Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
16. sep 2009

ahojtee.. kde ste vsetky? uz rodite babulky? 🙂

monika1
16. sep 2009

Ahojte,
ja som akurat dosla z nemocky z kontroly a vyzera to tak ze o tyzden rodime,teda po ukoncenom 38tt...v pondelok vecer mam kontrolu tak sa uz asi aj dohodneme na termine,no som zvedava 🙂

csikike
16. sep 2009

pierri, ani ja nerodim este, zajtra mam kontrolu, ale moje dieta teda tomi asi chce aby som rodila uz skor, tak ma vytaca v poslednej dobe, ze to nie je mozne... vobec nechce cez den spavat...
teplosi akurat odstahovali lesenie, takze mi treba aj oklna poriadit a tak
ale uz aspon mame doma postielku a vajicko...
a svagrina sa akosi nema k tomu aby nam pozicala tie saticky co sme jej malej kupili my... tak budem zhanat cez net nieco...hlavne ze nam dnes nukala opalovacky velkosti 0-3m...co by sme asi fakt vyuzili 😝

pierra
16. sep 2009

jej tak vy uz pravdepodobne buduci tyzden budete maminkyy 😎
moni pozeram na FB aka si ty zdatna, este ste absolvovali chodenie po zoo, mas dobru kondicku, obdivujem ta, ja som sa v 37tt uz riadne sanovala 😅

csiki tak pevne nervy, uz to asi aj ty chces mat za sebou.. a babky nepomozu? vsak to je uz teraz narocny kazducky den 😒

monika1
16. sep 2009

jaj csiki my sme toto zazivali vcera,myslela som ze mi uz rohy narastu 🙄 boli sme doobedu v Zoo a prisli sme aj neskor domov na obed a sme si mysleli ze sa Adamko naje a pojde spat na dlho dlho lebo sa dost unavil a on do 14.45 na nas vykrikoval z postele,raz na jedneho,raz na druheho...a to nemusim hovorit ako som sa tesila ze maly bude poobede spat a ja si poriadne oddychnem,tiez som mala dost z tej prechadzky...no nakoniec sme uz aj nanho nakricali a vyhrazali sa mu 😅 😀 takze nakoniec zaspal na hodinku... dnes v pohode zaspal,babka ho ukladala a este spi 😨 takze ho idem aj pomaly budit uz....

no opalovakcy by ste fakt vyuzili 😀

pierra
17. sep 2009

ahojte, ako sa mate?
my sme boli doobeda na velkej kontrole na ortopedii, jurko ma nozicky v poriadkuuu 😵 uz ziadne ortezy ani ortopedcike vlozky len dobra obuv 😵 som stastnaa 😵

u nas v KE dnes prsi od rana,tak poobede si hned v praxi vyskusame ako asi budeme travit zimne dni s jurajkom 😎

teraz uz lezi v postielke, dufam,ze za chvilu zaspi lebo u nas plati,ze cim vacsia unava,tym horsie zaspavanie 🙄

moni uz mas kociarik doma? si spokojna?
kamaratka si tiez kupila jane, objednavali cez nemecky web obchod, stal ich novy 500€ a postovne 10€, skoda,ze som sa to len vcera dozvedela, mohla som ti doporucit 😒

monika1
17. sep 2009

Ahojte,
pierri to je super ze ma Jurko nozky v poriadku,gratulujeeeem 😵 😵

no my sme dnes ani vonku neboli,dufam ze poobede uz nebude prsat nech sa trochu prejdem,chyba mi cerstvy vzduch 😅

a kocik bude cely doma v sobotu,zatial mam doma len vanicku...a asi viem o ktorej stranke to hovoris,tiez som nad tym uvazovala ale nakoniec som sa rozhodla pre tento lebo mala k nemu velmi vela doplnkov co by ma stalo dalsich aspon 100€ tak a mne nevadi ze je pouzity,vyzera zatial super 🙂

pierra
17. sep 2009

moni tak ho opatruj, potom si ho od teba kupim, ked panbozko da druhe babo 😉

pierra
17. sep 2009

a dakujem za jurka 🙂

uz ti dosiel next? ako si spokojna? mne uz doslo vsetko okrem ciapky, som maximalne spokojna, velmi sa mi pacia vecicky 😵

monika1
17. sep 2009

ano pierri uz davno a tiez som moc spokojna akurat ze ked som videla zimnu doplnkovu kolekciu tam ma slo trafit ze ake krasne veci ale musim sa krotit trosku 😅 a co vsetko si objednala? ja ani vela nie,pre Adamka len rifle,dlhe tricka a tu teplakovu supravu co sa aj tebe tusim pacila a pre drobca jeden overalik na spanie a nohavice s mikinkou 🙂

pierra
17. sep 2009

vazne maju nove veci? 😕 tak to radsej nepozeram 😅

ja som nakoniec tu teplakovu supravu neobjednala lebo mama ma tu zasobuje kadejakymi cinskymi teplakami,tak hovorim,ze sak na pieskovisko su mu dobre aj take.. a objednala som tie sive roll upky, hnede menzestraky, tricka s dlhym rukavom a 3 pulovriky na zimu.. zdalo sa mi,ze nic nepotrebuje ale on velmi vyrastol od minulej zimy,tak nakoniec dobre,ze som nakupila 😎 este kabatik a cizmy potrebujeme.. 🙂

monika1
17. sep 2009

este ta doplnena kolekcia nie je oficialne ani na nete,neviem kedy ju doplnia...ale poviem ti ze som strasne vahala s tou teplak.supravou,prisla mi aj dost draha ale nelutujem,je uuuzasna,super material,taky teplucky no velmi dobry vyber to bol ale jasne ze mu ich nedam do piesku 😅 skor tak ked ideme k svokrovcom alebo len tak sa prejst 🙂 a tiez este budeme potrebovat topanky,cizmy a nieco na sanky potom,nejaku supravu nieco ako malo minuly rok quelle, aj teraz maju jednu peknu tak dumam...

pierra
17. sep 2009

jurkovi este bude dobra ta minulorocna, to sme mali velkost 92/98 a teraz nosi 98, tak hadam ju este vynosime..
este nejake ciapky dam mamke ustrikovat 😅
ja uz coraz castejsie myslim na vianoce, pomaly treba rozmyslat aj nad darcekami, mam rada nakupy v predstihu nie ten osial na poslednu chvilu 🙂

lia
17. sep 2009

ahojte 🙂
pierri,tak to som veeelmi rada,ze Jurka uz nebudu konecne trapit a ze je uz zdravucky,jupiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
aj ja som objednala veci z nextu,uz sa na ne tesim velmi 😵 kde maju uz vianocne moni??kde si to videla??
my uz sme nakupili v marci na na vianoce 😀 😀 😀

monika1
18. sep 2009

ahojte 🙂
no baby ja som uz v noci myslela ze ideme rodit no nakoniec to preslo,teda zaspala som 😅 tak som zvedava ci vydrzime do pondelkovej kontroly...

lius neviem teraz tu stranku,musim sa spytat kamosky lebo som ju zabudla tam su stale doplnene kolekcie a na nextovej stranke su az o par tyzdnov neskor...takze kazdym dnom by tam uz mali doplnit...

no a o vianociach zatial ani neuvazujem,ja to stale akosi na poslednu chvilu riesim 😅

monika1
18. sep 2009

tak baby kochajte sa 😀 http://olsenext.rajce.idnes.cz/

csikike
18. sep 2009

moni, len sa nepredbiehaj, jasne 😀

monika1
18. sep 2009

csiki ja nie 🤐 to maly si robi co chce 😀

csikike
18. sep 2009

😀 jasne, sranda bude ze nakoniec budeme rodit v ten isty den 😀

monika1
18. sep 2009

no csiki to je aj dost mozne lebo moja porodnicka ma v stredu sluzbu tak neviem ci si ma na ten den nezavola na vyvolanie,ovsem pokial dovtedy neporodim..

lia
18. sep 2009

moni,co to citam 😅 tu uz ide do tuheho 😅
ja som chora ☹

csikike
18. sep 2009

lia, ja tiez, strasne ma boli hrdlo a mam upchaty nos 😕

lia
18. sep 2009

no mne je z hodiny na hodinu horsie,predpisala mi dr. antibiotika bioparox a calciovy sirup.tiez hrdlo,hlieny,teraz na mna dosla zimnica,tak idem naspat do postele zase.
nemoze nieco dostat mala alebo nemozem ju nejak ohrozit?? ☹
csiki,ty by si mala tiez nieco brat ,aby si bola buduci tt fit

monika1
18. sep 2009

lius,csiki skore uzdravenie ☹
lius neboj len lez v posteli a pi vela vela caju...ja som pri Adamkovi prekonala chripku s vysokymi teplotami a prezili sme to obaja tak drzim palce nech ta to skoro prejde...

pierra
18. sep 2009

ahojte zienky, liuska, csiki prajeme skore uzdravenie.. to vam teraz nechybalo fakt 😒

moni co to citam? ty uz mas poslickov? 🙂 no drzim palce aby to este na par dni utichlo a hlas sa nam tu aby sme o tebe vedeli 😵 kedy budes mat ukonceny 38tt?

baby ja som dnes taka nastvana.. objednala som z mmb jurkovi na zimu taku uz nosenu bundicku.. bolo pri nej napisane,ze perfektny stav, bez znamok pouzivania, cena 15€ a prisla mi sprata, zozmolkovana, dokonca fixkou pocmarana bunda.. navyse objednavala som velkost 98 a na bunde velkost 5-7 rokov 😖 dufam,ze sa s tou pani dohodnem a bundu mi vezme spat, hoci uz na postovnom prerobim vyse 3eura 🙄
to vam len tak pisem aby ste si davali pozor lebo viem,ze nakupujete z mimibazaru... fakt som sa presvedcila,ze uz jedine nove budem kupovat, vsak to po jurkovi moze ponosit este niekto z rodiny.. 🤐

monika1
18. sep 2009

pierri tak to je sila s tou predavajucou 😠 dufam ze ti vrati peniaze 😠
no a ano asi poslickovia ale cely den bol klud,teda brucho tvrdlo ale bez bolesti tak som zvedava na noc lebo vecer mi to stale zacina tak uvidime...a ukonceny budem mat az vo stvrtok tak snad este chvilku vydrzi,hlavne az do nedele ked viem ze isto dr sluzi 😅

lia
18. sep 2009

pierri,tak to je fakt sila,mne sa stalo,ze capicka mi dosla vacsia,tak dufam,ze ju vynosime 😖 a bundicka mi dosla s flakom,to mozem dat najskor do vanishu a potom to oprat v detskom??
moni,ake to je??to su tie ako keby predkramove bolesti??
moniii,daj nohy na luster a ostan tak vo stvrtok.ale nie,myslim,ze ked sa maly vypyta,tak to tak asi ma byt.
a meno ake bude??

csikike
18. sep 2009

tak to je sila, ja som zatial mala stastie na vsetky predavajuce...
dokonca by som povedala, ze niektore veci su co som kupovala su tak zachovale, ze ich kludne mozem nazvat aj novymi 😵

monika1
18. sep 2009

csiki aj ja som nastastie mala len stastie s predavajucimi 🙂

lius no tvrdnutie je take neprijemne,neviem ci si to uz zazila,mne tvrdne od 20tt ale teraz intenzivnejsie a k tomu ma uz v noci aj bolelo podbrusko ako pri kramoch a vyrazalo do noh,presne taketo som mala kontrakcie pri Adamkovi,niekomu vyraza bolest do krizov,niekomu do podbruska...fakt zazrak ze to zrazu prestalo ale som tomu rada,nechcela by som v noci utekat do nemocky a mam pocit ze to uz zacina znovu ale asi je to len unava po celom dni...a meno??? no nechame sa asi vsetci prekvapit 😅

lia
18. sep 2009

tvrdnut mi tvrdne stale,na to som si uz zvykla 😅
nic nerob ,chod si vylozit nozky 😉 no som zvedava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre