• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
Ahojte :slight_smile:
csiki to potesi taka sprava ze :dizzy_face:
u nas v rodine je take nieco v nedohladne :unamused: ale tesim sa na kamosky z partie,vsetky sa snazia otehotniet tak to bude radosti ked sa im to podari :dizzy_face: csiki a vy sa uz snazite ci cakate na januar?
24. okt 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no este cakame, ale keby sa podarilo tak neva :dizzy_face: , ja som akurat kukala foto od januara a ani neviem kedy tak tomik narastol :pensive:
24. okt 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako sa mate?
25. okt 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
my sme uz doma od baby, jooj vynikajuco nam bolo :dizzy_face:
akurat mam jeden neprijemny zazitok, ciganky mi tam ukradli segrinu vetrovku.. taku pekne drahu, turisticku - proti vetru a dazdu :confounded: nastastie, tu ciganku poznam a moja mamka ma u nas na dedine respekt,tak sme narobili haloo a do 5 minut nam ju vratili :slight_smile: vsetko sa na dobre obratilo ale ta ich drzost.. nema hranic.. :angry:

baby tak pomimo otazka, zmrazujete niekedy deturencom jedlo? lebo povacsine navarim viac ako jurko spapa,tak mi je luto to vyhadzovat..
25. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri, ja davam len do chladnicky a na druhy den ma... vzdy varim iba take pidi davky a nikedy to zje a nikedy mu zostane aj na druhy den... namrazene mam len kuracie cecky take pasiky
25. okt 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, aky ste mali vikendik? Inac my uz sme vytiahli fusak :astonished: , ale dnes je krasne... tak mozno ho opat zbalime
27. okt 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee..
my sme mali taky lenosivy vikend, konecne rodinka opat po tyzdni pokope :slight_smile:
csiki aj my sme uz vcera vytiahli fusak, zimnu ciapku aj rukavicky a u nas to ani dnes nevyzera na pekne pocasie,takze fungujeme takto dalej :unamused: jurkovi sa v teplom pelechu pacilo len neviem do coho ho budem obliekat v krutej zime :sweat_smile:
27. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri, ved to :astonished:
a musim pochvalit tomika, vcera spravil sam prve kroky :grinning: a stal sam dlhsie ako 10 sek. :dizzy_face:
my este rukavicky nemame a zimna bundicka je na ceste, ciapka tiez este nie az taka zimna ale ked je pod 15°C tak mu davam pancuchy, inac mala som stastie, u nas bol vypredaj topanok, tak som kupila tomikovi ale len 23 a 25 no mozno mu budu velke aj na rok, tie 25ky su zimne a tie 23 su take polozimne, teda nemaju kozusinku ale vyraju tak chlano jesenno az na miernu zimu
27. okt 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tento tyzden dojdu oteplovacky aj vetrovka,takze martin moze kluudne prist na bielom koni :dizzy_face:
este rozmyslam nad takou dlhsou bundickou pre jurka,co by mala zvnutra kozusinku, idem pohladat daco na MMB..
csiki gratulujeme k prvym krocikom, mozno k prvej torte so svieckou si uz tomik odkraca sam :wink:

jurko sa od minuleho tyzdna poriadne osmelil,uz beha od rana do vecera sam, velmi sa mu to zapacilo..

baby ako na vase deturence vplyva posun casu? ja som jurkovi trochu posunula doobednajsi spanok na 11:30, takze uz mam veget a vecer zaciname kupat o 19-tej, potom mliecko a spat.. viac mi to tak vyhovuje, stihnem si vecer oddychnut :sunglasses:
27. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri, tak mi robime presne tak ako doteraz, vstava o 6.30-7.30, obedny spanok ma o 12tej a vecer kupeme o 19.30
ja tiez cakam teplu bundicku, overal uz ma, ma este jednu zimu supravu, nohavice a kabatik, ale mne sa nepaci, este je s visackou, dostali sme do daru, no neviem ci ju pouzijeme, uvidim, uz sa strasne tesim na lyzovacku, len musim schudnut do oteplovaciek :sweat_smile:
27. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja som na lyziach stala naposledy asi pred 7 rokmi.. je to super sport,lutujem,ze som sa ho doteraz poriadne nenaucila.. :pensive: kam chodite lyzovat csiki?

takze vy uz spinkate tiez iba raz denne? ako rychlo nam drobci z toho spania vyrastli nie? :sweat_smile: kde su tie casy ked jurko cely den lezal na gauci a len tak kopkal nozkami :zipper_mouth:
27. okt 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no pierri, tie casy su uz daaaaaaaaaaaaaavno prec
a lyzovat sme predtym chodili kazdu zimu, teraz pojdeme po dlhych 4 rokoch znova a ideme uuuuplne inde ako doteraz, teraz ideme na ski centrum kozinec do tej drevenice... ideme 11ti a hlavne, ze sa nezmestim do oteplovaciek :pensive:
27. okt 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak ja si vychutnavam posledny tyzden doma :slight_smile: :frowning2: boli sme dnes u mojej krstnej na dedine tak sme mali mensi vyletik ale kosa je strasna vonku :confounded: ale spal len v aute cestou domov 20 minut takze do vecera mame co robit :rolling_eyes:

inac na nas posun casu nejako nevplyva aj ked je pravda ze vcera vecer bol Adamko uz riadne unaveny,vypil mlieko a do minuty spal :slight_smile:

csiki blahozelam Tomaskovi k prvym krockom :dizzy_face: my sme tiez zacali kratko pred 11 mesiacmi :dizzy_face: budes mat doma veselo :wink: a pierri tiez super ze sa Jurko uz rozchodil,parada :dizzy_face:

lyzovat sa aj my chystame tento rok :slight_smile:
27. okt 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni preco posledny? :astonished:
28. okt 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki od pondelka idem do roboty :unamused:
28. okt 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..
moni nezavidim :unamused: to mas iba na par mesiacov nie? a adamko bude v dobrych rukach len to odlucenie.. :confounded:
ja som planovala ist o rok do roboty ale uz teraz ma z toho chytaju depky,neviem este ako to urobim :astonished:
28. okt 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pierri len na 6 mesiacov ale uz teraz sa mi to zda ze maj je strasne dalekoooo :sweat_smile: ale zvykneme si urcite ale bude to tazke pre mna :pensive:
pierri tak sup na druhe babo a nebudes musiet ist do roboty :dizzy_face:
28. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja si myslim,ked tak pozorujem okolie, ze take 4 roky je lepsie mat rozdiel medzi detmi.. 2 rocny rozdiel je sice prakticky v dnesnej dobe ale neviem ci si to mamina velmi uzije na tej materskej.. 4 rocne dieta je uz sebestacnejsie, skor sa zabavi a toleruje mladsieho surodenca..
neviem.. tot moj nazor ale mozno sa zmeni.. ved aj v noci sa mi snivalo,ze som vycikala // na tehotenskom teste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky,ste tu niekto?

sorry ze som vas tak zanedbala zase, doma je taaaak super, ani sa mi nechce sadnut za PC. akurat rano poskypujeme s daddym a uz mame nejaky program.
zajtra uz letime spat. boli sme chorucki obidvaja, ja s hnisavou anginou, maly len kasel a sopliky.

dobre vidim ze vy zase rozoberate druhe dieta? nieco noveho co mi uniklo???
mna sa tiez kazdy vypytuje ale zatial ma to este nechytilo.

moni, tak ty do prace? a s kym bude maly? ides len na polovicny uvazok ci ako?
28. okt 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, este vas chcem poprosit, davate si niektora robit kalendare? ak mate nejaky dobry tip, tak sem s nim prosim, minuly rok som spokojna nebola.
diky
28. okt 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, a este k tomu stretku, dufam ze v decembri nam to vyjde, niekedy po 12tom :dizzy_face:
28. okt 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri moja svagrina ma medzi detmi rozdiel 4 roky a mne sa to nepaci :zipper_mouth: obaja chlapci,sice starsi co to pomoze tak v tom je to isto vyhoda,ze je samostatnejsi uz ale co sa tyka vztahu tych dvoch medzi sebou,tak nula bodov...starsi sa s malym hrat nebude a maly jasnacka by chcel byt stale so starsim a ked si ten nieco stavia z lega tak maly mu to okamzite zbura a je hned bitka,no zatial onicom ale isto sa najdu aj pekne chvilke ked maleho stale chcel len nosit na rukach a tak...preto si myslim ze co sa tyka vztahu medzi detmi je lepsi mensi rozdiel,ale to je len moj nazor :wink:

lari no idem do prace,ci do skoly ci ako to nazvat,ja to volam pracou aj ked budem student,no je to jedno :grinning: pokracujem v doktorandskom studiu a mam do konca uz len 6 mesiacov tak si to idem rychlo dokoncit...maly bude s oboma babkami na striedacku,my tak vsetci byvame pokope takze neni problem :slight_smile:

s kalendarmi ti nepomozem :unamused: a na stretko sa uz teraz tesim :dizzy_face:
28. okt 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, uz si pamatam to doktorantske si spominala, takze budes ucit na fakulte, to budes mat pestre
a malemu bude s babkami urcite dobre, hlavne ze vies ze bude v dobrych rukach, dufam ze si rychlo zvyknes aj ked urcite to lahke nebude na zaciatku ale potom si mozno budes aj pochvalovat ze si konecne oddychnes ako vacsina mojich znamych :sweat_smile: :wink:

inak ten rozdiel medzi detmi, tiez sa mi zda mensi rozdiel lepsi, samozrejme narocne pre mamu to je, ale pre deti urcite vyhoda, aj ked 2 roky je prilis skoro podla mna ale take 3 rocky to sa uz da podla mna zvladnut ako tak,
moj guy maju 4 surodenci medzi sebou rozdiel presne 4 roky, a tiez tie vztahy nic moc,
teraz si sestry ako tak rozumeju, maju deti zhruba v rovnakom veku tak sa stretavaju castejsie ale inak guy a jeho brat nic moc a so sestrami ani nehovorim

dedko mi zobral maleho na prechadzku, aj ked je desna kosa ale on tak rad spi v kociku tak idem zacat balit pomalicky
vy co porabate?

moni, ty si poriadne uzi tento tyzden :slight_smile:
28. okt 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite to zavisi aj od inych veci aky maju surodenci medzi sebou vztah..
osobne skusenosti tu nechcem rozoberat, je to vecou kazdej z nas ako sa rozhodneme a mozno sa nam niektore veci poriesia aj sami a neplanovane :sweat_smile:

my sme dnes ani vonku neboli, doobeda som mala pracu a teraz tu mrholi ale bola tu segra a o 2 hodky pride druha segra,tak aspon navstevy nam spestruju tuto nepohodu :slight_smile:
28. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne guy pisal ze vraj u nas snezi, no ja odpadnem, dufam ze nebude problem s pristastavanim zajtra
drzte palce
28. okt 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ja by som uz chcela sneh :dizzy_face: :dizzy_face:
sanky mate kupene lari? :sweat_smile:
28. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale kdeze, neviem ci u nas take nieco aj poznaju :sweat_smile:
28. okt 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to faaakt? ved my sme sa cele detstvo kazdu zimu iba sankovali a sankovali a saaankovali :sweat_smile:
28. okt 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli doobedu nachvilu von a v lidli (este ze ho tu mame :grinning: mali by nam dat vernostnu kartu :grinning: ) ale tak je hnusne,nizky tlak mam,hlava mi ide vybuchnut :rolling_eyes:

lari aj mne kamoska pisala ze im v UK snezi a zabavaju sa na tom vsetci :grinning: no ja este sneh nechcem...neviem ako vyriesim Adamka a kocik,nechce v nom uz sediet a ked aj ja chvilku ho tam dam tak bude musiet byt uz aj fusak a ten mam z ovcieho runa tak neviem ako to riesit s topankami,asi nejake navleky vymysliet ci co :sweat_smile:
28. okt 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni mikrotenove sacky :grinning:
ja som tiez nad tym rozmyslala ako to budem robit :fearful: asi vonku do parku bez kocika, do obchodu s kocikom ale nepustat jurka chodit a u nas na dedine sanky :slight_smile:
28. okt 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok