• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
csiki ake krasne fotky :wink: pekne fotis a pritom tak malo!!!

baby prosim vas nestazujte sa tu na nespanie drobcov lebo ma provokujete,oki? vstavat 2-5x za noc je u nas este stale luxus :sunglasses:

inac jurko je vcera aj dnes mimoriadne zly, asi si hodim maslu, nechapem co sa s nim deje.. poobede ideme na ihrisko a budem tam kym nebude padat od unavy :sweat_smile:
9. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dakujem, pierri, ani neveris, ale nemam moc casu fotit, teda skor je tazke udrzat tomika na 1 mieste, maaaaam spustu fotiek, ale vsetky su rozmazane, bo to sidlo navydrzi na 1 mieste ani chvilku, inac dnes asi vyhlasil strajk proti spanku, je hore od 7.30 :confounded:
9. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
my sme hore od pol 7,boli sme raz hore a to o 1.30 ked tatik vstal a automaticky spravil mlieko :angry: nervy som mala ale co uz ked mu ho ukazal :angry: dufam ze sa to nebude opakovat...

csiki tak to mas dobre ze manzel chce dieta,moj este moc nechce ze je adamko este maly a potrebuje nas plne ale tak ja by som chcela uz druhe dieta,aj Adamkovi by to podla mna prospelo :slight_smile: ale najskor by som sa chcela vyspat celu noc :rolling_eyes: :grinning:

csiki inac som ti zabudla napisat ze Adamko zacal chodit par dni pred 11 mesiacom,dovtedy cely den behal za ruky :rolling_eyes:

a krasne fotky ste pridali :dizzy_face: krasna fotka pierri vas troch pri plese a Tomik to je cely tato nie csiki ? :zipper_mouth:

u nas je krasne pocasie,uplny opak vcerajska :sunglasses: boli sme uz v lese na prechadzke s kamosom Davidkom a jasne ze plne skusali sme fotak :grinning:
9. sep 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, hej, vraj cely tato a moj bracho, no co uz, aspon nemoze pochybovat :grinning:
konecne zaspal :dizzy_face: , nechala som ho vyplakat a potom som ho zobrala do velkej postela a lahka som si k nemu a behom 3 min. spal, tak som ho prelozila, nemate daky tip co uvarit? aj pre maleho aj pre nas? rozmysla, ze spravim tie americke palacinky, ale to asi maly este nemoze...
9. sep 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki ja takto uspavam Adamka :zipper_mouth:
inac ake su to americke palacinky? nepoznam :sweat_smile: Adamko bude mat dnes len hustu zeleninovu polievocku s knedlickami ked vstane :slight_smile:
9. sep 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Americké palacinky

• 3 veľké vajíčka
• 120g múky
• 1 ČL prášku do pečiva
• 150ml mlieka

Oddeliť žĺtky od bielok, z bielok vyšľahať sneh (ale úplne tuhý, až sa robia kopčeky!) V inej mise žĺtky zmiešať s múkou, práškom do pečiva a mliekom a vymiešať do hladka takou tou habarkou. Zmiešať cesto so snehom, zohriať teflónovú panvicu (bez oleja) a robiť malé okrúhle palacinky. Majú byť hrubé, nie ako naše a super sú keď sa do cesta pridajú napríklad čokoládové vločky, čučoriedky (známe blueberry pancakes) alebo aj kolieska banánu. Palacinku po chvíľke otočiť (mali by mať zlatú farbu) a keď je hotová, potrieť masielkom a poliať javorovým sirupom...

http://fotky.azet.sk/jsFotka.phtml?i9=5 ... v=1&ftid=5[/img]
nieco ako lievance
9. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej csiki, tie lievance to je kraasne nieco, skoda to zjest :stuck_out_tongue_closed_eyes: robis to v panvici na lievance,ci v normalnej?

ja som robila sosovicovy privarok ale jurko bude mat iba masko so zemiackami a sosovicou..

moni? teba som sa chcela spytat,myslim,ze davas adamkovi sunar, prosim ta ktory? ten complex premium ?
uvazujem,ze prejdem z nutrilonu na nieco lacnejsie a kravske mlieko az neskor..

a dakujem za pochvalu fotiek :slight_smile:
9. sep 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam csiki to niekedy spravim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pierri ja davam sunar taka modra krabica :sweat_smile:
9. sep 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nedavate kravske? a ja som si myslela, ze utne rok a budem mu moc dat obyc, alebo ho sakra rychlo musim naucit pit z flase :confounded:
robim to na klasickej panvici
9. sep 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki ja nedavam len v jedle ked nieco varim tak ma kravske :slight_smile: ale niektore kamosky uz davaju prevarene kravske a v pohode
9. sep 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som skusila v nedelu kravske a mala som pocit,ze v noci mal jurko koliku :unamused:
a podla mna ked uz ma dieta v jedle kravske mlieko,tak moze aj z flase nie?
9. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
csiki,tak uz mas vsetko vyratane?? :slight_smile: :slight_smile: moni,aj vy idete na to??lari a vy kedy??
ale asi ani pierri nebude zaostavat,ze??nechce sa vam do roboty?? :grinning:
9. sep 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte :slight_smile:

tak my sme boli dmes na plavani :slight_smile:
uff som asi viac znicena ako risko - ale luuubilo sa mu :slight_smile:
poslem vam nejake foto, sem nechcem, len do mailu :slight_smile:

moze byt? :slight_smile:

fuu sa mi trasu ruky ...
:grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
plavci :slight_smile: tani chodite 2x do tyzna? Je to kurz ci ako je to organizovane?
My mame plavanie zajtra... :sweat_smile:

Inak bola som sa spacirovat v meste 3 hod :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Cestou som stretla pieru s Jurajkom...
chlapisko je to :wink:
Pieri vam ako bolo na ihrisku? Ta blondinka je svagrinka? (teda ked som dobre videla :slight_smile: )
9. sep 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pene - ANO 2 krat to je,.
to je kurz :slight_smile:
9. sep 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pene ano, muzova sestra.. nakoniec sme boli az na anicke lebo na vsetkych ihriskach bolo vela c-ciek :unamused:
9. sep 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri- c-ciek? :sweat_smile:
9. sep 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciganov nooo :grinning:
9. sep 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, vy ste dnes ukecane :sweat_smile:

boze kocky, u nas cely den lialo, normalne ma z toho boli hlava, nastastie Christianko bol dobrucky ako medik, krasne sa hrajkal, aj spolu sme sa vysantili, vytiahli sme stare kresielko co mal este ako dojca a hojdali sme sa. Dokonca sa nam podarilo vybehnut aj do mesta ked na polhodku prestalo prsat ale uz mam dost po celom dni.
Este cvicit chytro a potom uz len pri telke sa budem vyvalovat.
Upratane mam, aj pozehlene.

tani, takze dobre bolo? tesim sa na fotky
to bola prva hodina? tak ste sa len tak zoznamovali s vodickou, co?
my ideme vo stvrtok tak som zvedava ako bude maly reagovat po takom case a hlavne pod vodou :slight_smile:

pierri, jurko je asi velmi roztatareny, mala sesternicka ho asi uci kadeco :sweat_smile:
a vysvetli mi co to znamena u vas ked sa jurko budi? akoze vstane, place a nechce/nevie zaspat?

moni, ty mas teda zlateho muza ze hned vstava robit mlieko, no mojho guya ani len nenapadne,
nas maly ked v noci nevie zaspat tak mi guy zahlasi ze "hmm, asi je smadny" a ja nic na to, dalsia hlaska je ze "hmm, mame tu hore vodicku pre nho?" a ja ze nie
a zaver je taky ze povie "hmm, asi by mu pomohlo keby sa napil" a ja teda vstanem a donesiem mu flasu s vodou :angry:
ani nahodou h o nenapadne ist dole a doniest to sam

csiky, veru musis viac fotit, aspon kamerujete?
a tomi je cely tvoj muz :slight_smile:
9. sep 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pieri ze c- ciek :grinning: :grinning: :grinning:
boli sme potom s MM v aide na zmrzku a pre nou boli 3 kusy so sackom toluenu ... tak si vyber :sunglasses: :astonished: :astonished:

Tani tak to ste riaden umorený... aspon mas o program postarane. Btw. kolko stal kurz + kolko hodin to je spolu?
9. sep 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pene - no kurz je dost drahy - 4400 Skk na 8 lekcii - malo, ale co uz ...
je to v BA a malo to fajne referencie :slight_smile:

A ano bol poriadne znaveny : ))))
ja s nim ... neviem, co este nespim : )))
9. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani to je cena nenormalna :confused: ved to je cela materska :confused:

lari budi sa s placom ale nie hysterickym iba takym mrnciacim az sa uplne preberie, postavi sa v postielke a taha sa ku nam na postel.. a v posteli place dalej kym mu niecim nezapcham usta..
ty si preto taka stihla,ze tolko behas po schodoch, ja mam pitny rezim pri postielke len mlieko vstavam zarobit..
uz by som s tym aj ja rada prestala ale nemam silu bojovat :rolling_eyes:
svagrinej mala do 2,5 roka pila caj v noci az ju raz nechala vyrevat, hodinu a pol a odvtedy ma pokoj.. a to mala pila neskutocne mnozstva, skoro 2 litre tekutin denne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri - ano ta cena je otrasna :unamused: :unamused: :unamused:
9. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj nas christian sa stale stavia, neviem co s nim robit, hlavne pri zaspavani
myslela som ze je to len taka ta faza ked sa naucil vstavat, lozit, ze sa toho nevie nabazit ale to trva a trva :unamused:
budeme musiet nieco vyspekulovat teraz na SK ked budeme, zapojim aj babku s dedkom :sweat_smile:

kebyze sa zobudi v noci a chce pit, to je v pohode, teda cajik alebo vodu ale nech pokracuje v spanku vo svojej postielke!

tani, to je riadna palka
blava ma nehorazne ceny :confused:

my sme platili £79 za 13 lekcii, ani teraz neviem kolko to vychadza ale urcite ovela lacnejsie ako vase
ako dlho mate jednu lekciu? my polhodku

kocky idem urobit grecky salat a k tomu ciabatu a k telke
teraz som prisla z posilky

dobru a pokojnu noc
9. sep 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej je to dost... ale co je dnes lacne...
a ked budes robit tak ti to az tak vela nepride a bude ti luto ze si mu to nezaplatila...a potom sa to uz nebude dat vratit :sunglasses:
Idem off ... pa - pa
9. sep 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, mne sa zdalo drahe aj u nas co je plavanie, 8 hodin za 2400.- ale asi to nie je tak vela, a hlavne rozmyslam ci mu to tak teraz na jesen bude nieco platne, ked najblizsie sa k vode dostane o 3/4 roka :sweat_smile:
9. sep 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda na kupko, normalne ho kupem kazdy den :grinning:
9. sep 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Ccka ani nespominajte, tu na prizemi su take polocecka, ja ich volam pokemoni a mam alergiu ked sa mala pokemonka priblizi ku kociku a ide chytat maleho :angry:
9. sep 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,

ste ma pobavili s tymi c-kami :grinning:
csiky a co ti chytaju maleho? to akoze mate s nimi priatelske susedske vztahy tak preto?

boze, my sme mali taku divnu noc, vecer ked sme my sli spat sa zobudil a nie a nie zaspat, aj ked sme ho vzali k nam, potom este raz nad ranom cirkusoval.
Teraz nechcel ani ranajky, chuda nevie sa vykakat od vcera tak asi mu nepusti jest.

csiky, to nevadi ze nedostane k vode do leta, aj tak je to vyborne pre deti a co sa raz nauci, to uz nezabudne.
10. sep 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok