Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
15. jan 2009

Dobre ranko 🙂
no ja som dnes mala riadne bujare sny 😀 najskor sa mi snivalo ze som prisla domov a maly bol s manzelom doma a pozeram a maly ostrihany so strojcekom 😅 a potom sa mi snivalo ze som cakala dvojcata 😀 😀 no a pritom som neskoro vecer nic nejedla 😀

pierra
15. jan 2009

dobre ranko..
moni ty mas nocnu moru z toho strihania 😅 mne sa nesnivalo nic a to som spala asi 11 hodin 😔 a aj tak som sa nevladala dvihnut z postele, som mrtva.. uz nech je leto alebo aspon jar.. vonave kvetinky, slniecko 😵

monika1
15. jan 2009

pierri mam mam lebo aj vcera sme mu umyvali hlavu a ma poriadne dlhe vlasky vzadu tak len cakam kedy muzik opat vyrukuje so strihanim 😅

csikike
15. jan 2009

moni, tie 2ky su dobre 😉

pierra
15. jan 2009

moj muz ma tiez stale sali ale bezo mna by si nedovolil jurka len tak ostrihat, nastastie..
a dvojcata.. no to je sranda tak pre divakov ale pre maminu teda riadna fuska 😒

csikike
15. jan 2009

pierri, ved to, MM by strasne chcel 2ky, ale ak si mam predstavit, ze maju byt ako tomik "besny" tak zbohom 😀

penelope10
15. jan 2009

AHOJTE, 🙂
no pokial viem tak to ide obgeneraciu, teda pokial niekto z babiek / dedkov (dei) je z 2 - čiek...tak aj par moze cakat ze budu mat 2 ky.
U nas to nehrozi 😅
alebo potom sa k tomu da dopracovat asistovane 😀

monika1
15. jan 2009

no tak u nas v rodine nikto nemal dvojcata siroko-daleko ale co ty vies ci nahodou u teba neprebehne superovulacia 😀 vsak nejako sa to zacat musi 😀 ale ani ja by som nechcela dvojky,mame co robit s adamkom veru a k tomu dve male to si neviem predstavit teda ale vsetko sa da vsak najma ked babky pomozu 😀

penelope10
15. jan 2009

moni no teoreticky je to nepochybne mozne,
utesujem sa ale ze štatisticky je to málinko pravdepodobné 😀

A s tym kuponom ako ?

pierra
15. jan 2009

no u nas existuje to riziko.. svokor mal surodencov dvojcata a moj dedko tiez ☹ 😅

csikike
15. jan 2009

u nas je to tiez take, babkina sestra mala 2ky a z draheho strany, jeho teta mala 2ky 😅

pierra
15. jan 2009

baby asi predbieham, ale uvazujete niektora neskor o mirene? poculi ste aj nejake velke negativa na tuto antikoncepciu?

penelope10
15. jan 2009

pierri preco sa pytas prave na tuto ? 😕
Nic som o nej nepocula.
ja urcite o niecom uvazujem lebo mam teraz desne bolestive kramy 🙄

monika1
15. jan 2009

katka dam ti vediet ako s kuponom,pravdepodobne to muzik k vam dnes este stihne tak ti zavolam ked bude nahodou na ceste,skusime uvidime co nam povedia 🙂

pierri ja zatial neuvazujem vobec o antike a o tejto neviem nic 😅 kati ja to mam podobne,prvy den skoro nezijem bez ibalginu a trvaju 7-8 dni a to mam momentalne 25 dnovy cyklus 🙄

pierra
15. jan 2009

ja mam tiez prvy den bolesti, nastastie od porodu uz prezijem bez ibalginu zato cely den pod dekou s termoforom.. este,ze sa to na materskej da takto, potom neviem neviem 😒
uvazujem preto lebo moja gyn. ju dost propaguje, tiez sa mi paci,ze to nie je tabletkova forma, tym padom neposkodzuje pecen a co ja viem.. je to take "bezstarostne".. lenze ja sa liecim ja hypotyreozu,takze to by som este musela konzultovat aj s endokrinologickou..

csikike
15. jan 2009

pierri, ja vobec, uz nikdy viac nechcem anti, mne nesadla ani 1 a to som za 8 rokov vystriedala dost (evra- naplaste, logest, jeaninne, a iny sajrajt)

monika1
15. jan 2009

pierri a to je teliesko teda? 😕

pierra
15. jan 2009

logest som brala aj ja uz hrozne davno, asi aj 10 rokov je tomu, to bolo daco strasneee.. len 1 cyklus som vydrzala, potom som sa doslova plazila po zemi v krcoch, takze nikdy viac.. a nakoniec viete co mi pomohlo? exnut asi deco vodky 😝

pierra
15. jan 2009

ano moni..

monika1
15. jan 2009

tak to viem ze ma jedna kamoska hned po porode ako sa dalo tak si to dala zaviest a vraj uplne bezproblemove je to

csikike
15. jan 2009

no este nad tym telieskom by som mozno uvazovala, alebo nad implantatom, ale kedze budem mat aj druhy CR tak to asi vyriesia za mna... aj ked uvazujem aj o tretom... len neviem ci to stiham

pierra
15. jan 2009

csiki a co to ma spolocne s CR? 😲

ja tabletky neplanujem brat nikdy a o ostatnom pouvazujem ked uz budeme mat tolko deti,ze nam nevojdu do domceka 😀

csikike
15. jan 2009

no pri CR nedovolia viac ako 3, to je maximum

pierra
15. jan 2009

jaaj to viem a uz som aj pochopila tvoju vetu.. niekto mi sedel na vedeni 😀
budes mat naisto aj druhy CR? uz ti vysetrovali jazvu?

csikike
15. jan 2009

nevysetrovali, ale budem mat urcite, teraz sa uz stym neserkaju, je to aj kvoli tomu, ze mam iba 1,55 (s topankami) 😀

lara1znk
autor
16. jan 2009

boze kocky, ja vas asi nikdy nedocitam, zase ste toho vela popisali

no viete ze som na to stretko myslela a chcela som vam napisat ze 2. januara by sme sa mohli stretnut ale potom ma napadlo ze to ma asi kazdy nejaky program este taky posilvestrovsky tak som to vzdala, my sme v ten den aj tak boli v KE
ale ved pridem zase tak uz snad nam nieco vyjde

no uz som o o nejakych tych novinkach pocula, teda tych smutnych, od tanicky 😔
sem s nejakymi lepsimi spravickami

pierri, to nemyslis vazne ze nebudes brat uz tabletky?
ja som si to tiez hovorila ale poviem ti ze po tejto skusenosti, neviem neviem,
musim nieco vymysliet v lete, taketo riskovanie uz neprichadza do uvahy

moni, ako v praci?
ozaj, to uz vsetky snazilkujete? pierri aj ty???

este mi treba poobzerat vianocne fotky, snad cez vikend stihnem

lara1znk
autor
16. jan 2009

inak my sme mali tiez take divne sviatky, ja som bola s malym na SK s nasimi a Guuy tu so svojou rodinou, takze to nebolo idealne ale co uz

pierra
16. jan 2009

ahojtee 🙂
ake smutne novinky lari?? 😕
my nesnazilkujeme ale ani extra neplanujeme,takze uvidime kedy bude dalsie babo.. zavisi to od vela okolnosti este..

lara1znk
autor
16. jan 2009

akurat sa mi maly zobudil, tak pokecame inokedy

lia
16. jan 2009

ahojteeeeee 🙂
jejjjj lariiiiiii gratulujemmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵
ja som to vedela,ze si tehu 😀 😀 😉 ja som asi bosorka 😲
a na rade je csiki 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre