Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
29. jan 2009

pierri, iba od buduceho septembra

pierra
29. jan 2009

no tak to by som mala aj ja zacat konat potom 🤐

csikike
29. jan 2009

no jo, ale neviem ci len u nas je taky frmol, alebo aj v inych miestach, ale vraj uz maju zahlasene deticky aj na 2011

monika1
29. jan 2009

csiki a coze si si zrusila nastavenie 😕 uz si bola u dr?
tak to tiez pekne dopredu si ho uz zapisala 😅 fiha no asi by som sa mala aj ja rozhybat 😅

pierri tak ste predsa ma neposluchli a sli von 😅 ja mam uz teraz obavy ako sa dostanem na zastavku a domov,fuj hnusne je 😖

pierra
29. jan 2009

moni tu to cez okno vobec nevyzeralo,ze by bolo tak neprijemne.. nefuka silny vietor ale tym,ze ten sneh slaha do tvare,tak je to neprijemne.. my sme s jurajkom nemali co jest,tak sme museli ist, tato pride az vecer 😅

csikike
29. jan 2009

moni, chodi sem vela znamych a nasim to chcem povedat az v sobotu, tak som nechcela aby to niekto vytara pred nami, preto som si zrusila pas a v stredu idem k dokimu

penelope10
29. jan 2009

ahojte
aj ja som bola von 😀 ale som musela mala som dohodnute 1 stretnutie
a jr to otras + presla som od drgova do tesca ... tak si ma viete asi predstavit ... (cela oslahana snehom 😅 )
Pieri som sa dobre zasmiala, ze ako nasi otcovia s 30 r. praxou hodnotia ... 😀
Baby my mame dnes tu party... idem zacat upratovat byt. Velmi ale vyčíňat nemozem lebo maly spinka 🙂

csiki a som sa pytala , ci este kojis?...... a ty ništ ☹

pierra
29. jan 2009

kati ja nepridem definitivne.. uprimne, nechce sa mi znova trepat von v tomto pocasi 😖
ale s deturencami musime podniknut spolu nejaku zabavku..
moni ty si pises s kosicankami, nevies o nejakom zaujimavom mieste pre deti? alebo cvicenie nejake existuje v KE?

csikike
29. jan 2009

pene, uz uspesne 2 dni nekojim 😀

penelope10
29. jan 2009

jasne, uplne chapem, ono to fakt nie je sranda v takom pocasi
ale v Tatrach ze je nadherný sneh 😵 , nie taka pľušt ako tu

penelope10
29. jan 2009

csiki, a to len tak ? 😕
ako v pohode ?
Ja si neviem predstavit, Hugi aj jedlo vynecha ked je unaveny, ale cicu? ... no tú musi mať 😅

monika1
29. jan 2009

pierri kosicanky teraz organizuju stretko kazdy tyzden v MC Delfinik na terase za Galeriou,vraj je to tam super a vo stvrtok sa tam aj cvici s detickami,minuly tyzden (bolo to 1x) sme neboli a pojdeme az ked nebude taketo sialene chripkove obdobie,potom by som rada sla s nim castejsie medzi deti 🙂

csikike
29. jan 2009

pene, hej, on nebol az tak na cici, proste ked nemal tak nepotreboval, dokonca ked sme sa spolu kupali, tak mi dal len pusu na cici, nikdy si necucol

pierra
29. jan 2009

no ja nechcem ist na ich stretko ale rada by som sa tam isla s jurkom pozriet, to ani nemame daleko na elektricke, chodi aj nizkopodlazna 😝 lebo do jari sa tu unudi a tie clapkanice vonku, to tiez nie je cas na prechadzky.. minulu zimu sme chodili plavat,tak sme mali spestrenie..
ale dobry napad, pockat kym prejde chripka 🙂

lara1znk
autor
29. jan 2009

ahojte kocky,

my dnes mame fofry, rano playgroup, teraz maly spinka ale o chvilu ideme plavat, tak rychlo dokoncim obed a potom ho chudatko musim zobudit.

Csiky, ako sa citis? Tak Tomasko ide do skolky? Na kolko dni? nestihla som vsetko precitat co ste popisali

ja akurat idem zavolat do tej nasej, len tak zistit ci by zobrali aj na 1-2 dopoludnia, to by nam stacilo, to by sa este ako tak financne dalo.

A super csiky ze uz nekojis. Asi si aj rada ze sa Tomasko odstavit, co?
Pene, a ty dokedy planujes ko jit?

Ozvem sa neskor. Pekny den kocky.

csikike
29. jan 2009

lari, mne to nevadilo, ale kvoli druhemu som uz chcela a on vazne nebol zavislak, tak preto to slo tak rychlo a lahko, ale poviem vam, ze je pohodlnejsie kojit 😀 ako vzdy zohrievat KM

penelope10
29. jan 2009

Cski ... ti zavidim 😉
ono je to prijemné kojit, ale my sme v štadiu ked on zúri, ked teda mu odmietam dat cici 😒
a potom reve ... joj
lari som planovala tak do roka... už sme ale po termine 😎
Možno keď pojdm do práce, tak sa to "puto kojace" medzi mani pretrhne uplne prirodzene. 😅

pierra
29. jan 2009

kati nam velmi pomahalo ked ho vecer uspaval muz, vtedy ani nepomyslel na mna..
ale cez den ked sme boli sami,to bolo hrozneeee.. isiel sa zadusit od placu.. no sak vlastne preto sme my skoncili s cici az ked mal juraj rok lebo bol na nej zavislyy.. pritom bol dokrmovany od 5tt 😒
ale co tak pozorujem okolie,tak cim starsie dieta,tym vacsia zavislost a tym horsie odstavovanie 🤐

monika1
29. jan 2009

pierri uplny suhlas..cim vacsie dieta tym horsie odstavit...moja svagrina ma 20mes.syna a plne ho koji cez den,v noci aj 3x,pride mi to chore,neviem si pomoct a to planuje takto do 2 rokov 🤐 podla mna je to uplne zbytocne ale ona povie ze kvoli zubom,no neviem co s tym maju spolocne vsak komplet zuby nemusi mat do 3 rokov,no ale nevysvetlis vsak ona vie kedze je to jej druhe dieta 😖 ale pride mi strasne ze ho ulozi o 20tej vecer nakojeneho a maly sa jej zobudi uz o 22-ej ze chce cicu,vsak to nie je mimino a ona je uplne spokojna,no nechapem...

kati skus najskor cez den pomaly ho oducat,vynechat jedno kojenie,zabavit ho,dat mu nieco ine papat a tak postupne,potom vecer,rano,vsak ono to pojde 😉

penelope10
29. jan 2009

dik baby 🙂
To iste mi vravela kamoska, ta kojila dceru asi vyse 2 rokov 😖
že je toľko príručiek čo radia ako dieťa kojiť ale žiadna nepíše ako ho odstaviť.
Ona s malou tvrdo bojovala asi 2 týždne a potom pochopila... odvtedy si cmúľa palec 😀
asi by som to mala zobrať vážne 😉

monika1
29. jan 2009

kati a mate dudu ci nie? lebo ja ked som odstavovala tak sme dudu nemali nikdy predtym ale zacala som mu davat nech si zvykne lebo ma len cucal 😖 no a tak nakoniec ked som videla ze nepije tak som mu hned cicu vymenila za dudu a zobral ju a dudlal a zaspal...nastastie nie je na dude zavisly,berie si ju len ked ide spat ale ked je mimo ze spi u nasich kde ju nema tak v pohode zaspi 🙂 takze zatial ju neriesim...

penelope10
29. jan 2009

no on ma dudu rad ... od narodenia 😅
ja už davno takto vymieňam... no kebyže ma len dudu... ho neošalim takto 🙄

pierra
29. jan 2009

kati aj v januarovej mama a ja su rady mamiciek ako odstavit,precitaj alebo ti mozem pozicat casopis ked nekupujes..

baby nasla som fotky toho delfinika na terase, maju tam koooopec hraciek,aj tam vyzera pekne, ja chcem iiiiiist 😵

pierra
29. jan 2009

baby moj jurko este stale spi.. od 12-tej 🤐
jeho ta doobedna fujavica asi velmi unavila 😅

monika1
29. jan 2009

peti aj ja som videla fotky,maju tam ten domcek aj trampolinu,aj ja by som tam rada sla 🙂 a dufam ze tam pojdeme aj spolu niekedy 🙂
mne spal adamko 3 hodky,rekord trhol 😨 asi fakt tym pockom to je...

csikike
29. jan 2009

kokso, to co davate detom ze tolko spia? mne potiahol maly iba hodinu 😖

lara1znk
autor
29. jan 2009

csiky, mozno tomi nepotrebuje tolko spanku, kazdy dieta je ine,
ale zase tebe spi pekne v noci, nie? takze to je podla mna super ze sa v noci poriadne vyspi a potom cez den mu staci hodka

ja som presne kvoli tomu odstavila Christianka v 8. mes., zdalo sa mi to tak akurat, neplanovala som to presne, prislo to tak samo, aj tak uz bol dokrmovany cez den, on stale spal lepsie po UM takze aj vecer stale dostaval UM a stale to bol velky papkos, teda co sa mliecka tyka - nechapem ako to ze s neho nie je aj dobry jedak teraz 😕
a mna to doslovne vyciciavalo 😅 , cim viac som ho kojila tym som chudla a celkovo som bola taka unavena,
takze preto som aj dokrmovala

my sme dnes nespali ani 2 hodky cez den, tak dufam ze v noci si to vynahradi a potiahne rano aj do 7ej

lara1znk
autor
29. jan 2009

ozaj, mame dohodnutu navstevu v skolke na pondelok tak som zvedava, uz sme tam sice boli ale este v oktobri ked mali den otvorenych dveri jednu sobotu ale to tam neboli deticky, tak som zvedava ake je to tam v bezny den

lia
29. jan 2009

baby,dakujem vam,zachranili ste mi zivot v robote 😀 😀
dakujem moni za kompliment,je strasne zlata 😵 😵 moje babenko 😵
dnes dosiel aj sef na chvilu a povedal mi,ze som konecne taka spokojnaaa 😀 😀 😀 keby vedel na com slapem 😀

monika1
30. jan 2009

Ahojte 🙂
u nas je opat kosaaaa a strasny vietor 😖 brrrr

lius havina je fakt nadherna,mam rada vyzli,maju krasnu srst 😵
a sme radi ze sme ti spestrili den 😀

inac my mame take obdobia spanku ktore sa striedaju,teraz posledne dni spinka cez obed Adamko dlho ale pred tyzdnom boli dni ked spal hodinu,ja neviem podla coho to ma 😒 ale nestazujem sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre