Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
23. sep 2008

ahojte 🙂
moni to si sa rozhodla sama, ci si uz musela ist ... ?
Inak mam pikosky o skolitelovi 🙂

monika1
23. sep 2008

neni pierri 😀 a nebudem ucit ale tak dohodnut sa da vzdy 😉 rozhodla som sa sama,uz mi to nedalo a kedze dumam o druhom babu tak to chcem mat z krku 🙂
pene tak sem s pikoskami,som same ucho ci oko 😀

pierra
23. sep 2008

ja celkom nechapem princim doktorandskeho, vysvetlite mi to pls.. 😲

monika1
23. sep 2008

no to mas po ukoncenom vysokoskolskom vzdelani dalsi stupen vzdelania a to je doktorandsky,cize budem mat za menom PhD. 😀 je bud interny ako ja mam ze chodis kazdy den do skoly (roboty) po novom trva 4 roky alebo externy trva 5 rokov...pocas tej doby robis si dizertacnu pracu,nieco ako diplomovka ale vo vacsom,musis pisat clanky a uverejnovat ich v odbornych casakoch,najma zahranicnych karentovanych a mala by som aj ucit ale ja nebudem...

pierra
23. sep 2008

no tak zhruba som si to predstavovala ale 4 roky to je doooost nie? ty uz mas nieco z toho absolvovane?

monika1
23. sep 2008

no ja to mam este po starom,to bolo 3 roky a absolvovala som 2,5 roka takze uz len ten polrok ma vezmu spat co mi staci 😉

csikike
24. sep 2008

ahojte, tak uz sme boli riadne na druhej strane 😉
opat sme mali krutu noc a rozhodla som sa ucit ho spat podla tje knizky...
takze dnes ho stahujeme do detskej 😉
a keby ste chceli zahlasovat, tak co to je??? foto je tomik, dakujeme

lia
24. sep 2008

cau csikinkaaaaa 😵
ako sa mas??dnes sa Tomko stahuje?? 😀 nove metody?? 😀 idem zahlasovat 🙂

lia
24. sep 2008

na ktorej strane je csiki??

lia
24. sep 2008

ahhhaaaa,spoznala som hoooooo 😉 😵

csikike
24. sep 2008

dakujem, no liuska, no hej, uz ho mame dost, teda toho nocneho budenia
a co ty? uz si zdrava?

pierra
24. sep 2008

ahojte.. tak uz som zahlasovala, dufam,ze som dobre nasla tomika 🙂
o co sutazis csiki?
ja som sa zaregistrovala v nivea klube, cela nadsena a ked mi dosiel katalog odmien, skoro som odpadla.. dokopy je ponuknutych 9 veci a bodove ohodnotenie asi take,ze ak chcem obycajnu salku s logom nivea,musim kupit minimalne 15 niveackych vyrobkov a este zaplatit 70sk dobierku.. 😒 😝

penelope10
24. sep 2008

ahojte 🙂
pieri no nekup to !!! .. 😖 😀 😀 ale nivea je kvalitny vyrobca, aj ked tie ceny su o cosi vyssie, my pouzivam najma Bubchen.

Baby prepadla ma svokra 😠 asi 30 min. po tom ako sme vstali 😲 😲 😲 😲 takze den sa moze zacat 😀
... a vecer k nam ide dalsia návsteva. Ani nehovorim, ze na dnesny den sme mali iné plány, co uz...
csiki aj ja za vas zahlasujem, nech vyhrate 😉

monika1
24. sep 2008

Ahojte 🙂
csiki mate aj nas hlas 😉

csikike
24. sep 2008

dakujeme kocky
pene, aj nas prepadli svokorvci aj so soplavou krstnou dceroua svagrinou, ta si prisla pytat moje tehu nohavice, mencestraky a rifle, lebo ona si nic kupovat nebude a ja som si predsa kupila a jej sa to hodi...
a odisli az tesne predtym ako siel drahy do roboty 😖

penelope10
24. sep 2008

😕 😕 😕 😕 To kde ste vsetky ?

tatiana
24. sep 2008

Ahojte 🙂

ja som tu 🙂

No nejako som nemala casu napisat a teraz som si vsimla, ze si tu Pene 🙂

Ja uzpojdem spat, lebo moj synator je tisko len ked spinka :(

takze idem
bruuu noc

penelope10
25. sep 2008

Dobre ránko 🙂

monika1
25. sep 2008

Ahojte 🙂
joj dnes je ale kosa vonku 😖 vcera uz bolo celkom prijemne a dnes opat hnusne 😖 boli sme v robote nieco vybavit a aj v meste na chvilu ale zmrzla som 😅
a vecer ideme na Pljuscenka 😵 sa tesim ako male decko na Vianoce 😀 😵

penelope10
25. sep 2008

ahoj moni, je to v arene?

monika1
25. sep 2008

ano pene v arene 🙂 beriem aj fotak no neviem ci sa moze fotit ale tak uvidime...

pene a ty ako si teraz na tom s rigo?

pierra
25. sep 2008

ahojte.. jurko dnes trhol rekord, vstal o 9-tej.. a boli sme tiez v meste na nakup 🙂
predvcerom sme boli pozriet kamaratku, je v 36tt, drobec sa jej uzasne mrvil v brusku, bolo to krasneeee 😵 😵

penelope10
25. sep 2008

jaaaj moni moje rigo 😎
cakam na vytycenie terminu na obhajobu. Som bola nastelovana, ze to budem mat sept/okt. a pani zo studij. ma schladila, ze to sa caka aj 1/2 roka 😀 😀 😀 😀
Tak cakam 😅

csikike
25. sep 2008

baby, maly celkom dobre spal v detskej, sice som zaviedla metodu "kazde dieta sa vie naucit spat" a bolo to dost krute tak pre neho ako i pre mna, ale spal 10 hodin v kuse, sice predtym trhol rekord v bdeni, lebo bol hore 9 hodin a potom este vladal 45 min. revat 😔

pierra
25. sep 2008

joj csiki,ta obdivujem,ze si sa na to dala.. jurko bez nasej pritomnosti nezaspi, mne to nevadi,ze si s nim pol hodku polezim, aspon si aj ja oddychnem 😅 ja som rada,ze uz sa konecne odstavil od cicuse.. to bol jeho najvacsi problem.. a nam sa nejako posunul rezim.. vecer jurko nezaspi pred deviatou, uz len cakam kedy zmenia cas aby som mala spat tu hodku pre seba.. 🙂

penelope10
25. sep 2008

ahojte, Pierri uz ste doma? 😉 🙂

lia
26. sep 2008

noooo babyyyy,musela som vas vyslobodit z druhej strany 😀
kde si bola pierri??

monika1
26. sep 2008

Ahojte 🙂
baby tak vcera na Pluscenkovi to bolo nieco neskutocne 😵 on je proste fantasticky,uzasny 😵 ale aj ostatni jeho hostia boli skveli,aj ten huslista a vystupovali aj kosicki mali korculiari,no zlati boli,no ja by som aj adamka dala na korculovanie nech nam rastie maly pluscenko 😀

csikike
26. sep 2008

moni, ty mu uz aj VS mas vybratu? 😀 len srandujem, tiez rozmyslam na ake kruzku ho zapisem... od skolky, urcite dake bojove umenie, radsej nech sa nam chodia stazovat ako keby mal prist maly s monoklami, ze sa neubranil 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre