Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
18. sep 2009

no este taku pol hodku a vylozim si nohy ked maly zaspi 🙂 potom si dam fajnu teplu sprchu a sup na gauc 🙂 tak drzte palce nech v pohode prezijem do rana 😀

monika1
18. sep 2009

lius a beries magnezko?

lia
18. sep 2009

beriem 100mg denne a ked mi tvrdne aj vecer alebo poobede dam si este jednu.
drziiimee a rano sa ozyvaj 😉

monika1
18. sep 2009

joj tak to beries malinku davku,ja som brala 500mg 3x denne plus som pila magneziu 😅

pierra
18. sep 2009

moni tak s tebou to uz vyzera vaaazne.. tatko je pripraveny? bude s tebou?
a ty lius chces mat ocina pri porode?

monika1
18. sep 2009

jasne pierri bude urcite so mnou,nepustim ho prec ani na chvilku 😀 ale ci je pripraveny? snad ano lebo mne akosi zacina lepit a to som bola doteraz hrdinka 😅

lia
19. sep 2009

neviem kolko mozem,povedal mi dr.,nech si davam iba jednu,ale tu mi jedna baba povedala,ze oni (v nemocnici) davaju nieko krat.takze hadam sa nic nemoze stat.tak to su poriadne davky 😅 .to si mala na predpis??
zatial hovori,ze ide,tak uvidime 🙂 ale bola by som rada keby isiel 🙂

csikike
19. sep 2009

liuska, myslim, ze magnezko ti do 36tt budu iba schvalovat a kludne aj viac ako 1 tb. denne 😉
moni ako si prezila noc?

monika1
19. sep 2009

baby tak tato noc bola nastastie uplne kludna,normalne som sa vyspala 🙂
chlapi sli na nakup a ja idem varit gulas 😝

lius v nemocke davaju infuzky so 4g magnezia cize to co beries je nic,kludne si mozes dat aj viac ak ti tvrdne aj pocas dna a pi vodu magneziu...ja som mala na predpis 2x denne ale som si sama pridala tretiu na obed lebo mi fest tvrdlo...ale tie tabletky sa daju kupit aj volne nie len na predpis...najvyssia denna davka magnezia je 4x2 tbl 500mg magnezia 😉

lia
19. sep 2009

ok,uz mam posledne balenie Magne B6 premium,ja by som chcela aj s tym B-eckom,ale neviem ci su aj silnejsie

lia
19. sep 2009

ozaj baby,vy uz ste skusene,cim je najlepsie cistit sopliky??a ako casto sa musia cistit??

monika1
19. sep 2009

lius ja som akurat v B-ckom nechcela lebo sa z neho pribera 😅

a na sopliky urcite s odsavackou na vysavac,trva to par sekund,krasne vytiahne vsetko ale to len ked ma sopliky nie ze len cistit nostek,to sme nikdy nerobili...

csikike
19. sep 2009

tiez sa pridavam k chvaleniu odsvacky na vysavac, je to super vecicka... urcite jedna z najuzitocnejsich aku sme kupili, dokonca jeden nastavec sme si vyhradili pre nas 🙂

lia
19. sep 2009

ja viem,ale mne na tu krv pomoze

a ked sa cisti kazdy den,tak len s vatovymi tycinkami??pre deti su asi specialne,ze??
kupili ste v lekarni odsavacku na vysavac??

monika1
19. sep 2009

my sme nikdy necistili nostek len tak 😕
a hej v lekarni kupis

lia
19. sep 2009

jaj,som si myslela,ze po kupani sa cisti aj nostek,aj uska

csikike
19. sep 2009

ja som tiez necistila nostek, iba ked vracal a islo mu to aj cez nos...
a uska tiez necistim kazdy den, ale podla potreby

lia
21. sep 2009

moni ako sa mas??este si doma??

monika1
21. sep 2009

Ahojte 🙂
ano lius uspesne som prezila vikend 😀 aj ked dnes v noci som mala opat bolesti tak som zvedava na dnesnej kontrole ci sa uz nieco deje 😨 pre istotu si uz vsetko aj zbalim keby som tam aj ostala no uvidime....to az podvecer ale ideme takze este si dnes uzijem pekny den s Adamkom,akurat som dozehlila a este periem poslednu davku veciciek pre drobceka tak dufam ze este do kontroly vyschnu nech to pozehlim a budem spokojna ze je doma vsetko pripravene 🙂

lius ale ty si ako skoro hore 😕 my sme dnes spali do 6.30 🙂

csiki a ty ako si pripravena na stredu? a kedy nastupujes do nemocky?

ozaj a ja cistim Adamkovi uska len ked umyvame hlavu,teraz to je 2x do tyzdna ale ked bol mensi a kupali sme skoro kazdy den aj celu hlavicku tak sme jasne ze museli utriet aj uska od vody 😉

csikike
21. sep 2009

ahojte, moni, ja nastupujem v stredu, uz mam za sebou odber krvi, aj ekg...takze doobeda mi vyberu dieta a na 4ty den by som mala byt doma, ak sa nic neudeje 😀
od vody ano, ale nie normalne ako nam dospelym, ze vopchat do zvukovodu

lia
21. sep 2009

moni ty puntickarka 😀 vsetko mas porobene,ja teraz nic nebudem dva tt robit,lebo nevladzem,ale potom sa musim do toho uz tiez vrhnut.
moni,ja uz nespim od stvrtku kvoli tej chorobe,dnes som si bola pre druhe antibiotika,lebo mi to viac postupilo 😖
csiki,je ti do smiechu?? 😅 budem na teba mysliet ako keby som ja isla uz rodit 😅

pierra
21. sep 2009

ahojte..
my sme opat sami, tatko rano odisiel do BA ale dajako vydrzime 🙂
moni drzim palce dnes vecer, keby sa fakt nieco dialo, napiiiis.. verim,ze to uz prichadza pomalicky.. vela stastia prajeme 😉
csiki a tebe tak isto vela stasticka, keby som sa tu nahodou zajtra neukazala.. hlavne rychle zotavenie po sekcii ale ty si statocna a vsetko beries s humorom,tak to bude malina 😉

csikike
21. sep 2009

liuska, nelakaj sa ak by som ti zase volala 😀
je to pre man lahsie, lebo uz viem co ma caka, takze je to vazne pohodicka 😀
a musim sa pochvalit, dnes sme kupili malej nausnicky 😵

lia
21. sep 2009

ok csiki,keby som ti nahodou nezdvihala,tak spim ,dobre??ale budem jak na ihlach 🙂
pierri,na dlhsie isiel??
das jej hned nastrelit??

monika1
21. sep 2009

no my sme sa pekne presli v meste,tak je krasne 😎 tak uvidime ci sa nieco pohlo aj vo mne 😀
a hej ja to mam tak rada ked viem ze mam vsetko prichystane,teda skoro vsetko,moj m nechce postavit postielku skor,vraj casuuuu ked budem v porodnici 😒

csiki tak to mas super ze ta na 4 den pustia po cisaraku 😕 u nas pustaju na 7-8 den a po klasickom porode na piaty den aj to dufam ze porodim niekedy k veceru kedze sa mi den porodu nerata ako prvy den...

pierri a zase na cely tyzden isiel? 😒 a pridu k tebe sestry?

csikike
21. sep 2009

liu, ak budu nastrelovat tak hej, a ked prepichovat, tak to radsej dam nastrelit u profesionalky, dnes nam dokina dala cislo na jednu

pierra
21. sep 2009

ano moni, do piatku 😒 a pride sestra asi ale tatik je tatik, jurkovi bude chybat, nejak si to uz zacina uvedomovat a casto sa nanho pyta ked je prec 😒
aj ja som bola v nemocke dlho predlho, ja som zacala rodit v piatok,tak som si vyratala,ze ma pustia v utorok a to sobota rano ked sa jurko narodil bol este len nulty den.. normalne som sa rozplakala ked mi to povedali.. 😀 no a potom sme tam boli az do dalsej soboty kvoli zltacke 😅
moni my sme mali postielku nachystanu uz od 32tt, tiez som tlacila na muza,ze rychlo rychlo nech je nachystane.. a jurko v nej spi este stale 😕

csiki nedas foto nausnic? 😵

csikike
21. sep 2009

idem odfotit 😵

csikike
21. sep 2009

uz mam v albume

pierra
21. sep 2009

csiki naaaaaaaaadhernee suu 😵 😵 ja mam kamienkove sperky veeelmi rada 😵
take nieco podobne ma aj moja mamka, samozrejme vacsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre