Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
5. sep 2008

lari ty varis dve teple jedla denne 😕
a ako robis tie zapekane cestoviny s tuniakom?lebo ja robim klasika cestoviny s tuniakom,mozarelou a paradajkami a papa to s chutou aj Adamko 😝

my este nevieme co budeme robit cez vikend,ale doma trcat isto nebudeme 🙂

lara1znk
autor
5. sep 2008

ale kdeze moni, este to tak

tie cestoviny som si urobila uz vcera, aj ked viem cerstve by boli lepsie ale dnes sme mali program od rana takze by som nestihala varit

ja ich robim tak ze cibulka na oleji, pridat cesnak, potom paradajky v konzerve, potom tuniak, bylinky, k tomu pridat uvarene cestoviny, vsetko este trosku povarit v panvicia a potom sup do rury na 20-25 min.

aj christianko to papa s nami

monika1
5. sep 2008

som sa zlakla 😀
no podobne to robim ja len to nezapekam ale navrch este dam platky mozarely a papame 😝

lara1znk
autor
5. sep 2008

a este syr! na to som zabudla, na vrch nastruham syr, originalne by tam mala ist syrova omacka ale to sa mi nechce varit 😅

mnam s mozarelou to moze byt velmi chutne, nabuduce vyskusam

vy mate v KE starych rodicov z obidvoch stran?

monika1
5. sep 2008

lari asi sa teraz zasmejes 😀 ale moji rodicia maju byt nad nami a svokrovcom vidime do balkona 😀 oni byvaju na tej istej ulici 😀

lara1znk
autor
5. sep 2008

krasne fotky moni! 🙂
fotene s novym fotacikom?

najviac sa mi paci ta hokejova 🙂 😅

monika1
5. sep 2008

dakujem 😵 ano s novym fotakom ale este sa len ucim s nim fotit,nie su az take skvele,mne sa strasne paci ta pri zrkadle 😵

lara1znk
autor
5. sep 2008

najprv ma napadlo ze ako super, kedze my tu nemame nikde nikoho
ale zase niekedy to moze byt aj dost otravne, teda zalezi ake vztahy mate

ked si predstavim svokru oproti 😀 🙄 , uff to by bolo

lara1znk
autor
5. sep 2008

ta foto pri zrkadle je super, ja som skor myslela ze ta hokejova je taka funny

adamko je cely tvoj muz, akoby mu z oka vypadol 🙂

monika1
5. sep 2008

no je cely tato 😵

ja mam so svokrou dobry vztah,taky korektny,ona sa nestara o nas,pride len ked ju my zavolame a nasi su v pohode,mama je kazdy den aspon na chvilku u nas rano a potom podla toho co maju s otcom v plane tak bud sa nam venuje alebo nie a svokra sa niekedy k nam prida ked sme vonku a hra sa s Adamkom takze ja sa nestazujem 🙂

lara1znk
autor
5. sep 2008

joj ako vam vsetkym zavidim co mate dobre svorky, to musi byt nieco super tak si normalne vychadzat so svokrou a hlavne mat normalnu rozumnu svokru

tak krasny vikend, uzite si este letne pocasie kym sa da, dufam ze vydrzi aj na buduci vikend ked prideme

idem opiect rezne a konecne k stolu

pa

monika1
5. sep 2008

dobru chut 😝

a pekny vikend aj vam,snad sa vam pocasie polepsi 😉

lia
6. sep 2008

ahojte

lari,tak som sa zasmiala nad tvojou vetou "mat rozumnu svokru" 😀 😀 😀 😀 😀
ja som dnes na ranajky robila rybaciu pomazanku,teda na ranajky,pred chvilou sme dojedli 😀
a na obed grilujeme v zahrade,ale asi to bude skor vecera 🙂

pierra
6. sep 2008

ahojte 🙂
taaak uz sme doma 🙂 bolo naaam super, este by sme kludne zostali tyzden.. aj dva 🙂
boli sme 2x v tatrach, raz iba na strbskom plese s jurkom a raz na malej ture na zamkovskeho chate, paradne som sa odreagovala, jurko bol s babkou a dedkom, vraj bol veeelmi poslusny..
chata bola vynikajuca, netusila som,ze stryko ma podobne predstavy o byvani ako my s manzelom,takze sme si vsetko nafotili aby sme mali inspiracie 🙂
no zatial tolko, pracka doprala.. idem vyvesit..
potom si vas precitam 😎

monika1
6. sep 2008

Ahoj pierri 🙂 tak uz ste doma,tatry su super takze muselo byt super 😵 aspon ste vypadli na cerstvy vzduch 🙂 potom pridaj fotocky 🙂

my sme boli na zahrade u svokrovcov a poctivo sme skusali fotak 😀 svokra si musi o mne uz mysliet nieco 😀

pierra
6. sep 2008

fotky pridam, idem stiahnut a pozmensujem.. len jurko sa mi stale skriabe na ruky,tak to nie je take jednoduche 😅

moni dobry fotacik, to ste dostali od niekoho tip na tento konkretny?

pierra
6. sep 2008

a mne sa paci najviac monikina 48-cka fotka 😉

lara1znk
autor
6. sep 2008

ahojte babky,
ahoj pierri! vitaj doma, sup sem s fotkami, taka som zvedava ako ste sa m ali
a velmi si mi tu chybala, baby strajkovali a nepisali 😀

lara1znk
autor
6. sep 2008

pierri vy ste dovolenkovali tohto roku ako celebrity, to oni tak zvyknu ze more a hory 😅

pierra
6. sep 2008

lari ahoj, ja som asi najvacsia zavislacka tuto 😀

fotky dam ale cakam kym mi hodi na web sestra lebo ona ma krajsie.. 😅
a ze celebrity, hehe 😀 to si len kompenzujeme minuly rok ked som odfucala cele leto s velkym bruchom a vsetky moje vylety boli obmedzene iba na povinne navstevy a nakupy v potravinach 🙂
ale som rada,ze nam to takto vyslo, ja som si uvedomila,ze mam radsej aktivny oddych ako pasivny.. aj ked som sa bala,ci nevyjdem len po prvy kopec,kedze posledne 2 roky som neturistikovala vobec 🙂

monika1
6. sep 2008

pierri to muzik nasiel ten fotak,chceli sme opat panasonic a vyssiu radu tak sme tento vybrali 🙂
ak chcete tak kuk dnesne fotky 🙂
http://www.facebook.com/album.php?page=1&aid=32...

lara1znk
autor
6. sep 2008

neda sa mi to otvorit, ako sa volas priezviskom moni? ze si ta najdem a dam si ta medzi friends? 😉

lara1znk
autor
6. sep 2008

pierri a ty nie si na facebooku prihlasena? a vy ostatne kocky?
my s tanickou tam frcime vo velkom
tam by sme si aspon mohli pozriet aj take ine fotky, ktore nechceme tuto zverejnit

monika1
6. sep 2008

lari trosku mi vysvetli tu stranku,este tam nie som vobec zbehla 😅 co sa tam da vsetko robit? ako tam na nej ficite s tanickou? ja som si to len kvoli fotkam zriadila lebo tuto sa mi nechcelo zmensovat a mazat albumy 😅

lara1znk
autor
6. sep 2008

no mozes si pisat emaily, odkazy, chatovat, fotoalbumy uz poznas
a su tam aj skupiny ktorych clenom sa mozes stat a kadejake ine zabavky

ale ja som tam najma kvoli tym odkazom, emailom a fotkam samozrejme

monika1
6. sep 2008

a este stale nejde ten odkaz na album 😕

monika1
6. sep 2008

aj chatovat sa tam da?neviem to tam najst 😅 a ani neviem si ta vyhladat 😅

lara1znk
autor
6. sep 2008

no ja som ta uz nasla a dala som ta k priatelom, len ty to musis este potvrdit
mala by si tam mat new notification

lara1znk
autor
6. sep 2008

moni, pohraj sa tam s tym, to chce cas kym sa do toho dostanes, mne to tiez trvalo celu vecnost 😅

ja idem off, som hladna ako vlk, nastastie cina nam uz dorazila tak ideme papat s drahym
pekny vecer

pierri, rano som tu ako na koni a dufam ze budem mat co obzerat 🙂

monika1
6. sep 2008

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre