Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

tatiana
1. aug 2008

ahojte 🙂

Jurkovi vsetko naj 🙂
o bozinku ako to leti, uz bude mat rocik, to je neskutocne ako nam to ide 🙂

a dakujem za pochvalu.
Inak aj tu lialo ako z krhly, risko teraz este spinka a ja pozeram Dallas 😀 😀
no inak ma to moje nachladnutie neopusta, risko musel polku noci spat so mnou, lebo sa mu nejako podarilo precikat si plienku az na plachtu v postielke.
no a ja len dufam, ze neochorie.
Dnes je pod mrakom, snad pojdeme aj cez den do mesta a nie len vecer ...
Inak zajtra mame v plane maly vylet asi len na Pocuvadlo, pokial nebude zasa 32 stupnov :(

penelope10
1. aug 2008

ahojte kočky 🙂

Jurinkovi Všetko Naj prajeme spolu s Huginkom 😉

Moni ty si riadna chatárka 🙂 Ocinovi skoré uzdravenie a rýchla návrat do pôvodnej formy.

Tani ja sa nestíham divit nad Riškom, on je nejaky vyspelý 😅 ... keď si ho porovnám s mojim... Na druhej strane, každé dieťa má svoje tempo 🙂

Baby tu vyzera pocacie spoko... uvidime, Iľko hlásilna dnes kopovitú oblačnosť... Netuším ale čo to znamená 😀 ... a chceme isť vonku 😎

lara1znk
autor
1. aug 2008

dobre ranko,

tak vidim ze podobne pocasie je vsade. U nas sa ochladilo a bude asi aj prsat. No super. 😒

tani, neboj, risko by nemal ochoriet, zatial kym je plne kojeny, je chraneny.

moni, som rada ze ocovi je lepsie, uzite si chatu. Idete na cely vikend?

pierri, aj my blahozelame jurkovi, uz len mesiac a mate doma velkeho chlapa.
inak ja som sentimentalne cely cas, hocikedy vytiahnem fotky, stale spominam na to a na hento, guy uz musi mat zo mna dost. 😀 stale tomu nemozem uverit ze my mame takeho zlateho chlapceka, stale sa z toho tak velmi velmi tesim a prezivam to 😀

oslava nebude velka, mali sme mat party na bu duci vikend, aj moji rodicia pridu ale nakoniec nikto z muzovej rodiny nemoze, vsetci su na dovolenkach a tiez vela jeho kamaratov, no ked on im to povedal na poslednu c hvilu, hlavne ze ja som uz oslavu naplanovala v marci ale nevadi, su to je ho narodky, ked si to takto dokaslal, ma co chcel. Ja s tym uz nestresujem.

zajtra som sama doma, guy ide na cricket na cely den takze my oslavime v nedelu. zajtra skocim po tortu, taka som na nu zvedava. darcek mu idem ku pit taku poukazku na really jazdu tak dufam ze sa mu bude pacit.

pierra
1. aug 2008

baby kupujete niektora detske vyzivky coop jednota? alebo tie s modrym vrchnakom?
mne sa zda,ze posledne mesiace ta vyziva uplne zmenila chut, citit akoby plesen alebo hnilobu 😒 vcera som jedla plesnivy syr a poviem vam,ze chut bola dost podobna 😒 nechutnali ste niektora? nechcem otravit svoje dieta 😨

lara1znk
autor
1. aug 2008

nepoznam to pierri

tatiana
1. aug 2008

pierri - nepoznam ich ani ja ...
teda poznam, no dlho som nejadla ...
a tak mu to teraz nedavaj 🙂

baby?
od kedy ste davali prikrm? lebo tu na MK citam ze baby davaju aj kojenym detom aj od 4 mesiaca, to mi pride neskutocne skoro ...

lara1znk
autor
1. aug 2008

tani, od 6. mes. sa ma davat

penelope10
1. aug 2008

tani my sme zacali 3 dni pred dovrsenim 6. mesiaca 😉
no baby v januarovkach 08, davali aj od 5 -teho (dovrseneho)... ja by som pockala do 6. mesiaca, pokial mu tvoje mliecko staci a pekne prospieva 🙂

tatiana
1. aug 2008

jasne jasne, mne sa to len cele zda skoro.
Nemozem si pomoct.
Ja planujem dat po 6 mesiaci 🙂
nemame sa kde ponahlat 🙂

monika1
1. aug 2008

lari ideme na cely tyzden 🙂 prave som dozehlila,maly spi,tak idem balit 😎

tani aj ja si myslim ze je to moc skoro,staci od 6 mes,netreba sa kde ponahlat 🙂

pierri nepoznam tie vyzivky 😒

tatiana
1. aug 2008

sak prave moni 🙂
to len kocky v marci sa ponahlaju ...
:(

lara1znk
autor
1. aug 2008

moni, tak este raz prijemnu dovolenku, nech vam vyjde pocasie a oddychnite si 😎

tani, urcite sa netreba nikam plasit, na materinskom mliecku je krpcom aj tak najlepsie.

my sme sa prave zobudili, obedny spanok sme dnes vynechali, mali sme navstevu, maly bol taky unaveny o 4ej ze sa mi vystveral na kolena a tak zaspal, chuda male. Dufam ze vecer pekne zaspi.

co porabate cez vikend? teda moni, vy mate super program a vy ostatne?
tani vam pride zajtra ocino, co?
a vy pierri, csiky? lia?

pierra
1. aug 2008

tani, ja mam znamu,ktora skoro do roka vobec nedavala prikrmy a svagrina plne kojila do 8.mes.. tie dietky o nic neprisli, naopak, su zdrave zdravuckee.. 😵 a maminky mali menej starosti 😵

lari my ideme zajtra na cely den k nasim, budeme grilovat a hrat sa s jurkom, dnes som uz upratala vsetko.. a v nedelu podvecer by sme mali ist na navstevu k znamym..
a vy?

tatiana
1. aug 2008

hi 🙂

noo ano pride nam tatinko 🙂) taaak sa tesujem ako mala ...
pooriadne mi chyba ☹
Dnes isiel korculovat BA inline - kooonecne, tak hadam to dobre dopadne 🙂

lara1znk
autor
1. aug 2008

ja som zajtra sama tak idem konecne kupit ten darcek nasmu daddymu, po tortu, nafukam zopar balonikov, a v nedelu oslavujeme,
mala by som sa stretnut s mojou byvalou manazerkou, asi pride na navstevu tak sa celkom tesim a aj jedna moja byvala kolegyna asi pride s detmi, teda viete ako to chodi, bud pridu obidve alebo ani jedna 😀
tak uvidime zajtra

pekny vikend vsetkym 🙂

csikike
2. aug 2008

ahojte, konecne sa ozyvam aj ja , vsetko naj jurkovi, dodatocne 😉
my chodime po kupaliskach, ale maly je sukromnik, ma ten vlastny bazen a tam sa clapka...
dnes pojdeme asi do velkeho medera, je to uz dakych 20 rokov co som tam nebola (fuj, to uz neznie vobec dobre)...

pierra
2. aug 2008

dobry vecer babule

dakujeme vsetkym gratulantom, doteraz som sa zabudla podakovat 😔

csiki vo velkom mederi sme raz boli so segrou,bratrancom a starymi rodicmi na tyzdnovom vylete a presne je to uz dakych 20rokov, velmi radi na tu dovolenku spominame, mame krasne zazitky 😵 vy tam mate naokolo plno kupalisk, tu v KE su 3, vecne preplnene, malo bazenov a studena voda 😒 my chodime casto do madarska,tam je super..

my sme dnes boli u nasich cely den, bolo super, jurko sa kupal v bazeniku a behal bosy po travicke, velmi sa mu to pacilo.. vecer sme aj opekali, joj dobre mi padlo,ked nas tak cely den rodicia rozmaznavali 😎

csiki a nefotila si? malo fotiek pridavas..

csikike
3. aug 2008

pierri, nie nefotila som, trocha to flakam, ale posnazim sa, za cely jul ma tomik asi 5 fotiek 😲
a vsetko naj christiankovi 😉
hej, nastastie tu mama kopu kupalisk s termalnou vodou, inac nakoniec sme neboli v mederi, ale zase vo vincovom lese, velmi sa nam tam zapacilo... a dnes mame namierene do hornych salib, asi, ale trocha sa bojim, lebo je nedela a kopa ludi... no ved uvidime

pierra
3. aug 2008

aj my gratulujeme christiankovi 😉

csiki tak to rychlo naprav,aby ste mali na co spominat, aj my sme zvedave ako tomik rastie 🙂

csikike
3. aug 2008

hej, no, posnazim sa 😅
pierri, uz si vymyslela co jurkovi na rok? teda co mu kupis?
ozi, pouzivate niektora choditko?

pierra
3. aug 2008

csiki, nie nevymyslela.. nemam chut investovat do drahych hraciek lebo ako som si vsimla, kazda zabavka ho zaujima maximalne tyzden.. jedina vyhodna investicia bola vlacik ktory hra a blika, co dostal na vianoce, s tym sa zahra kazdy den.. a este take farebne kocky,ktore do seba zapadaju,jedna do druhej.. inac ho zaujimaju lopty, knizky, vrchnaky od flasticiek od vyzivy, moje kuchynske naradie a este ked ho necham v spajzi alebo pri vysavaci 😀
takze rozmyslam fakt.. asi mu darujem moju kuchynu plnu tajomstiev.. 😀
neviem, poradte s cim sa vase dietky radi hraju..

a ja choditko nepouzivam kvoli jurkovym klbikom,co mal problem ale jedno sme dostali, nastastie som ho minuly tyzden predala na mmb. 🙂

csikike
3. aug 2008

pierri, tomikova najoblubenejsia hracka je prazdna PET flasa resp. ani nemusi byt prazdna 😅 a igelitovy sacik 😅 , takze ti moc neporadim, este ma rad ikeackeho potkana 😀 , ale to len preto, ze ma chutny chvost
mne tiez neurologicka choditko zakazala, ale kazdy do mna hudie, ze sa nenauci chodit ak ho tam nebudem davat. Ale mne sa to nezda

pierra
3. aug 2008

csiki ver tomu,ze sa nauci.. v nasom okoli nikto choditko nepouzival.. ani jurko a uz stoji, chodi sam okolo stola a za ruky tiez.. takze je to otazka mozno mesiaca kedy zacne sam.. 🙂

csikike
3. aug 2008

hej, uz sa sam postavi, zatial iba o mna alebo manzela ale dnes uz aj v postielke a podarilo sa to aj odfotit, takze ak budem mat trocha casu, tak to zmensim a hodim sem
ozi, nie ty si chcela nieco z ikei?

lara1znk
autor
3. aug 2008

ahojte,

choditko ani my nepouzivame. Mame take co moze tlacit ale Christianko je dost vysoky takze je mu to dost nizke. Ale da sa na tom aj vozit tak aspon takto sa vyuzije.

Pierri, to poznam, drahe hracky sa nakoniec ukazu ako nanic a deti sa zahraju s niecim co by sme ani necakali. Nas maly zboznuje knizky, dalej sa hra s kockami a uklada ich do nadoby podla tvarov, to ho velmi bavi, najprv si s nim len buchal hore dole, teraz ich uz aj ukladat vie a z narodeninovych darcekov ma najradsej kladivko a gulicky co ich vbije do nadoby ci ako to opisat.
takze celkom jednoduche hracky, cim je starsi sa mi zda ze hracky co spievaju, svetielkuju a neviem co este, ho uz ani nezaujimaju.
A skoro som zabudla, u nas vedie uz od jeho 8. mes. lopta. s tou sa vie vyhrat poriadne, teda ja musim hrat s nim, hadzeme si loptu, gulikame si loptu, no vselico.

a odkedy lozi a stavia sa a chodi popri nabytku tak to je jeho hlavna aktivita, len chodit hore dole a robit prieskum co je kde, co by vystrojil.

pierra
3. aug 2008

lari,tak loptu a knizky,to maju nasi chlapci spolocne 🙂 ja sa velmi tesim hlavne tomu,ze jurkovi sa pacia knihy,dufam,ze to tak bude aj nadalej, uz mame aj taku s basnickami, priala by som si aby ich vedel aspon tolko,co naucila mna moja mamina 🙂
a presne lozenie okolo nabytku a objavovanie tajomnych zakuti je jurkova najvacsia zabava.. uplne super je,ked to nie je v nasom byte ale na navsteve, vtedy je vo vytrzeni 😅

csiki,ja chcem stale nieco z ikey preco?
😅

lara1znk
autor
3. aug 2008

baby a moj guy neznasa ikeu, zobral ma tam asi len raz 😒

csikike
3. aug 2008

pierri, ja len, ze ak by si nieco chcela, mozem ti to kupit a poslat 😅 , v utorok sa chystame

pierra
3. aug 2008

lari povedz mi ktory chlap rad nakupuje? 😀

csikike
3. aug 2008

pierri, ja poznam hned 2 😀
moj manzel a bracho...obcas s nimi ja nestiham 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre