Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
22. feb 2009

jaaj asi ano, roba, si spominam z MS 😅

lia
22. feb 2009

pierri 😀 ano,Robert ,Roman je jeho brat 🙂

lia
22. feb 2009

zbiera modely??kde to skladujete??

csikike
22. feb 2009

liu, nech to je kdekolvek ale asi daleko od jurka 😀

pierra
22. feb 2009

ma to na policke v kuchyni ale chystame prerabku,takze si bude musiet najst nove miesto lebo ja s autickami v novej kuchyni neratam 😅
zatial ich nema vela asi 20ks ale su to take vacsie krabicky 😒

monika1
22. feb 2009

Ahojte 🙂
Jarko odkazuje ze dakuje velmi pekne 😉 🙂 pene minuly rok mal okruhle 😉 my chvilku vegetime,zachvilu zacnem pripravovat misy,obed sme mali super u nasich-vianocny 😝 kapustnica a filetovany kapor so zemiakovym salatom 😝 mnam...
doobedu sme sa tak mohli prejst kedze som nemusela varit,sli sme do botanickej zahrady,no trosku som z nej sklamana 😒

pierri tak to sa asi fakt najviac potesi auticku ked ich zbiera 🙂

lia
22. feb 2009

pierri 😀 nezavidim ti,poznam tuto zalubu/pre mna problem/ z minulosti 🙄 😀

lia
22. feb 2009

moni ake misy robis??

pierra
22. feb 2009

aj tvoj muzik nieco zbieral lius? 😅

monika1
22. feb 2009

robila som 2 pomazanky a potom klasika sunka,salama,syr,vajcia a kopec zeleniny 😝 no bolo toho dost a aj sa nam zvysilo,ale tolko ludi v nasom byte naraz akosi nemusim 😅

lia
23. feb 2009

dobre ranko
nie,este byvaly a mala som to vsade 🙄 a strasne som sa jedovala na to...
kolko ludi ste mali moni??to si stale len skakala okolo nich,nie??

penelope10
23. feb 2009

Ahojte, takze story :
kamoska je narodená 22.2.1982, 22.2.2002 mala 20 rokov... asi 3 mes. pred týmto magickým dvojkovým dátumom bola úplne užasnutá, že ako jej to "dvojkovo" pekne vyšlo v tento rok a ake je to magicke a priam neuveriteľne... 😅 a veľmi často o tomto očakávanom dátume aj rozprávala.
No v tom čase sme mali skúškové obdobie, nemohla som jej zablahoželať osobne, tak som jej poslala SMS.
O 30 min. prišla odpoveď.
Pokiaľ si myslite že to bolo stručné "Ďakujem"... dosť sa mýlite .
Bolo tam: Ja som v nemocnici okolo druhej sa mi stalo nešťastie... spadla som vonku na chodníku... mám zlomenú nohu... na 2- och miestach 😀 😀 😀

lia
23. feb 2009

neverimmmmmm 😅 😀 😀

penelope10
23. feb 2009

nooooo mám dôvod si vymýšľať ?
ja sa na tom bavím dodnes 😀 🤐
a to nehovorim o pohlade na mu potom v marci s Barlami ...

inak lius my sme boli v Miskolci na nákupy 😉

monika1
23. feb 2009

Ahojte 🙂
no pekne pene 😀 ale aj tak pekny datum 😀

bolo u nas s nami 9 dospelych a 3 deti,len rodinka,rodicia a surodenci 🙂 ani som moc neskakala okolo nich,vsetko bolo na stole tak sa obsluhovali sami 🙂

pierra
23. feb 2009

ahojte..
moni,pekne fotky na FB, preco sa ti nepacilo v botanickej? 😕 tie orchidei su naaadherne 😵

penelope10
23. feb 2009

moni hej pekny datum a riadny čierny humor 😎

monika1
23. feb 2009

dik pierri 😉 no co ti ja viem dost drahe po prve sa mi to zda ze 2€ na osobu a fotak 1€ je dost a mas to prejdete za 10 minut a zvnutra take schatrale 😒 mozno na jar lete je lepsie ist ked kvitnu kvety aj vonku...

penelope10
23. feb 2009

no euro ceny nás bavia... 😅
My sme boli v botanickejasi este v 2007 v jari a tiez to bolo take ze dalo sa ale nic ohurujúce, najmä ked si clovek porovna ako takého veci vyzeraju vonku v zahr. 😒

monika1
23. feb 2009

no veru...ja sa ale tesim na leto ako budeme chodit do ZOO to Adamka bude viac bavit,v botanickej bol nadseny ked videl rybicky a papagaja v klietke ako rastliny 😀

caraida
23. feb 2009

ahojte,

moni, ako vyzeraju tie vyrazky pri siestej chorobe? take jemne ?

dodatocne prajeme oslavencom vsetko najlepsie.

pierra
23. feb 2009

zoo je podla mna jedna z najlepsich atrakcii pre deti tu v KE.. deti sa mozu vybehat, zvieratka su zaujimave, je tam aj obcerstvenie, preliezky.. lepsie ako prechadzka po hypermarkete 😅

cari tvoj drobec ma za chvilu 2 rocky 😵 kedy to presne? 😨

monika1
23. feb 2009

cari taky vysev na telicku,jemne vyrazky,ako bodky,snad ste to prekonali?
pierri najskor ma Adamko 2 rocky az po nom niekolko dni je carin drobec 😉

pierra
23. feb 2009

jaaaj, ja som si myslela,ze on je marcovyy 🙂
v aprili oslavujeme aj myy, hoci len meninky 😵
ozaj moni,planujete nejaku detsku oslavu?

monika1
23. feb 2009

neviem pierri to je este daleko pre mna 😅 este som vobec neuvazovala nad oslavou

caraida
23. feb 2009

dik moni, vyzera, ze hej. asi to k nam prislo od vas po nete 😀 😉
len nas kvolii tomu zavreli do nemocnice 😒 febrilne krce 😔
ale uz vyzera byt vsetko na dobrej ceste 😉

hej, pierri, najprv adamko 🙂 ten to tu roztoci. my az o tyzden. nas prcek si dal na cas, nikam sa neponahlal. ak budeme u nasich, tak ja by som rada aj s neterkou a synovcom takych par hier vymysliet, ako ze ukusnut parok na spagatiku, niekam zabehnut a pod. nech maju srandu. ale ktovie, ci sa to ujme. ak budeme tu a bude dobre pocasie, tak grilovat a tiez sa trochu vyblaznit vonku. ale este nemam plan. hlavne tam musi byt pohyb, lebo len tak posedavat, to sa prckovi nerata.... 😀

pierra
23. feb 2009

och cari, ani si rano nenapisala,ze to malo az taky vazny priebeh ☹ uz ste doma obidvaja ci ako?

monika1
23. feb 2009

cari fuha az tak ☹ napis prosim priebeh ako to vyzeralo,diazepam si nedavala preventivne?

lara1znk
autor
23. feb 2009

ahojte kocky,

my sme dnes doleteli na Sk, krasne prekvapko kopec snieziku tak sa tesime.
idem vybalit a potom si oddychnut, zajtra sa ozvem a docitam vas konecne po dlhsej pauze

pekny vecer

lara1znk
autor
23. feb 2009

kocky, inak v ZOO v KE by sme si niekedy mohli dat stretko, to by bolo super, deti by si pobehali a my by sme sa stihli aj porozpravat,
ale kedy otvaraju? az niekedy v lete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre