Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
21. jan 2009

cari ahoooooooj..
🙂 ako sa mate?

caraida
21. jan 2009

hehe, kukla som o stranku spat. tak ja sa hlasim k tym lenivcom, co nocnik ignoruju 😀

praveze ja tu na okoli v tych 2,5-3 rokoch mam super skusenosti, stacia 2 tyzdne je to vybavene aj v noci. nie take stresy ako u mojej netere, od roka kazdych 5 min - "nemusis cikat?" to je na nervy. ona je kludas, ale skusat to s tym mojim nervakom, tak nosi plienky este v 20-tich rokoch. 😉

caraida
21. jan 2009

dobre, dnes som sa nejako utrhla akedze manzel zajtra bowlinguje, tak ma dnes prcka na krku. a ja mam dovoooleeeenkuu... takze som stastna ako blcha 😀

csikike
21. jan 2009

cari, a ty sa nepridas k nam (lare a mne)

lia
21. jan 2009

jeeej cari,ahoooojjjj
csikiii,tak uz je to jasneeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😀 😀 ale este budeme cakat 😉
fotky poslane 😝

csikike
21. jan 2009

liu, mne prisla iba ta basnicka

pierra
21. jan 2009

mne to taha a tahaaaaa.. ale su riadne velke tie fotky, to si z nich mozem urobit aj postery 😅

caraida
21. jan 2009

ach csiki, rada by som, ale nam sa tento raz nejako nedari. ale dam vediet, az to bude aktualne.

este ani to steniatko sa u nas neobjavilo, co nan cakam, tak fakt neviem.

okrem toho riesim take ze...

babulky neviete poradit nieco na kludnejsi spanok?

ja uz akosi neviem rady. zaspava no ... , da sa. ca. o 21h. skor nie. lenze od jednej buntosi. place malokedy, len ked sa mu zle sniva, ale sedi v postielke a hupe sa, tak ze bucha chrbtom, alebo temenom o postel.
aj 3h v kuse. potom zalahne a znova. ja to pocujem v celom byte... aj ked je uz postel cela oblozena paplonmi. on ani velmi nechce pomoct, ale neda sa pri tom spat.

den ma presne strukturovany, nie su ziadne vyrazne zmeny, vecerny ritual je vzdy rovnaky. cez den chodime 2 razy denne von, za kazdeho pocasia, tak sa ho snazim ustvat. toto trva od oktobra, takze sme dost nevyspani.

uz mu pisem spaci protokol a asi sa obratim na spacie laboratorium. je to dost zly zlozvyk. 😢

pierra
21. jan 2009

no ty si aka kocka lius 😉 a ten korzetik 😝
perfektna party!
len mi to pripomina,ze by som mala do leta daco robit so svojou "slaninkou" 😲

csikike
21. jan 2009

cari, tak s tym ti cari, nepomozem 😔

pierra
21. jan 2009

cari,nas juraj pil v noci litre caju.. jedine to "ududlanie" na flasi ho ukludnilo aby sa nehadzal v postielke a zaspal..
teraz uz skoro mesiac sa budi 2-3x za noc,co je u nas supeer..

pierra
21. jan 2009

cari alebo sa mozno bastik boji tmy 😒 hmm?

caraida
21. jan 2009

hmm, mame taku detsku lampicku zapnutu, tak nie je celkom tma.
tym ze sa nevyspi v noci, tak by spal cez obed. zacala som ho budit na obed po hodine, som zvedava, ci to pomoze. zatial moc nie. ale dik za tipy.

no musim zasa ist, uz je tam nejaky velky rev a aj cas vecere.

csiki este raz, drzim palce! uricte zasa nakuknem! drzte sa babulky a hlavne, nech sme vsetci zdravi.

lia
21. jan 2009

dakujem pierri 😀
ako to mam zmensit??potom sa zdeformuju tie obrazky 😒

csikike
21. jan 2009

liu, aj ja chcem vidiet kocku, mne to preco neprislo? ☹

pierra
21. jan 2009

csiki,ty vies ako sa zmensuju fotky nie? porad liuske..
ja viem zmensit iba v mojom programe co som mala k fotaku 😒

monika1
21. jan 2009

jeej bola tu cara po dlllllhej dobe 🙂 no ale ja moc s tym spankom aj tak neporadim 😒

lius a nedas fotky ako pierra pisala na facebook? tam ich mozes dat predsa kopec ale ked nie tak ti aj ja dam mail,aj ja ta chcem vidiet 😉

csiki a ty si uz teda jasnaaaaa tehula 😵

csikike
21. jan 2009

liuska, viem ako zmenist, otvoris si start, programy, prislusenstvo, skicar hore v okne je subor, otvorit, najdes foto kotru chces zmensit, das si z hornej listy obrazok roztiahnut alebo skosit a zmenis tie percenta napr. na 50 zo zvislej aj vodorovnej a das ulozit ako

csikike
21. jan 2009

moni, ja dufam, ze o par dni tam bude ta //

monika1
22. jan 2009

Dobre ranko 🙂
csiki ale ste dobri ked sa podarilo hned na prvu supu 😉

lara1znk
autor
22. jan 2009

ahojte kocky,

boze no mala som co robit kym som vas precitala

csiky tak uz mozem oficialne blahozelat? este si pockam na zmenu tvojho profili a potom
ale supeeer

lius, fotky kuknem o chvilu

pierri, aj nam nieco tecie zo sprchy, stale po sprche mame v kuchyni mlacku tak som zvedava ako sa to vyvinie dalej ☹

caraida ahoooo, pekne ze si sa opat ukazala, ten spanok no ja ti neviem, vacsinou pisu ze deti by mali mat rezim aj cez den aby sp ali dobre v noci, co vy teda mate, my zase nie ale uz to ako tak ide
snad z toho vyrastie

my sme sa v noci totalne dokakali, taka hnacka, chuda male, kto vie co mu je, teploty uz ustupili, asi mame nejaky virus/infekciu, uvarim nejaku lahku polievocku na obed lebo inak nic nechce jest asi ho aj brusko boli

lia
22. jan 2009

neviem to na tom facebooku,vsetko je po anglicky 😒
csiki,a nepokazia sa mi tie fotky ked ich zmensim??niekedy sa mi stalo,ze to zdeformovalo fotku 😒

lara1znk
autor
22. jan 2009

lius, mne ziadne fotky nedosli ☹ , asi kvoli tomu ze su take velke

tak skus ich hodit na facebook, taka som zvedava

lia
22. jan 2009

to vazne lari??posli mi este raz tvoj mail
ja neviem robit s facebookom,rada by som ☹

csikike
22. jan 2009

moni, dufam, ze sa podarilo, zajtra tesnem a uvidim

monika1
22. jan 2009

lius prepni si facebook na cestinu 😉 je to tam strasne jednoduche...uz si sa zaregistrovala?

inak a ty lius si ako na tom teraz s babom? nieco podnikate?

lia
22. jan 2009

nechavame to na nahodu,nic nesilime a nemyslim na to,ked bude,bude,ked nie,nebude 🙂
prepla som ,ale uz dalej mi to dava anglinu,zaregistrovala som sa a neberie mi to heslo 😒

csikike
22. jan 2009

liu, ak das obed strany na rovneke % tak nepokazi, ale uloz si ich inac, tie psoielaj a tie origos si nechaj ak ich budes chciet vyvolat alebo tak, nech su v lepsej kvalite

monika1
22. jan 2009

lius skus este raz a ked uz sa prihlasis tak pridanie fotiek ta navediem a nemusis ich vobec zmensovat 😉

lia
22. jan 2009

skusam to s tym face-om.
len ked tomu nerozumiem 😅 to bude 😀
moni,tam sa da nastavit,aby tie fotky nemohol kazdy pozerat??alebo to vidi kazdy??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre