Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
14. okt 2008

pierri, nie, nikde ich neviem najst, ale nafotim a hodim na chvilku do albumu, inac su velmi podobne ako tieto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3873605
len su modre a na snurovacku, ale podrazka a styl je taky isty

monika1
14. okt 2008

pierri no chceli by sme ist do Ikey len sa nevieme rozhybat 😅
a ako bolo u Muranskej?

pierra
15. okt 2008

dobre ranko
csiki krasne topanocky, drzim palce aby boli dobre aj na jar 😅

moni napisala som ti na FB 🙂
ja tiez planujem ist do ikey aj do HM, CA.. ked bude muz v blave na sluzobke, pojdem si za nim vyhodit z kopytka,ked sa mi to podari 😀

csikike
15. okt 2008

pierri, a kedy mate v plane ist? my sa tiez chystame este pred vianocami, ale asi az v decembri...
a ze budu dobre aj na jar, tak neverim, teraz mal asi 2 mesiace 18ku...
idem hodit foto batiniek

tatiana
15. okt 2008

Dobre ranko 🙂

no ja som bola vcera aj tam aj tam v HM aj CA a pre deticky nic moc nemali ...
asi naozaj pojdeme do Rakuska.
len kedy..
ten pas sme Riskovi este nevybavili ...

ako sa mate dnes?
csiki pekne topky 🙂
a risko ma len tenisky , tak zvazujem, ci mam nieco na zimu kupit, ci nie ..

csikike
15. okt 2008

tati, pockaj kym mu to bude treba, teraz darmo chces kupit ked nevies aku velkost a hlavne ci ma vysoky nart alebo ci mu tam vojde nozicka... teda, ja som sa poucila a ked mi niekto povie, ze mam kupit topky na suchy zips, tak ho rovno poslem do...prdele, mozno neskor aby sa dieta vedelo obut same, ale na zaciatok urcite NIE, vcera sme videli krasne topanocky, gotatexove, nepremokave, super dizajn ale ked sme mu to chceli obut, nedalo, sa, nemal totiz dost pruzny jazyk, teda, nedal sa dat dost dopredu, takze mu tam noha isla oba nasilim a to nie som ochodtna robit pri kazdom obuvani....
ozi a teraz ked kupujemte take topky co maju pevny predok ako viete ci mu je dobra velkost?

pierra
15. okt 2008

csiki vraj ked posunies nozicku uplne dopredu, za pätu by ti mal vojst prst,cize asi 1cm by mal mat medzeru..
ja som to robila tak,ze som jurkovi zmerala naboso nozicku a porovnala si s tabulkou, aka to je velkost.. vyslo mi,ze 22,tak sme si v obchode pytali 22 aj 21, vyskusali a zistili,ze potrebuje uz 22-ky..

do ikey neviem kedy pojdem.. buduci tyzden ide muzik na sluzobku,chcela som ist s nim ale to by bolo tak narychlo,tak pojdem s nim najblizsie, cca o mesiac.. to dufam,ze uz budu mat vianocne dekoracie lebo na to sa najviac tesim 😵

pierra
15. okt 2008

tani takze vravis ze bratislavske CA a HM-ko su onicom? a ake su tam ceny? vies to porovnas s rakuskymi?

csikike
15. okt 2008

no, skusali sme aj 20 ale tam mi vosli 2 prsty 😀 , takze 19ky bude asi dobra....
ale doma mame od svagrinej topky, 18ky a vymenila som vlozky za tomikovu a skusila som mu ich a mne sa zdali, ze su male 😖
a pierri, ja som bola v avione v HM a CA zaciatkom augusta a nic moc nemali a co bolo pekne tak bolo nehorazne drahe... ale zase ked su akcie, tak sa da, len vtedy boli na take smejdy, ze 20 rocne veci vyzeraju lepsie... 😔

pierra
15. okt 2008

no tak to presne mi HM-ko opisala aj svokra 🙂
ale neva, ikea urcite nesklame a damsku jazdu so segrou si uzijem 😝

tatiana
15. okt 2008

dAKUJEM ZA rady ...

Risko ma teraz take Nikose su to podla mna na chodenie pevne ale nechodi to je jasne 🙂) tak len aby mu nebola v kociku zima mu ich davam.
Inak dnes mal aj horucku, chuda male, a bol spavy, tak snad nebude chory :(
pripisujem to zubkom a nebola vysoka horucka 37,6 ale bola ...

No a ja uz asi idem spat, nejako sa neviem zahriat ...
Tak dievcata bru noc 🙂

csikike
16. okt 2008

dobre rano kocky,
tati, urcite to bude zubadlami 😉
nam dnes maju prist svorkjovci takze mam naladu pod psa a vcera volali, ze svagrina bude mat dievcatko...

tatiana
16. okt 2008

bre ranko >|

inak este som chcela k tomu CA a HM / no to je vecou vkusu, ci sa Vam nieco paci.
Mne sa napr. pacilo HM vo Viedni a tam som si nakupila kopec veci do prace ...
Pekne elegantne. Teray to je take divne.
alebo ja som nejako stratila vkus :(

No asi ta horucka bola zubkami teda, no budem ho sledovat ..
chuda je taky nepokojny, som myslela, ze ked jeden vykukol, tak bude OK ale prd ...
inak chuda male vcera 6 krat kakosil 😅

pierra
16. okt 2008

ahojtee..
tani,tak mate vsetky priznaky zubkovania.. prajem pevne nervy, my sme na tom podobne 😒
keby som si to mohla vziat na seba a odbremenit drobca od toho trapenia.. chuda male, raz ockovanie, 20 zubkov vytrpiet.. stale daco ☹

csikike
16. okt 2008

pierri, 20ich je? sakra, tak to mame este 16 pred nami 😅

tatiana
16. okt 2008

csiki my este 19 🙂)))
nie je ich 21? 🙂)

no hej hej, chuda moje male ale je celkom statocny 🙂

pierra
16. okt 2008

my este 12 🙂

monika1
16. okt 2008

Ahojte 🙂
my este 4 😀

nejako sa nam vonku ochladilo 😒 nasi prisli z dovci tak sa im venujeme 🙂
dnes som adamkovi kupila magneticku tabulku no je to strasna zabava pre neho,normalne ma potesil ze ho to bavi lebo on take veci moc nemusi ale skusila som a som rada 🙂

inac vcera som robila fajny recept,neviem ci som vam to pisala ci nie 😅 spenatovo-tvarohove lasane 😝

csiki pekne topky ste kupili 😉 my mame z Bati na lepak 🙂 este nam treba kupit nejake cizmicky...

pierra
16. okt 2008

inak k tym topankam..
jurko vcera svoje poriadne pokrstil.. boli sme vonku a stupil do psej kaky 😝 na tom by nic nebolo ale topanky uz aj vycistene nenormalne smrdia, vsetky handry a kefky co som pouzila som musela vyhodit 🙄

csikike
16. okt 2008

pirri, tak rychlo nech zaskrta cisla na sportku 😉
nam maleho asi pred 2 mesiacmi oserkal holub ale nic nevyhral 😅 😀

pierra
16. okt 2008

😀 😀 😀

tatiana
16. okt 2008

baby to nepomaha : ))) mna risko non stopk okakaval, ked bol mensi 🙂) a niiist 😅 😅

pierra
16. okt 2008

babyyyy.. u nas to zabralooo!
vyhrali sme vianocnu jedlicku s ozdobami z orionu, huraaaa 😵 😵 😵

no ja asi zacnem byt poverciva 😅

lia
16. okt 2008

ahojte ,ako sa mate??

moc sem nechodim,ale citam vas stale co mate nove 🙂
pierri,gratulujem.kde ste vyhrali jedlicku?? 😀 booozeee,za chvilku su tu vianoce 😅

monika1
16. okt 2008

Ahojte 🙂
pierri gratulujem 😀 a csiki 😀 😀 skoro som si cikla 😀 😀
no mame aj my prihodu s h..om 😀 nedavno sme boli s Adamkom vonku a nechcelo sa mu ist domov tak sme akoze my sli dopredu s tym ze ved on pojde za nami ale na to sa otocime a Adamka nikde a pozrieme lepsie a on si lezi na trave za takym krikom ako partizan 😀 a rehoce sa a ako vstane tak pod nim obrovske hovno 😀 😀 no skoro nas porazilo 🙄 tak sme si to doma rozdelili,tato vypral nohavice a ja vetrovku 😀 nastastie nic nesmrdelo,vyslo to hned 😀

lius ahoj,ty sa pochval ako sa mas 😉

csikike
16. okt 2008

jeeeej, pierri, asi to nebude fiungovat ked ho tym hovno ponatieram, vsak? 😀
ale to iba srandujem, gratulujem k vyhre

pierra
17. okt 2008

ahojtee.. ako sa dnes mate? mna chytilo jesenne upratovanie, umyvam okna v tomto necase 😎

csikike
17. okt 2008

pierri, to dokazes pri Jurkovi? ja som umyvala v septembri a to dopadlo tak, ze tomik prevrhol na seba spinavu vodu a podelil sa aj so sedackou 😀

pierra
17. okt 2008

a co mam robit csiki, nikto to za mna neurobi 😒 a navyse mame otrasne 100 rocne okna, dufam,ze som ich umyvala naposledy 😔

csikike
17. okt 2008

jaaaaaaaj, to sa ti ani neoplatilo umyvat 😉
ale ak ti mozem poradit, tak biele parapety su tiez o krk ked byvas pri ceste, ja tyzdenne utieram z nich spinu, prach a vyzera to ako keby som to nikdy nerobila, proste za 2 dni je to take iste 😲 a to sa mi drahy aj bracho smeju, ze furt beham s handrou a utieram parapety ako keby niekto videl na 3 posch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre