lia
5. aug 2009

dobre ranko,

lari odfotim sa a poslem vam,dobre??ale nejak nemam naladu,zvysili mi davku injekcii ,mam zase vyssie vysledky a moja hematologicka je v uplnom klude.no neviem,budem sa aj ja snazit ukludnit.nech uz je pondelok,ideme na morfo.
ja si asi kupim ten vankus,predsa je to moje prve dieta a nejake skusenosti s drzanim a zaobchadzanim dietata,tak mozno aj mne to pomoze.ale su riadne drahe 😖 .
aj ja sa tesim ,ze sa tu ochladilo,mne je hrozne v tych teplotach.
lari,kolko mate terat stupnov??
veru,aj ja som hovorila monike.mna sa vcera znamy spytal ci cakam dvojicky 😅
ako sa dava ten vankus??za chrbat asi,ze??

monika1
5. aug 2009

Ahojte 🙂
no dnes u nas len prsi a prsi ale je to aj dobre take osviezenie vzduchu aj ked slniecko mi velmi chyba 🙂

lius len klud a nestresuj sa,neboj oni vedia co robia a vsetko bude ok 😉

a ten vankus som pouzivala tak ze som sedela v jeho strede a mala som ho okolo pasa cize vpredu na nom lezal Adamko a vzadu som sa on opierala,bolo to pohodlne 🙂

lia
5. aug 2009

hej,tak som to aj ja myslela.
no neviem moni,pride mi divna ta hemato...keby som sa jej na to vcera nespytala,tak mi ju nezvysi.nechapem,ale musim to vyhodit nejak z hlavy,lebo mi to berie energiu

caraida
5. aug 2009

ahojte babulky.

nestiham vas velmi docitat, ale pierri, ty si ina orakla. 😀

pierra pise: "ale sak pockaj, druhy porod nemusi byt to iste co prvy, odtecie voda a beziiite"

risko sa narodil 1.8., 4:15, 4060g a 54cm.

kedze som sa nevedela ujednotit, ci to naozaj su, alebo nie su kontrakcie (moja zenska dr. ma uplne splietla, lebo jej to ctg par h predtym na kontrole nic neukazovalo, krcok neskrateny, nezmaknuty.), len tak tak sme nakoniec stihli rano do nemocnice 😀 potom to nabralo rychlo spad. 😀

je nam dobre, prcek 2 je zlaty, ale vie byt aj narocny, noci su kratke 😀 musime najst nejaku rutinu. drzte sa!
pekny cas!

monika1
5. aug 2009

jej cariii gratulujemeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 risko je riadny chlapina 😵 vela zdravicka do zivota prajeme 😵
ozvi sa ze ako sa vam dari 😉

pierra
5. aug 2009

ahojte..
cariii, srdecne gratulujem!!!!!! som rada,ze to bolo tak ako som pisala 🙂
pekne sa drzte, vela zdravicka, tesime sa na dalsie riadky 🙂

lia
5. aug 2009

jeeejjjj cariii gratulujeeemmmmm k mackovi Riskovi 🙂 🙂 🙂
vela zdravia a spanku 😉 😵

csikike
5. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeej, cari, moc gratulujeme k riskovi, paradne mieri, vsetkym vela zdravia 😉

lara1znk
autor
6. aug 2009

ahojte,

caraida, gratulujeme k chlapiskovi, to su teda miery! 🙂
drzte sa a vela mliecka!

lara1znk
autor
6. aug 2009

lius a tesim sa na fotky, na email nam posles?
csiki posli aj ty na email ked nieco nafotis

my sme dnes spinkali super, ale nechcem provokovat caraidu, aj ked aj vy sa tam urcite dostanete po case
Danielko papal o 21ej, potom o 2ej a potom spinkal do 7ej, no tak som cerstva ako rybicka konecne po case

pierra
6. aug 2009

ahojte..
lari super noc!!! to my takto nespime ani teraz 😀
ako sa mate inak? u nas zase pod mrakom, tak sviezo ale mne to nevadi.. este varim obed, za chvilu sa idem vyvalit na gauc 😵

monika1
6. aug 2009

Ahojte 🙂
ja sa uz vyvalujem na gauci 🙂 mala som len polievku,druhe zatial nevladzem 😅 Adamko siel spat tak mozem vegetit 🙂

ano vonku je sice chladnejsie ale tak dobre,lepsie sa mi zije 🙂

lari veru super spinkate 😉 my sme dnes mali zlu noc,Adamko ma o 1 v noci volal k sebe a nevedel dalej zaspat tak o 2 ked uz ma volal po tretikrat tak som rezignovala a zobrala ho k nam do postele cim sa tatik zobral spat do obyvacky lebo v trojici v posteli sa spat neda 🙄

lara1znk
autor
6. aug 2009

moni, no vy ste rozmaznanci, my sa vyspime aj traja na posteli 😀
ale sice uz sme dlho nespali ale aj ked som bola tehulka tak to islo, aj ked tazsie

ved som vam vravela ze nam Danielko spinka lepsie ako Christian, no to je teda
ale nejdem ho prechvalit lebo ako naschval budeme mat dnes hroznu noc, to uz poznam, to len tak sa podarilo asi

a baby ked sa dlhsie neozvem tak budete vediet ze som dostala infarkt alebo nieco lebo mna uz tu asi porazi, mame problem s elektrikou tak sme vcera volali opravara, dosiel jeden, urobil nieco, potom vraj musi prist jeho kolega tak sme cakali hodinu na nho, dotrepal sa vecer o 7ej, zase sa pomotkal 2 hodinky a ze dnes rano pridu dalsi kolegovia a ze musia ist pod podlahu ze tam je problem tak cakame cele doobedie na nich doma - vonku je konecne krasny den a chlapik pride ze aky mate problem, no o nicim nevedel 😠 😠 😠
tak sa zase pomotkal 2 hodky, skonstatoval to co jeho kolegovia vcera a ze zajtra pridu uz kuknut pod podlahu,
no poviem vam nechcem vediet aky mam teraz tlak

inak sa mame dobre 😀

monika1
6. aug 2009

joj lari s Adamkom sa neda spat,teda pri nom,on je hned priecne medzi nami a kym nezaspi tak kope nohami jedneho alebo druheho a tlaci sa na jedneho alebo druheho 🙄 tak som sa aj rano zobudila ze lezim uplne na kraji postele a on ako kral na mne pritlaceny a kopec volneho miesta...

tak drzim palce nech vam to vyriesia s elektrinou,verim ze to musi byt na nervy 🙄

u nas uz vyslo dnes slniecko a je teplo a zajtra uz ma byt takto tiez 😎

lia
6. aug 2009

poslem na mail,ale asi nemam na moniku mail

monika1
6. aug 2009

uz mas 😉

lia
7. aug 2009

poslaneeee 🙂

monika1
7. aug 2009

lius velmi ti tehu pristane 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre