• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
fuu,tak dost vysoka cena.. :astonished:
27. aug 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pieri je to organizovane precvicuje taka sestricka :sunglasses:
...ze neorganizovane? :grinning: si viem predstavit.
Jasne ze chodime pesi... aj preto som sla tam nie na diamantovu... Tam je taka pani (chodila k nam domov plavat) a ta je fakt dobra (namakana)... v porovnani so "sestrickou" o triedu vyssie :sunglasses:
Ale pokial hladas pohyb vo vode tak je to spoko.
27. aug 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne vysoka cena?
Diamantova je 350,- Sk :zipper_mouth:
Ked si to porovas s plavani napr. v BA ... tak 260 je este spoko :slight_smile:
27. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to porovnavam s novou nemockou, tam je to za stovku :sweat_smile:

ale aj tak pouvazujem lebo zima bude dlha a jurko potrebuje pohyb, novych ludi aj trenovat imunitu :slight_smile:
27. aug 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tiez sa mi to zda trosku viac :sweat_smile: my sme platili v Barci 1800,- za 8 lekcii,teda 45 min. ale tiez by som chcela chodit ale 4x je to malo a ked chces pravidelne tak ti vyjde pekna palka :zipper_mouth:
27. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby som vas potesila... 1. hodina je zadara :slight_smile:
nme sa to ani uz vela nezda... asi som si zvykla na vysoke ceny :grinning: :grinning:
ked pride euro (juro ako ho volame) az potom to bude...
monika a 1800/8 = 225,- / hodina + je to v barci... co pre mne znamena ze som tam kde teraz :rolling_eyes:

inak postrehli ste ze mila teta vierka nam da od sept. viacej na rodic. prispevku tusim + 200,- Sk. no suma je to zavratna !!! :grinning:
Inak baby ako vam chodi rodicovsky prisp. myslim ze napr. mesiac pozadu ku 10.- temu... (teda na jul vam dojde 10.8.) Bo mi dosiel a som z toho puk... A este k tomu leniva zavolat si na UPSVAR :zipper_mouth: TAK ZISTUJEM TU :sweat_smile:
27. aug 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky,

plavanie mate lacnejsie ako u nas, aspon nieco. Lebo inak co tak porovnavam tak na SK su nehorazne ceny, najma oblecko pre deti je hrozne drahe a ten vyber oproti nam je biedny. Hracky to iste :unamused:

My sme dnes mali rande s daddym v centre, mali sme v plane kupit malemu topanky aj siltovku ale vsade bolo tolko ludi ze sme si len dali kafe a daddy aj obed a aspon sme sa videli a pokecali. Aj tak dobre. :slight_smile:
27. aug 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabudla som to najhlavnejsie, ze mame dalsi zubok! :slight_smile: takze sme sa netrapili zbytocne
dufam ze to je nateraz vsetko
27. aug 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. tak nas juraj drzi dalej hladovku a rano mal 2x aj prehanku,tak uz neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.. ked su to zubky,tak nech aspon 4 naraz.. :angry:
moze mat z ockovania hnacku?

lari veru ceny mame nenormalne, ved svagrina co zije vo viedni iba kruti hlavou ked sem dojde..
prave si hladam nejake saty na tu svadbu a zacinam byt zufalaa :confounded:

baby a nechcete v zime spolu chodit plavat?
27. aug 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pierri, ta hnacka moze byt aj zo zubkov
27. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pieri kde hladas saty?

na nete ci v skrini ? :confused:

plavat mozme budem rada... teda rada sa pridam :slight_smile:
27. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ceny oblecka a vobec detske mame nehorazne :rolling_eyes:

pierri zabudla som ti napisat ze kebyze nemam saty na svadbu tak si ich idem naisto kupit na blsak...minule som tam bola s mamou a veeelky vyber mali,by som si ani vybrat nevedela :sweat_smile: a ceny okolo 2tis a viac...
27. aug 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj moni... na blsaku som nebola asi 10 rokov :zipper_mouth:

... a to neprehanam... :grinning: :grinning:
este mi povedz ze nie je ani rozdiel blsakove saty vs. butikove...a idem na blsak :sweat_smile:
27. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pene ved v butiku mas same polske alebo cinske handry.. cest vynimkam..
ja v skrini nehladam lebo nejak sa mi zmenila postava po porode ale kupila som si burdu a mozno si nejake usijem.. chut by aj bola len jurajka by trebalo niekde odlozit aby mi tu vsetko netahal..
27. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vies sit??? Si inak kocka !! .... moja poklona :slight_smile: :wink:
27. aug 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pierra je tu znama ako velka krajcirka :slight_smile:

pierri, daj ho k vasim v jednu sobotu ked roman pracuje a aspon ten zaklad snad mas, vystrihnut si mozes aj po veceroch
a mas nejaku predstavu?
27. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave surfujem na monsoon.co.uk a snazim sa skombinovat nieco odtial so strihami z burdy ktorymi disponujem.. farba asi klasika cierna aby som ich vyuzila aj na ine prilezistosti a nemusela teraz este zhanat topanky aj kabelku.. :zipper_mouth:
27. aug 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super tak tam si urcite najdes inspiraciu :slight_smile:
27. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznas ich lari?
27. aug 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri tak sa do toho pusti :wink:
mne sa paci tolko strihov ze by som asi mala problem si vybrat :sweat_smile:
autor
ano poznam, mam odtial uz dost veci, topanky, kabelky, zopar topov, jedny saty
super obchod
jooj moni,tak ja som v tom rovnakaa.. a potom nakupim dobludu a nenosim.. :pensive:
27. aug 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi sa mi paci ich web, z vecernych siat sa mi pacia skoro vsetky :dizzy_face:
vraj teraz otvorili vo viedni,tak sa tam raz urcite pojdem pozriet ked pojdeme k svagrinke..
27. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlavne vystihni zlavy v pierri, vtedy sa o zaj oplati u nich nakupovat, teda skoro vsetky moje veci som takto nakupila :wink:
27. aug 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj no tak ja sa len inspirovat pojdem alebo zlavy ako pises.. 4 tisicky za saty nedam ani nahodou.. nezvysi na nutrilon potom :grinning:
27. aug 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru noc kocky,
nas caka zase "super" vecer, asi b ez vecere ako vcera, maly zase vystraja, tak asi to bude viac zubkov
drzte palce

pa
27. aug 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne saty tam maju,inak som o tomto obchode este nepocula :sweat_smile:
pierri ja na tvojom mieste si spravim nieco v style ze pod prsiami prestrihnute a volna sirsia sukna na tancovanie...teda mam pocit ze teraz je to aj v mode...nieco ako beach dresses ale tam ako su vsetky typy siat a pod beach su take tyrkysove...na ramienka
27. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, nad tymto strihom uvazujem.. ja musim mat hlboky vystrih v tvare V lebo inac mam velmi velke prsia.. a siroka sukna tu je len ja by som si dala tak pod kolena nie dlhe, co povies?

http://www.burdafashion.com/de/Magazine/burda_Modemagazin/132_Kleid_Technische_Zeichnung/1270777-1000019-1660161-1660170-1660437-1660439.html
27. aug 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis kratke koktejlove saty?
27. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pene..

moje zlate vsetky tu riesite moje saty, dakujeeem :dizzy_face:
27. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok