Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

caraida
17. okt 2009

ahojte babulky!

velmi gratulujem (pardon, ze neskoro) csiki k hanke a monike k matejkovi! nech ste stastni a zdravi!
vitam naspat lariku a lius, vydrz! uz len par tyzdnov... potom rychlo zabudnes.

pierri, aj ja uz vymyslam na vianoce, ale zatial len rozmyslam, co komu. malickosti. ja to objednam cez internet, s bandou sa neda nakupovat. a tiez si chcem vychutnat vianoce, nech to nie je stres.

a my? ako zacala jesen pred par tyzdnami, tak sa vlecieme z jednej nadchy do druhej, maly zacina protestovat proti odsavaniu nosa, prcek sa radsej naucil poriadne smrkat.
minuly tyzden ma zlozila brutalna crevno-zaludocna chripka, fakt som 4 dni nevstala, len doplazila na zachod. nebyt manzela, co si vybral volno, neviem, co decka.
maly si z toho odniesol hnacky, ktore nie a nie prestat. aj som sa balila do nemocnice, v pripade nudze.
lenze detska dr prehlasila, ze je v poriadku. on ma totiz staaale hlad ako otesanek.... tak mi nastastie nedehydruje.

prcek maleho tazko nesie. u nas to nie je taka pohoda. vzdy bol nervak, ale teraz sa mi to vracia ako bumerang.

baby super, ze vasi to beru tak sportovo.

inak uz aj prestal chodit na nocnik, este naschval ocika aj postel, ak sa mu podari. vraj je to normal podla detskej. mam mu dat cas. aj si sam povie, ze chce byt male baby.
tak tu bojujeme, nahanam ho na sport, na musik, vonku, aby sa vylietal a nemal cas vymyslat. ale aspon maleho nebije, tak som rada. aj to niekedy zacnu... 😒

uz sa tesim na december, ideme zaciatkom k nasim domov, tak sa tam hadam trochu zkludni.

aj mne by tu bodli nejake babky, tety, niekto. ale este aj kamaratky su tehotne, tak ho nemam kam supnut...

ale inak by som nemenila, otesanek je zlaty, usmievavy, len sa neda tak odlozit, ako by som si priala, tak si aj pobeka, ked nanho nie je cas. zatial papa a ja dufam, ze sa to u nas ukludni!

krasny cas s malymi a lius, tebe zatial s nelinkou. inak ideme sa v piatok kukut na taku inu rasu - trochu mensie a skladnejsie a neslintave. ja som sa nevzdala tej idey steniaka na jar, ale ako nasi museli dat uspat pred mesiacom starsiu babulku, tak novofundlaka nie, aj ked je to moje srdcova rasa a zasa bude jedneho dna nufak. no najprv musim najst poriadny stary zdravy chov, nech sa mi dozije viac ako 7 rokov. nie ako tie dnesne vystavne mrciny.

lia
18. okt 2009

ahoj cari,

ty si tu nebola 100 rokov.
juuujjj,no u vas to musi byt vesele,no ale treba vydrzat,mate asi teraz kriticky rok a casom to prejde aj prcka robit naschvaly,teda dufam.ja mam takeho brata,ale jemu to ostalo doteraz 😀 nerobi zle,len provokuje,ale ja si s nim rady viem,len oca to vytaca 😀 .ale inak dobrak od kosti.
tak vy riesite hafana??mas toho malo na krku?? 😀 aku rasu chcete kupit??
mne je zle jak volovi od vcera,som si myslela,ze sa z toho vyspim,ale houby 😖 tak som uz dve hodiny hore,dam si asi caj so suchym chlebom,ci mi to nevcucne a pojdem si potom lahnut.

caraida
18. okt 2009

ach lius, dufam, ze ta nechyta taka crevno zaludocna chripka. to je fakt hnus, co tu obchadza...
ty si ale asi vyberies vsetko, ze? este vydrz, potom ta mala princezna postavi na nohy 🙂 oni ti mali to vedia dobre. ja niekedy v noci miesto aby som chrnela, tak sa pozeram na maleho ako spi. vtedy je zlaty. a on teda v noci nespi ktovie ako. podla toho aj rano vstavam ako matoha... 🙂

ja som si braskami nikdy nerozumela, ale teraz by som nemenila. som rada, ze ich mam. 🙂

australian shepperd 😉 som zvedava, ci je to nieco pre nas. predsa len, oproti nufakom je to mini rasa.
tak sa ideme kuknut na chovatelku. ona ich chova na terapiu pre postihnute deti a pracuje s nimi ako terapeutka, tak vraj s detmi nie je problem. jej starsi pes rozozna cez 130 plysovych hraciek podla mena... nik ho to neucil.

haha, mojmu manzelovi vlasy vstavaju dupkom, ale nemoze sa tomu vyhnut. uz pred svadbou musel slubit, ze pes bude aj tu 😀 on zvery nemusi, aj kocura len tak tak skusol. asi je rad, ze som sa preorientovala na nieco mensie a nie take hovado, co zaberie cely kufor vo velkom aute.

ale deti maju vyrastat so zvieratami, mne osobne pes chyba (deti su zlate, ale pes je iny) a myslim, ze prckovi to pomoze... ale uvidime na jar, ak budu steniatka, mozno si este ten zbytok vlasov, co mi nevypada, vytrham 😀 😀 😀

csikike
18. okt 2009

cari, si dobra 😉 sa vzdy pobavim na tvojich vyrokoch 😀
baby, pomoooooooooooc, moja mala brutalne rychlo rastie, overal co som planovala na zimu jej je LTT 😲 takze mozem kupovat novy 😲

lia
18. okt 2009

cari 😀 daj link ako to vyzera
no veru,s tymto vsetkym som veru neratala,ale uz som si zvykla,ze vsetko co mam,si musim "vyzrat"
uz mi nie je zle ,bolo to asi tym magneziom,ze som si to dala po dukatovych buchtickach 😒
moni,ty si kolko jedla toho 600mg magnezia??ja beriem 5 denne
csiki 😅 ,aj ja mam kamosku,co jej mala tak rychlo rastie 😅 neni to nic moc,lebo ledva to 2x ma na sebe nejaku vec a uz je jej mala 😖 no ale lepsie ked rastie ako keby nerastla 😉 tak jej troska chuti 😀 nedas nove foto??

csikike
18. okt 2009

lia, ze troska? ved za 2tyzdne pribrala 650g a narastla 5 cm 😅

lia
18. okt 2009

a to je dobre tolko narast za 2tt?? 😅

monika1
18. okt 2009

Ahojte 🙂
cari dakujeme 😉 a super ze si sa ukazala po dlhej dobe a napisala ako sa mate 🙂 no ale ty si teda doma s krpcami uzijes,snad sa Bastik polepsi a zacne ti aj trosku pomahat a nehnevat ta 😉 ja sa nemozem stazovat, Adamko je skvely bracek a dufam ze to tak aj ostane...
cari a ten hafik je krasny,ja tiez dufam ze ked budu chlapci vacsi tak si kupime aj psa,zatial sa vytesujeme z otcovho,chodime s nim na prechadzky tak to momentalne staci ale moje srdce tuzi po psovi,vzdy som mala psa pri sebe tak teraz je to divne aj ked mi to az tak nepride kedze mame deticky 🙂 a ja velmi tuzim po border kolii 😵

inac sme dnes konecne boli vonkuuuuu 😎 😎 😎 uz som mala riadny abstak a konecne aj pocko bolo take kludne tak sme poobede vyrazili,spiaceho Matejka som obliekla a sli sme na chvilku aj ked sice slnko svietilo ale ruky mi teda mrzli ale moc som sa nenakocikovala,Adamko mi nedovolil 😅 😀 ani za svet mi nechcel dat chytit kociarik,ze len on alebo tata...no nakoniec ho tata prehovoril a vyskusala som si kociarik aj ja 😀

csiki tak vy krasne rastiete 🙂 som zvedava na nas na poradni ale az o tyzden...

lius ja som brala 3x 500mg magnezia

penelope10
19. okt 2009

Ahojte 🙂
sa opat po dobe ozyvam :(
kukla som trochen albumceky a strasne sa mi paci maly (modliaci sa) Matejko 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

Monike dakujem za tip 😉 Objednáme to asi uz teraz... aj keď to budeme musiet asi dat ukryt mimo bytu, kedže pred malym sa tu uz takmer nic neukryje.
Krásne ako si Adamko chráni svojho bračeka. ... no je to 3:1 teraz u vás doma.
U nás prebieha boj s nocnikom... fakt mam pocit ze s plienkami budeme aspon do štyroch !!!! 🙄 🙄 🙄
Maly bol v sept dost chory, najprv mu dala zle lieky, pootm mu ich menila a potom sme dostali v takej vzdialenejsej rodine zltacku, tak sme sa vsetci ockovali.... potom sa riesilo, ci maly moze ist vobec do kolektivu, kedze inkubacna doba je 50 dni ... a ani Vam nehovorim, ze to chceli ratat od ockovania. A riziko ze by sa mohol nakazit bolo tak 5% ...
Ale sme zaočkovaní a snad s nám pliaga vyhne do konca života.
Normalne ked Vas cítam sa mi trochen cnie za MD...

monika1
22. okt 2009

Ahojte 🙂
kde ste vsetky?

lius ako sa mas?
a ostatne?

my sme doma a nakukam stale a nic nepisete a ja mam aj casu 😀 Adamko je momentalne hore u babky,Matejko si akurat nalozil do plienky 😵 takze mam chvilku a ide sa prebalovat,potom mozno zaspinka a pojdem varit obed 🙂 pocasie je zase take onicom na spanie tak dufam ze sa splnia tie ich predpovede a bude teplejsie a krajsie pocasie a pojdeme uz na poriadnu prechadzku 🙂

pene no ta fotka je dobra 😀 ale tam mi pride taky "iny" taky baculko co on vobec nie je,fakt sa zmenil od porodnice 🙂 a drzim palce s nocnikom,vsak este mate cas,neboj pride na to ze je dobre byt bez plienky aj ked teraz hra pocasie proti vam,v lete sa najlepsie odnauca 😒 hmmm a ta zltacka no super...hadam vas to minulo 😉

csikike
22. okt 2009

ahojte, mne teraz deti spia, tato je v garazi a ja mam chvilku volno, inac odpadavam
mala cez den chrape a v noci je hore a reve
maly zo 4 dni 3x nespal cez den...ale aspon v noci spi
inac som total unavena, vycerpana a tak
dnes sme boli na detskom predstaveni v materskom centre a tomi vydzal vyse 30 min. pozerat, potom ho to prestalo bavit, mala sa tam vyspinkala
dnes ideme za fararom dohodnut sa na krste, len neviem aky cas, lebo na urade je o 14,30, takze teoreticky o 15,30 by to aj mohlo byt...
zajtra ideme pre saticky pre hanku a pre ciapocku, uz sa strasne tesim 😵
este tomimu objednat koselu a vestu, nech je fesak 😵

pierra
22. okt 2009

ahojte maminky..
aj ja sem chodim vas citat ale sme u nasich a tu ide pomaly net,takze sa mi nechce cakat kym mi to odosle alebo vobec natuka moj text 😅
dnes som bola doobeda nakupovat akoze vianocne darceky a najviac som nakupila sebe, ja sebec sebecky 😀 ale aj tak dobre, ved s jurkom sa skusat neda,tak aspon mam co nosit, este nieco objednam cez net a pomaly sa to zacne crtat 🙂 a teraz je jurko chvilu vonku s babkou,tak mam zase chvilu pre seba,mmm..
csiki drzim palce nech sa ten spanok nejako ustali, hlavne hanke aby si trosku zregenerovala sily, musi to byt vycerpavajuce.. ja sa aj pri jednom dietati citim stale dost vycerpana,takze vas vsetky obdivujem ako to zvladate.. 😲
ozaj cari a ten psik akeho ste vybrali je kraaasny ako z rozpravky.. 😵 mne sa paci momentalne westik ale ja stale menim oblubencov, podla toho ake rasy chova moj bratranec a podla toho ake steniatka maju cerstvo vyliahnute 😅

monika1
23. okt 2009

Ahojte 🙂
csiki a kedy mate krstiny? my uz snad buduci tyzden zacneme vybavovat vsetko okolo toho tak niekedy v polke novembra by som to chcela mat...dovtedy este musim schudnut do slusnych nohavic 😅 a nieco si este na seba kupit 🙂
a Hanka ma dnes presny mesiacik 😵 mas nejake nove fotocky v albume?

pierri tak mate opat tatika mimo Ke? 😒 tak si si na seba nieco pekne kupila? ja uz mam riadny abstak z nakupovania,uz potrebujem vybehnut a minut nejake peniazky aj na seba 🙂 a uz mi pomaly a isto zacina zasibavat z tohto bytu ze nechodime von tak duuuufam ze zajtra uz nebude prsat a pojdeme doobedu vonku a poobede ideme prvykrat do mesta s kamosmi sa prejst tak dufam ze nam vyjde pocko,uz fakt potrebujem byt dlhsie na vzduchu a snad sa pocasie umudri ako hlasia a bude pekne ten dalsi tyzden 🙂

inac som tiez riadne unavena,som si myslela ze ked som nespala pred porodom ze budem ako tak pripravena na to ale vobec teda...aj ked sme v noci hore len raz hodinku tak aj tak som desne unavena a neviem to dospat...vecer padam do postele hned ako chlapci zaspia a sme hore od 6 co Adamko dlhsie nepotiahne 😒

pierra
23. okt 2009

ahojte
tak sme uz doma, tasky vybalene, pred pol hodkou nas doniesol dedko... a tatik by mal dojst tak o dve hodinky, uz sa tesiime 😵 bolo fajn ale jurko cim dalej tym viac zneuziva,ze tam ma vela pozornosti, tak niekedy riadne vystrkuje rozky, teraz ho bude rozmaznavat tato,tak od pondelka prisny rezim..
moni kupila som si tricka s dlhym rukavom z cameieu, pulovrik taky obycajny z terranovy, nausnice a prsten lebo by sme mali ist na svadbu kamosom a este penazenku 😔 😝 no ale to uz je akoze vianocny darcek ta penazenka, len sa mi hroozne pacila,tak som ju tam nemohla nechat..
ozaj baby poradte nejaky napadity svadobny dar, nechceme davat peniaze, skor nieco take zaujimave na pamiatku a nie moc drahe 😅

a to pocasie je o drzku, radsej nech je minus 5 ale nech neprsiii vkuse, ved to uz je na depku fakt 🙄

moni a kde budete krstit?

monika1
24. okt 2009

pierri tak si si pekne nakupila 🙂
krstit budeme tu na furci v takom peknom novom kostoliku,aj adamka sme tam krstili 🙂
a pocasie sa trosku umudrilo aj ked by nemuselo tak fukat ale aspon neprsi a svieti dokonca aj slnko tak sa tesim ako male decko ze ideme konecne vonku s kamosmi na prechadzku 🙂

pierri skuste sa pozriet po nejakej vaze zvlastneho tvaru alebo take nieco 😨

csikike
25. okt 2009

moni, krstiny mame 28.11
a foto? akosi nestiham fotit, ale uz sa polepsim 😅
vcera mi mala spala za cely den asi 3 hodiny...som myslela, ze ma svacne, po kupani som myslela, ze zaspi na cecku ale ona este vydrzala s tatom pozerat z jojky ten film
ja uz som o 20tej zalahla 😕
my chodime von kazdy den, tomika nedokazem udrzat doma takze mala ma prechadzky ci chce ci nechce 🤐
a dar? naposledy sme darovali peniaze, tak, ze do detskeho desiatoveho boxu sme dali peniaze, zamenen na drobne a zakopali sme im to na zahrade, oni dostali obalku a v nej mapu s presnym poctom krokov a obrazkami kde najdu "poklad" mlady mali z toho zabavu 😀

lia
27. okt 2009

ahojte,

ako sa mate??
ja nic moc,vcera mi na hemato zistili,ze mam nejaky v tele,bola aj u vseob.lek.,vecer na poradni a tam sa zistilo...mam nejaku infekciu ,ktora je nezvycajna,mam ju na krcku a beriem dalsie antibiotika a co je horsie,musim ist cisarskym rodit.lebo mam toho malo cez tehotenstvo,som zvedava co ma este caka 😔 .som z toho uplne mimo ☹ 😢 .chcela som rodit normalne,bojim sa,ze sa mi rana bude tazko hojit,budem ubolena a chcela som si malu uzivat od zaciatku.aj s mliekom to bude hroza,co ma tiez desi.

pierra
27. okt 2009

ahoj lius.. kvoli infekcii ides rodit cisarskym? ved antibiotika by to mali preliecit nie?
a nebud smutna, pozri aj larika aj csiki rodili cisarskym a kojili pekne obidve deticky, nie je to od toho zavisle, v prvom rade psychicka pohoda musi byt.. zabezpec si maminku alebo svokru na prve dni aby si nemala inu starost iba o malicku a urcite to zvladnes,neboooooj.. budete mat krasne vianoce 😉

my sa mame ok s jurkom akurat ze dnes zase prsi a my chceme ist vooooon 🙄

csikike
27. okt 2009

liuska, klud, rodit cs je fajn, mlieko som mala hned, aj toho mledziva som mala kopu, dokonca som si musela odstriekavat v nemocke, takze o to sa neboj
a rez sa zahoji v pohode, teda po druhom rychlejsie 😵 alebo to bolo len tym, ze som nemala cas to tak prezivat
a aspon nebudes vediet ake su kontrakcie... ma to aj sovje vyhody, a ked chces mat dieta hned pri sebe, tak si daj spinalku...
podla mna dnes uz nie je az taky rozdiel a nemyslim si, ze sme horsie matky co sme mali deti cs... a presne to je aj s kojenim, aj keby si nekojila, tak sa nic nedeje, tymnebudes o nic horisa matka ako tie co koja, hlavne aby ste boli obe v pohode
a na prve dni, budes mat manzela pri sebe, nie? tak ho zapriahni, hlavne do kupania, lebo zohybat sa bude dost tazke...
a mama ti moze navarit, a vzdy ked bude mala spinkat spi aj ty, neboj, da sa to zvladnut a na vianoce uz budete stastna rodinka 😵

lia
27. okt 2009

sak uz sa na to programujem pomaly.u vas prsalo??u nas bolo celkom pekne
kontrakcie uz vien ake su csiki 😅 ta spinalka sa plati??
dakujem za krasne slova 😵 cmuk 😵

monika1
28. okt 2009

Ahojte 🙂
lius neboj vsetko bude dobre,hlavne je ze sa vies teraz na to dopredu psychicky pripravit a o mliecko sa neboj,sestricky ti budu malu nosit na krmenie a prikladanie a na druhy den uz budes isto s nou,mozno aj cely den 😉 a urcite si daj spinalku,rychlejsie sa zotavis 😉

my sa mame dobre, Adamko sa momentalne hra na kuchara a Matejko lezi na gauci a nieco si mrmle tak mam chvilinku cas 🙂 za hodinku pojdeme isto vonku na prechadzku vsetci,vcera som bola s nimi prvykrat sama vonku a bolo to v pohode 🙂 a bol to taky zvlastny pocit s dvoma detickami 😵

csikike
28. okt 2009

liu, myslim, ze nie, teda v GA nie, (spinalka)
a ak mas problem s tlakom, tak ti spinalku nespravia
ja som bola celkovo a nelutujem

lia
29. okt 2009

ja sa najviac bojim toho kojenia,zevraj v nemocnici ti nikto neporadi ako dobre prisat dieta.no ale ved uvidime,ked sa bude dat,tak sa bude dat,ked nie,tak nie.
nemam problem s tlakom,aspon s tym csiki 😝
ty si bola v celkovej anesteze??ale iba teraz,ze??

csikike
29. okt 2009

liu, nie, bola som obidvakrat v celkovej
a s kojenim to nie je pravda, oni ti malu prilozia a potom skontroluju ci je spravne aj ci spravne taha a ked ti ju budu nosit na papanie tak im povedz, ze nech pozru ci je mala spravne, urcite budu ochotne ti pomoct 😉
uvidis, ze to bude dobre 😉 , len sa nad tym nestresuj, vsetko ries az ked to bude aktualne, lebo sa zblaznis 😀
vravia, ze chlapci maju koliky a cojaviem co, tomi mal asi 2x a hanka ma takmer denne 😨 co uz

caraida
29. okt 2009

ahojte,

chlapci drichmu, doobeda bol sport, tak sa vyblaznili, prcek tam lieta ako divy a maly, miesto aby chrnel v kutiku, tak sa necha nosit vo vaku a natahuje krk ako korytnacka, aby mu nieco neuslo. este by cosi prepasol. s tym som neratala, ked som prihlasovala prcka na kruzky, ze tam budem funiet ako klokan.
on je takto na to non- stop nosenie a cvicenie aj dost tazky.

ach lius, no ty si fakt silna zena! ale havu hore!
cs ma aj vyhody, nemusis stresovat predtym, ze kedy sa to spusti a ci sa to niekde nezasekne a pod.

a to kojenie neries! kamaratka spominala, ze na kramaroch robia cosi ako pripravu, ci kurz mozno aj inde, nepomohlo by to? teoreticka priprava?

pozri, ja som mala okolo porodne babice, aj laktacnu poradkynu, aj pumpu, aj vsetko, aj na hlavu sa mozem postavit, obaja mali sali ako divi, casto a spravne, ale mlieko nebolo ani po 2 mes.

a suseda na izbe tiez po cs, nechcela kojit, babo ani neprilozila a jej rovno tieklo!

takze bude, bude! a tebe to vyjde, preco by nemalo, ved uz si si preskakala dost.
v najhorsom, aj na flasi vyrastu, mam tu 2 exemplare 😀 😀 netreba to vsetko redukovat len na stravu, babo potrebuje aj ovela viac, pomaznat, ponosit, pohrat, alebo sa nan len usmiat 😉

baby, mne az teraz dochadza, ake to bolo s prckom tazke, ked bol maly. stale len vrieskal a je nervak dodnes.

tento maly je taky macik, usmievavy, maznos, nic ho len tak nerozhadze, no za odmenu 🙂 a ked ho prcek taha za vlasy, alebo za usi (este sa s tym nezmieril, ze ma brata), tak maly len blaci ako jahna be be , ani nepace a tak urazene kuka. ale pracuje na tom, aby ho vahovo dobehol 😀 a skusa sa ako dazdovka presuvat, takze az podrastie, mam pocit, ze to prckovi vsetko vrati a ten si uz potom len tak nic nedovoli.
ako u mojich bratov, to bolo presne tak 😀

csikike
29. okt 2009

cari, to mas super, ze maly je taky maznos 😵
ja som tajne dufala, ze hanka bude lepsia ako tomi, ale mylila som sa, tomi aspon v noci spinkal krasne... hnka? to ani nahodou 😖

monika1
29. okt 2009

ahojte 🙂
cari super ze si sa ozvala ako sa mate 🙂 ja mam zatial pocit ze Matejko je povahovo to iste co Adamko...zatial a mohlo by to aj tak ostat 🙂

lius neboj mliecko isto bude len o tom tolko dopredu nepremyslaj 😉

my mame zajtra prvu poradnu tak som zvedava kolko sme pribrali 🙂

lia
30. okt 2009

jeejj cari,dakujem ti za tvoje slova 😵 mas pravdu,uz sa mi nechce ani citat o tom co ma caka,uz si len vychutnam posledne volne chvile a veci,ktore sa budu tykat malej,budem riesit potom.dajako bude 😉
uz mate mesiac moni??
hanka je diskotekarka??dufam,ze sa vam to csiki coskoro pretoci do normalu 😉

monika1
30. okt 2009

ano lius dnes mame 4 tyzdne 😵 mesiac az v pondelok
mame dnes aj poradnu ale vonku je strasna kosa a vietor tak dufam ze sa trosku otepli 🙂

pierra
30. okt 2009

ahojte 🙂
no veru u nas je riadna zima,aj ked spoza okna vyzera byt slnecno.. my sme boli vonku skoro 2 hodiny a ja som riadne premrzla, brrr.. uz musim vytiahnut cizmy aj teplu vetrovku a pancusky urcite 😨

moni tak drzime v poradni, nech mate aspon plus jedno kilecko 😵 😅

baby ozaj, co kupujete drobcekom na vianoce? nemate nejaky zaujimavy tip? my s muzom listujeme katalog dracika dookola kazdy vecer a nejako sa mi tam tento rok nic nepaci, polovica bola aj minuly rok 🙄 mam pocit,ze bud su tam tie detske svietiace a hrajuce hracky pre najmensich a potom az tie narocne stavebnice,ktore vyzaduju zrucnost 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre