Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
1. okt 2009

caute,

tak ja zase bdiem 😖 ,strasne mi trpnu ruky,to sa neda vydrzat.
baby,poradite mi??vecicky treba zehlit z oboch stran??ci staci z jednej??
niektore vecickxy mame take plysove,to staci ked to ozehlim zvnutra??aby sa to moc neznicilo

pierra
1. okt 2009

ahojte..
moni tak ja mam dost z teba, este aj okna umyte 😅 a ja som vcera rozmyslala nad svojimi ale nechcelo sa mi 😔
ale dnes sa uz prinutim 😎
lius ty co nespinkaas? 😨 to kazdu noc si takto hore?

lia
1. okt 2009

skoro pierri 😖

csikike
1. okt 2009

liu, viem o com hovoris, ale ked sa mala narodi, tak to bude ovela lepsie, uvidis 😉 ,
ja som v nemocke nikdy nevedela spat a teraz? normalne cez den, ked tam mala susedka navstevu tak som zaspala ako drevo a to vobec neboli tichi
moni, drzime palce na zajtra 😉

lara1znk
autor
1. okt 2009

ahojte kocky,

vidim ze na moniku to uz ide, taka aktivita je typicka predporodnej nalade 😀

vobec vas nestiham, doma je teraz tolko roboty, zase sama na vsetko, tak mam dost, kym si zvyknem to teda potrva.
mame tu uz riadnu jesen. vratili sme sa v pondelok, leteli sme krakow - birmingham, celkom dobre, az na to ze christianko sa nam po ceste v aute totalne dogrckal, chuda, ta cesta do PP je desna tak mu prislo zle, takze sme prezliekali, cistili rano o 6ej. opat som si nasla pomocnika mladeho chalana poliaka, velmi zlaty, tak mi so vsetkym pomahal celou cestou 😅

musim vas docitat

ako tehulky, ako rastu bruska? ako sa citite?
nejake novinky?
pierri, vy co noveho?
a pene?

dufam ze sa sem zase skoro dostanem a pridam aj nejake fotky z SK

idem si dat rychlo kavu kym starsi spinka, danielko strasne malo spi cez den, je to tazke.

lia
1. okt 2009

csiki,stale si hovorim,ze potom mi to bude chybat,ale co narobim?ja by som aj spala,ale tak mi strasne trpnu ruky,ze som uz aj tu minimum a neda mi to spat ako to boli 😖 .vsetko mi pada z ruk,uz mi to ide fakt na nerv 🙄 .
lari,daniel sa na teba podoba,uz to vidim aj ja 😀
ty musis mat strasne fofry 😅 ale krasni su 😵

moni,zajtra na teba myslim,daj vediet pierre alebo niekomu,nech netrpneme,drzkaj sa,drzim este raz palce nech malinkeho vyprdnes ani nebudes vediet ako 😀 😵

lia
1. okt 2009

csiki,ty maspre malu aj 50ku cislo??ja fakt uz neviem ci mam este dokupit alebo nie.tych mini veci ma velmi malo 😒

monika1
1. okt 2009

dik baby,zajtra nastupujem o 11tej do nemocky tak som zvedava ako dlho to bude cele trvat,no snad do vecera je maly na svete 🙂 tak drzte palce a ja sa urcite pierre ozvem 😉

pierra
2. okt 2009

ahojte..
moni do tretice drzim palceky, prajem krasny zazitok a netrpezlivo cakam na sms 😵 vela stastia a rychly priebeh!

lius o trom trpnuti som este nepocula od ziadnej tehulky 😕 nepytala si sa na to svojho dr.?

csiki ako sa mate? ako zvladas domacnost? tatik isto pomaha 😉

lari teba viitam po dllhom case, fotky su krasne, uz si si u vasich za tu dlhu dobu asi aj zvykla, nie? 🙂

moj jurko este stale spi, ja som v sokuu.. dnes asi obednajsi spanok nebude..

lia
2. okt 2009

spominala som mu to pierri,povedal,ze mam jest viac mliecnych vyrobkov,ale to znamena kolko??musim mu to povedat najblizsie,lebo uz sa to neda vydrzat
aj mna este berie,je take pocasie

pierra
2. okt 2009

a dnes si uz spala lepsie?

csikike
2. okt 2009

liuska, mala vobec nema velkost 50, vsetko 56 a aj to su jej niektore bodynka male 😲 este ich akotak zapne, ale na siroko uz nemozem v nich balit, lebo su jej male, asi ju zle odmerali, lebo je strasne dlha... normalne aj niektore nohavice 56 su jej kratke 😅

pierra
2. okt 2009

babyyyyyy..
o stvrtej mi dosla sms-ka od moniky 😵 maly Matej sa narodil o 15.05, s mierami 3130g a 49cm 😵 ze to slo velmi rychlo, podrobnosti snad napise monika neskor 🙂

penelope10
2. okt 2009

ahojteeeeeeeeee 🙂
Jejjjjj SRDEČNE BLAHOŽELÁME MONIKE A Jarovi (aj Adamkovi) k novenmu cloviecikovi v rodinke !!!! Nech robi veľku radost !!!!!
🙂
a samozrejme aj Csiki ku Hanke... Si sas nou nejako poponahlala ? 😕Joj normalne bz somaj ja brala take mimi male 😵 😵 😵...si to zopakovat 🙂
Akoto zvladate ?

Pierri sami snivalo s Jurko 😀 😀 😀 Cele to bolo take domotane že len ma niekde volal a sami nieco snezilpovedata sommu nerozumela, co odo mna chce a on bol z toho nervozny ze precomu nerozumiem ... 😀 😀
Inak konecne vikend !!! 😝 😝 😝 Somutahana ako kon.Mali sme dost perne obdobie...tak sa tesim ze sned bude lepsie.

pierra
2. okt 2009

kati ahoooj.. si ma pobavila s tym snom 😀 a vacsinou je to presne tak,je jurko blaboce 2 na 3 a malokto mu rozumie 😀
ako sa ma hugi? uz je zdravy?

lia
2. okt 2009

jjjeeejjj gratulujem maminke monike,jujjjj ako sa tesiiimmmmmmm 😵 😵 😵 😵
dnes lepsie,lebo som uz dva dni nespala,ale o siestej som musela vstat kvoli rukam 😒

monika1
3. okt 2009

Ahojte 😵
tak sa ozyvam z nemocky a dakujem za blahozelania 🙂 porod bol super rychly,necakala som to take rychle ani v najtajnejsich prianiach 🙂 takze o 11.15 ma vysetrila dr,podrazdila mi krcok,bola som otvorena na 3 prsty,potom som sla na prijem a naspat na porodnicu kde mi robili dlho monitor,to som este nic necitila,len obcasne tvrdnutie a slabe menzes bolesti,potom mi urobili klystir a akosi sa to rozbehlo,to bolo zhruba pol 2 ked uz bolesti zacali byt poriadne a maly sa narodil o 15tej takze sa poponahlal 😵 nastrih mam len malinky cize aj sediet sa da celkom v pohode 🙂 Matejko je uz pri mne,zatial sal len malinko a len spinka 🙂 potom pridam aj nejake fotocky 😵

pierra
3. okt 2009

moni ahooj..
no taky luxus, chatovat z porodnice 😝 si na nadstandarde?
ty si svojim porodom zmarila vsetky povery o trvani vyvolavanych porodov, vsak ten tvoj rekord to by mohli aj do guinessovej knihy zapisat 😅 som rada,ze to prebiehalo tak rychlo, potom musis dat tipy ako na to 😉

csikike
3. okt 2009

Moni, srdecen blahozelame a prajeme vsetko naj celej rodinke 😵

monika1
3. okt 2009

dakujeme csiki 😉
pierri nie som na nadstandarde zatial je tu plno,uvidime v pondelok ci niekoho prepustia...no fakt som stastna ako blcha ze to slo tak rychlo aj ked bolesti boli nenormalne 😅

pierra
3. okt 2009

moni kraasny Matejko 😵
paci sa mi ako ste zachytili vsetky tie okamihy, pri druhom budeme dufam aj my viac fotit aby sme mali pamiatku 😵

lia
3. okt 2009

jeeejj moniiii vitajteeeeee 😵 😵 😵 😵
kolko vas je na izbe??
ale uz vas asi aj pustia,pondelok alebo utorok,ci nie??
aj ja stem taky porod 😅

monika1
4. okt 2009

dakujem pierri no je to nase slniecko,teraz je taky spokojnucky,len spinka,asi uz ma zltacku poobede budeme mat vysledky krvi ale uz aj pekne papal,prisal sa konecne ale mohol by aj viac lebo ja mam uz naliate prsia dost...
inac ako inak musela som muzovi vraviet vsak ma odfot 😀 takze na moju poziadavku vznikli take fotky 😀
neviem kedy nas pustia,v stredu by mali len sa este uvidi ako zltacka ale ja by som sla domov hoc aj hned,citim sa super 🙂

pierra
4. okt 2009

wau super,ze uz mas mliecko,tak nech matejko pekne papka a pribera 🙂
mne jedna sestra z novorodeneckeho povedala,ze zltacku maju prevazne deti mamiciek,ktore dostali oxytocin, neviem co je na tom pravdy 😲
a fakt by mohli pustat domov skor, hlavne ked tam maju plno, nie?

my sme sa najedli ako kone, fucime pred telkou 😝 doobeda sme boli povzbudzovat maratoncov, super suu.. samozrejme, asi 20 africanov vyrazne vpredu pred ostatnymi 🙂 ale obdivujem ich vsetkych, ja som beh nikdy nemala rada, bolo to trapenie a stale mi bolo zle az som sla odpadnut 😕

monika1
4. okt 2009

oxytocin som nedostala tak neviem co je na tom pravdy ale aj ja sa divim ze zltacka prisla tak skoro a aj mliecko...
aj moji chlapi boli pozriet na maratone,my sme stale chodili pozerat a normalne mi to dnes chyba ze som nemohla byt s nimi ☹

pierra
4. okt 2009

no moni cele to mas nejake urychlene, v dobrom slova zmysle, psychicka pohoda urcite zohrava velku ulohu 😉
ozaj a asistentky boli ake? adamko dnes pride pozriet braceka?
dam ti fotky na fb,aby si mala aspon virtualnu maratonsku atmosku 🙂

monika1
4. okt 2009

asistentky boli perfektneee,jedna starsia a druha mlada baba strasne akcna super bola 🙂
a Adamko asi nepride lebo ma sopliky ☹
super daj foto 🙂

pierra
4. okt 2009

moni,tak som dala ale zase mi nefunguje ten prehliadac fotografii,tak len par ich tam je.. a fotila som proti slnku,takze nic moc 😒

lia
4. okt 2009

jejjj moni 😵
ty uz si uplne fit??to je supiš 😵
no ale v utorok by vas mohli pustit.u nas v ba to je katastrofalne,stale to citam aka je situacia,no hroza ☹ .
matejko stale spinka??ty sa nudis a ja nebudem vediet co skor 😅 a ako na to 😖
si na nadstandarte??sama??este ze mas aspon net 🙂

janka1
4. okt 2009

monika blahozelam 😵 😵 😵 😵
maly je uzasny , drzkajte sa a nech ste co najskor doma 🙂 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre